تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 10 اولاول ... 345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 97

نام تاپيک: ..:: Error صفحه آبي رنگ هنگام كار با ويندوز و برنامه ها ::..

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeed4055's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    شهرستان دزفول

پيش فرض

سلام
    اين مشخصات سيستم منه
    cpu intel e8400
    ram 2*1g kingmax 1066
    hard 320 samsung
    motherboar asus p5q
    چهار روز پيش وقتي dvd كار گذاشتم رستارت كرد و ديگه بالا نيومد تا روز بعدش كه دوباره خوب شد
    ديشب دوباره رستارت كرد و يك صفحه سياه با يك چشمك زن مياد و ويندوز بالا نمياد
    امروز دوباره خوب شد ولي وقتي خواستم برم تو اينترنت دوباره رستارت شد و همون صفحه سياه اومد و ديگه ويندوز بالا نمياد
    ايراد از چيه؟
    ممنون
    Last edited by saeed4055; 05-02-2009 at 11:53.

داره خودمونی میشه smfr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام دوستان . اين صفحه آبي چه كرده!!!! حالا مشكل من جالبتره!!!!
    مشخصات سيستم :
    cpu:E7300 core2duo
    MB:gigabyte Ep45-DS3R
    HDD:500 GB Samsung
    VGA: Gigabyte 9600 GT DDR3 1GB
    Power : 680 real green
    DVD Writer Samsung
    حالا دعوا سر رم كامپيوتره!! اول دو تا رم دو گيگ ژل(Dual ) روش بود.كه سيستم موقع بالا اومدن قفل مي كرد.بعد كلي قطعه عوض كردن فهميديم Bios بايد اپديت بشه.الان Bios آپديته(F10) . ولي باز مشكل حل نشد.به آواژنگ زنگ زديم گفت مادربرد گيگا با ژل ست نميشه.رم رو عوض كردي و دو تا يك گيگ kingston زديم (بصورت دوال: يك در ميان).مشكل حل شد. حالا كه مي خوايم دو تا رم دو گيگ بزنيم وقتي دو تا دو گيگ رو دوال (يك در ميان) مي زنيم از وسط بازي و كار مي پره بيرون؟؟!! يه بار صفحه آبي مياد و ريست ميشه ولي بار بعد از بازي مياد بيرون و رو دسكتاپ ميمونه بدون قفل شدن. ولي وقتي دوباره رم هاي يك گيگ رو زديم مشكلي نداره.خلاصه حالا متوجه شديم كه اگر رم هاي دو گيگ رو جفت هم بزنيم مشكلي نداره (single channel) . حالا مي خوام راهنماييم كنيد كه من چيكار كنم ؟ قيد دوال بودن رم ها را بزنم يا راهي ديگه هم هست؟؟مادر برد رو عوض كنم؟حقيقتش رو بخوايد فكر نمي كنم فرستادن گارانتيش سودي داشته باشه. اونا اينقدر روش وقت نميذارند.يك تست مي كنند سيستم كه بوت شد ميگن سالمه.

من دقيقا همين مشكلو با دوتا رم Apacer رو مين Gigabyte: p965s3 داشتم وقتي Single ميزاشتم سيستم كاملا سالم بود ولي وقتي dual ميزاشتم وسط بازيا ارور صفحه آبي ميداد!
    بعدش اتفاقي دوتا رم پاتريوت رسيد دستم تست كردم اصلا مشكلي نداشت تو حالت Dual! اونا رو خريدم مشكلم كاملا حل شد!
    چند وقتي هم هست كه مينم Asus p5qE هستش با دوتا رم kingstone كه مشكلي هم در حالت dualchannel نداره
    بنظر مياد مينهاي گيگا با بعضي از رمها سازگار نيستن

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

من تازه رمم رو عوض کردم . ولی پس از یک مدت رفتم با memtst تست کردم و ارور پشت ارور اومد . حالا چیکار کنم ؟ علتش چی می تونه باشه ؟ بازم صفحه آبی و... برنامه ای نیست این مشکلات رو رفع کنه یا این سخت افزاریه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    اين مشخصات سيستم منه
    cpu intel e8400
    ram 2*1g kingmax 1066
    hard 320 samsung
    motherboar asus p5q
    چهار روز پيش وقتي dvd كار گذاشتم رستارت كرد و ديگه بالا نيومد تا روز بعدش كه دوباره خوب شد
    امروز دوباره خوب شد ولي وقتي خواستم برم تو اينترنت دوباره رستارت شد و همون صفحه سياه اومد و ديگه ويندوز بالا نمياد
    ايراد از چيه؟
    ممنون
    معمولا این مشکل وقتی پیش می آد که سرعت باس رم هایی که نصب کردی با هم برابر نباشند. در بعضی از مادر برد ها با جا به جا کردن رم ها این مشکل برطرف می شه و لی در بیشتر موارد کاری نمی تونی بکنی مگر این که سرعت باس تمامی رم های مورد استفادت یکسان باشه

داره خودمونی میشه parham_overset's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من همچین مشکلی داشتم که بعدا متوجه شدم مشکل از هاردم هست ویندوز روش نصب میشد ولی یه دفعه هنگ میکرد بخصوص وقتی هارد در حال نصب برنامه بود به نظرم هاردت رو تک تک تست کن ببین همچین مشکلی باز برات پیش میاد یا نه رو هر کدوم یه ویندوز نصب کن به احتمال قوی اونیکه روش ویندوز نصبه مشکل داره .

پروفشنال M659's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    With My Dignity

پيش فرض

سلام
    اين مشخصات سيستم منه
    cpu intel e8400
    ram 2*1g kingmax 1066
    hard 320 samsung
    motherboar asus p5q
    ايراد از چيه؟
    ممنون
    خب BSoD یا همون صفحه ی آبی مرگ در کیس شما چند احتمال میتونه داشته باشه:
    1- اولین مورد که دوستان هم اشاره کردن همون مچ نشدن رم ها با مادربردتون هست که برای بردهای اسوس یک لیستی از برندها و مموری های آزمایش شده هست که توی maual مادربرد با اسم QVL پیدا کنید.
    2- مشکل میتونه از منبع تغذیتون باشه ، لیست کامل قطعات رو ندادین وگرنه بهتر مید تصمیم گرفت

وقتی شما BSoD می گیرید معمولا یک فایل Dump Memory ذخیره میشه . ضمنا در همون صفحه ی آبی خط دوم یک عبارتی هست که کلماتش با _ جدا شده ، سعی کنید این عبارت رو بخونید و یک جایی یادداشت کنید.

داره خودمونی میشه rezaabbaspour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    آذربايجان

پيش فرض

اگه برات ممكنه با يك رم سالم بجز رم دستگاهت و از يك رم اورجينال جهت تست استفاده كن

در آغاز فعالیت mamad_night's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

yeki mitone komakam kone man dare dahan sevis mishe ye windows xp sp3 gereftam nasb mikonam karte soundesh nasb nemishe vali sp2 ke nasb mikonam mikhne kart soundoo

ye ki bege chetori nasb konam kart soundamo to sp3

: system

moderbord : asus m2n

ram: 2 giig

vga : geforce 8500 gt

cpu : AMD 64 X2 4000

TORO KHODA SARY JAVABESHO BEGIN DAHANAM DARE SERVIS MISHE

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

yeki mitone komakam kone man dare dahan sevis mishe ye windows xp sp3 gereftam nasb mikonam karte soundesh nasb nemishe vali sp2 ke nasb mikonam mikhne kart soundoo

ye ki bege chetori nasb konam kart soundamo to sp3

: system

moderbord : asus m2n

ram: 2 giig

vga : geforce 8500 gt

cpu : AMD 64 X2 4000

TORO KHODA SARY JAVABESHO BEGIN DAHANAM DARE SERVIS MISHE

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

kasi nemitone bara man kari bekone :(

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •