تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 12 اولاول ... 34567891011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 111

نام تاپيک: آرشیو / FIVB World Grand Champions Cup 2013 | با حضور ایران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

گفتگو با سید مدافعین عالم
    موسوی: خوب بازی کردن بس است
    باید به فکر نتیجه گرفتن باشیم

سید محمد موسوی؛ با هشت دفاع کُشنده در برابر ایتالیا بهترین مدافع روز دوم رقابت های جام قهرمانان قاره ها بود. روزی که سایت فدراسیون جهانی برایش نوشت: "موسوی ایتالیا را دفاع کرد". حالا او در میان همپست های تخصصی خودش آقایی می کند و در هر تورنمنتی که باشد، یک پای بهترین های دفاع مسابقات است.
    روابط عمومی فدراسیون والیبال در توکیو و در آستانه بازی های ایران مقابل روسیه، ایالات متحده و ژاپن از دور دوم جام قهرمانان قاره ها با این سیدِ مدافعینِ عالم؛ سید محمد موسوی که از نگاه فدراسیون جهانی؛فوق ستاره تیم ایران نیز هست، گفتگویی انجام داده که در پی می آید.

به نظر شما چه عواملی باعث شد ایران بتواند ایتالیا را شکست بدهد؟
    خب ما از برد لیگ جهانی مقابل ایتالیا یک اعتماد به نفسی داشتیم که همین باعث شد وقتی وارد زمین شدیم حس بدی نسبت به حریف نداشته باشیم. بازی ما هم به بازی ایتالیا می خورد. ما حتی می توانستیم 3 بر صفر ایتالیا شکست بدهیم ولی خب بازی رو ندارد. انها هم تیم خیلی خوبی هستند که تلاش می کردند برنده از زمین بیرون بیایند.

چه اتفاقی اگر در زمین و بازی ایران می افتاد می توانستیم 3 بر صفر ایتالیا را ببریم؟
    ببینید ما الان داریم در دفاع روی تور، سرویس و توپگیری خوب کار می کنیم. ولی حملۀ اول ما هنوز به درصد موفقیت همیشگی اش نرسیده. ما نیاز داریم که در اسپک 60 تا 65 درصد موفقیت داشته باشیم ولی الان 40 درصد هستیم. البته این هم دلایل مختلفی دارد. شاید به خستگی بازیکن ها برگردد یا اینکه قبل از مسابقات تمرینات کمی داشته ایم و هماهنگی همیشگی را نداریم.

آنالیز ایتالیا از شما چقدر در بازی شان تاثیر داشت؟
    آنها دقیقا بازی ما را آنالیز کرده بودند. دفاع وسط های شان کامل با سرعتی زن های ما می پریدند و دفاع های کناری شان هم به دفاع وسط ها کمک می کردند. ولی حسن کار ما این است که یک مدل بازی نمی کنیم. می توانیم در طول بازی تاکتیک عوض کنیم و شرایط را تغییر بدهیم. ایتالیا در برابر ما هم انگیزه داشت که ما را ببرد. هم از باخت لیگ جهانی مقابل ما استرس داشت که نکند دوباره ببازد. به هر حال بازیکن های ما کار ارزشمندی انجام دادند. آنها کاملا متمرکز شدند و در اکثر لحظه ها روی بازی سوار بودند.
    آنها پاسورشان را هم مقابل شما تغییر دادند. بارانوویچ جای تراویسای باتجربه را گرفت و سه دنده هم چرخیدند.
    بله. ولی واقعیت این است که بارانوویچ از تراویسا بهتر کار می کند. من که به عنوان دفاع وسط، مستقیما با پاسور حریف کار دارم، می توانم بگویم خواندن دست پاسور جدید ایتالیا کار دشواری است. در حالی که اگر تراویسا به ایتالیایی ها پاس می داد ما راحت تر بازی را می بردیم.

درباره پاسور برزیل هم همین نظر را دارید؟
    بله. من اگر جای سرمربی برزیل باشم رزنده را فیکس نمی گذارم. فکر می کنم رابطۀ پدر و فرزندی باعث شده که رزنده، پسرش را فیکس بگذارد. چون پاسور دوم برزیل؛ رافائل، هم تجربه بیشتری دارد و هم خیلی بهتر از رزنده پاس می دهد. اکثر پاس های رِزِنده به قول معروف؛ سایز نیست و همین باعث می شود اسپکرهای برزیل، بیشتر جا بیندازند و تقّه بزنند تا اینکه اسپک بزنند.

شرایط ایران را در سه بازی آینده جام قهرمانان قاره ها چطور می بینید؟
    احساس می کنم اگر 6 امتیاز از سه مسابقه مان بگیریم، می توانیم روی یکی از سکوهای بازی ها بایستیم. چون قطعا تیم ها برد و باخت دارند و امتیازاتی که از یکدیگر می گیرند در رده بندی نهایی مسابقات تاثیر دارد.

یعنی ما می توانیم امیدوار باشیم که اولین سکوی جهانی والیبال را فتح کنیم؟
    راستش من قبلا هم گفته بودم که دیگر خوب بازی کردن برای ما بس است. ما باید به فکر نتیجه گرفتن باشیم. ما تمام تلاش مان را می کنیم و امیدوارم که در همین مسابقات این اتفاق بیفتد تا ما با مدال جام قهرمانان را تمام کنیم.

2. 5 کاربر از amiry2j بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

من نمیدونم چرا ما همیشه باید یه بازیکن خوبمون در مسابقات نباشه ..
    درسته خودم شهرام محمودی رو خیلی دوست دارم اما حیفه غفور نمیتونه در ادامه مسابقات حضور داشته باشه . حتی در بازی با ایتالیا هم چند بار جای خالیش در صحنه های حساس حس شد و فردا در مقابل روسیه امیدوارم به مشکل برنخوریم

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

به نظرم اصلاً كار درستي نيست كه بگيم چون فلان بازيكن تو فلان تيم نبوده پس برد ما ارزش نداره يا زياد مهم نيست. به قول يكي از دوستان برزيل هميشه برزيله و ايتاليا هم هميشه ايتالياست.
    اونا اگه فلان بازیکن رو نداشتن ما هم غفور رو نداشتیم!!

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

اونا اگه فلان بازیکن رو نداشتن ما هم غفور رو نداشتیم!!
    داشتن چرا نداشتن بهترین و موثرترین بازیکن ایتالیا حداقل تو 2013 کسی نیست جز ایوان زایتسف که اگه اشتباه نکنم تو هر سه بازی مقابل ایران بود حداقل 3 ست! اینجا هم بود دیگه داشت بد دفاع میشد برای اینکه بازیکن روحیه ش رو از دست نده تعویضش کرد ... بعد همونطور که اشاره شد سطح برزیل و ایتالیا و روسیه همیشه بالاست و متکی به بازیکن نیستند خیلی چیزی که کم کم ما هم داریم بهش میرسیم درسته نبودن غفور به چشم اومد ولی خیلی تضعیف نشدیم و جایگزین های خوبی داریم!

ولاسکو به غفور استراحت داد
    سرمربی تیم ملی کشورمان تا پایان رقابت های جام قهرمانان قاره ها به امیر غفور استراحت داد.
    به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پس از انجام معاینات لازم با تشخیص و توضیحات سیامک افروزی پزشک تیم ملی درباره وضعیت مصدومیت امیر غفور، خولیو ولاسکو تا پایان جام قهرمانان قاره ها به این بازیکن استراحت داد.

6. 2 کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه mohsen_gh1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال

پيش فرض

البته شهرام محمودی هم کم نمیاره از غفور چه بسا اینکه باهوش تر هم بازی میکنه ولی سرویسای غفورو از دست میدیم فردا.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdig20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

بچه‌ها محمودی اینقدرا هم بد نیستا,حداقل خیلی باهوشتر از غفور بازی میکنه,با توجه به شرایط ضربه میزنه!
    راستی جای محمدکاظم خیلی خالیه!

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

ای خدا...
    تو این 2 تا ست اول دقیقا تا امتیاز 20 پا به پای روسیه رفتیم اما با 2 تا اشتباه ست رو دادیم به اونا:(
    خیلی حیفه...
    دلیل تعویض معروف با مهدوی چیه اخه؟
    ست سوم هم که دیگه ول شد...محمد موسوی اصلا خوب نبود.
    Sent from my LT18i using Tapatalk 2
    Last edited by shifter; 22-11-2013 at 12:02.

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

این بازی اصلا تیم سرحال نبود...نه غلامی و نه موسوی.فکر کنم بخاطر موزرسکی بود.
    من نصفه و نیمه بازی های قبلی روسیه با ژاپن رو دیدم موزرسکی بازی نمیکرد.نمیدونم شاید من دارم اشتباه میکنم.خیلی دوست دارم بازی روسیه و برزیل رو ببینم، ببینم چه جوری برزیل موزرسکی رو مهار میکنه.یا ایتالیا چه جوری این رو مهار کرده که تونسته بازی رو ببره.
    البته راه داره و اونم زدن سرویسهای هست که توپ گیری مناسب نداشته باشه تا پاسور نتونه سرعتی پاس بده ولی مگه میشه یک تیم همه سرویسهاش اینجوری باشه؟!؟

11. 2 کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

باخت بدی برای تیم بود اما بازم در کل خوب بودیم جلوی تیمی مثل روسیه و جز ست آخر اگر انقدر نزدیک بازی نمیکردیم ناراحتیمون کمتر بود ...
    اینکه ایران عادتش شده از بعضی تیمها 3-0 یا 3-1 میبازه و بالعکس 3-2 میبره برای آینده خوب نیست ! اگر به فکر سکو هستیم حداقل امتیاز از بازیها رو باید بگیریم و به راحتی هم امتیاز ندیم دیگه نمیشه گفت تجربمون کمه که انقدر راحت 3-0 میبازیم... شماره 13 روسیه یه انسان استثنائیه و شاید امروز هم روز خیلی خوبش بود . کلا روسیه فقط با تکیه با همین بازیکن تونست مارو ببره و انصافا هم بچه ها نمیتونستند کاری کنند اما مساله آزار دهنده که باعث شد دو ست اول رو راحت واگذار کنیم و سه بر صفر ببازیم ضعف همیشگیمون در توپهای برگشتیه ! چند بار یه تیم میتونه در امتیازهای حساس اینجور توپها رو خراب کنه ؟؟؟ باید یه فکر جدی برای این موضوع بشه امروز چندین بار میتونستیم با توپهای برگشتی 2 امتیاز یا بیشتر جلو بیفتیم اما همش اشتباه میکردیم و راحت و مفت ازشون باختیم..
    و اما قائمی چرا انقدر اسپکهاش ضعیف شده ؟ تو بازیهای آسیایی هم اسپکهای همیشگیش رو نداشت تو این مسابقات هم اسپکهاش یا میره بیرون یا دفاع میشه...
    امیدوارم باخت امروز روحیه بازیکنا رو خیلی پایین نیاورده باشه و بدونند ازشون راضی هستیم و دمشونم گرم ....

13. 2 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

خوب همانطور که انتظار میرفت بازی باختیم منم نرسیدم دو ست اول ببینم ولی اون چیزی که به نظرم خیلی زشت و زننده اومد توهین مجریای توپ وتور به شعور مخاطب برگشته میگه داشته های ما همینه این 12 بهترینن!!! من چندتا بازیکن مثال بزنم که به دلیل مصدومیت یا نظر ولاسکو نتونستن تو تیم باشن یه جا دیگه میگه زورمون همینه من نمیخوام بازی دوستانه رو با رسمی مقایسه کنم ولی مگه همین تیم ما نبود که 2 ماه پیش روسیه رو شکست داد یا تو لیگ جهانی یه ست گرفت البته نبود غفور بسیار تاثیرگذار بود ولی باید حداقل یه ست میگرفتیم در هر صورت ما به این تیم و این مربی افتخار میکنیم

اما خدمت دوستانی که گفتن شهرام محمودی بهتر از غفور باید بگم اولا اگر پستای قبلی منو دیده باشین من با بازی هرجفتشون مشکل دارم یعنی این دو بازیکن در مقیاس جهانی با مقایسه با هم پستای خودشون تو تیم ایتالیا بلغارستان صربستان آمریکا فراسنه لهستان خیلی خیلی ضعیف هستن ولی نقطه قوت غفور سرعت دسته بالا و پرشای خوبی که داره شهرام محمودی ممکنه بتونه به عنوان جانشین 4-5 امتیاز بازی بکنه و با دقت وباهوش ولی اصلا نمیشه بار حمله تیم به دوش اون گذاشت و بارها شده که توپای بدون دفاع رو تو اوت زده وفقط با دست دفاع بازی میکنه در واقع تو اینکار افراط میکنه در والیبال قطر پاسور حکم نوک حمله فوتبال داره و اگه قطر پاسور نتونه واسه تیم امتیاز بگیره مثل این میمونه که یه مهاجم گل نزن داشته باشیم با رجوع به آمار تیم ملی هم میشه به این نتیجه رسید از اونجایی که همیشه امتیازآورترین بازیکن با اختلاف زیاد نسبت به بقیه موسوی میشه که دفاع وسط ماست این درحالیکه در بقیه تیما اینطور نیست و دفاع وسطشون تا این حد بار حمله تیم به دوش نمیکشه به نظر من برای اینکه بتونیم اختلاف خودمون با برزیل و روسیه کم کنیم باید یه قطر پاسور تراز اول به تیم اضافه بشه حالا یا محمد کاظم رو هرچند که ناآماده هستش با تمرینات ویژه برگردونن یا از بازیکنای جوانان مثل حسین آبادی استفاده کنن که خیلی خوبه غفورم بشه قطر دیگر تیم، تیم کامل تر میشه
    Last edited by amiry2j; 22-11-2013 at 13:17.

15. 2 کاربر از amiry2j بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •