تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 697 از 1421 اولاول ... 1975976476876936946956966976986997007017077477971197 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,961 به 6,970 از 14206

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان مازندران

داره خودمونی میشه Ennio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

دوستان چرا بنده خدا رو سنگ قلاب می کنید طرف گفته دانلودر هست شرکت های دیگه تو روز پایدار و سرعت 4 مگ و 8 مگ میدن موقع دانلود رایگان شبانه که میرسه سرعتشون ار 40-50 بالاتر نمیره تازه با کلی محدودیت و منت که سر ادم میزارن دیگه مخابرات در طول روز تک لین 70 تا دانلود که میده بماند با چنتا لینک سرعت بالاتر میره که اصلا باهاش کار نداریم به اون دوست خوبم می گم حرف هایی که در بالا محمد جان زده 100 درصد در مورد وب گردی مخابرات تصدیق می کنم و کاملا درست گفتن اما اگه با وب گردی در این حالت می تونی بسازی در زمینه دانلود 100 درصد از شرکت های دیگه بهتره و دانلود بیشتری می تونی در یک ماه داشته باشی بچه ها اینجا به طور نرمال ماهی 200-300 گیگ ترافیک می سوزونن بماند که بعضی ها گرمای تابستون گرفتتشون تا 900 گیگ هم پیش رفتن!
    بازم می گم سرویس مخابرات = وب گردی بد + دانلود به نسبه راضی کننده
    از شما و بقیه دوست دوستان که پاسخ دادند ممنوم من چرا گزینه تشکر ندارم ؟
    من فقط واسه دانلود می خوام اینترنت پرسرعت بگیرم و وب گردی هم در همین حد که سایت ها رو باز کنه واسم کافیه بیشتر هم سایت های خبری میرم .... اهل بازی آنلاین هم نیستم و چت تصویری هم نمی کنم .... اینطور که شما میگید انگار مخابرات برای من بهترین گزینه هست
    در ضمن برای سرعت بالاتر از 128 کارت دانشجویی میخوان و من چون از دانشگاه فارق التحصیل شدم کارت دانشجویی ندارم چی کار کنم به نظرتون گواهی پایان تحصیلاتم رو ببرم قبول میکنن ؟
    البته تو سرویس مخابرات اینطور که بچه ها گفتند 128 با 2 مگ فرقی نداره یعنی مخابرات اینقدر بی صاحبه ؟ تو تعرفه هاش 128 نامحدود زده 12500 تومان و 2 مگ نامحدود 74000 تومان ... اونوقت اینها با هم هیچ تفاوتی ندارند ... شاید نوسان سرعت تو سرویس های بالاتر مث 1 مگ و 2 مگ نسبت به سرویس های پایین تر مثل 128 کمتر باشه اینطور نیست ؟
    ممنون از همه

پروفشنال maskot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

از شما و بقیه دوست دوستان که پاسخ دادند ممنوم من چرا گزینه تشکر ندارم ؟
    من فقط واسه دانلود می خوام اینترنت پرسرعت بگیرم و وب گردی هم در همین حد که سایت ها رو باز کنه واسم کافیه بیشتر هم سایت های خبری میرم .... اهل بازی آنلاین هم نیستم و چت تصویری هم نمی کنم .... اینطور که شما میگید انگار مخابرات برای من بهترین گزینه هست
    در ضمن برای سرعت بالاتر از 128 کارت دانشجویی میخوان و من چون از دانشگاه فارق التحصیل شدم کارت دانشجویی ندارم چی کار کنم به نظرتون گواهی پایان تحصیلاتم رو ببرم قبول میکنن ؟
    البته تو سرویس مخابرات اینطور که بچه ها گفتند 128 با 2 مگ فرقی نداره یعنی مخابرات اینقدر بی صاحبه ؟ تو تعرفه هاش 128 نامحدود زده 12500 تومان و 2 مگ نامحدود 74000 تومان ... اونوقت اینها با هم هیچ تفاوتی ندارند ... شاید نوسان سرعت تو سرویس های بالاتر مث 1 مگ و 2 مگ نسبت به سرویس های پایین تر مثل 128 کمتر باشه اینطور نیست ؟
    ممنون از همه
    نه به هیچ عنوان سرویس بالاتر از 128 نگیر چون واقعا هیچ فرقی نداره حالا که تصمیم گرفتین بیاین مخابرات بزارید یه سری توضیحات بهتون بدم اول اینکه بعضی مراکز ماه اول نا محدود نمیدن و باید 128 حجمی بگیرین و ماه بعد که خواستین تمدید کنین از تو سایت نا محدود بگیرین (اینم از اون شاهکارهای مخابراته) دوم اینکه مخابرات سرویس هارو رو 3 مگ می بنده و سرعت تا 350 می تونه بره اما به دلیل کمبود پهنای باند در طول روز سرعت تک لینک متفاوته ساعات اولیه روز یعنی 5-6 سرعت تک لینک بین 130-350 می تونه باشه و تو ساعات شلوغی بین 50-80 که شما تو هر زمانی با گذاشتن چند لینک همزمان می تونین به سرعت 350 برسین مثلا تو ساعاتی که سرعت پایین اومده با گذاشتن چند لینک مثلا اگه سریال دانلود می کنید 4-5 قسمتش رو همزمان بزارید برا دانلود مجموع سرعتتون میشه 350 و تا اونجا که می تونین از لینک مستقیم استفاده کنید و اگه محدودیت مالی ندارید اکانت vip از برخی سایت های دانلود تهیه کنید مانند warez10.in و تنظیمات idm رو هم رو 16 کانکشن بزارید چون تاثیر محسوسی داره
    در اخر هم بهت بگم مخابرات بالا پایین زیاد داره ولی اخر ماه اگه یه حساب سر انگشتی از مصرفت بکنی می بینی ارزش حوصله به خرج دادن رو داشته

3. این کاربر از maskot بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

حسین جان شما کدوم شهری؟؟ ما که سرعتمون 100 به زور میرسه
    من آمل هستم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

حسین جان منم آمل هستم ولی سرعت 150 اخرشه قبلا که 400 بود باید چه کنم؟؟ مخابرات مرکزی آمل برم اوکی میشه؟؟؟؟

6. این کاربر از ALIWARNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

حسین جان منم آمل هستم ولی سرعت 150 اخرشه قبلا که 400 بود باید چه کنم؟؟ مخابرات مرکزی آمل برم اوکی میشه؟؟؟؟
    ببین پهنای باند خطتت چطوره رو چند بسته شده
    آی دی تو بده بهت بگم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

ببین پهنای باند خطتت چطوره رو چند بسته شده
    آی دی تو بده بهت بگم
    روی 3296 بسته شده داش

ای دی تو ادد کردم

اگه نباشه جاش خالی می مونه ghadami2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

دوستان چرا بنده خدا رو سنگ قلاب می کنید طرف گفته دانلودر هست شرکت های دیگه تو روز پایدار و سرعت 4 مگ و 8 مگ میدن موقع دانلود رایگان شبانه که میرسه سرعتشون ار 40-50 بالاتر نمیره تازه با کلی محدودیت و منت که سر ادم میزارن دیگه مخابرات در طول روز تک لین 70 تا دانلود که میده بماند با چنتا لینک سرعت بالاتر میره که اصلا باهاش کار نداریم به اون دوست خوبم می گم حرف هایی که در بالا محمد جان زده 100 درصد در مورد وب گردی مخابرات تصدیق می کنم و کاملا درست گفتن اما اگه با وب گردی در این حالت می تونی بسازی در زمینه دانلود 100 درصد از شرکت های دیگه بهتره و دانلود بیشتری می تونی در یک ماه داشته باشی بچه ها اینجا به طور نرمال ماهی 200-300 گیگ ترافیک می سوزونن بماند که بعضی ها گرمای تابستون گرفتتشون تا 900 گیگ هم پیش رفتن!
    بازم می گم سرویس مخابرات = وب گردی بد + دانلود به نسبه راضی کننده
    ناپایداری سرویس مخابرات کلی نیست . بستگی به محل و خیلی چیزای دیگه داره. بنده 2 سال هست از مخابرات استفاده میکنم. هیچ وقت سیستمم نا پایدار نبود. و در کل 2 سال کلا 4-5 بار قعطی داشتم. سرعتم از 4 مگ که اوایل بود بعد شد 22 مگ الانم که 3 مگ هست کامل استفاده میکنم. و به جرعت میشه گفت بهترین سرویس نت موجود در ایران سرویس مخابرات مازندرانه. کسی دانلودر باشه ماهی 500 گیگ یا بیشتر هم میتونه با ماهی 12-15 تومن دانلود کنه.کدوم ispچنین چیزی دراختیار کاربر میزاره؟ سرعت تک لینک از 3 صبح تا 10 صبح 360 هست بعد میاد روی 70-120 . برای من اینجوریه. چند لینک که همش روی 360 هست.

10. 3 کاربر از ghadami2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Reza kheyri1373's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Babol

پيش فرض

اگه نباشه جاش خالی می مونه mazimazimazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    مازندران - آمل

پيش فرض

امروز سرعت عالیه !!! ولی فکر کنم پایین بیاد.

13. 3 کاربر از mazimazimazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

برای من افتضاحه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •