تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 670 از 1125 اولاول ... 170570620660666667668669670671672673674680720770 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,691 به 6,700 از 11250

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

پروفشنال saeidsmxo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام دوستان...
    بنده یک هارد وسترن دیجیتال ظرفیت 500 با 7200 rpm و 16 مگ دارم که حدود 5 سال در حال کاره. سیستم تقریبا" از صبح روشنه تا شب.
    سوالی که دارم اینه که آیا این هارد آخرای عمرشه؟ معمولا عمر هارد مکانیکی چه قدره؟ عقلانی هست که تعویض بشه؟ چون لحظه به لحظه اطلاعات هر روزه ی من برام مهمه!
    با تشکر قبلی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

با سلام. یک هارد اکسترنال ADATA HD710 1 TB نو خریدم. با USB 2 کار نمیکنه ولی با USB 3 هیچ مشکلی نداره. با USB 2 این error رو میده :
    USB devices attached to your computer has malfunctioned, and Windows does not recognize it

در my computer شناسایی نمیشه. در device manager هم unknown میزنه. با update driver هم چیزی پیدا نمیکنه. با سی دی main boeard هم چیزی نصب نمیشه. در disk management هم شناسایی نمیشه. چراغ هارد روشن میشه و موتورش کار میکنه. روی 4 تا سیستم مختلف و winxp و win 7 هم تست کردم. فقط با پورت USB 3 به راحتی و سرعت عالی کار می کنه. ,ولی با USB 2 روی هر 4 تا سیستم همین مشکلاتی که گفتم داره

ممنون میشم راهنمایی کنید
    Last edited by sarbang; 22-05-2013 at 17:57.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

با سلام. یک هارد اکسترنال ADATA HD710 1 TB نو خریدم. با USB 2 کار نمیکنه ولی با USB 3 هیچ مشکلی نداره. با USB 2 این error رو میده :
    USB devices attached to your computer has malfunctioned, and Windows does not recognize it

در my computer شناسایی نمیشه. در device manager هم unknown میزنه. با update driver هم چیزی پیدا نمیکنه. با سی دی main boeard هم چیزی نصب نمیشه. در disk management هم شناسایی نمیشه. چراغ هارد روشن میشه و موتورش کار میکنه. روی 4 تا سیستم مختلف و winxp و win 7 هم تست کردم. فقط با پورت USB 3 به راحتی و سرعت عالی کار می کنه. ,ولی با USB 2 روی هر 4 تا سیستم همین مشکلاتی که گفتم داره

ممنون میشم راهنمایی کنید
    شاید به خاطره برق باشه. چون احتمالا یو اس بی 3 قدرت توانش بیشتره. با usb دو شاخه امتحان کردین؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام دوستان...
    بنده یک هارد وسترن دیجیتال ظرفیت 500 با 7200 rpm و 16 مگ دارم که حدود 5 سال در حال کاره. سیستم تقریبا" از صبح روشنه تا شب.
    سوالی که دارم اینه که آیا این هارد آخرای عمرشه؟ معمولا عمر هارد مکانیکی چه قدره؟ عقلانی هست که تعویض بشه؟ چون لحظه به لحظه اطلاعات هر روزه ی من برام مهمه!
    با تشکر قبلی
    مگه هارد مشکلی داره از سبح تا شب روشن باشه مشکلی پیش نمیاد

عکس از تب health نرم افزار hd tune بدین

5. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

من که فکر کنم عمر هاردم تموم شد یا بهتره بگم عمره تمام اطلاعاتم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام، یه مشکل دردناک برام پیش اومده،میخواستم فلشم رو بوتیبل کنم که وسط کار صفحه مانیتورم ابی شد و کامپیترم ریست شد ولی دیگه بالا نیومد وپیغام missing operating system میومد اومدم ویندوز عوض کنم دیدم یک درایو بیشتر ندارم که اونم قبل از نصب ویندوز پیغام format disk میداد,حالا نمیدونم چیکار کنم کلی اطلاعات تو هاردم دارم،خواهش میکنم کمکم کنید
    Last edited by sali_p30world; 22-05-2013 at 21:18.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

شاید به خاطره برق باشه. چون احتمالا یو اس بی 3 قدرت توانش بیشتره. با usb دو شاخه امتحان کردین؟
    منظورتون از دو شاخه، کابل هست؟ من مستقیم به پشت کیس وصل کردم. با نت بوک هم امتحان کردم. چون با usb 3 هیچ مشکلی نداره پس هم هارد سالمه هم کابلش. حدس منم مشکل برق رسانی هست. می گم شاید این مدل برق بیشتری بخواد. ولی آخه چاره چیه؟ نمی شه که هارد با usb 2 کار نکنه! موندم چه کارش کنم. کسی این مدل هارد رو نداره کمک کنه؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

منظورتون از دو شاخه، کابل هست؟ من مستقیم به پشت کیس وصل کردم. با نت بوک هم امتحان کردم. چون با usb 3 هیچ مشکلی نداره پس هم هارد سالمه هم کابلش. حدس منم مشکل برق رسانی هست. می گم شاید این مدل برق بیشتری بخواد. ولی آخه چاره چیه؟ نمی شه که هارد با usb 2 کار نکنه! موندم چه کارش کنم. کسی این مدل هارد رو نداره کمک کنه؟
    دوست عزیز شاید منظورمو خوب نرسوندم. من نمیدونم کابل هارد شما به چه صورته؟ دیدم که هاردهای وسترن برای دریافت توان بیشتر کابلشون به دو پورت USB لپتاپ یا دسکتاپ متصل میشه که بتونه از هر دو پورت برق تامین کنه.
    نمیدونم برای شما به چه صورته!
    اگه کابل معمولی باشه و مشگل هم از برق باشه میتونین این کابل رو امتحان کنین.
    موفق باشین.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

extreme جان خواستم پیشگیری کنم.خداراشکر مشکلی نداره. یه ذره پیشگیری یه ذره هم حوس 64 مگ بافر ولی لامصب خیلی گرونه 320 تومن خاویار بلک 1 گیگ

Last edited by saeidsmxo; 22-05-2013 at 21:26. دليل: احترام به قوانین

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    یه هارد 500 گیگ IDE سیگیت 7200 دارم که فقط فیلمام رو ذخیره میکنم روش
    راستش با سیستم خودم و دوستان دیگه که مادربردشون ide یا ساتاست سرعت خوبی نداره و هر 20 گیگ اطلاعات رو توی 1 ساعت و 10 دقیقه انتقال میده
    هارد رو فرمت سریع کردم ولی دوباره همونجوره
    درضمن فقط یه درایو واسش درست کردم
    نرم افزاری یا روشی برای افزایش سرعت هارد نیست ؟

ممنون
    Sent from my GT-S5570 using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •