تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 675 از 827 اولاول ... 175575625665671672673674675676677678679685725775 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,741 به 6,750 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

پروفشنال T I G E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

چون بعضی ها میگن هارد اکسترنال صرفا برای بک آپ خوبه و برای استفاده روزمره صحیح نیست .... درسته؟
    چه نوع هاردهای اکسترنالی برای این منظور بهتره و به درد رفیق ما می خوره ؟
    اگه می خواهید از هارد اکسترنال بصورت روزانه و مستمر استفاده کنید پس نباید از هاردهای Green استفاده کنید (چه مارک وسترن ، سیگیت و ...)

چون هارد های Green بمنظور صرفه جویی در انرژی و کاهش گرمای هارد و طول عمر بیشتر ساخته شدن

این نوع هاردها برای دخیره آرشیو و یا بک آپ گیری روزانه مناسب هستن ولی برای استفاده مکرر در روز توصیه نمیشه

چزا ؟ بخاطر ماهیت اونا ... چون این نوع هاردها به محض بی استفاده ماندن سریعا چرخش رو متوقف میکنند و به حالت Sleep میرن

و وقتی شما مجددا استفاده میکنید دوباره هارد شروع به چرخش میکنه و همین تکرار مکرر این عمل در طول روز سبب آسیب هارد میشه

این آسیب بییشتر در هاردهای Green خودش رو نشون میده تا هاردهای Black یا Red و ...

البته اشتباه نکنید از هاردهای Green به راحتی میشه روزانه دیتا منتقل کرد ، فیلم دید و ... و مشکلی نداره

یعنی استفاده یکنواخت و پیوسته ایرادی نداره ولی استفاده مکرر و متناوب در طول یه بازه زمانی کوتاه از هارد Green درست نیست (یعنی مثل هارد اینترنال ازش استفاده کنید)

البته این بدین معنی نیست اگه اینگونه استفاده بشه حتما می سوزه ... نه فقط ریسکش بالاتر میره
    Last edited by T I G E R; 21-05-2014 at 20:02.

2. 2 کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام .
    ميتونيد يكي از مدلهاي Seagate و يا Western Digital را انتخاب كنيد . مثلاً اگر مدلهاي پرتابل (بي نياز به آداپتور) ميخواهيد مدلهاي my passport ultra و يا backup plus قابل انتخاب هست . دقت كنيد كه اين مدلها باكس ضد ضربه و آب ندارند پس در نگهداري و استفاده ميبايستي دقت كنيد .

مدل ultra چنين قابليتي دارد ولي ميتونيد غير فعال كنيد .

سلام .

در Disk management ويندوز هم چيزي شناسايي نميشود ؟ اگر در Disk management اين هارد ديسك شناسايي ميشود وضعيت پارتيشنها به چه صورتي هست ؟
    نه تشخیص داده نمی شود !

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه تشخیص داده نمی شود !
    با توجه به اینکه روی سیستمهای دیگر هم تست کردید ولی این مشکل همچنان وجود دارد توصیه میکنم بفرستید گارانتی .

5. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوستان.من می خواهم یک هارد اکسترنال یک ترابایتی برای ذخیره بیشتر فیلم سریال بخرم ولی اطلاعات چندانی ندارم.لطفا من راهنمایی کنید چه برندی و چه مارکی بخرم.مرسی

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان.من می خواهم یک هارد اکسترنال یک ترابایتی برای ذخیره بیشتر فیلم سریال بخرم ولی اطلاعات چندانی ندارم.لطفا من راهنمایی کنید چه برندی و چه مارکی بخرم.مرسی
    سلام
    ميتونيد يكي از دو مدل Seagate Backup plus portable Drive و يا WD my passport ultra بخريد البته دقت كنيد ايندو مدل ضد ضربه و آب نيستند كه بايد با دقت نگهداري و استفاده كنيد. توصيه ميكنم دو پست اول اين تاپيك ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) را هم مطالعه كنيد .

8. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    ميتونيد يكي از دو مدل Seagate Backup plus portable Drive و يا WD my passport ultra بخريد البته دقت كنيد ايندو مدل ضد ضربه و آب نيستند كه بايد با دقت نگهداري و استفاده كنيد. توصيه ميكنم دو پست اول اين تاپيك ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) را هم مطالعه كنيد .
    ممون دوست عزیز.اگر بخواهم ضد ضریه و اب بخرم چی پیشنهاد میکنید؟ نظرتون دربارره پاور سیلیکون چیه؟خواهشا مدلش را هم بگید.مرسی

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممون دوست عزیز.اگر بخواهم ضد ضریه و اب بخرم چی پیشنهاد میکنید؟ نظرتون دربارره پاور سیلیکون چیه؟خواهشا مدلش را هم بگید.مرسی
    از برند سیلیکون پاور تنها مدل USB3 که ضد آب و ضربه هست Armor a80 هست . یک نکته مهم در مورد هارد دیسکهای اکسترنالی که به اصطلاح ضد ضربه هستند در پست اول این تاپیک ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) توضیح دادم ؛ حتماً مطالعه کنید .

پروفشنال Ramin khuzestan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

از برند سیلیکون پاور تنها مدل USB3 که ضد آب و ضربه هست Armor a80 هست . یک نکته مهم در مورد هارد دیسکهای اکسترنالی که به اصطلاح ضد ضربه هستند در پست اول این تاپیک ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) توضیح دادم ؛ حتماً مطالعه کنید .
    با توجه به اینکه تا چند روز آینده قصد خرید هارد اکسترنال دارم پست های تاپیک رو دنبال میکنم
    به این مورد که قابلیت ضد ضربه بودن در حالت خاموش کاربرد داره واقف هستم فقط میخوام بدونم که دلیل اینکه شما بیشتر سیگیت و وسترن دیجیتال پیشنهاد میدین چیه؟ تفاوت کیفی دارن با سیلیکون پاور؟ چون همون قابلیت ضدضربه بودن در خاموشی هم برای من خیلی اهمیت داره (بی انضباط هستم)

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با توجه به اینکه تا چند روز آینده قصد خرید هارد اکسترنال دارم پست های تاپیک رو دنبال میکنم
    به این مورد که قابلیت ضد ضربه بودن در حالت خاموش کاربرد داره واقف هستم فقط میخوام بدونم که دلیل اینکه شما بیشتر سیگیت و وسترن دیجیتال پیشنهاد میدین چیه؟ تفاوت کیفی دارن با سیلیکون پاور؟ چون همون قابلیت ضدضربه بودن در خاموشی هم برای من خیلی اهمیت داره (بی انضباط هستم)
    از لحاظ کیفیت هارد دیسک داخلی بکار رفته ؛ معمولاً تفاوتی بین برندهای معتبر و متفرقه وجود ندارد . چون برندهایی مثل ADATA و Silicon Power و Transcend و ... تولید کننده هارد دیسک نیستند و در نتیجه مجبور هستند از برندهای دیگری (مثل Samsung و WD و Toshiba و Seagate) تامین کنند. نکته مهم در کیفیت سایر اجزاء از جمله کیفیت باکس ، کانکتورها و امکانات موجود (مثلاً ضد آب و ضربه بودن) و ... هست . کیفیت باکس بعضی از مدلها در حد نازلی هست مثلاً ورقه های رنگی لاستیکی که با چسب به بدنه چسبیده ممکن هست جدا شود (بعضی از مدلهای ADATA) . چند مورد از خرابی کانکتورها و قطع و وصلی در برندهایی چون ADATA دیدم (دقیقاً نمیدونم به خاطر کیفیت پایین هست یا اينكه كاربر با هارد اکسترنال بدرفتاري ميكند) . انتخاب اول من فعلاً WD و Seagate خواهد بود و ترجیح میدم مدلی انتخاب کنم ، تا حد امکان اسم نوشته شده روی باکس با هارد دیسک داخلی آن یکسان باشد .

13. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Ramin khuzestan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

آخه دخترخالم دو سه سالی هست یه A80 سیلیکون پاور داره باید ببینیدش! انگار از جنگ برگشته! هرچهارگوشش شکستگی داره! وحشتناک با این هارد رفتار میشه بهش میگم با احتیاط با هارد کار کن میگه پیش اومده در حین کار از روی میز افتاده پایین از سیستم جدا شدهولی مثل مرد داره کار میکنه!
    البته میدونم شانس هم خیلی دخیله یعنی ممکنه من بخرم با یه ضربه خفیف مشکل پیش بیاد ولی لااقل یکم از سیگیت و وسترن قوت قلب بیشتری به آدم میده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •