تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 67 از 71 اولاول ... 1757636465666768697071 آخرآخر
نمايش نتايج 661 به 670 از 703

نام تاپيک: دانلود ویندوز 8

اگه نباشه جاش خالی می مونه x64's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    عالم مستی

پيش فرض

ولی خیالت راحت باشه نسخش مطمئن هستش چون توسط 5000 هزار تا یوزر دیگه هم دان شده
    آدرسشو بده!؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بله pro هست ولی از نوع rtm که بعد از آپدیت ...
    توي سايت نوشته كه فايل از روي نسخه pro كه بصورت دي وي دي روز ٢٦ نوامبر عرضه شده تهيه شده پس چطوري rtm هستش!! آخه عكس اون دي وي دي رو هم گذاشته!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamidrj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Dezful

پيش فرض

راستیت عزیز خوده بنده اینقدر سرم شلوغ بوده هنوز نرسیدم بنصبمش .... ولی خیالت راحت باشه نسخش مطمئن هستش چون توسط 5000 هزار تا یوزر دیگه هم دان شده .... فقط مهم کرک هستش که کرک سلامتی رو دان کیند .... کرکی که سایت سافت گذر یا سافت98 پیشنهاد کردن، کرک های بروز و مطمئنی هستن !!

موفق باشید ...
    دستت درست رفیق
    منم رفتم برا دان،بعد از نصبش نتیجه رو اعلام میکنم!

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی و علوم انسانی havzhini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

امشب دانلود من از میهن دانلود تموم میشه !!
    اگه مشکالات همین 32بیتی ای که دارم رو همچنان داشته باشه نه میتونم برگردم به 7 نه میتونم رو این بمونم ! خودمو میکشم !!!
    راستی کسی از اعتبار این کرک خبر نداره ؟؟ خوب کار میکنه ؟؟
    Windows_8 K.J v120929 Activator
    البته مال خود میهن دانلوده !!
    من هم از این کرک استفاده کردم و خوب بوده مشکلی نداشته......حتی اپدیت که کردم کرک غیرفعال شد ولی خودش اتوماتیک دوباره کرک کرد و ریستارت شد و بدون مشکل کار میکنه.

کسی با موزیک پلیر مترو تونسته کار کنه؟من وقتی یه اهنگ باهاش اجرا میکنم چندثانیه میخونه و بعد میپره بیرون......الان فقط من با موزیک و ویدیو پلیر ایکسباکس نتونستم کار کنم وگرنه بقیه برنامه ها کار میکنه.

آخر فروم باز M e i s a m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    هــمـدان

پيش فرض

اقا بیخیال شید بخدا rtm و gdr و retail و... هــــیــــچ فرقی با هم ندارن

کلی هم الکی باید دانلود کنید که نه به صرفه اقتصادیه نه ترافیکی نه می ارزه اینقدر براش وقت بذاری

خیلی علاقه دارید همون rtm رو بگیرید و اگر دوست داشتید نصب کنید نیازی به دانلود هم نیست الان تو بازار اومده...

اگه نباشه جاش خالی می مونه mt17770's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    مــشــــــهد

پيش فرض

چند پست بالاتر رو نگاه میکردی، گذاشته بودم ؛ همین صفحه قبل گذاشتم از p30day ... البته خیلی سخت نگیر نسخه های موجود به اون صورت باهم فرق نمی کنند (البته در حاله حاضر)

توي سايت نوشته كه فايل از روي نسخه pro كه بصورت دي وي دي روز ٢٦ نوامبر عرضه شده تهيه شده پس چطوري rtm هستش!! آخه عكس اون دي وي دي رو هم گذاشته!!!
    خودش سایت نگفته RTM هستش !! ولی اگه نصب کنی و از طریق ریجستری بررسی کنی میبینی که نهایتا همون RTM هستش ... و اینم فکر نکن که نسخه ی جعلی (Fake) هستش !! چون حتی نسخه اورجینالی که هم آمازون بطور Offical میفروشه هم RTM میزنه !!!!

دو مورد عکس هم که دوست عزیز اینا که خودشون چیزی رو تست نمیکنن که شما میگی عکس گذاشته ؛ اینا همه کپی/پیست از یک سایت مرجع هستش !!

اصلا من خودم تا حالا ندیدم Microsoft نسخه AIO بده !!!!!

دستت درست رفیق
    منم رفتم برا دان،بعد از نصبش نتیجه رو اعلام میکنم!
    خواهش میکنم ....

موفق باشید %
    Last edited by mt17770; 11-11-2012 at 13:20.

7. این کاربر از mt17770 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه jr07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    P30WORLD

پيش فرض

دوستان این نسخه ی retail کی میاد
    آخه من شنیدم نسبت به نسخه ی rtm آپدیت های بیشتری رو داره

آخر فروم باز max_3d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اقا بیخیال شید بخدا rtm و gdr و retail و... هــــیــــچ فرقی با هم ندارن

کلی هم الکی باید دانلود کنید که نه به صرفه اقتصادیه نه ترافیکی نه می ارزه اینقدر براش وقت بذاری

خیلی علاقه دارید همون rtm رو بگیرید و اگر دوست داشتید نصب کنید نیازی به دانلود هم نیست الان تو بازار اومده...
    درست فرماش میکنید ولی علاقه داشته باشیم یا نداشته باشیم فعلا همین نسخه rtm هست تازه موقعی که اپدیت میکنیم از rtm به gdr تبدیل میشه

دوستان این نسخه ی retail کی میاد
    آخه من شنیدم نسبت به نسخه ی rtm آپدیت های بیشتری رو داره
    شما همین rtm رو دانلود کنید بعد اپدیتهاشو جدا دانلود کنید تا داشته باشید برای همیشه وقتی ویندوز rtm رو دانلود میکنید و آپ کردید به gdr تبدیل میشه اینقدرا هم ارزششو نداره جوش بزنید واسه نسخه retail مگه این retail با این rtm جز اپدیتهای جدید مگه تغییرات دیگه ای هم داره؟!!!!!!!!!!!!!!

10. این کاربر از max_3d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    یه جایی نزدیک خـــدا

پيش فرض

آپدیت ها رو بصورت جدا باید از کجا دانلود کرد ؟ دقیق کدوماشو باید دانلود کنیم ؟

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی و علوم انسانی havzhini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

درست فرماش میکنید ولی علاقه داشته باشیم یا نداشته باشیم فعلا همین نسخه rtm هست تازه موقعی که اپدیت میکنیم از rtm به gdr تبدیل میشه

شما همین rtm رو دانلود کنید بعد اپدیتهاشو جدا دانلود کنید تا داشته باشید برای همیشه وقتی ویندوز rtm رو دانلود میکنید و آپ کردید به gdr تبدیل میشه اینقدرا هم ارزششو نداره جوش بزنید واسه نسخه retail مگه این retail با این rtm جز اپدیتهای جدید مگه تغییرات دیگه ای هم داره؟!!!!!!!!!!!!!!
    اصلا نسخه ای به اسم retail وجود نداره....نمیدونم چرا الکی همه دنبال چیزین که وجود خارجی نداره میگردن .معلوم نیست کدوم شیرپاک خورده انداخت تو دهن ملت این retail رو.
    نسخه های اپگریت و فروشی سایت مایکروسافت همه همین rtm هست که باید اپدیت کنن تا بشه gdr...........دیگه هم تا وقتی مگر یه سرویس پک بیاد هیچ نسخه دیگه ای درکار نخواهد بود.

13. 2 کاربر از havzhini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •