تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 678 از 4751 اولاول ... 17857862866867467567667767867968068168268872877811781678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,771 به 6,780 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه hadiceberg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

یه نرم افزار بود قبلا در این تاپیک معرفی شده بود

برای فهمیدن اینکه غیر از دانلود چه قسمتهایی آپدیت میشن

نام نرم افزار ؟
    منظورت Net Limiter هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

شما از چه برنامه ای برای دانلود شبانه استفاده میکنید که pc راس ساعت 1 کانکت و ساعت 7 دیسکانت شد

ممنون
    سلام
    من مادربردم گیگابایت و بایوس را طوری تنطیم کردم که در ساعت مشخصی کامپیوتر را روشن کند ولی خاموش کردن کامپیوترم توسط نرم افزار Idm است.
    محل این تنظیمات بسته به مدل مادربرد و نوع آن فرق دارد. حتی امکان دارد این قابلیت در مادربردهای قدیمی نباشد که شاید با به روز کردن نرم افزار این قابليت به آن اضافه شود.
    ولی تنظیمات مذبور برای بايوس مادربرد من در منوی POWER و زير مجموعه POWER UP CONTROL قرار دارد. که بايد Automatic power UP و TIME را تنظيم کنم.

تغيير تنظیمات نادرست بایوس امکان دارد که باعث شود کامپوتر دچار مشکل شود لطفا در صورت اشنایی نداشتن با آن از تغییر دادن تنظیمات بایوس پرهيز شود.
    Last edited by hamid5019; 05-05-2009 at 13:51.

3. این کاربر از hamid5019 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

دیروز با 128 کانکت شدم امروز سرویسم رو کردم 512
    پس نتیجه میگیریم منطق تیربار جواب میده
    فقط یک سوال :
    تو اکانتم قسمت سابقه مالی زده تفاوت قیمت سرویس جدید حدود پنج هزار تومن. اینو الان باید بهشون بدم یا ماه بعد هنگام تمدید قرار داد هم میشه داد ؟
    گیر نمیدن اگه الان ندم ؟

5. این کاربر از abbas13677_2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

ولی سرعت این 512 مثل 128 حقیقی نیست. نوسان خیلی داره. 128 که بود همش روی 17 بود و تکون هم نمیخورد. اما این 512 همش بندری میزنه.
    در ضمن من فکر میکردم 512 بگیرم صفحه های وب رو لحظه ای باز میکنه ولی نه طول میکشه یک خورده ....

عجیب نبیــــــــــــــد جیــــــــــــگر ؟

7. این کاربر از abbas13677_2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز blackhero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دیروز با 128 کانکت شدم امروز سرویسم رو کردم 512
    پس نتیجه میگیریم منطق تیربار جواب میده
    فقط یک سوال :
    تو اکانتم قسمت سابقه مالی زده تفاوت قیمت سرویس جدید حدود پنج هزار تومن. اینو الان باید بهشون بدم یا ماه بعد هنگام تمدید قرار داد هم میشه داد ؟
    گیر نمیدن اگه الان ندم ؟
    گیر نمیدن، ولی پرداخت کنی بهتره، 5 تومن ارزش رو نداره بد سابقه بشی. اعتبارت رو بذار برای چند میلیون بدهکاری و اینا!

ولی سرعت این 512 مثل 128 حقیقی نیست. نوسان خیلی داره. 128 که بود همش روی 17 بود و تکون هم نمیخورد. اما این 512 همش بندری میزنه.
    در ضمن من فکر میکردم 512 بگیرم صفحه های وب رو لحظه ای باز میکنه ولی نه طول میکشه یک خورده ....

عجیب نبیــــــــــــــد جیــــــــــــگر ؟
    توی صفحه باز کردن زیاد محسوس نیست، ولی وقتی با 128 هر شب 300-400 مگ دانلود میکردی الان که با 512میشه 1200-1300 مگ محسوس میشه!

9. 2 کاربر از blackhero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

شب که دانلود نمیتونم بکنم. کامپیوتر صداش زیاده نمیزاره بخوابم

آخر فروم باز siamak_mu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    من مادربردم گیگابایت و بایوس را طوری تنطیم کردم که در ساعت مشخصی کامپیوتر را روشن کند ولی خاموش کردن کامپیوترم توسط نرم افزار Idm است.
    محل این تنظیمات بسته به مدل مادربرد و نوع آن فرق دارد. حتی امکان دارد این قابلیت در مادربردهای قدیمی نباشد که شاید با به روز کردن نرم افزار این قابليت به آن اضافه شود.
    ولی تنظیمات مذبور برای بايوس مادربرد من در منوی POWER و زير مجموعه POWER UP CONTROL قرار دارد. که بايد Automatic power UP و TIME را تنظيم کنم.

تغيير تنظیمات نادرست بایوس امکان دارد که باعث شود کامپوتر دچار مشکل شود لطفا در صورت اشنایی نداشتن با آن از تغییر دادن تنظیمات بایوس پرهيز شود.
    خب اين كارا چيه يه شب نميخواي روشن شه مثلاً دردسر داره برنامه AUTO POWER-ON & SHUT-DOWN همه اين كارها + 10ها كار ديگه ميكنه

12. 2 کاربر از siamak_mu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز rasoul2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من به پیکشون که فردا میاد چه مدرارکی بدم خودشون هیچ حرفی بمن نزدند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کلا یه جایی باشه که هوا خور داشته باشه، من بصورت عمودی گذاشتمش که پشتش داغ نشه. روزی 1-2 ساعت هم خاموش میکنم.
    ايول ! خيلي ايده خوبيه. ولي مودم من عمودي واينميسته ! ( بر آيند نيروها در راستاي افقي در حالت عمودي صفر نميشه!) . چي كار كنم ؟

15. این کاربر از babak22ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز blackhero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    من به پیکشون که فردا میاد چه مدرارکی بدم خودشون هیچ حرفی بمن نزدند
    هرچی گیر دستت اومد بده بهش، البته فتوکپی: شناسنامه، کارت ملی، اخرین قبض، اگر هم مستاجر هستید و تلفن به نامتون نیست فتوکپی اجاره نامه، اگر هم بالای 128 میخوای نامه دانشگاه یا شرکت.

شب که دانلود نمیتونم بکنم. کامپیوتر صداش زیاده نمیزاره بخوابم
    ای بابا؛ اینطوری که به کمبود حجم دچار میشی، با 3 گیگ در ماه چی میخوای دانلود کنی آخه! حجم کم میاری.
    ايول ! خيلي ايده خوبيه. ولي مودم من عمودي واينميسته ! ( بر آيند نيروها در راستاي افقي در حالت عمودي صفر نميشه!) . چي كار كنم ؟
    خواهش میکنم، ولی نمیدونم چیکار باید بکنی، من دیلینک دارم راحت عمودی وای میسته؛ اینم عکسش. ولی خداییش اینکار تو خنک موندن مودم خیلی خیلی تاثیر داره.

17. 3 کاربر از blackhero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 15 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 15 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •