تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 68 از 266 اولاول ... 185864656667686970717278118168 ... آخرآخر
نمايش نتايج 671 به 680 از 2653

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z510

داره خودمونی میشه tufan68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوستان.
    من با توجهبه تحقیقاتی که کردم و این 67 صفحه ای که خوندم.لپ تاپو گرفتم.در حال حاضر یه جاهایی گیر افتادم:
    پارتیشن بندی که کردم(مسلما تا سه تا اجازه پارتیشن بندی میده) و ویندوز رو ریختم.تو حالت primiery بودن.تو ویندوز هم با بقیه اون به پارتیشن دیگه درست کردم.دوباره ویندوز ریختم ولی پارتیشن ها به حالت dynamic رفته بودنو نه پاک میشن و نه اضافه.میخوام primiery , logical باشن.حتما برنامه می خوان؟
    ویندوزم 8.1 بود که تمام آپدیتا رو از سایت گرفتم.ولی موقع باز شدنش بلوتوث و وایرلس ارور می ده و اجرا نمی کنه.
    سوال سوم برنامه energy management هم ریختم.ولی آپشنی اضافه نمی کنه و تنظیماتش هم بلد نیستم.
    منتظر پاسختونم.ممنون
    دوستان راهنمایی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoodegh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلام منم عین شما موندم کدومو انتخاب کنم من از بین پنج تا لب تاب سه تا مونده یعنی v5 و k55 رو حذف کردم v3 z510 k56cb-d مونده
    لب تاب v5 بخاطر فاقد درایور نوری حذف کردم
    اگر z510 از نزدیک ببینم صفحه نمایش مشکلی نداشته باشه حتما میخرم من بیشتر برای گرافیکی تری دی مکس اتوکد و مهندسی فتوشاپ میخوام اینم لینک تاپیک خودم که درخواست کردم بهم راهنمایی کنند منتظرم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    صفحش با k55 مو نمیزنه!!

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلام

من قصد خرید این لپ تاپ بعد از تعطیلات رو دارم

فقط واقعا موندم کدوم کانفیگش رو بگیرم .راستش یکم گیج شدم

الان میخوام بدونم فرق i5 با i7 و رم 8 با رم 6 برای من که میخوام چند سال از بازیهای جدید استفاده کنم خیلی زیاده؟

یعنی برای بازی رم 6 با 8 و یا i5 یا i7 بودن خیلی مهمه؟

نظر خودم روی i5 ورم 8 هست .
    واسه بازی i5 بسه ولی درباره رم شاید به 8 نیاز پیدا کنی چون جدیدا بازیا رمم زیاد میخان!

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

من با توجهبه تحقیقاتی که کردم و این 67 صفحه ای که خوندم.لپ تاپو گرفتم.در حال حاضر یه جاهایی گیر افتادم:
    پارتیشن بندی که کردم(مسلما تا سه تا اجازه پارتیشن بندی میده) و ویندوز رو ریختم.تو حالت primiery بودن.تو ویندوز هم با بقیه اون به پارتیشن دیگه درست کردم.دوباره ویندوز ریختم ولی پارتیشن ها به حالت dynamic رفته بودنو نه پاک میشن و نه اضافه.میخوام primiery , logical باشن.حتما برنامه می خوان؟
    ویندوزم 8.1 بود که تمام آپدیتا رو از سایت گرفتم.ولی موقع باز شدنش بلوتوث و وایرلس ارور می ده و اجرا نمی کنه.
    سوال سوم برنامه energy management هم ریختم.ولی آپشنی اضافه نمی کنه و تنظیماتش هم بلد نیستم.
    ایول مشکل منم حل کردی!! آخه درایو Cـم همینجوری شده و نمیدونستم چه مرگشه!!(البته راه حلی بلد نیستن!! شاید تو نت برنامهای واسش باشه!)
    دومیم که نمیدونم!
    تو قسمت برنامه های استارت آپ نمیاد؟ اگه هست که روش کلیک کن و بعد بالا سمت راستش قسمت تنظیماته و بعد مسیر زیر و con... modeـو بزن تا بعد از 60% شارژ با برق کار کنه!! همینطور میتونی تو پارت اولی و fan dust ـو پیدا کنی که خاکای داخلیو میبره و همینطور gauge reset که ظرفیت باتری رو ریست میکنه!!

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

میگم اگه فیلمای فول اچ دی واسش بگیریم تاثیریم داره؟ ینی کیفیت بیشترش معلوم میشه؟
    و یه چیز دیگه اینکه BR که میگن همون بلوریه دیگه؟ بدتر از hdـه یا بهتر؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

خواهش میکنم
    سوالتونو نفهمیدم ف کلیک روی چه آیکنی ؟؟؟
    اگه میتونی عکس بذار
    یکی از گزینه های برنامه های Geforce آیکون
    3D Vision Photo Viewer هستش . تا روش دابل کلیک میکنم خطای زیرو میده:
    primary display's adapter dos not support NVIDIA 3d vision
    گرافیک رو هم به آخرین ورژن جی فورس آپ دیت کردم بازم برطرف نشد بازم مهندس.
    .
    روی لینک اینزرت ایمیج کلیک میکنم امکان آپلود عکس از کامپیوتر نیست که واست بزارم. ولی عین خطارو تو گوگل بزنی دقیقا عکسشو میاره.
    ممنون از توجهت

داره خودمونی میشه tufan68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ایول مشکل منم حل کردی!! آخه درایو Cـم همینجوری شده و نمیدونستم چه مرگشه!!(البته راه حلی بلد نیستن!! شاید تو نت برنامهای واسش باشه!)
    دومیم که نمیدونم!
    تو قسمت برنامه های استارت آپ نمیاد؟ اگه هست که روش کلیک کن و بعد بالا سمت راستش قسمت تنظیماته و بعد مسیر زیر و con... modeـو بزن تا بعد از 60% شارژ با برق کار کنه!! همینطور میتونی تو پارت اولی و fan dust ـو پیدا کنی که خاکای داخلیو میبره و همینطور gauge reset که ظرفیت باتری رو ریست میکنه!!
    با کلی گشتن متوجه شدم باید با برنامه مثلا acronis 11 پارتیشن ها رو درست کرد.
    من چون با لپ تاپ کار نکردم سوالام زیاده.
    مثلا تو خونه که با لپتاپ کار میکنم بزنم تو برق و رو مد conservation بزارم.حالا اگه sleep شد تو برق باشه مشکل نداره؟ بعد برا تست battle 4 رو ریختم ولی تو بازی صفحه حالت بریدگی داره.
    به اضافه سوالای زیر:

8. این کاربر از tufan68 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دوستان من لپتاپ رو که خریدم ،تو فروشگاه برام ویندوز 8 رو ریختن چون درایورای ویندوز 8.1 رو نداشتن گفتند اگه میخوای باید از سایت لنوو دانلود کنی و ویندوزو عوض کنی.حالا یه سوال : میخواستم بدونم که ویندوز 8 با 8.1 خیلی فرق میکنه؟ مثلا همین ویندوز 8 همه نرم افزارا رو اجرا میکنه؟ ( مثل بازی و نرم افزارای مهندسی مثل کتیا و آباکوس و ..).
    آخه حالشو ندارم درایور دانلود کنم و دوباره ویندوزو عوض کنم
    ممنون میشم اگه اونایی که تجربه داشتند کمک کنند.

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

با کلی گشتن متوجه شدم باید با برنامه مثلا acronis 11 پارتیشن ها رو درست کرد.
    من چون با لپ تاپ کار نکردم سوالام زیاده.
    مثلا تو خونه که با لپتاپ کار میکنم بزنم تو برق و رو مد conservation بزارم.حالا اگه sleep شد تو برق باشه مشکل نداره؟ بعد برا تست battle 4 رو ریختم ولی تو بازی صفحه حالت بریدگی داره.
    به اضافه سوالای زیر:
    sleep مشکلی نداره ولی اگه کامپیوتر ریستارت شه باید از اول تنظیمش کنی!
    بتل 4 تست نکردم ولی بتل 3 دارم و مشکلیم نداره! به برق وصل میکنی موقع بازی دیگه؟

ینی نصب کردی و حالا بالا نمیاره؟ شاید درایورش عوضی نصب شده!! البته یادم نمیاد اینم از اونا بود که چنتا درایور گذاشته بودن یا نه!!

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

دوستان من لپتاپ رو که خریدم ،تو فروشگاه برام ویندوز 8 رو ریختن چون درایورای ویندوز 8.1 رو نداشتن گفتند اگه میخوای باید از سایت لنوو دانلود کنی و ویندوزو عوض کنی.حالا یه سوال : میخواستم بدونم که ویندوز 8 با 8.1 خیلی فرق میکنه؟ مثلا همین ویندوز 8 همه نرم افزارا رو اجرا میکنه؟ ( مثل بازی و نرم افزارای مهندسی مثل کتیا و آباکوس و ..).
    آخه حالشو ندارم درایور دانلود کنم و دوباره ویندوزو عوض کنم
    ممنون میشم اگه اونایی که تجربه داشتند کمک کنند.
    فقط اگه برنامت 16بیتی باشه(مال ویندوز داس!!) ممککنه اجرا نشه!!
    8.1 راه دسترسی به بعضی امکاناتشو سریعتر کرده و قشنگتر از 8ـه وگرنه فرق دیگه ای احساس نمیکنی!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •