تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 671 از 1184 اولاول ... 1715716216616676686696706716726736746756817217711171 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,701 به 6,710 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

داره خودمونی میشه nadermatin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

با تشکر

تعجب کردم که بین ادکلن هایی که معرفی کردین اصلا اسمی از cool water نیاوردین ....
    این ادکلنهایی که گفتین رو تو تهران از کجا میتونم بخرم که تقلبی نباشه و همه اینا رو هم داشته باشه تا بتونم تست کنم ؟

ممکنه یه اسپری و یه مام دخترونه خوب هم معرفی کنید ...
    میخوام هدیه بخرم واسه کسی که خیلی سخت سلیقه است ...

دوستان دیگه هم نظر بدن ممنون میشم ...
    من پلاتینوم و فلور د کریستال از لالیک و فیری رو تو بازار تهران پاساژ صدف تو 15 خرداد تست کردم و بقیه رو فروشگاه ساغر طبقه 5 پاساژ قائم تو تجریش که بعضی قیمتهاش از بازار هم کمتره ولی بعضیا رو خیلی بالا میگه باید قیمت دستتون باشه ولی معمولا قیمتها رو کمتر یا هم سطح بازار میده و خیلی مشتری داره

2. این کاربر از nadermatin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه nadermatin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

تعداد مدلهای اوپیوم از برند ایوسنت لورن از تعداد کل ادکلنهای خیلی از برندها بیشتره

اونی که عکس اواتار من هست اوپیوم پور هوم ادو پرفیوم هست که فقط و فقط 50 میل داره و دست نیافتنی!

اونی که تو سایت ها هست رایج ترین نمونه مردانه هست که اوپیوم پور هوم هست.

اونی که تو پی تی هست اوپیوم اورینت نسخه چینی هست. (البته اشتباه نشه ساخت چین نیست. اسمش اینطوره و الهام گرفته از ادویه های مشرق زمینه)

تا اونجایی که یاد دارم نمونه های مردانه بالاتر از 5 تا هست و زنونه بیش از 14- 15 نمونه داره.

اونایی که تو خاطرم هست

مردونه:
    اوپیوم پور هوم
    اوپیوم پور هوم ادو پرفیوم
    اوپیوم اورینت چین
    اوپیوم اورینت
    اوپیوم اورینت سامر 2007
    اوپیوم لی سکرت (اینو حتی تو فروشگاههای اروپا هم نمیتونید پیدا کنید و فقط به صورت سفرشی برای افراد خاص ساخته شده)

زنونه:

اوپیوم ادو تولیت
    اوپیوم ادو پرفیوم
    اوپیوم واپروس
    بل د اوپیوم
    اوپیوم اورینت اکستریم (این هم فقط سفارشی هست)
    اوپیوم ارکید چین
    اوپیوم فلور امپریال
    اوپیوم پرستیژ
    اوپیوم فلور د شانگهای
    اوپیوم ادو تولیت 2004
    اوپیوم ل نوول
    اوپیوم لی سکرت
    اوپیوم د اورینت چین
    من مدل اوپیوم چینی آبی رنگ رو تست کردم که به نظرم بوش برای من خیلی شیرین بود ولی موندگاری و پخشش عالی بود.70 میگفت ولی قسمت بالای اسپریش با قسمت لوله زیرش یکم فاصله داشت به همین خاطر بهش شک کردم ولی انصافا شیشه اش خیلی با کیفیت بود.

طرف میگفت توی مدل چینیش از تریاکی که در چین کاشته میشه توی نتهاش استفاده شده.

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

بچه ها برای من یه ادکلن دیویداف اوردن...اینم عکسشه :

حالا میخواستم بدونم (چون تا حالا از این مارک نداشتم) که ایا davidoff مارک خوبیه؟؟ ماندگاریش چقدره...؟ و اینکه قیمت این ادکلن (125 میل اش)چقدره؟؟

خیلی ممنون

5. این کاربر از shifter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

حالا میخواستم بدونم (چون تا حالا از این مارک نداشتم) که ایا davidoff مارک خوبیه؟؟ ماندگاریش چقدره...؟ و اینکه قیمت این ادکلن (125 میل اش)چقدره؟؟

خیلی ممنون

در سایت های faregnant در قسنت نظرات یکی عکس همین شیشه رو گذاشته بود و از بوش ناراضی بود و میگفت انگاری آب بهش بستن!!!!!
    اما این شکلی رو خودش تایید کرده بود که موندگاریش بهتره حداکثر 60 تومن باید باشه ادکلن خوبیه و بوی شیرین وگرمی داره مناسب زمستان:

به فونت پایین شیشه توجه شود

7. 4 کاربر از roteal2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام کسی m7 oud absolu رو ندیده? تو عطرافشان گذاشته 190 تومن سایتش معتبره?

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام
    در مورد عطر لالیک مردانه تستر را امتحان کردم و ماندگاریش بد نبود اما پخش کنندگی خوبی نداشت آخه خیلی ها میگن همه بوی این عطر را متوجه میشوند اما احساس میکنم اگر کسی هم نزدیک باشه زیاد متوجه نمیشود یعنی ممکنه تقلبی باشد ؟ کسی این عطر را امتحان کرده ؟
    مرسی
    خداحافظ

اگه نباشه جاش خالی می مونه van123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    برازجان

پيش فرض

سلام دوستان
    منو راهنمایی کنین واسه خرید عطری مناسب
    یه عطری خنک با مائگاری بالا و شیرین باشه ترجیحا
    من این مدل هارو این اواخر استفاده کردم
    CAREER
    BVLGARI
    NERO
    CHEMYSTERY

آخر فروم باز f.t.g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من مدل اوپیوم چینی آبی رنگ رو تست کردم که به نظرم بوش برای من خیلی شیرین بود ولی موندگاری و پخشش عالی بود.70 میگفت ولی قسمت بالای اسپریش با قسمت لوله زیرش یکم فاصله داشت به همین خاطر بهش شک کردم ولی انصافا شیشه اش خیلی با کیفیت بود.

طرف میگفت توی مدل چینیش از تریاکی که در چین کاشته میشه توی نتهاش استفاده شده.
    خیلی شیرین بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! !!!!

آقا من نصف این مدل اوپیوم رو استفاده کردم ولی شیرین نیست!!!

حتی به یکی گفتم که رفته بود عراق گفتم هرچه اوپیوم سورمه ایی دیدی (منظورم نمونه پرفیوم بود) رو برام بیار که رفت اشتباهی 3 تا از این مدل اورد. هیچ کدومشون هم شیرین نیستو از اصل بودنشون هم مطمئنم

70 تومن!!!؟؟؟ دوست من الان معمولیش بالای 120 هست چه برسه به این تولید محدودها

اینایی که من داشتم اصلا فاصله ایی بین اسپری و لوله زیرش نداره. هر کی هم بم میرسه میگهع چه بویی داره! چی زدی که اینقدر پخش بوی بالایی داره؟!!!

ولی بعید میدونم این نمونه تقلبی داشته باشه. مطمئنید که با ادکلن دیگری اشتباه نگرفتید؟؟ چون من هیچی هم که نباشم پیر اوپیوم هستم

12. 2 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

خیلی ممنون
    آقا این ادکلن ماله کیه؟؟؟ کی اینو خریده؟؟ هر کی هست مطمئن باشه تقلبی گرفته و اگر میتونه سریع پس بده.

تورو خدا قبل از خرید کمی تحقیق کنید و نگذارید فروشندگان بی انصاف اینچنین محصولاتی رو بجای اصل قالب کنند.

اگر خواستید از ادکلنی که دارم عکی مسزارم تا متوجه بشید

دیویدوف قبلا که قیمتهاش مناسب بود برند خیلی خوبی بود. ولی در کل در بین محصولاتش من از همین ژینو ( یا به قول دوستان زینو) خوشم میاد. ماندگاریش خیلی خوبه وراحت یه صبح تا بعد از ظهر تحمل داره!!! 125 میلش هم بین 60 تا 70 هست

14. 5 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام
    در مورد عطر لالیک مردانه تستر را امتحان کردم و ماندگاریش بد نبود اما پخش کنندگی خوبی نداشت آخه خیلی ها میگن همه بوی این عطر را متوجه میشوند اما احساس میکنم اگر کسی هم نزدیک باشه زیاد متوجه نمیشود یعنی ممکنه تقلبی باشد ؟ کسی این عطر را امتحان کرده ؟
    مرسی
    خداحافظ

دوست عزیز یک نکته اینجا مطرح هست که اکثر دوستان بش توجه نمیکنند و اونم اینه که:

خیلی ها موندگاری یک عطر رو روی خودشون تست میکنند که این یک کار اشتباه هست. البته به نظر من!

ببینید تا به حال برای خیلی ها پیش آمده که با خودشون میگن بعضیها که به خودشون ادکلن میزنند چرا خط بو داره و بهد از مدتی بوشون تو جایی که رد شدند هنوز هست؟!

برای این که ما هم چنین ادکلنی داشته باشیم میریم ادکلنهای گرون قیمت (بعضا تا 500 تومن) خریداری میکنیم ولی باز همچین حسی بمون دست نمیده

موضوع مهمیکه هست اینه که ما خودمون حس نمیکنیم چون مشاممون به اون بو بعد از 15 دقیقه عادت میکنه وگر نه ما هم همچین خط بویی خواهیم داشت (البته نوع ادکلن هم تاثیر داره ولی حس خودمون رو میگم)

سعی کنید که از موندگاری ادکلنی که راضی نیستید روی فرد دیگری امتحان کنید و تا 5-6 ساعت آن بو رو استشمام نکنید. بعد برید امتحان کنید که آیا موندگاری عطر (حسی به به شما میگه ) تغییر کرده یا نه!!!!

16. 3 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •