تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 678 از 1130 اولاول ... 178578628668674675676677678679680681682688728778 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,771 به 6,780 از 11292

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

آخر فروم باز رضا صادقی's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

داداش جالب میشه موتور 350 رو نوا تجربه ی خوبی میشه اما خیلی سخت میگیرن واسه تبدیل 6 به 8 ها!!!!!
    در مورد این موتور فعلی والا این موتور به معنای واقعی اوراقی هست
    الان رسیدم به حرف پدرم که میگه کارت رو دست هر کسی دادی مو به مو باید بالای سرش باشی
    دقیقا این مورد برای خودم من هم پیش اومد یه 405 داشتم دادمش مکانیک زیر دست خودمون خدا اینجای کارو باش مکانیکی که خودت اوردیش و صاحب کارشی
    دادم رینگهای موتور رو عوض کنه باز پدرم گفت معتاده بمون بالا سرش نموندم خلاصه تا اومدیم به خودمون بعللههههه رینگها اورجینال رو با جنس چینی درجه 2 عوض کرده بود که خوشبختانه زیر کار جواب نداد همون اول که بیرونش کردیم

2. 6 کاربر از رضا صادقی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

واقعا مايه تاسفه كه وجدان و شرافت را بخاطر يك تكه آهن و چند تومان پول بيشتر اينجور زير پا ميگذارن...

استكاني ها را چك كنين، از نظر فرسايش و خوردگي بخشي كه روي بادامكها قرار ميگيره. اگر فرو رفتگي داشتند بدرد نميخوره و بايد عوض بشه.
    خود ميل سوپاپ هم چك كنين( بعد از پياده شدن) معمولا نوك بادامكها بيشترين فرسايش را پيدا ميكنه و از اونجا كه دستاوردهاي جالب اين مكانيك داره يك به يك برملا ميشه بعيد نيست كه اونهم دست دوم و خراب گذاشته باشه، و تنظيم سوپاپ بدي را بوجود بياره.
    براي پولي سر ميل لنگ حتما نمونه اصلي و آمريكايي استفاده بكنين، تا جايي كه يادم هست ايراني جواب نميده و مرتب خراب ميشه. ( درست مثل پولي سر ميل لنگ پژو ها و سمند)
    براي سر ميل لنگ هم يك پيچ استات نصب كنين تا استحكام پولي بيشتر شده و در سرعت بالا احتمال درآمدن اون منتفي بشه، و فشار كمتري روي خار سر ميل لنگ وارد بشه.معمولا خود تراشكارهاي وارد ميدونن چكار بايد بكنن، البته اگر متوجه باشن.

مطمئن باشيد تمام لوازم موتور سالم برداشته شده و دست دوم خراب جاي اون بسته شده، از اين اتفاقات طرف ما هم رخ ميده و گاهگاهي يكي مياد تعميرگاه دوستم و ميگه كه چه بلايي سرش اومده و اونجاست كه با باز كردن موتور يا گيربكس دزديها و خرابكاريها مشخص ميشه.
    يادم هست يه بار كامارو اتومات آورده بودن كه گيربكس كار نميداد و ماشين رو يدك كشيدن.
    گيربكس باز شد و قطعات را بدون شستن گذاشت تا صاحب ماشين بياد و ببينه چي براش بسته بودن..وقتي ديد تعجب كرد چون ميگفت گيربكس را سالم و به تازگي براش بستن!!
    روغن داخل اون مثل قير شده بود...
    براي تعويض موتور بايد ببينين مراحل قانوني اون چيه و يكوقت گير الكي ندن و كار نصفه و نيمه بمونه.
    موتور 8 خوبه( اگر تميز گير بياد) اما فكر كنم زير كاپوت نوا جا نميشه و بايد كمي كاپوت بالاتر و برجسته تر باشه( مثل بيوك) . ظاهرا نوا هاي 8 سيلندر در قسمت دسته موتور فرق درن تا موتور كمي پايينتر قرار بگيره و به كاپوت برخورد نكنه. دقيق نميدونم اما گويا يه بار يكي انجام داد و همين مشكل را داشت.
    شايد بهتر باشه آزمايشي يك بار كاپوت نوا رو روي بيوك ببندن و ببينن بسته ميشه يا نه؟
    حداقل مقدار فاصله و برخورد اونها چك ميشه.

Last edited by camaro lt; 22-08-2013 at 23:47.

4. 7 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

تاپیت هایی که دراوردم رو از نظر سایش با بادامکها چک کردم و مشکلی نداشتن.
    سیلندر که پیاده شد براورد قیمت میکنم و در صورت تایید مراجع قانونی و داشتن صرفه یه موتور کم کارکرد 8 سیلندر پیدا میکنم.

راستی امروز یه تماس با بازار داشتم و یه مدل رینگ و پیستون بهم معرفی شد که میگفتن مربوط به نواهای 68 هست و گودتر هستن و قیمتشون هم نصف پیستونهای قبلی که قیمت گرفتم هست!
    یعنی یکدست رینگ و پیستون رو میگفتن 350 هزار تومان!

البته من همانطور که قبلا هم نمونه خریدهام رو دیدید معمولا اونقدر میگردم که جنسهای خوب رو با قیمت مناسب پیدا میکنم و یه جاهایی تو بازار هستن که بعضا جنسای خوبی با قیمت خوب پیدا میشه هنوز.

در مورد پیستون گودتر تا جایی که من میدونم مصرف و حجم موتور رو بالا میبرن ولی پیستونها تخت فلوی کمتری ایجاد میکنن و قدرت بالاتری هم میدن درسته؟

6. 5 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

حجم اتاق احتراق هرچي بيشتر باشه، مقدار سوخت و هوا بيشتر شده و توان موتور هم بيشتر ميشه .
    البته تا حدي اين قضيه درسته، و اگر مقدار درصد و نسبت كمپرس را هم در نظر بگيريم، در اين صورت پيستون با تاج تخت بهتر از پيستونهاي داراي تاج فرو رفته عمل ميكنه، و در اين بين نوع سوپاپها هم مهمه كه بزرگ يا كوچك باشه.
    تصور ميكنم اگر نمونه خودش را بگيريد بهتر جواب بده، منتها اول بايد ديد كه تراشكاري چه سايزي را اعلام ميكنه و شماره اونها چند در مياد؟

من هم قصد استفاده از پيستون گود داشتم اما بعد منصرف شدم و ترجيح دادم همان نمونه اصلي خودش را استفاده بكنم.

8. 8 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام دوستان من تازه وارد هستم لطفا راهنماییم کنید من حدو 1ماهه یه شورلت نوا خریدم البته از فنی ماشین کمی سر در میارم ولی شورلت تاحالا نداشتم حالا دو تا مشکل دارم که به کمک شما نیاز دارم اول مصرف ماشینم 18 و19 هست تو شهر چندین جا هم بردم تنظیم به محض اینکه مصرف به 16 برسه شتاب و قدرتش فوق العاده کم میشه کسی خلاصه نتونست مصرف را کم کنه و شتاب وقدرت را حفظ کنه باید چکار کنم اینقدر پمپ بنزین نرم؟ اصلا مصرف نوا اوصولا چقدر باید باشه؟مشکل بعدی آمپر بنزینم تقریبا وسط ایستاده اصلا تکون نمیخوره البته گاهی یه تکون کوچک میخوره ولی نه اینکه بخواد مقدار بنزین را نشون بده عیبش از کجاست؟لطفا راهنماییم کنید؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام دوستان من تازه وارد هستم لطفا راهنماییم کنید من حدو 1ماهه یه شورلت نوا خریدم البته از فنی ماشین کمی سر در میارم ولی شورلت تاحالا نداشتم حالا دو تا مشکل دارم که به کمک شما نیاز دارم اول مصرف ماشینم 18 و19 هست تو شهر چندین جا هم بردم تنظیم به محض اینکه مصرف به 16 برسه شتاب و قدرتش فوق العاده کم میشه کسی خلاصه نتونست مصرف را کم کنه و شتاب وقدرت را حفظ کنه باید چکار کنم اینقدر پمپ بنزین نرم؟ اصلا مصرف نوا اوصولا چقدر باید باشه؟مشکل بعدی آمپر بنزینم تقریبا وسط ایستاده اصلا تکون نمیخوره البته گاهی یه تکون کوچک میخوره ولی نه اینکه بخواد مقدار بنزین را نشون بده عیبش از کجاست؟لطفا راهنماییم کنید؟
    سلام بر شما دوست گرامي
    به كلوپ خودروهاي آمريكايي خوش آمديد.
    مشكلات شما و سوالاتي كه داشتيد كماكان براي خيلي از ما قديميها هم وجود داره و گاها در موردش صحبت شده و در اين بين تجربه ها رد و بدل شده و به نتايجي هم ميرسيم.
    توصيه ميكنم بخشهاي قبلي تاپيك را با دقت مطالعه بفرماييد تا با كل روند تاپيك آشنايي بيشتري پيدا بكنين و در ادامه با همفكري و رد و بدل شدن اطلاعات بتونيم مشكل را حل كنيم.
    خوشبختانه دوستاني كه اينجا هستند اكثرا داراي تجربه روي آمريكاي بوده و ميتونن كمك خوبي باشن،
    اگر لطف كنين از مشخصات نوا خودتون بنويسيد و عكسهايي هم از تمام بخشهاي اون بگذاريد، خيلي بهتر ميشه نظر داد.

11. 6 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

ماشین من 65 سفید هست همجاش سالمه فقط نمیدونم چرا مصرفش اینقدر بالاست دیگه نمیدونم اصلا عیب از کاربراتوره یا جای دیگه لطفا کمک کنید .پست های قبلی شما عزیزان را هم خوندم ظاهرا نام یه کاربراتور ماهر را بردید (شیرازی)من خودمم اصفهانیم ولی تا حالا اسمشو نشنیدم اما نکته ای که گیجم کرده بعضی دوستان ازش خوب گفتند بعضی ها بد بالاخره من میتونم ماشینمو ببرم پیشش یا سارش نمیکنید آدرسی چیزی ازش دارید ؟یا کس دیگه ای که خوب از شورلت سر در بیاره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

راستی در مورد آمپر بنزین کسی میتونه کمکم کنه ممنونم؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

........................
    Last edited by MJ1970; 12-02-2015 at 19:11.

15. 7 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

ماشین من 65 سفید هست همجاش سالمه فقط نمیدونم چرا مصرفش اینقدر بالاست دیگه نمیدونم اصلا عیب از کاربراتوره یا جای دیگه لطفا کمک کنید .پست های قبلی شما عزیزان را هم خوندم ظاهرا نام یه کاربراتور ماهر را بردید (شیرازی)من خودمم اصفهانیم ولی تا حالا اسمشو نشنیدم اما نکته ای که گیجم کرده بعضی دوستان ازش خوب گفتند بعضی ها بد بالاخره من میتونم ماشینمو ببرم پیشش یا سارش نمیکنید آدرسی چیزی ازش دارید ؟یا کس دیگه ای که خوب از شورلت سر در بیاره؟
    در مورد جناب شيرازي كه من براش كارب رو فرستادم ، اصلا نتيجه خوبي نگرفتم اشتباه بود...
    اما گويا دوستان ساكن اصفهان نتايج خوبي بدست آوردن، اگر قصد داشتيد خودتون روي كارب كار كنين، بفرماييد تا براتون توضيح بديم و از تجربه ها بگيم، .
    در مورد درجه باك هم همينطور.
    اما چند سوال:
    اول بفرماييد ماشين شما گيربكس دستي داره يا اتومات؟

مصرف را چطوري محاسبه ميكنين؟

مشكلي در روشن شدن، دور برداشتن موتور، شتاب و قدرت نداريد؟

مشكل درجه باك را هم دقيقا توضيح بديد كه موقع خالي شدن كجا قرار ميگيره و زمان پر شدن كجاست؟

.........................................
    جناب محمد، اون چيزي كه تصور كرديد ترك بوده، شايد واقعا ترك كم عمقي بوده باشه. كه با سابيدن از بين رفته.
    اگر يك تست كلي از سرسيلندر انجام بديد خيلي بهتره، با استفاده از نفت.
    تراشكاريها و تعميركاران سرسيلندر معمولا اين تست را براي اطمينان از سلامت موتور انجام ميدن( سيلندر و سرسيلندر).
    بجز يكي از مجراها،تمام كانالهاي آب و روغن مسدود ميشه و داخل اون نفت سفيد ميريزن.
    مدتي به همين صورت باقي ميمونه( شايد نصف روز يا يك روز كامل) تا اگر تركي وجود داشته باشه ، نفت در اون نفوذ كنه و مشخص بشه.
    اگر اين تست را انجام بديد خيلي بهتره و جواب بهتري خواهيد گرفت. شايد بهتر باشه اين كار رو به يك تراشكاري و يا تعميركار سرسيلندر بسپاريد كه تجربه بيشتري داره و از دردسرهاي بستن و مجرا و ريختن نفت سفيد و داستانهاي ديگه راحت بشيد.

17. 8 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •