تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 9 اولاول ... 3456789 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 89

نام تاپيک: مشاوره نهایی برای خرید asus Eee PC 1215N

اگه نباشه جاش خالی می مونه alimooghashang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

1215N چهار هسته ای ه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

قیمت u270 حدود 600 تا 650 تومان و قیمت 1215N حدود 650 تا 700 تومان است.
    MSI U270 هم از لحاظ کارایی و هم از نظر قیمت، از 1215N بهتر است.
    خب اگه بخوام 700 بدم 1215N بخرم
    میدم این رو میخرم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    چه کاریه!

3. این کاربر از alimooghashang بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه T E R M I N A T O R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

خب اگه بخوام 700 بدم 1215N بخرم
    میدم این رو میخرم
    کد:
    چه کاریه!
    دوست عزیز شما اول تکلیفتون را با خودتون مشخص کنید که چی میخواین بخرین و اصلا برای چه کاری میخواین بخرین!!! بزارین یه سوال ازتون بپرسم : شما با 600 یا 700 تومان میتونین یه نوت بوک تو سایز 12 یا 13 اینچ بخرین که وزنش 1.4 کیلوگرم باشه و تا 6 یا 7 ساعت شارژ نگه داره؟؟؟
    Last edited by mp888; 25-08-2011 at 03:18.

5. 2 کاربر از T E R M I N A T O R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

حق با شماست
    من اول فکر کردم نت بوک به کارم میاد
    الان میبینم نت بوک به کارم نمیاد
    همون نوتبوک میخرم بهتره واسم! حالا اگه سنگین هم باشه ایرادی نداره! مهم اینه cpu سندی بریج داره و سرعتش به مراتب از اینا بالاتره!
    ممنون از راهنمایی شما!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان واجب دونستم یه چیزی رو اینجا بگم. من هم دنبال 1215B بودم اما تو پایتخت به 1215N برخوردم که کانفیگش متفاوت بود با چیزایی که اینجا دیدم. اولا هاردش 500 بود و رمش 2G. در ثانی 2 تا پورت USB3 داره و ثالثا کارت گرافیکش هم NVIDIA هست و خیلی قوی به نحوی که پخش فیلم فول اچ دی روی یک اسکرین مناسب هم می تونه بده (منظورم روی مونیتور خودش نیست چون معنی نداره). در مورد CPU ، برای 1215B اونهم کانفیگ بالاش، AMD fusion E350 1.6GHz هست (دو هسته ای) و برای سری N ، از نوع Intel Atom D525 1.8GHz (دو هسته ای) بنابراین سرعتش بالاتره حالا صرفنظر از اینکه سری fusion ممکنه سرتر از اینتل باشه. سیستم روش هم سون هوم است. در مورد قیمت هم من با چک و چونه بهترین رنگش (نقره ای) رو که خیلی خوشگله خریدم 660 در حالیکه آخرین قیمت 1215B بود 590 که به نظر من می ارزید این اختلاف قیمت. یه آپشن دیگش هم امکان شارژ تجهیزات جانبی با پورت USB در زمان خاموش بودن لپ تاپ هست که حالا نمی دونم خیلی استفاده داره یا نه و اصلا ممکنه به باتری فشار وارد کنه. بنابراین توصیه ام اینه که وقتی میرید بازار فقط به مشخصات مدل از تو اینترنت اکتفا نکنید و کانفیگش رو هم از فروشنده و هم از توی خود سیستم ببینید.

8. این کاربر از liquid2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه pedram_2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوستان واجب دونستم یه چیزی رو اینجا بگم. من هم دنبال 1215B بودم اما تو پایتخت به 1215N برخوردم که کانفیگش متفاوت بود با چیزایی که اینجا دیدم. اولا هاردش 500 بود و رمش 2G. در ثانی 2 تا پورت USB3 داره و ثالثا کارت گرافیکش هم NVIDIA هست و خیلی قوی به نحوی که پخش فیلم فول اچ دی روی یک اسکرین مناسب هم می تونه بده (منظورم روی مونیتور خودش نیست چون معنی نداره). در مورد CPU ، برای 1215B اونهم کانفیگ بالاش، AMD fusion E350 1.6GHz هست (دو هسته ای) و برای سری N ، از نوع Intel Atom D525 1.8GHz (دو هسته ای) بنابراین سرعتش بالاتره حالا صرفنظر از اینکه سری fusion ممکنه سرتر از اینتل باشه. سیستم روش هم سون هوم است. در مورد قیمت هم من با چک و چونه بهترین رنگش (نقره ای) رو که خیلی خوشگله خریدم 660 در حالیکه آخرین قیمت 1215B بود 590 که به نظر من می ارزید این اختلاف قیمت. یه آپشن دیگش هم امکان شارژ تجهیزات جانبی با پورت USB در زمان خاموش بودن لپ تاپ هست که حالا نمی دونم خیلی استفاده داره یا نه و اصلا ممکنه به باتری فشار وارد کنه. بنابراین توصیه ام اینه که وقتی میرید بازار فقط به مشخصات مدل از تو اینترنت اکتفا نکنید و کانفیگش رو هم از فروشنده و هم از توی خود سیستم ببینید.
    سلام

مبارک باشه
    تو سایت asus هم زده 2 تا usb3 داره البته جولوشون نوشته Optional یعنی اختیاری تو این کانفیگ که شما خریدی 2 تا usb 3 داره و 1 دونه usb2

کد:

10. 2 کاربر از pedram_2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان عزیز..یه مینی لپ تاپ میخوام با ویژگی های زیر ممنون میشم راهنمایی کنید:
    1.خیلی شارژ خوب نگه داره(اگر باشه بالای 10 ساعت)خیلی مهمه
    2.کش cpu حتما 1مگ یا بالاتر باشه(خیلی مهمه)
    3.خیلی خیلی سبک باشه(زیر 1.2 کیلوگرم عالیه)
    4.بیشتر کارام با آفیس و برنامه های کنترل پروژه هست(پریماورا،MS project) و اینترنت
    5.ویندوز7 اصلی باشه
    6.حتما هم زیر 11 اینچ باشه(حالا زیر12 هم بشه اشکالی نداره)
    قیمت هم زیر600 یا 650 باشه ممنون
    ولی میخوام همه چیز تمام باشه...مخصوصا وزنش

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

سلام دوست عزیز مبارک باشه ، هر دو دستگاه قوی هستند. ولی همه چیز که فرکانس سی پی یو نیست!! شما اگه بررسی های تخصصی خارجی و آزمایشها را خونده باشید می بینید که AMD E350 حتی با وجود فرکانس پایین تر کمی قوی تر از Intel D525 هست. درهرصورت هردو از بهترین های اسوس هستند.
    موفق باشید.

13. 4 کاربر از T E R M I N A T O R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان عزیز..یه مینی لپ تاپ میخوام با ویژگی های زیر ممنون میشم راهنمایی کنید:
    4.بیشتر کارام با آفیس و برنامه های کنترل پروژه هست(پریماورا،MS project) و اینترنت
    5.ویندوز7 اصلی باشه
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Dreams Land

پيش فرض

5.ویندوز7 اصلی باشه
    دوست خوبم جای سوال شما اینجا نیست. اینجا یک تاپیک تخصصی هست. بهتر بود یک تاپیک جدید ایجاد می کردید و درخواست هاتون را مطرح میکردید. اینجوری بهتر و راحت تر به جواب می رسیدید. ولی به هرحال :

اگه سبک وزن میخواین (درحد همون 1.2 کیلوگرم) باید قید نت بوک های 11 و 12 اینچی (1.4 تا 1.5 کیلوگرم) را بزنین و فقط روی 10 اینچی ها فکرکنین. قیمتی هم که مشخص کرده اید برای یک نت بوک 10 اینچی خیلی زیاده . نت بوک های فوق سبک وزن یک محدودیت دارن و اون اینه که برای اینکه وزنشون بالا نره درون آنها از کانفیگ های خیلی قوی استفاده نمیشه (مثل سی پی یو قوی و همچنین نبود گرافیک مجزا). ولی بازم برای آفیس مناسب هستن اما درمورد برنامه های کنترل پروژه که گفتین چیزی نمیدونم.
    پیشنهاد من خرید ASUS 1018 (نازک و سبک 1.1 کیلوگرم) و ASUS X101 (فوق سبک 0.9 کیلوگرم) هست. موفق باشید.

16. 3 کاربر از T E R M I N A T O R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •