تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 69 از 83 اولاول ... 195965666768697071727379 ... آخرآخر
نمايش نتايج 681 به 690 از 828

نام تاپيک: آموزش تصویری انواع روش های Internet Sharing در شبکه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

بادرود به همه دوستان من مودم tp link W8950ND دارم با چهار پورث الان دوتا سیستم با ویندوز xp هرکدوم رو به یکی از پورثها با کابل کراس وصل کردم مودم رو حالت pppoe هست DHCP فعاله و به هر دوتا سیستم اتومات ip میده مشکل اینجاست که یه سیستم اینتزنت رو با سرعت خوب دریافت میکنه ولی سیستم دیگه سند و رسیوش اونقدر کمه که هیچ سایتی رو باز نمیکنه!!!کابل هم تست شده مشکلی نداره!!!!میشه کمک کنین که مشکل چیه!!!؟؟؟

آخر فروم باز arashlolos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تو یه ویلا نیمه سنتی قلعه رودخان! امضام...

پيش فرض

اول پینگ بگیرید ببینید اصلا وصل هست؟آیپی گرفته؟
    بعد اگه وصل بود تموم فایوالارو غیرفعال کنید
    بعد از این دیگه دوستان کمک میکنن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اول پینگ بگیرید ببینید اصلا وصل هست؟آیپی گرفته؟ بعد اگه وصل بود تموم فایوالارو غیرفعال کنید بعد از این دیگه دوستان کمک میکنن
    ممنون از جوابتون مشکل حل شد اشکال از کارت شبکه بود که کابل درست توش جا نمیخورد با عوض کردنش مشکل حل شد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ام
    چرا عکسات نیست
    کجااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااا ست

اگه نباشه جاش خالی می مونه alikhafan123's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    Yazd

پيش فرض

سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ام
    چرا عکسات نیست
    کجااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااا ست
    دوست عزیز پس پستای اول این تاپیک مربوط به سال 2007 هست یعنی 5 سال پیش!!!!!!!!!!!!!!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام خسته نباشید من یک سوال دارم:
    من یک شبکه با 10 کامپیوتر دارم که به صورت وورک گروب با هم کار می کنند یک کامپیوتر هم داریم که به وایرلس وصل هست و اینترنت داره من براش یه کارت شبکه وصل کردم
    حالا می خوام اینترنت رو شیر کنم تمام مراحل رو میرم ولی یه مشکلی هست روی این کامپیوتر اسکیو ال سرور 2005 نصب هست و من که می خوام نام وورک گروب رو عوض کنم و این کارت شبکه رو به وورک گروب کامپیوتر های قبلی اضافه کنم میگه این اسم در وورک گروب وجود داره برای رفع این مشکل اومدیم وایرلس و اس کیو ال سرور رو غیر فعال کردیم و نام کامپیوتر رو هم عوض کردیم و وورک گروپ رو هم تغییر دادیم ولی باز تو قسمت دیدن کامپیوتر های شبکه فقط خودش رو پیدا می کنه در ضمن برنامه هایی هم که با اس کیو ال سرور کار می کردند همه از کار می افتد و در هنگام اتصال به وایرلس بعد از اتصال پیغامی میاد که همین نامی در شبکه 2 تا موجود هست
    دوستان اگه امکانش هست من رو راهنمایی کنید
    ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

ببخشید اگه کامپیوتر ها فیزیکی به شبکه وصل باشن و آپی های درستی هم داشته باشن آیا بدون تنظیم کردم وورک گروپ میشه از اینترنت یکیشون استفاده کرد ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه msa d820's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوستان سلام من یه سوال دارم فوری فوتی دارم سریع جواب بدین بنده یه لپ تاپ دارم که وایرلس داره یه گوشی هم دارم اونم وایرلس داره ومیخوام کاری کنم که از طریق لب تاپ به اینترنت وصل بشم یعنی گوشیم به عنوان مودم باشه چون جی پی ار اس داره ممنون

پروفشنال hamidrezaj's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    زیر آسمون خدای مهربون

پيش فرض

سلام دوستان

میخواستم بپرسم تو حالت بریج که با کانکشن وصل میشم چطور میشه از وایرلس مودم روی گوشی استفاده کرد؟ چون توی حالت pppoe وصل میشه ولی

توی حالت bridge , نشون میده گوشی به وایرلس وصل شده ولی هیچ صفحه ای باز نمیشه و علامت وایرلس روی گوشی , سفید میمونه و آبی نمیشه

انشاءالله سربلند باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام
    سه کامپیوتر توی مدرسه هست که هر کدوم یک کارت شبکه وایرلس اینترنال دارند و یک کامپیوتر هم هست که به یک مودم وایرلس وصله و adsl داره می خوام بدونم چه تنظیماتی نیاز هست که این سه کامپیوتر به adsl وصل بشند؟ و سه تا کامپوتر چه قدر می تونند از مودم فاصله داشته باشند ؟ و اگه یک کامپیوتر دیگه بدون کارت شبکه وایرلس بخواد توی همان اتاقی که مودم هست به مودم وصل بشه چه کابلی و چه تنظیماتی نیاز داره تا بتونه به اینترنت وصل بشه؟
    البته من این سوالم را قبلا توی قسمتی دیگه پرسیدم ولی تازه فهمیدم باید اینجا مطرح می کردم تا به جواب برسم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •