تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 694 از 754 اولاول ... 194594644684690691692693694695696697698704744 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,931 به 6,940 از 7540

نام تاپيک: سوالات و مشکلات جزئی در مورد هر نوع چاپگـــــــــر

آخر فروم باز h_khozooei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

متشکر از شما
    من به دو تا از مراکزی که کار شارژ و تعمیر پرینتر را انجام میدهند بردم و گفتن قبلا هم از این موردها داشتند و این مورد تا وقتی که شارژ پرینتر تموم میشه باهاش هست و معمولا بعد از شارژ برطرف میشه
    به نظر شما آیا بعد از شارژ این مورد برطرف میشه؟
    اینم شانس منه حالا فروشنده هم میگه این ربطی به من نداره و پرینتر سالمه و اون را عوض نمیکنه!
    اگر منظورتون پس زمینه است که حل می شه اون خطی که بغل درام می ندازه کارتریج اصل هم می اندازه ولی تو پرینت نمی آد.
    ولی اگر پس زمینه می ده من حدس می زنم کارتریج تقلبیه بهتره به فروشنده بگی که کارتریج دستگاه رو عوض کردن البته مطمئنا فروشنده عوض نکرده بلکه در حین خرید و ارسال و ... عوض شده.
    این کار متاسفانه تو همکارا (البته یه سری) باب شده و کارتریج اصل رو از پرینتر باز می کنن و می فروشند و یه تقلبی توش می زارن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

اگر منظورتون پس زمینه است که حل می شه اون خطی که بغل درام می ندازه کارتریج اصل هم می اندازه ولی تو پرینت نمی آد.
    ولی اگر پس زمینه می ده من حدس می زنم کارتریج تقلبیه بهتره به فروشنده بگی که کارتریج دستگاه رو عوض کردن البته مطمئنا فروشنده عوض نکرده بلکه در حین خرید و ارسال و ... عوض شده.
    این کار متاسفانه تو همکارا (البته یه سری) باب شده و کارتریج اصل رو از پرینتر باز می کنن و می فروشند و یه تقلبی توش می زارن
    ممنون از شما
    فقط مشکل همون پس زمینه هست
    اون خطها روی کاغذ نمیفته
    به چندجا که کار تعمیر و شارژ کارتریج را انجام میدهند رفتم و گفتند این خطها طبیعی است و روی کاغذ نمیفته و برای همه همینطوره
    الان هم هر بار که صفحات بیشتری باهاش پرینت میگیرم پس زمینه کم رنگ تر از قبل میشه و الان به زور میشه تشخیصش داد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

ایا دستگاه قبل از اینکه پیغام بده هیچ تلاشی می کنه که کاغذ رو بکشه (یعنی پیکاپ می کنه) یا نه؟
    نه دوست عزیز تلاش نمیکنه.سریع پیغام میده.میتونه مشکل از درایور باشه؟چون بسختی نصب شد و فکر کنم روی یه درایور دیگه نصب شده.اون درایور رو چجوری پاک کنم؟

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام دوستان.یه پرینتر hp 1006 دارم که مشکلش اینه که وقتی ارسال پرینت میکنم میگه کاغذ نداری و رو خود پرینتر هم چراغ قرمزش روشن میشه.کاغذ گداشتم داخلش.نرم افزار پرینتر هم همینو میگه.حالا باید خاموش روشن کنمش تا درست بشه ولی بازم بعدش اینطوری میشه.نمیدونم چکار کنم والا.ممنون میشم اگه خیلی سریعتر کمکم کنید.با تشکر
    ف کنم همین مدل پرینتر بود که همسایه ما داشت گاهی یا بیشتر یه مشکلی داشت فک کنم همین مشکل بود! من فک میکنم کابل usb ور از کیس جدا و دوباره میزدم خلی وقت پیشه یادم نیس
    اصلا باهاش حال نمیکردم علافمون میکرد. هی میرفتم خونشون چک میکردم اینو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    پرینتر من ml-1660سامسونگ هستش
    1-چراغش قرمز شده
    2-وقتی میخوام پرینت بگیرم این پیغام رو نشون میده

3-وقتی روی smart panel دستگاه کلیک میکنم این پیغام رو میده( please install supported driver or port

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    1-چراغش قرمز شده

3-وقتی روی smart panel دستگاه کلیک میکنم این پیغام رو میده( please install supported driver or port
    خطا میگه به پورت دیگه وصل کنید کابل رو یا درایور پشتیبانی شده رو نصب کنید.
    همین کارو کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

خطا میگه به پورت دیگه وصل کنید کابل رو یا درایور پشتیبانی شده رو نصب کنید.
    همین کارو کنید.
    برادر با ز هم نشد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

نه دوست عزیز تلاش نمیکنه.سریع پیغام میده.میتونه مشکل از درایور باشه؟چون بسختی نصب شد و فکر کنم روی یه درایور دیگه نصب شده.اون درایور رو چجوری پاک کنم؟
    دوست عزیز من درایورش رو پاک کردم و دوباره نصب کردم به طور کامل.بازم همون ایرادو داره.واقعا نمیدونم چکار کنم

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

خیلی عجیبه اگر اینطور باشه از درایور کابل یا فرمتر دستگاه می تونه باشه ولی به نظرم درایور بیش از همه می تونه باشه
    یه کاری کن این پرینتر رو با یه کابل دیگه به یه کامپیوتر دیگر وصل کن و ببین آیا مشکل هست یا نه.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    1-چراغش قرمز شده

سلام عزیزم
    تو قسمتی که می خوای پرینت بگیری شما پرینت تو قایل print to file رو انتخاب کردی اون تیک رو بردار

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •