تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 69 از 125 اولاول ... 195965666768697071727379119 ... آخرآخر
نمايش نتايج 681 به 690 از 1249

نام تاپيک: طرفداران Dell XPS L501

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

البته همه شبكه هاي وايرلس و مودم هاي همسايه هامون رو هم پيدا ميكنه واي كانكت نميتونه بشه. همه تنظيمات لپ تاپ درسته . حتي نمايندگي هم فرستادمش اونا هم چكش كردن و گفتن وصل ميشه و مشكلي نداره مدل مودمشون هم يه مدل ديگه از tp-link بوده
    چک کنید در قسمت وایرلس mac ها روی حالت اختصاصی نباشند (mac های خاصی تعریف نشده باشه) و هم چنین یک جا خونده بودم اگر وصل نمی شه تنظیمات وایرلس مودم و لپ تاپ را روی نوع وایرلس 802.11b/g قرار دهید. (نوشته بود در تنظیمات WLAN از Auto به 802.11b/g تغییر دهید.)

2. این کاربر از amin_g_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

از مدیران گرامی کسی میتونه توضیح بده چرا پست آخر من توی صفحه68 حذف شده؟ بعد از پست شماره 675 که مربوط به FremderJunge هست.
    ممنون
    Last edited by sepehr123; 21-04-2011 at 16:50.

داره خودمونی میشه shiapics's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان سلام

من قصد خرید یک xps l502 دارم ، 2 تا سوال دارم از شما

1. توی سایت زیگورات قیمت این لپتاپ رو زده 1450 تقریباً‌ با بالاترین کانفیگ موجود ، منتها مشکل من با cpuهست ، نوشته cor i7 2630 qm ولی من 2740 به بالا میخوام ، از طرفی هم میخوام از خود زیگورات بگیرم،

خواستم ببینم زیگورات با سی پی یو بالاتر هم فروش داره؟

2.میگن این مدل دریافت کننده تلوزیون هم داره و میشه روی لپتاپ شبکه های تلوزیون رو گرفت؟

درسته؟

ممنونم
    Last edited by shiapics; 21-04-2011 at 18:54.

داره خودمونی میشه guudzila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

زیگورات همون کانفیگو داره فقط، در مورد دریافت کننده تلویزیونم باید بگم بله داره اما بازم نه اون کانفیگی که زیگورات داره.
    اما مثلا در سایت دیجی کالا سه کانفیگ ازین لپ تاپ هست که یکیش دریافت کننده تلویزیونم داره.

6. این کاربر از guudzila بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه guudzila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

به نظرتون xps l502 ارزش خرید داره یا صبر کنم n53sn asus بیاد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ممنون دوست عزیز.
    1- من اینو 29/1/90 گرفتم 1499000 تومن. والا هنوزم این مدل رو توی لیست قیمت اصفهان 1499000 تومن زده.
    منم همین حرفا رو زدم بهشون.گفتن احتمالا تهران که 1450000 میده با باطری 6cell هست.
    من تهران هم زنگ زدم به دفتر مرکزی زیگورات که تو خیابون آفریقاست،قضیه رو گفتم ولی گفت من اصفهان رو نمیدونم چه جوریه!!!!.به نمایندگی های زیگورات توی بازار رضا هم که زنگ زدم میگفتن ما با کانفیگ فول و باطری 9cell میدیم 1450000 تومن.البته میگفت الان موجود نداریم.احتمالا 2 یا 3 هفته دیگه میاریم!!!
    2- شما که دیروز زنگ زدی واسه دوستت قیمت 1450000 رو دادن کدوم نمایندگی بود؟تهران یا اصفهان؟
    3- نه بابا تخفیف 1 ریال هم نداد.گفت قیمت سراسریه.نمیدونم واقعا جایی نیست که این مسائل رو بشه پیگیری کرد؟
    4- دیدم تو 1 یا 2 صفحه قبل دوستمون WikiJoon نوشته بود من از نمایندگی کرمان گرفتم 1450000 تومن و با همین کانفیگی که من گرفتم. اگه واقعا همینطور باشه،اصفهان داره گرونتر میده. اگه WikiJoon که از زیگورات کرمان به قیمت 1450000 خریده،لطف کنه و شماره نمایندگی که ازش خریده رو واسه من بزاره قضیه با یه تلفن حل میشه و مشخص میشه جریان چیه؟!!!
    5- راستی من آخرش نفهمیدم Bluetooth V3.0 اینترنال روی این دستگاه هست یا نه؟ مال من که ظاهرا نداره چون آخرین درایورهاشو از سایت Dell گرفتم و نصب کردم ولی فرقی نکرد. کسی اطلاعی نداره در این مورد؟
    6- از همه اینا گذشته لپ تاپهای جدید دیگه سی دی ویندوز ندارن و ظاهرا ویندوز به یه شکلی مثل Image روی هارد قرار داره(بجز نسخه نصب شده ویندوز که روی هارد هست).حالامن میخوام از این ویندوز به اصطلاح نصب نشده یه Backup روی دی وی دی داشته باشم.شاید همون Backup که بچه ها میگن همین باشه. من تو این موردش وارد نیستم و نمیدونم باید از کجا و به چه شکل این کار رو انجام بدم.در ضمن نمیدونم این Backup که من میگیرم فقط ویندوز هست یا برنامه های همراه اون رو هم میریزه روی دی وی دی؟(منظورم نرم افزارهایی هست که خود کمپانی الان واسه لپ تاپ من نصب کرده).
    لطفا اگه کسی بلده روش این کار رو واسه بنده و بقیه دوستان بطور کامل و قدم به قدم توضیح بده. آخه میترسم همین اول کاری سیستم قاط بزنه و همه چی بپره.(ما که شانس نداریم)
    7- واسه پارتیشن بندی هم یه لینک دانلود نرم افزار میخوام که راحت بتونم 4 یا 5 درایوش کنم.
    8- آنتی ویروس هم یه مک آفی روش بود که رایگان و 10 روزه بود.پاکش کردم ولی نمیدونم ESET Smart Security نصب کنم یا Avira Free؟!!!
    ممنون میشم اگه کمک کنین.
    سلام قیمت برای دوستم رو از همین نمایندگی اصفهان خیابان میر گرفتم 6670202 شمارش همین بود فکر کنم.من حتی زنگ زدم نمایندگی تهران گفت ما فقط یه کانفیگ داریم از این مدل که قیمتش همینه احتمالا فهمیدن قیمت رو اشتباه زدن درستش کردن شما خودت زنگ بزن بپرس.
    در مورد بلوتوس من اطلاعات کافی ندارم انشاالله دوستان کمک میکنن.
    در مورد ویروس کش هم ESET Smart Security به نظرم کافیه البته اگه به طور مرتب آپدیت هاش رو بگیرید و آپدیت کنید.
    در مورد ویندوز هم احتمالا یه ویندوز معمولی هست که خود زیگورات روی هارد کپی میکنه برای تست سخت افزار و با یه ویندوز معمولی فرقی نداره ولی به هر حال برای رایت روی دی وی دی نرم افزار "Alcohol 120%" رو نصب کنید با اون رایت کنید.
    نرم افزار پارتیشن بندی هم Norton Partition Magic 8.05 Portable رو دانلود کنید 8 مگابایت بیشتر نیست اگه لینک بدم حذف میشه از وطن دانلود یا البرز دانلود دانلود کنید..
    Last edited by FremderJunge; 21-04-2011 at 22:13.

9. این کاربر از FremderJunge بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه WikiJoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

.

4- دیدم تو 1 یا 2 صفحه قبل دوستمون WikiJoon نوشته بود من از نمایندگی کرمان گرفتم 1450000 تومن و با همین کانفیگی که من گرفتم. اگه واقعا همینطور باشه،اصفهان داره گرونتر میده. اگه WikiJoon که از زیگورات کرمان به قیمت 1450000 خریده،لطف کنه و شماره نمایندگی که ازش خریده رو واسه من بزاره قضیه با یه تلفن حل میشه و مشخص میشه جریان چیه؟!!!
    سلام
    من از نمایندگی زیگورات در کرمان به اسم "کامپیوتر مرکزی" خریدم که قیمت هاشو بر اساس همون لیست قیمتی که تو سایت زیگورات هست تعیین میکنه
    اینم شماره تلفنش که البته فکر کنم مربوط به قسمت خدمات پس از فروش باشه : 2262852 0341
    شما شماره قسمت فروش رو ازشون بگیر
    Last edited by WikiJoon; 21-04-2011 at 22:20.

11. 2 کاربر از WikiJoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

راستی آیا ممکنه به وسیله خود ویندوز اونو پارتیشن بندی کرد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستانی که این مدل جدید xps l502 رو گرفتن سزویس تگش رو توی سایت دل چک کردن؟
    اگه آره تفاوت داشت یا نه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستانی که این مدل جدید xps l502 رو گرفتن سزویس تگش رو توی سایت دل چک کردن؟
    اگه آره تفاوت داشت یا نه؟
    من چک کردم اینا رو نوشت:

System Type: XPS XPS 15 (L502X)
    Ship Date: 3/19/2011
    Country: Canada

پس زیگورات راست میگه که لپ تاپاش سفارش کانادا هستن!

15. این کاربر از WikiJoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •