تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 118 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 1177

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی .Chelsea F.C | آبی‌های لندن | جلد 2

حـــــرفـه ای Highbury's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    G O R G A N-I R A N M E H R s.t

پيش فرض

عجیبه...
    رائول میرلس از چلسی رفت. شاید شما بهتر بدونید اما من نمیتونم درک کنم چلسی که در فاز دفاعی مشکل داره چرا باید دوبازیکن قدرتی و دفاعیش رو در عرض چند روز از ترکیب خارج کنه .
    همیشه میخواستم یه تیم با قدرت بدنی و توان دفاعی بالا مثال بزنم از چلسی اسم می بردم. واقعا برای من عجیبه. اون چلسی تبدیل شده به یک تیم فانتزی و تهاجمی که البته چون ما آرسنالیا تجربه داریم میگم شاید این کار درست باشه اما توازن تو تیم وجود نداره. میرلس چلسی رو نمیدونم اما میرلس لیورپول بازیکن قابلی بود.
    فکر کنم الان برای پست هافبک مرکزی میکل و لمپارد هستش و اون اسپانیائیه. آرسنال در این چند فصل اخیر جوونای فانتزی زیادی داشت که اکثرا تهاجمی بودن و کله هاشون باد داشت. خوبی این جماعت بازی سریع،زیبا و تکنیکیشون بود اما جنبه منفی این جماعت عدم تعهد و مسئولیت پذیری و درک این موضوع که فوتبال یک بازی تیمی هست. تیمی جلو بریم و تیمی دفاع کنیم.
    همیشه وقتی آرسنال جلو میفتاد منتظر بودم گل رو بخوره. اما از سال گذشته ونگر تو کار دفاعی خیلی کار کرد و تقریبا برای اولین بار تو مصاحبه بازیکنایی مثل تئو، چمبو، رابین،روسیچکی رمزی و ... میخوندم که باید در کار دفاعی شرکت کنیم. حتی چمبرلین چند روز پیش میگفت باید تو جنبه دفاعی تیم بیشتر کار کنم. امسال هم از لحاظ دفاعی منسجم شدیم و سه بازی پشت سرهم کلین شیت کردیم که آخرین بار به 88 سال قبل برمیگرده.
    چلسی هم همینطوره، پرشده از بازیکنای فانتزی و تهاجمی با قدرت بدنی پایین اما دونده. هازارد، ماتا، تورس،اسکار و ...

2. 6 کاربر از Highbury بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hamedsaba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    PERSIQUE

پيش فرض

کلا چلسی اگز رو تورس کار کنه عالی میشه . البته یک بازیکن بزرگ هم میخرید جای دروگبا تیم خفن تر میشد .

4. این کاربر از hamedsaba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با وجود اینکه اسین و مک ایچران به صورت قرضی به تیمای دیگه رفتن دیگه عجیب بود که میرلس هم فروخته بشه!
    چلسی معمولا با سیستم 1-3-2-4 بازی می کنه که در حال حاضر بازیکنایی که بتونن به طور تخصصی در این پست بازی کنن لمپارد ، میکل و رومئو هستن که این تعداد اصلا کافی نیست!

به نظرم باید دی متئو یه فکری به حال این قضیه کنه
    شاید حتی مجبور بشه از بازیکنای دیگه در این پست استفاده کنه
    رمیرس و اسکار فکر کنم بتونن در این پست بازی کنن مخصوصا بازی هایی که لمپارد غایبه

6. 4 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال dogh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

آزارد: براي ستاره شدن به چلسي نيامده ام

خريد تابستاني چلسي در صحبت هايي اعلام کرده که هنوز بايد درسهاي زيادي بياموزد و براي کمک کردن به هم تيمي هاي جديدش به لندن آمده است .

--------------------------------------------------------------------------------

ادن آزارد، ستاره بلژيکي و يکي از خريدهاي تابستاني چلسي در صحبت هايي اعلام کرده که براي مطرح شدن و ستاره شدن به چلسي نيامده و هدفش کمک کردن به هم تيمي هاي جديدش در مسير کسب قهرماني ليگ برتر بوده است.

به گزارش گل،اين ستاره 21 ساله در بازار نقل و انتقالات تابستاني با قراردادي 40 ميليون يورويي از ليل به استمفورد بريج منتقل شد. او در بردهاي چلسي مقابل ويگان و ردينگ نقش پررنگي داشت و اولين گلش براي تيم دي متئو را مقابل نيوکاسل به ثمر رساند.

با وجود اين شروع استثنايي، اين ستاره بلژيکي اعلام کرده که براي ستاره شدن به استمفورد بريج نيامده.

آزارد در صحبت هايي به مجله چمپيونز مچدي گفت:« من دوست دارم به هم تيمي هايم کمک کنم. من براي آنکه ستاره باشم و براي به نمايش گذاشتن توانايي هايم به اينجا نيامده ام. من در لندن هستم تا براي ديگران بازي کنم.اگر لازم شد که تلاش کنم و سرنوشت بازي را رقم بزنم هم حاضر و آماده ام.»

چلسي براي جذب آزارد، تيم هاي سرشناس اروپايي را کنار زد. او حالا گام در مسير هموطنانش مثل مروان فلائيني، موسي دمبله، يان ورتونگن و ونسان کمپاني گذاشته و درمسير موفقيت در ليگ برتر حرکت مي کند.

آزارد در مورد تطبيق پذيري با ليگ برتر گفت:« اينجا شرايط کاملا متفاوت است. اگر ما با ليل به جنوب فرانسه مي رفتيم، مردم ما را نمي شناختند ولي در چلسي، بازيکنان در سطح کاملا متفاوتي هستند. اينجا همه چيز متفاوت است، زبان، شرايط کشور.... ولي من بايد با اين شرايط خودم را تطبيق دهم.»

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 7 کاربر از dogh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال علوم انسانی mohammad varaste's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    کشور37 شهر 37 کوچه37 پلاک37

پيش فرض

یوونتوسو تو استمفربریج سوراخ سوراخش میکنیم

اما نتایج اخیر یه خورده نگران کننده بوده .
    ترکیب مورد علاقه من برای بازی فردا
    شما هم بگین
    چک
    کول-تری-کیهیل-سزار آزپلیکوئتا

ابی میکل

لمپارد اسکار

ماتا هازارد
    تورس

10. 5 کاربر از mohammad varaste بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

چلسي- يوونتوس: آبي ها درانتظار برد خانگي

شاگردان روبرتو دي متئو، در انتظار آن هستند تا موفقيت فصل قبلشان در اروپا را تکرار کنند

***ترکيب احتمالي

*چلسي

Cech

Ivanovic, Cahill, Terry, Cole

Ramires, Mikel, Lampard

Hazard, Torres, Mata

*يوونتوس

Buffon

Barzagli, Bonucci, Chiellini

Lichtsteiner Pirlo, Asamoah

Vidal, Marchisio

Giovinco, Vucinic

چلسي فصل جديد رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا را در مصاف با يوونتوس آغاز مي کند. دو تيم در هفته هاي ابتدايي فصل، بازيهاي خوبي را در ليگ هاي انگليس و ايتاليا به نمايش گذاشتند.

جان تري و اشلي کول (هر دو از ناحيه قوزک پا) مصدومند و در جريان اردوي تيم ملي انگليس مصدوم شدند و از همين رو قادر نخواهند بود تا دراين بازي حضور يابد. روبرتو دي متئو در اين بازي مي تواند از حضور خوان ماتا بهره ببرد، بازيکني که در ديدار اين تيم مقابل کوئينزپارک رنجرز غايب بود.

از سوي ديگر يوونتوس، لوسيو را به دليل مصدوميت از ناحيه قوزک پا دراختيار ندارد و آندره آ بارزالي و جورجيو کيه ليني در ترکيب اصلي اين تيم و درکنار لئوناردو بونوچي قرار خواهند گرفت.

پاول پوگبا، بازيکن سابق منچستريونايتد هم ممکن است اولين بازي اش را براي يووه انجام دهد.

*** آيا مي دانستيد؟

*چلسي در فصل گذشته رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا در هر شش ديدار خانگي اش به پيروزي رسيد.

*آبي ها در هفت بازي از 9 بازي شان در فصل گذشته رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا، با برد کارشان را به اتمام رساندند.

*چلسي در آخرين مصاف بين اين دو تيم در مجموع دوديدار رفت و برگشت با نتيجه 2-3 به پيروزي رسيده بود.

*جانلوئيجي بوفون، دروازه بان يوونتوس با حضور در ديدار چهارشنبه شب، چهارصدمين بازي اش با پيراهن يووه را برگزار خواهد کرد.

*يوونتوس در حال حاضر رکورد 42 بازي بدون شکست در رقابت هاي سري آ داشته و آخرين شکست اين تيم در ليگ ايتاليا در اواخر فصل 11-2010 رقم خورده بود.

12. 4 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امشب واقعا بازی سختی رو داریم چون یوونتوس واقعا تیم قدرتمندیه که به این راحتی ها نمیشه از سد اون گذشت. توی سری آ امسال هم خیلی خوب نتیجه گرفته و مثل چلسی الان در صدره...
    کلا نبرد صدر نشین های فعلی لیگ انگلیس و لیگ ایتالیا می تونه خیلی جذاب باشه
    امیدوارم که قدم اول رو محکم برداریم و از سد این حریف قدر بگذریم
    امسال می تونیم توی فینال لندن به عنوان اولین تیمی باشیم که از عنوان قهرمانی خودش توی لیگ قهرمانان اروپا دفاع می کنه...

***ترکيب احتمالي

*چلسي

Cech

Ivanovic, Cahill, Terry, Cole

Ramires, Mikel, Lampard

Hazard, Torres, Mata
    احتمالا با ترکیبی شبیه این بازی می کنیم
    فقط فکر کنم دی متئو از لوئیز به جای کیهیل استفاده کنه
    حداقل با توجه به بازی های قبلی میشه پیش بینی کرد که همچین تصمیمی رو بگیره

نیمکتمون هم خیلی عالیه و اگه نتونیم به گل برسیم می تونیم روی اون حساب کنیم
    بازیکنایی مثل استوریج ، اسکار و موسز می تونن در زمینه هجومی به تیم کمک کنن
    Last edited by vahidgame; 20-09-2012 at 17:17.

14. 4 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت

پيش فرض

تورس و میکل گند زدن

16. این کاربر از mohammad varaste بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

نیمه اول واقعا خوب بودیم و گلهای بیشتر هم میتونستیم بزنیم اما نیمه دوم مصدومیت اسکار و خستگی تری کار دستمون داد

جان تری واقعا ضعیف بود و رو 2 تا گل مقصر بود وقتی آماده نیست واقعا دلیل نداره بازی کنه

تورس هم که هیچ کار نکرد جای دروگبا آماده خیلی خالی بود

18. 3 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت

پيش فرض

اولا امضات تو حلقم

بعدشم روی گل دوم مقصر میکل بود.

اومدن برتراند هم بسیار الکی بودش

اما واقعا پس از مدتها دلچسب بازی کرد چلسی
    منو یاد فصل 2004 و 2005 و بازی های شاهکار چلسی در زمان مورینیو انداخت
    تیم تغییرات زیاد کرده.
    این تیم جا بیوفته شک نکن منتخب کل بازیکنای اروپا هم حریفش نمیشه

20. 3 کاربر از mohammad varaste بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •