تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 67 از 400 اولاول ... 175763646566676869707177117167 ... آخرآخر
نمايش نتايج 661 به 670 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

برای کار با مالتی کست باید کارت شبکه را انتخاب کنی ایپی ثابت بدی بهش و فایل را لود کنی سپس استارت کرده و برق مودم را وصل می کنی تمام

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام دوستان منه اکثر فریمور ها براش تست کردم جواب نمیده مشخص که فریمور ایرانسل روش قفل کسی برنامه ای برای ویرایش فریمور داره تا روش کار کنم معرفی کنه؟ هگزا ادیتور که اصلا مشخص نیست. اگر کسی برنامه در خصوص ویرایش داره معرفی کنه.در ضمن تو سایت معتبر یک فریمور دیگه پیدا کرده بودم که مخصوص ایران بود و اسم شرکت ایرانسل توش نبود ولی رایگان نبود کسی تونسته با اون تست کنه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

برای کار با مالتی کست باید کارت شبکه را انتخاب کنی ایپی ثابت بدی بهش و فایل را لود کنی سپس استارت کرده و برق مودم را وصل می کنی تمام
    تو چندتا فروم دیدم با dc-unlocker فلش میزنن

این دوستمون هم که داره 60 هزارتومن از ملت میگیره برای یه فلش زدن احتمال میدم با پشتیبانی هواوی ممکاتبه کرده لینک فریم ور رو براش فرستادن(این هم جایی دیدم گفته بودن از این طریق میشه انلاک کرد)

4. این کاربر از timemachine2029 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

این دوستمون هم که داره 60 هزارتومن از ملت میگیره برای یه فلش زدن احتمال میدم با پشتیبانی هواوی ممکاتبه کرده لینک فریم ور رو براش فرستادن(این هم جایی دیدم گفته بودن از این طریق میشه انلاک کرد)
    درود
    دوست عزیز اگر ایشون 60 تومان میگیره حق ایشون است چون روش زحمت کشیده قرار نیست بیاد به همه یاد بدن این به انتخاب خودش است که بیاد آموزش بده یا نده اگر دوست نداره یاد بده نشون نمیده که ایشون آدم بدی هستن ایشون رو من کاملا میشناسم بسیار انسانی شریف و زحمت کش میباشد ایشون در پیرانشهر زندگی میکنن یکی از محروم ترین جای های ایران که رژیم اسلامی هیچ امکاناتی برای اینا نزاشته ولی اکثر ماهها و دوستان که در تهران و جای خوبی زندگی میکنن اینها دارن اونجا سختی میکشن چه ایرادی داره الان ایشان با زحمت شبانه روزی تونستن این کارو انجام بدن ما هزینشو ندیم یه کم لطفا منطقی باشیم و دست یک دیگر را بگیریم در ضمن اگر کسانی میخوان مودم ارزانتر با آنلاک به دستشون برسه با ایشون هماهنگ کنن چون ایشون مودم رو ارزون میدن نسبت به بازار .....

6. 7 کاربر از behzad20120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

به جای این بحث ها یکی که واقعا این کار رو انجام داده حالا با هر روشی که هست تصویر قرار بده ببنینم کی چی میگه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

منم با ایشون موافقم کاملا درست میگن اموزش دادن یا ندادن کاملا به اختیار خودشونه درضمن کار اشتباهی هم نیست پول گرفتن

9. 2 کاربر از nemo3412 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

ایشون دارن درست میگن بالاخره یه نفر اینجا گول نمیخوره مثل شماها....
    Last edited by ashkanlll; 07-02-2018 at 14:02.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

حذف شوووود
    Last edited by CasT!el; 06-02-2018 at 23:23.

پروفشنال irainian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    persia

پيش فرض

دوستان میشه یک سیم کارت4g رو بزارم توی اسلات سیم کارت مودم چون میخوام یک بسته نامحدود شبانه خریداری کنم چند ساعته آیا با یک سیمکارت معمولی واردش کنم کار می کنه؟
    Last edited by irainian; 08-02-2018 at 01:47.

داره خودمونی میشه farhadhttp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان میشه یک سیم کارت4g رو بزارم توی اسلات سیم کارت مودم چون میخوام یک بسته نامحدود شبانه خریداری کنم چند ساعته آیا با یک سیمکارت معمولی واردش کنم کار می کنه؟
    بله کار میکنه
    هم می تونی به FDD وصل شی هم به TDD

14. این کاربر از farhadhttp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •