تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 13 اولاول ... 34567891011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 130

نام تاپيک: مطالعه جمعی کتب هری پاتر

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض

دقیقا موافقم باهات....آره خوندم...ولی فقط همونو خوندم،دیگه کتاب های الدستش رو نخوندم...چون زیاد خوشم نیومد.هیجانش بالا نبود.
    نوشته های رولینگ،به شدت جذابه...هر کسی نمیتونه مثه رولینگ بنویسه...شوکی که با مرگ سیریوس یا دامبلدور بهت وارد میشه،بی نظیره...به همین خاطر میگم یه تراژدیه فوق العاده بود...
    اتفاقا من دیشب الدستش رو خریدم که بخونم هنوز دلم راضی نشده بخونمش
    کم کم دارم به این فکر میوفتم که یه تاپیک بزنم که بی رمان ها بیان توش صحبت کنن ! مردیم از بی رمانی ! هرچی بوده خوندیم ، دیگه هیچی نمونده نظرت چیه ؟

و : با اینکه میگی هیچکی مثل رولینگ نمیتونه بنویسه کاملا موافقم ! رولینگ دیگر زاده نخواهد شد ...

2. 2 کاربر از Gam3r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه iman0007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    دیوونه خونه

پيش فرض

کم کم دارم به این فکر میوفتم که یه تاپیک بزنم که بی رمان ها بیان توش صحبت کنن ! مردیم از بی رمانی ! هرچی بوده خوندیم ، دیگه هیچی نمونده نظرت چیه ؟
    توی همین تاپیک بالایی(معرفی کتاب هایی که خوانده ایم).خیلی از رمان ها هست که من نخوندم و دوست دارم بخونم ولی خب دیگه باید فکر زندگی دانشجویی هم کرد...همون ماهی یه کتاب می خرم و می خونم ...فعلا کفاف میده...

4. این کاربر از iman0007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من بیشتر از مرگ سیریوس بلک! (اسمشو همیشه قاطی میکنم!) ناراحت شدم تا دامبلدور....
    منم از مرگ سیریوس ناراحت شدم. براش یه کلیپ هم ساختم با همون فیلم 5 !
    البته از مرگ دامبلدور هم خیلی ناراحت شدم. البته نمیدونم مطابق با کتاب بود یا نه ولی به هر حال اون صحنه این قدرا هم بد نبود که این قدر ازش انتقاد میشه.
    حالا میخواستم برای اینم یه کلیپ خوب بسازم منتها وقت ندارم

6. این کاربر از Nocturne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Maggy_P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

11

دوستان فکر کنم بحث با کتاب جلو بره بهتر باشه ها!
    حالا حالاها تا مرگ سیریوس و دامبلدور مونده.

8. 2 کاربر از Maggy_P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

1- پست اول آپدیت شد.
    2- دوستانی که تموم میکنن اطلاع بدن. حالا یا اینجا یا تو پروفایل... چون میخوام اسمای اونایی که تموم کردن رو در آخر بنویسم برای هر کتاب.

پ.ن: این "تموم کردن" همش خنده م میندازه! تو دبستان که معلم دیکته یا تمرین و ... میداد که ما در کلاس حل کنیم من وقتی که مینوشتم میگفتم "خانم ما تموم کردیم!" بعد یکی از بچه ها میگفت: "مردی؟!!"

10. 4 کاربر از Nocturne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Maggy_P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

11

1- پست اول آپدیت شد.
    2- دوستانی که تموم میکنن اطلاع بدن. حالا یا اینجا یا تو پروفایل... چون میخوام اسمای اونایی که تموم کردن رو در آخر بنویسم برای هر کتاب.

پ.ن: این "تموم کردن" همش خنده م میندازه! تو دبستان که معلم دیکته یا تمرین و ... میداد که ما در کلاس حل کنیم من وقتی که مینوشتم میگفتم "خانم ما تموم کردیم!" بعد یکی از بچه ها میگفت: "مردی؟!!"
    منم دیروز کتاب یک رو تموم کردم.

12. 2 کاربر از Maggy_P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض

توی همین تاپیک بالایی(معرفی کتاب هایی که خوانده ایم).خیلی از رمان ها هست که من نخوندم و دوست دارم بخونم ولی خب دیگه باید فکر زندگی دانشجویی هم کرد...همون ماهی یه کتاب می خرم و می خونم ...فعلا کفاف میده...
    معرفی کتاب هایی که خوندم که نشد ... منظور من رمانه ! نه کتاب ! کتاب میتونه یک کتاب 50 صفحه ای هم باشه ! اما من میگم رمان یعنی بالای 10 جلد یِستردی ؟

منم از مرگ سیریوس ناراحت شدم. براش یه کلیپ هم ساختم با همون فیلم 5 !
    البته از مرگ دامبلدور هم خیلی ناراحت شدم. البته نمیدونم مطابق با کتاب بود یا نه ولی به هر حال اون صحنه این قدرا هم بد نبود که این قدر ازش انتقاد میشه.
    حالا میخواستم برای اینم یه کلیپ خوب بسازم منتها وقت ندارم
    یعنی چی کلیپ ساختی ؟ یعنی خودتو جای مثلا بلک گذاشتی بعد به خودت تیرزدی از روی اسب افتادی پایین ؟

دوستان فکر کنم بحث با کتاب جلو بره بهتر باشه ها!
    حالا حالاها تا مرگ سیریوس و دامبلدور مونده.
    حالا که فیلم اومده به نظر من دوباره اینجا خلوت میشه ! اون لحظه شماهارو جو گرفتش اومدین یهو اینجوری کردین اما الان ببینی اکثرا بی خیال شدن ! بهتر نیست کلا در مورد هری پاتر صحبت کنیم تا اینکه بخوایم فقط در مورد چند تا فصل صحبت کنیم ؟
    آخه 2-3 کتاب اول خیلی ساده هستند اما بعد از اون خیلی جالب میشه ، به خصوص کتاب 5-6-7 که خیلی پیچیده میشن و توی کتاب 6 انقدر پیچیده میشه که گاهی آدم هنگ میکنه ، برای همین به نظر من اونجاهارو اگه بخونیم بهتر میتونیم این تاپیک رو جلو ببریم و لذت ببریم ...

14. 2 کاربر از Gam3r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

یعنی چی کلیپ ساختی ؟ یعنی خودتو جای مثلا بلک گذاشتی بعد به خودت تیرزدی از روی اسب افتادی پایین ؟
    نه خیر. با خود فیلم و با آهنگ دلخواهم کلیپ ساختم. اون خدابیامرز که از اسب نیفتاد!

حالا که فیلم اومده به نظر من دوباره اینجا خلوت میشه !
    من چنین نظری ندارم. می بینی که بعضیا تو همون هفته اول کتاب رو تموم کردن.

بهتر نیست کلا در مورد هری پاتر صحبت کنیم تا اینکه بخوایم فقط در مورد چند تا فصل صحبت کنیم ؟
    نه
    Last edited by Nocturne; 27-11-2010 at 05:23.

16. 3 کاربر از Nocturne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamad h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان همه صحبتاتونو خوندم
    منم تموم کردم
    به نظر من مرگ سیریوس خیلی خیلی غم انگیز تز از دامبلدور بود چون خود هری باعث مرگ سیریوس شد دوما هری و سیریوس خیلی صمیمی تر از هری دامبلدور بودن

18. 2 کاربر از mohamad h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

راستي يه سوال...باتيلدا بگشات كه نويسنده كتاب تاريخچه جادو هست همونيه كه تو كتاب 7 هري و هرميون ميرن پيشش در مورد دامبلدور ازش سوال ميپرسن؟؟

20. 2 کاربر از shifter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •