تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 691 از 4751 اولاول ... 19159164168168768868969069169269369469570174179111911691 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,901 به 6,910 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه hadiceberg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

تورنت که حال آدم رو به هم میزنه از بس آپلود میکنه
    آپلود رو می‌ذارم روی ۱کیلوبایت بر ثانیه، وقتهایی هم که ترافیک رایگانه روی ۷ کیلوبایت بر ثانیه.
    اذیت کننده نیست!

2. 2 کاربر از hadiceberg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

آن زمان که شاتل قیمت جدید خدمات خود را اعلام کرد ما معترض شدیم و گفتیم که این ها برای هر آرت به میزان 4 هزار تومان گران کرده اند و یک +2 گیگ هم به ترافیک اضافه کرده اند. بحث بالا گرفت و خود من چند ایمیل برای شاتل فرستادم و آنها اعلام کردند که قیمت جدید با احتساب هزینه های مخابرات و ... است و حتی مدعی شدند که قیمت جدید شاتل کاهش یافته نه افزایش ، حتی شاتلی ها در جواب اعتراض من یک ایمیل زدند و با صغری کبری چیدن این طور القا کردند که من اشتباه می کنم
    بنده آرت 3 دارم و قبلاً 44100 تومان پرداخت می کردم. پس از اعلام اخیر شاتل در خصوص تغییر قیمت، اولین قبضی که برای من صادر شده قیمت را 44200 تومان اعلام کرده.
    یعنی نه تنها قیمت شاتل کاهش نیافته بلکه افزایش نیز یافته
    حالا شما بگویید من به عنوان یک کاربر شاتل اشتباه می کردم یا این شرکت ...
    ضمناً دوستانی که آرت یک داشتند هم می گفتند که به جای 28600 تومان از این به بعد باید 28000 تومان بدهند و از این بابت خوشحال بودند.
    دوستانی که آرت یک دارند اعلام کنند در قبض جدید چه مقدار باید پرداخت کنند و آیا قیمت برای آنها کاهش یافته، افزایش یافته یا اینکه ثابت است.
    به هر حال "افزایش 100 تومانی" برای بنده که آرت 3 هستم رقم چندان زیادی نیست و بابت دادن 100 تومان اضافه چیزی از من کم نمی شود اما شاتلی ها خجالت بکشند که اعتراض درست ما را وارونه جلوه دادند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

آن زمان که شاتل قیمت جدید خدمات خود را اعلام کرد ما معترض شدیم و گفتیم که این ها برای هر آرت به میزان 4 هزار تومان گران کرده اند و یک +2 گیگ هم به ترافیک اضافه کرده اند. بحث بالا گرفت و خود من چند ایمیل برای شاتل فرستادم و آنها اعلام کردند که قیمت جدید با احتساب هزینه های مخابرات و ... است و حتی مدعی شدند که قیمت جدید شاتل کاهش یافته نه افزایش ، حتی شاتلی ها در جواب اعتراض من یک ایمیل زدند و با صغری کبری چیدن این طور القا کردند که من اشتباه می کنم
    بنده آرت 3 دارم و قبلاً 44100 تومان پرداخت می کردم. پس از اعلام اخیر شاتل در خصوص تغییر قیمت، اولین قبضی که برای من صادر شده قیمت را 44200 تومان اعلام کرده.
    یعنی نه تنها قیمت شاتل کاهش نیافته بلکه افزایش نیز یافته
    حالا شما بگویید من به عنوان یک کاربر شاتل اشتباه می کردم یا این شرکت ...
    ضمناً دوستانی که آرت یک داشتند هم می گفتند که به جای 28600 تومان از این به بعد باید 28000 تومان بدهند و از این بابت خوشحال بودند.
    دوستانی که آرت یک دارند اعلام کنند در قبض جدید چه مقدار باید پرداخت کنند و آیا قیمت برای آنها کاهش یافته، افزایش یافته یا اینکه ثابت است.
    به هر حال "افزایش 100 تومانی" برای بنده که آرت 3 هستم رقم چندان زیادی نیست و بابت دادن 100 تومان اضافه چیزی از من کم نمی شود اما شاتلی ها خجالت بکشند که اعتراض درست ما را وارونه جلوه دادند
    اگر مطالب رو دنبال می‌کردید می‌دیدید که بنده همون موقع اصلاحش کردم. نیازی به عصبانیت نیست دوست عزیز
    الان فاکتور شاتل برام اومد
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یعنی هنوزم ۳ درصد رو حساب می‌کنن. ۲۰۶ تومن گرون شد

قبلاً اینطوری بود.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز rasoul2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام دوستان

امروز وصل شدم چندتا مشکل دارم ممنون میشم زود جواب بدید
    1.وارد پنل مودم نمیتونم بشم(مودممasus am 602)
    2.با lan نمیتونم وصل بشم با usb با مکافات وصل شدم

سرعت دانلود لینک مستقیم و غیر مستقیم فعلا ثابته

کاربر فعال انجمن هنر هفتم vroom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Atl

پيش فرض

سلام دوستان

سلام مبارک باشه
    1-تو ادرس بار 192.168.1.1 را فکر کنم باید وارد کنی
    2-چرا ؟ درایور کارت شبکه را نصب کردی؟
    راستی مگه نیومدن براتون نصب کنن؟

مودم را از کجا خریدین و چقدر؟

آخر فروم باز rasoul2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام مبارک باشه
    1-تو ادرس بار 192.168.1.1 را فکر کنم باید وارد کنی
    2-چرا ؟ درایور کارت شبکه را نصب کردی؟
    راستی مگه نیومدن براتون نصب کنن؟

مودم را از کجا خریدین و چقدر؟
    ممنون
    1.ip مودما عوض کردم هر چقدر میزنم وارد پنلش نمیشد نیدونم چیکار کنم
    2.سی دی مادر بوردا کامل نصب کردم ولی رو کارت شبکه جواب نمیدد شایدم تنظیمات شبکه را درست انجام ندادم
    3.دیروز اومد برام نصب کند هر چقدر ور رفت بهش نتونست گفت مودمت خرابه در صورتیکه عیب از خودش بود ویندوزما عوض کردم با مکافات با usb خودم نصبش کردم (سایت شاتل مراحل مودم asus کامل توضیح داده)
    4. مجتمع پارک 55000 اصفهانا زیرا رو کردم حتی پاساز انقلاب که فقط پوشاک هم رفتم نبود(با usb کمتراز 3 ثانیه کانکت میشم)

آخر فروم باز siamak_mu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام دوستان

سلام.

1. زنگ بزنين 23089
    2. زنگ بزنين 23089

ممنون
    2.سی دی مادر بوردا کامل نصب کردم ولی رو کارت شبکه جواب نمیدد شایدم تنظیمات شبکه را درست انجام ندادم
    3.دیروز اومد برام نصب کند هر چقدر ور رفت بهش نتونست گفت مودمت خرابه در صورتیکه عیب از خودش بود ویندوزما عوض کردم با مکافات با usb خودم نصبش کردم (سایت شاتل مراحل مودم asus کامل توضیح داده)
    4. مجتمع پارک 55000 اصفهانا زیرا رو کردم حتی پاساز انقلاب که فقط پوشاک هم رفتم نبود(با usb کمتراز 3 ثانیه کانکت میشم)
    1. زنگ بزنين 23089
    2. زنگ بزنين 23089
    3. زنگ بزنين 23089
    4. زنگ بزنين 23089

9. 4 کاربر از siamak_mu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

ممنون
    2
    در چنین مواقعی که تغییر تنظیمات مودم، باعث از کار افتادنش می‌شه، می‌تونی با دکمهٔ ریستش تنظیمات رو صفر کنی و از ابتدا کار رو انجام بدی.

11. این کاربر از hadiceberg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

امروز یک چیزی کشف کردم. من هی به خودم میگم چرا من که شاتل 512 دارم سرعت باز کردن صفحات وبم با گذشته فرقی نکرده و همچنان باید انتظار باز شدن صفحات لاغر مردنی وب را کشید ولی در یوتیوب ویدیو را بدون مشکل تماشا کرد ؟

خوب من فهمیدم وقتی وارد یک صفحه میشم و اون داره لود میشه معمولا یک ده بیست ثانیه باید منتظر بود. اما اگر همان اول دکمه Work Offline مرورگر فایرفاکس را فشار دهید صفحه کامل بالا میاد. یعنی همان لحظه اول صفحه لود میشه و فقط ده بیست ثانیه طول میکشه که نشون داده بشه ...

خوب یک کد پیدا کردم واسه فایر فاکس که دیگه تاخیر رو در مرورگر از کار میندازه و هر چی لود بشه همان لحظه نشون میده.
    nglayout.initialpaint.delay را در پنجره about:config باید به صفر تغییر داد تا این کار انجام بشه
    ولی مشکل اینه من هر کاری میکنم نمیتونم این مقدار رو تغییر بدم. یعنی تغییر می دم ولی ریستارت میکنم مرورگر رو تا اعمال بشه می بینم برگشته به حالت اول

دوستان هم این مشکل ما رو حل کنن و هم این مسئله رو با شاتل در میون بزارن ببینن قضیه چی هست
    چون فکر کنم همه هم غیر از من همینطور باشن چون پرسیده بودم از دوستان گفتن سرعت بازکردن صفحات تغییری نیمکند و سرعت دانلود فقط زیاد می شه. در حالی که گویا اینطور نیست و صفحات همان لحظه باز میشن فقط لود نمی شن. نمیدونم قضیه چی هست ...

آخر فروم باز blackhero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوستان هم این مشکل ما رو حل کنن و هم این مسئله رو با شاتل در میون بزارن ببینن قضیه چی هست
    چون فکر کنم همه هم غیر از من همینطور باشن چون پرسیده بودم از دوستان گفتن سرعت بازکردن صفحات تغییری نیمکند و سرعت دانلود فقط زیاد می شه. در حالی که گویا اینطور نیست و صفحات همان لحظه باز میشن فقط لود نمی شن. نمیدونم قضیه چی هست ...
    من که از همون اکسپلورر قدیمی استفاده میکنم، خیلی عالیه. از فایر فاکس و اپرا اصلا خوشم نمیاد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •