تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 68 از 97 اولاول ... 185864656667686970717278 ... آخرآخر
نمايش نتايج 671 به 680 از 962

نام تاپيک: آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های جدید LG

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

این برنامه رو از این سایت دانلود و به گوشی که مادونه قرمز داره انتقال و نصب کنید هم منوش فارسی میشه و هم تازه ته لتکسش فارسی خوانا و هم زیرنویسه تمامه فیلما فارسی خوانامیشه البته اگه 4k سه بعدی باشه و uf850t باشه اینم کدی که در اریا ابشن بایستی وار کنید اوا وارد ابشن تولز میشی میای رو اریا ابشن اوکی میکنی و این کد 7412رو وارد و اوکی میکنی تمام منوش و همچیزش اوکی میشه واز نو دیجیتالش رو سرچ کن اونوقت فارسی نوشته نیازی به هیچ کاری نیست اگر مدله تی وی تون همین مدل باشه و تولید 2015 موفق باشی سوال داشتید بگید بهتون میگوم . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برا نصبه برنامه ای که از اینجا دانلود کردید .smart-ir-remote-anymote.html

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان،تلویزیون من lg 43 lf 540 v می باشد که رسیوردارمیباشد. من از طریق برنامه smart ir remote ,وارد منوی مخفی آن شدم و متاسفانه دستکاری کردم .والان به هیچ طریقی ----- ش فعال نمیشه.از دوستان خواهش می کنم اگر امکانش هس کسی که این مدل تلویزیون رو داره از قسمت instart منو عکسی بفرسته تا من با تنظیم اون بتونم به حالت اولش برگردونم.

3. این کاربر از arashds بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

شما اینجا رو اوکی کن رو موبایلت EZ ADJUSTو 0413 رو وارد کن بیا باین قسمته اریا ابشن ببین اگر عدد 4 رقمی هست 7412 رو وارد کن ببین منو فارسی میشه باینش 16 و ir مینویسه ..... البته شنیدم که تی وی های رسیوردار منوش فارسی نمیشه مدله تی وی من 2015 هست و فورکا براحتی تلتکس و دیجیتال و منوش فارسی شد تو این قسمت در تی وی های 2015 با یستی بیای بخصوص برا مدلای فورکا موفق باشید .EZ با موبایلت ADJUST

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

کسی از دوستان این مدل از تلویزیون 43lf540v رو نداره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

من مدل 43lf631v و دارم و پیشنهاد میکنم تو قسمت area option از خودت کد الکی نزن مثل من چون این مدلا سیستم عامل دارن و گیج میشن و در نهایت هنگ میکنن . کد area Option. من 27777 بود ک همه چیش درست بود و فارسی ولی تنظیمات م ا ه- وار نداشت من کد و الکی تغییر دادم ریست فاکتوری زدم دیگه تلویزیون بالا نیومد الانم مجبور شدم مین برد و بفرستم بانه تا اگه بشه ریستش کنن اگه نشه عوضش کنن . تو این سایت هم کسی حتی ی نظر ساده ام نسبت ب کمکی ک خواستم نداد !

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

7. این کاربر از javila بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

برو اینجا برا راه اندازی تی وی تون اگر مدله 2015 مدله تی وی تون برا راه اندازیش کلیک کن روش و فیلمه 1 دقیقه فکر کنم ببین یا دانلودش کن موفق باشی .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال !As@d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Vavan

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان،تلویزیون من lg 43 lf 540 v می باشد که رسیوردارمیباشد. من از طریق برنامه smart ir remote ,وارد منوی مخفی آن شدم و متاسفانه دستکاری کردم .والان به هیچ طریقی ----- ش فعال نمیشه.از دوستان خواهش می کنم اگر امکانش هس کسی که این مدل تلویزیون رو داره از قسمت instart منو عکسی بفرسته تا من با تنظیم اون بتونم به حالت اولش برگردونم.
    سلام منم 42lb580v-ta داشتم که با اپدیت اون هم ----- و هم منو فارسی رو از دست دادم! تو منو مخفی هم. رفتم گزینه ای پیدا نکردم کد منطقه هم باز یود اشتباهی به جای 16 گذاشتم 13 حالا اونم قفل شده نمیشه تغییرش داد .... واسم خیلی عجیبه حالا که وشور ایران نیس و اسرائیل هست چرا دیگه ر س ی و رش فعال نیس و چرا با ابدیت غیر فعال شد!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

EZ ADJUST برو این کلید رو بزن و وارد منو مخفی شو در ضمن اول اگر بیا بایین تو قسمته اریا ابشن کد 7412 رو وارد کن ببین تعغیر کرد تبدیل شد به ir و عدد16 روبروی کاناری گروب تمومه اگر تعغیر نکر اوکی نکنی به هیچ وجه شما اشتباهی کلید دیگه رو میزنی که قفله درسته باستی حتمن این کلید رو بزنی و 0413 رو وارد کن و ابشن تولز امد شماره 3 بزن میری تو قسمته اریا ابشن دقت کن هیچ کلیدی جز اریا ابشن رو تعغیر ندی و تا کشور ایران و عدد 16 نیومده امتحان کن اگر 5 رقمی بود که فرق میکنه معمولن 4 رقمی هست اعدادش بین 7400 تا 7500 رو بابیستی تعغیر بدی اول 7412 بزن احتماله 90 درصد منو فارسی و تله تکسش و زیرنویس و دیجیتالش راه میوفته با رسیورش دیشتون رو دقیق تنظیم کنید بسیار مهمه خیلی . EZ ADJUST

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

سلام،چطور میتونم بر روی تلویزیون ال جی رسیوردار شبکه ورزش و فوتبال ببینم در صورتیکه از ----- استفاده کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سللام دوستان،

کسی تجربه کار باUF770V داره؟ یکی از دوستان ازین سری داره. جالب این بود پشتش جای فیش ال ان بی داره ولی توی ستینگ جایی برای تنظیم ماهواره نیست. وارد منوی مخفیش شدم و با تغییر ایریا آپشن به 7412 تونستم کانالهای دیجیتالو سرچ و تنظیم کنم. کسی از دوستان میدونه ریسیوروشو چجوری باید تنظیم کرد؟ شنیدم اگر تو تنظیمات لوکیشنو رو ویتنام بزاری، تنظیمات ریسیور به ستینگ اضافه میشه! البته اپ استور از منو حذف میشه. اگه کسسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •