تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 670 از 720 اولاول ... 170570620660666667668669670671672673674680 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,691 به 6,700 از 7197

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیونهای پاناسونیک LED/LCD/Plasma

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستان به نظر شما با توجه به اینکه ورود با گارانتی و خدمات Samsung F8500 از Panasonic Vt60 محتمل تر هستش آیا منطقی نیست به سمت سامسونگ سوئیچ کرد ؟

2. این کاربر از reza_amir54321 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال bushido's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    nowhere

پيش فرض

توی یکی از تایپکها ،نحوه رفع این مشکل رو توضیح دادن. شما می تونی توی اینترنت بگردی ببینی چه راهی رو پیشنهاد میدن ویا به مدیر این انجمن alucad پیام بدی تا برات دقیقا توضیح بده. من فقط تا اونجاش رو میدنم که باید یک سری تصاویر ثابت مثل خاکستری و..... رو دانلود میکنی بعد روی تی وی برای مدتی نمایش میدی
    اما این رو بدون که دلیل اصلی این مشکل اینکه کنتراست و روشنای رو روی 100 قرار دادی.ویک تصویر به مدت طولانی پخش شده.هیچ وقت کنتراست و روشنای رو از 4/5 توان تی وی بالاتر نبر هم عمرش پایین میاد و زودتر خراب میشه و هم با مشکلاتی اینچنینی رو به رو میشی تازه پنل هم داغ میشه و این خودش باعث ایجاد پیکسل سوخته میشه.یه ابدیت هم بکن شاید مشکل نرم افزاری هم پیدا کرده.(منظورم برای هنگ کردنه)
    احتمالا دچار burn in شده. این موضوع برای پلاسما ها رایج تره تا ال ای دی.این مشکل بیشتر به این دلیل به وجود میاد که یه تصویر ثابت به مدت طولانی پخش بشه .
    خواهش میکنم دوست عزیز.برای ابدیت اول باید مدل تلویزیون تون معلومه بشه. مدل تلویزیون و ورژن نرم افزاریش رو بنویس تا لینک بدم.
    ببخشید من یه مدت نبودم
    اینکارو که گفتید انجام دادم گذاشتم یه تصویر خاکستری رو به مدت چند ساعت پخش کرد بعد از اون شروع کرد به پخش کردن شبه تصویر خاکستری کیفیتش هنوز فرقی نکرده
    مدلشم اینه viera TH-L42E30r ال ای دیه
    الان ۳ و خورده ای قیمتشه
    اون تایپکه که میگفتید مفصل توضیح داده کجاس ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوستان به نظر شما با توجه به اینکه ورود با گارانتی و خدمات Samsung F8500 از Panasonic Vt60 محتمل تر هستش آیا منطقی نیست به سمت سامسونگ سوئیچ کرد ؟
    بستگی داره با چه قیمتی وارد بشه اگه اختلاف قابل توجهی با vt60 داشت خب منطقی تره اما در صورت نداشتن اختلاف فاحش و در شرایط برابر من پانا رو ترجیح میدم

5. این کاربر از hotplay بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه bi poli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    حومه جهنم

پيش فرض

ببخشید من یه مدت نبودم
    اینکارو که گفتید انجام دادم گذاشتم یه تصویر خاکستری رو به مدت چند ساعت پخش کرد بعد از اون شروع کرد به پخش کردن شبه تصویر خاکستری کیفیتش هنوز فرقی نکرده
    مدلشم اینه viera TH-L42E30r ال ای دیه
    الان ۳ و خورده ای قیمتشه
    اون تایپکه که میگفتید مفصل توضیح داده کجاس ؟
    سلام. برای ابدیت باید بگم که چون تلویزیونتون پسوند ار داره(r)قابلیت ابدیت نداره.پس این قسمت رو بیخیال.چون پاناسونیک تلویزیون های که این پسوند رو دارند پشتیبانی نمیکنه.
    درمورد اون تایپک لینکش رو براون میزارم. احتمال داره که خونده باشین
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    قیمتی که گفتین مهم نیست چون تلویزیون های پاناسونیک در ایران بیخودی گرون هستن.
    تصویر خاکستری اگه اشتباه نکنم برای پلاسما هستش ولی چون تلویزیون شما ال ای دی هستش احتمالا باید یک تصویر سفید رو پخش بکنید.امیدوارم که مشکلتون حل بشه وگرنه کلی هزینه میزاره روی دستتون.(در ضمن لینک بالا رو کامل بخونید فکر کنم یک دستور والعمل هم داده مثلا اینکه کنتراست و روشنای رو در زمان پخش تصویر سفید بزارید روی حداکثر تا پنل داغ بشه-البته به نظر من به مدت 1 ساعت بیشتر این کار رو نکنید یا در 2 یا 3 مرحله 1 ساعتی این کار رو بکنید.ممکنه دچار پیکسل سوختگی بشین که اون وقت مجبور به تعویض پنل میشین و در صورت سوختن پنل یعنی باید حداقل 80 درصد قیمت تلویزیون رو هزینه کنید. تازه اگه پنلش پیدا بشه.)
    Last edited by bi poli; 12-02-2014 at 15:02.

7. این کاربر از bi poli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه WILD GOAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

درود
    دوستان نظرتون راجع به ET60 چیه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    حومه جهنم

پيش فرض

درود
    دوستان نظرتون راجع به ET60 چیه؟
    تلویزیون خوبی هست.در سایت دیجی کالا یه ریوویو راجب به تلویزیون سامسونگ 6450 وجود داره که در اون گفته اگه امکانات مثل کنترل صدا و....براتون مهم نیست این مدل پاناسونیک رو بر اون مدل سامسونگ ارجح دونسته و گفته که از نظر تصویر بهتر هستش.در کل از خرید محصولات پاناسونیک پشیمون نمیشید.

10. 2 کاربر از bi poli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه WILD GOAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

تلویزیون خوبی هست.در سایت دیجی کالا یه ریوویو راجب به تلویزیون سامسونگ 6450 وجود داره که در اون گفته اگه امکانات مثل کنترل صدا و....براتون مهم نیست این مدل پاناسونیک رو بر اون مدل سامسونگ ارجح دونسته و گفته که از نظر تصویر بهتر هستش.در کل از خرید محصولات پاناسونیک پشیمون نمیشید.
    ممنون بابت پاسخ.
    اتفاقا منم همون ریویو رو خوندم که به سمت et60 جلب شدم. کلا تو نت ریویو هاش خوب بوده ولی توی همین تاپیک یکی در رابطه باهاش گفته بود که ظاهرا در حالت 3d درهم میشه و یه سری چیز دیگه.
    حالا این سری ET60 از چند اینچ شروع میشه؟ قیمتاش چجوریاس؟

این پست بود: شماره ی 6000
    e6 به این گرونی اونم دو بعدی اصلا صرفه اقتصادی نداره. et60 هم که کیفیت نداره مخصوصا سه بعدی پسیو که نصف تصویر برای یک چشم خاموش و تصویر خط خطی هست!
    (به نظر من AVforums یکم دست بالا نمره می ده همیشه نه فقط برای پانا برای سایر برندها سامسونگ و ... . نظر دیگه من هم این هست که تا وقتی منبعی برای مقایسه پنل های واردشده به ایران نیست نمی شه به این ریویو ها 100% اطمینان کرد حتی مدل اروپا و امریکا هم متفاوتند چه برسه به آسیا و ایران.)

البته واسه من 3d کلا مهم نیست.
    Last edited by WILD GOAT; 13-02-2014 at 13:18.

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    حومه جهنم

پيش فرض

ممنون بابت پاسخ.
    اتفاقا منم همون ریویو رو خوندم که به سمت et60 جلب شدم. کلا تو نت ریویو هاش خوب بوده ولی توی همین تاپیک یکی در رابطه باهاش گفته بود که ظاهرا در حالت 3d درهم میشه و یه سری چیز دیگه.
    حالا این سری ET60 از چند اینچ شروع میشه؟ قیمتاش چجوریاس؟

این پست بود: شماره ی 6000
    e6 به این گرونی اونم دو بعدی اصلا صرفه اقتصادی نداره. et60 هم که کیفیت نداره مخصوصا سه بعدی پسیو که نصف تصویر برای یک چشم خاموش و تصویر خط خطی هست!
    (به نظر من AVforums یکم دست بالا نمره می ده همیشه نه فقط برای پانا برای سایر برندها سامسونگ و ... . نظر دیگه من هم این هست که تا وقتی منبعی برای مقایسه پنل های واردشده به ایران نیست نمی شه به این ریویو ها 100% اطمینان کرد حتی مدل اروپا و امریکا هم متفاوتند چه برسه به آسیا و ایران.)

البته واسه من 3d کلا مهم نیست.
    از 42 شروع میشه با قیمت 2800 به بالا.
    من راجب به کیفیت قطعات این محصول اطلاعی ندارم. تمام تلویزیون های که پسیو هستن این مشکل رو بدون استثنا دارن مگر تلویزیون های 4کی با قابلیت پسیو که رزلویشنش میشه 2کی .به نظر من سه بعدی زیاد مهم نیست چون فکر نکم بجز اون اوایلی که تلویزیون رو بخرین سراغش برین. مخصوصا فیلم های سه بعدی اورجینال قیمت های 40 تومن به بالا دارن .در کل خودتون برین و کیفیت تصویرش رو ببینید چون شما باید انتخاب کنید. مثلا من خودم سامسونگ اف8880 رو میخواستم بخرم اما وقتی اون رو در کنار سونی 804 و الجی7400دیدم واقعا نظرم عوض شد چون تفاوت کیفیت تصویر اینقدر نبود که بخوام برای 55 اینچ سامی 2یا3میلیون بیشتر خرج کنم.

13. 2 کاربر از bi poli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

از 42 شروع میشه با قیمت 2800 به بالا.
    من راجب به کیفیت قطعات این محصول اطلاعی ندارم. تمام تلویزیون های که پسیو هستن این مشکل رو بدون استثنا دارن مگر تلویزیون های 4کی با قابلیت پسیو که رزلویشنش میشه 2کی .به نظر من سه بعدی زیاد مهم نیست چون فکر نکم بجز اون اوایلی که تلویزیون رو بخرین سراغش برین. مخصوصا فیلم های سه بعدی اورجینال قیمت های 40 تومن به بالا دارن .در کل خودتون برین و کیفیت تصویرش رو ببینید چون شما باید انتخاب کنید. مثلا من خودم سامسونگ اف8880 رو میخواستم بخرم اما وقتی اون رو در کنار سونی 804 و الجی7400دیدم واقعا نظرم عوض شد چون تفاوت کیفیت تصویر اینقدر نبود که بخوام برای 55 اینچ سامی 2یا3میلیون بیشتر خرج کنم.
    به هیچ وجه سراغ ال جی 7400 و 8600 نرو من 8600 دارم فیلم های با کیفیت اچ دی و فول اچ دی رو با فریز نشون میده که اعصاب آدمو خورد میکنه !

15. این کاربر از hotplay بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    حومه جهنم

پيش فرض

به هیچ وجه سراغ ال جی 7400 و 8600 نرو من 8600 دارم فیلم های با کیفیت اچ دی و فول اچ دی رو با فریز نشون میده که اعصاب آدمو خورد میکنه !
    سلام. از راهنماییتون خیلی ممنون دوست عزیز. خودم هم پشیمون شدم و میخوام سونی 804 رو بگیرم . این هفته اگه مشکلی پیش نیاد میرم بانه و امیدوارم که پلاسمای پاناسونیک st60 در سایز 55 اونجا باشه.بانه مارکت بهم گفت سایز 65 اینچش رو داره که برای هال خونمون خیلی بزرگه.

17. این کاربر از bi poli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •