تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 69 از 97 اولاول ... 195965666768697071727379 ... آخرآخر
نمايش نتايج 681 به 690 از 962

نام تاپيک: آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های جدید LG

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام،چطور میتونم بر روی تلویزیون ال جی رسیوردار شبکه ورزش و فوتبال ببینم در صورتیکه از ----- استفاده کنم
    سلام، دوست عزیز من خیلی دنبال راه حل برای این موضوع گشتم ولی متأسفانه انگار راهی وجود نداره. در نهایت مجبور شدم از کانلهای آنتن استفاده کنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام منم 42lb580v-ta داشتم که با اپدیت اون هم ----- و هم منو فارسی رو از دست دادم! تو منو مخفی هم. رفتم گزینه ای پیدا نکردم کد منطقه هم باز یود اشتباهی به جای 16 گذاشتم 13 حالا اونم قفل شده نمیشه تغییرش داد .... واسم خیلی عجیبه حالا که وشور ایران نیس و اسرائیل هست چرا دیگه ر س ی و رش فعال نیس و چرا با ابدیت غیر فعال شد!
    سلام، وقتی میخواید وارد منوی مخفی بشین ازEZ adjust استفاده کنید، ببینید اونجا ایریا آپشن قابل تغییر هست یا نه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

کسی از دوستان این مدل از تلویزیون 43lf540v رو نداره؟
    سلام، بنده42LN540V دارم، اگه فکر میکنین کمک میکنه میتونم عکس بگیرم و ارسال کنم ولی مطمئناَ تنظیمات این دو مدل یکی نیست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

شما وقتی 7412 در قسمته اریا ابشن نوشتید همه چیزش اوکی میشه هم زیرنویسش خوانا و هم تله تکسش و هم دیجیتالش و هم منوش فارسی میشه البته برا تی وی مدله 2015 4k یو اف 850 تی موفق باشید در ضمن بعد از کلید 0413 رو که زدید این کلید EZ ADJرو بزنید رو موبایلتوت تا روی گزینه های ابشن تولز و بایین میاین و اریا ابشن عدد 7412 رو وارد و اوکی کرده و تمام دقت کنید مدله تی وی تون همین مدل نام بردم باشه موفق باشه بسیار سادست .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

فقط اینو میدونم که با بارامترهای دیگه که هیچ اطلاعی نداری دست نزنید که مشکل بوجود میاد توی رسیوردارها اطلاعی ندارم فقط اینو میدونم که دیشتون بسیار دقیق تنظیم شده باشه و از کابل و النبی خوبی استفاده شه موفق باشید .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

فقط اینو میدونم که با بارامترهای دیگه که هیچ اطلاعی نداری دست نزنید که مشکل بوجود میاد توی رسیوردارها اطلاعی ندارم فقط اینو میدونم که دیشتون بسیار دقیق تنظیم شده باشه و از کابل و النبی خوبی استفاده شه موفق باشید .
    دوست عزيز ممنون از توجهتون. منتها مشكل من اينه كه اصلا توي ستينگ بخشي براي تنظيم ماهواره وجود نداره! در صورتي كه مدل ديگه اي از ال جي ريسيوردار كه باهاش تجربه دارم اين قسمتو داره تو ستينگش. حدسم اينه كه بايد لوكيشنو تو ستينگ عوض كنم تا تنظيمات ماهواره بياد تو ستينگ تلويزيون.

Sent from my iPad using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام دوستان من الجی مدل uf850v دارم کشورش رو ایران بود برای همین ر.س.ی.و.ر.ش کار نمیکرد رفتم تو منوی مخفی از قسمت area option با کمی جست و جو گذاشتم رو ویتنام و هم دیجیتال داخلی هم ر.س.ی.و.ر درست شد و به لیست اضافه شد ولی متاسفانه تو هیچ حالتی رکوردینگ و تایم شیفت ذو تلویزیون من فعال نیست و گزینه هاش وجود نداره.
    میخاستم ببینم کسی هست بدونه چیکار باید بکنم ؟
    ممنونم

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    سلام. استاد كُدو رو چند گذاشتي كه ويتنام شد؟ قبلا تنظيمات رسيورو نداشتي تو ستينگت اصلا؟ بعد تغيير به ويتنام اضاف شد؟ اگه به نتيجه جديدي رسيدي ممنون ميشم راهنمايي كني٠

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام
    بالاخره تونستم مدلا 4k هم فارسی کنم.
    دوستان کد 7412 رو باید در Reaa Option وارد کنید
    سلام، شما تجربه اي با مدلUF770V ندارين احيانا؟ ازين رسيور دارا هست ولي تنظيمات رسيور توي ستينگ نيست!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

باسلام من مدل lg lf540دارم که غیره شرکتی هست وزبان فارسی نداشت ولی فروشند داخل منوی مخفی شدوزبان عربی رو فعال کرد ریسیور هم داره حالا مشکلم ناخوانا بودن زیرنویسه هرکاری کردم درست نشد مندم چکارکنم اگه کسی بتونه راهنمایم کنه ممنون میشم لطفا جواب به ایمیلم بفرستین باتشکرgolzar594@gmail.com

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

سلام: نحوه بکاپ گرفتن از نرم افزار تلویزیون ال جی چطوره لطف کنید راهنمایی کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •