تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 67 از 430 اولاول ... 175763646566676869707177117167 ... آخرآخر
نمايش نتايج 661 به 670 از 4293

نام تاپيک: Xperia™ Arc & Arc S | گوشي هاي اندرويدي سوني اريكسون با پردازنده هاي 1 و 1.4 گيگاهرتزي

آخر فروم باز farhooode's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

والا آقا دروغ چرا ؟
    تا قبر دیگر چیزی نمانده بابام جان

برای شروع در شیراز 710 تومن قیمت دارم

---------- Post added at 06:27 PM ---------- Previous post was at 06:26 PM ----------

والا آقا دروغ چرا ؟
    تا قبر دیگر چیزی نمانده بابام جان

برای شروع در شیراز 710 تومن قیمت دارم

2. این کاربر از farhooode بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Original Titan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

خب این که داره خلاف حرف دوستمون رو میزنه که! میگه این صفحه نمایش رو احتمالاً به سوپر امولد سامسونگ هم ترجیح خواهید داد!
    يه نكته رو توجه نكردي دوست عزيز... اون تيكه اولش چي ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟
    گفته اگه از اشباع زياد خوشتون نمياد (رنگ اشباع شده و پررنگ شده) ممكنه كه اون رو به سوپر امولد هم ترجيح بديد
    ممكنه هم مثل پيمان(آپوش) ترجيح نديد!‌مثل خيلي ها!
    داره ميگه رنگ هاي سوپر امولد اشباع شده است ديگه .
    من هیچ کاری به حرف gsmarena ندارم (وحی نشده که هرچی اونا بگن درسته!) من با جفت گوشیها کار کردم و به جد میگم که گرمی رنگها و کیفیت نمایش تصاویر Super AMOLED یه چیز دیگست. دقیقا از والپیپر یکسان هم استفاده کردم، اما نمایشگر گالاکسی اس انگار داره با آدم حرف میزنه، Arcاصلا در حدش نیست، اگرچه درکل کیفیت خوبی هم داره
    عصباني نشو پيمان خان! ولي ما نقد اين سايت رو به خيلي از مجلات و ريويو هاي داخلي ترجيح ميديم! و عموما چيزايي كه ميگه درسته... اين سايت هم ميگه كه سوپر امولد بهتر از صفحه آرك هستش!‌ ولي كنارش ميگه ممكنه رنگ هاي صفحه AMOLED اشباع شده باشه. چرا نميخوني ببيني چي ميگه؟؟؟

4. 4 کاربر از Original Titan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز tanatos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

پیمان جان داداش، اگه به پستهای قبلی تاپیک نگاه کرده باشی قبلا عکسهایی بود که اینطور نشون میداد که صفحه ی آرک با وجود تکنولوژی پیشرفته ی براویا تونسته بهتر از سوپرآمولد سامسونگ عمل کنه! منتها چیزی که شما میگی دقیقا چیزیه که اکثرا بهش فکر میکردیم و اون اینه که قطعا سوپر آمولد یه چیز دیگست!
    حالا خیلی به اشباع شده و نشدش کاری ندارم! چون خیلی برام تفاوتی نمیکنه!
    در مورد دیزاین همه موافقیم که دیزاین آرک بیشک فوق العادست و حرفی برای گفتن باقی نذاشته (البته نظر شخصیم اینه که رنگ نقره ای پشتش خیلی جالب نیست)
    اما در مورد عکسها و فیلمهایی که میگیره و کیفیت صوتیش هنوز اطلاعات کاملی وجود نداره که بشه روش نظر داد!
    و زحمت این دیگه میفته گردن شما!
    Last edited by tanatos; 04-04-2011 at 17:48.

6. این کاربر از tanatos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mig33's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

این گوشی جا داره بیاد پائین یکی از بچه ها در فروم همسایه از جنس بدنه که تو شیراز دیده و لمس کرده بود تعریف نمیکرد ... گفت دیزایر اچ دی رو ترجیح داده و اونو گرفته !!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه kissyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شمال کشور

10

این گوشی جا داره بیاد پائین یکی از بچه ها در فروم همسایه از جنس بدنه که تو شیراز دیده و لمس کرده بود تعریف نمیکرد ... گفت دیزایر اچ دی رو ترجیح داده و اونو گرفته !!!!
    و احتمالا شما از طرفدارای htc نیستی دیگه؟

احتمالا گوشی شما desire hd نیستش دیگه؟

من که شک دارم

خوب اینکه ایشون desire hd به arc ترجیه داده یه مقدار عجیبه چون desire hd هیچ حرفی برا گفتن نداره در مقابل arc نداره

من خودم desire hd داشتم گوشی خوبی بود ولی از هیچ نظر قابل قیاس نیست با arc نیست.

از این بابت خیالتون راحته راحت باشه

9. 4 کاربر از kissyou بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mig33's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

نه بابا نقل قول کردم اون بنده خدا هم قدرت اینو زیر سوال نبرده ...جنس بدنه رو گفته !!! باید دید .

آخر فروم باز Original Titan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

پيمان بلندي صداي مكالمه رو هم يه تست بزن!
    چون تو ايكس 10 يه كم آزار دهنده بود وقتي جاي شلوغ بودي اذيت ميكرد

12. این کاربر از Original Titan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

و احتمالا شما از طرفدارای htc نیستی دیگه؟

احتمالا گوشی شما desire hd نیستش دیگه؟

من که شک دارم

خوب اینکه ایشون desire hd به arc ترجیه داده یه مقدار عجیبه چون desire hd هیچ حرفی برا گفتن نداره در مقابل arc نداره

من خودم desire hd داشتم گوشی خوبی بود ولی از هیچ نظر قابل قیاس نیست با arc نیست.

از این بابت خیالتون راحته راحت باشه
    دوباره سلام! با یه آیدی جدید!
    اتفاقا یکی از سوالای مهم و حیاتی من در باب مقایسه این 2تا گوشیه! (آرک در مقابل دیزایر اچ دی)
    یه ریوو بود که به سختی و با امتیاز کمی، آرک رو به دی اچ دی ترجیح داده بود! اینم لینکش:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سی پی یو و جی پی یوشون که یکیه! اونم اینترفس سنس داره و میتونه جذاب باشه! و خیلی موارد دیگه که اونجا نوشته (من جمله عمر باطریش که فعلا حرفای ضد و نقیضی در موردش میشنوم! یکی -مثل این ریوو- میگه دی اچ دی با وجود باطری سبکتر، آرکو میخوره، یکی میگه آرک باطریش بهتره و غیره!)
    نکته مهم دیزایر اچ دی، رم بالاشه که به نظرم میتونه تو آپدیتهای بعدی آندروید به چشم بیاد!
    من خداییش اصن نمیفهمم سونی چرا 512 مگ رم گذاشته...! تو که سنسور دوربینای حرفه ایتو به اون گرونی گذاشتی تو گوشی، میمردی مقدار رم رو همون 1گیگ بذاری بمونه؟!!! نمیخوام شایعه سازی کنم، ولی به شخصه میترسم واسه آپدیتهای خفن بعدی (خدا رو چه دیدی؟مثلا آندروید 3 حتی!)، با این حجم رم، به مشکل بخوره!
    یه سوال دیگه، دی اچ دی بوت لودرش مثل آرک آنلاکه یا نه؟ چون اینم نکته مهمیه و من ازش بی خبرم!
    میدونید چیه، چیزی که منو وسوسه میکنه اینه که دی اچ دی افت قیمتشو کرده و الان به قیمت مناسبی رسیده! واسه گرفتن آرک حداقل باید 2 ماه دیگه صبر کنم... :(
    ---------------
    پی نوشت: خوبی فرسوده جون؟ الان چرا دیگه بلبل زبونی نمیکنی عزیزم؟

14. این کاربر از pesal2ak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

اقا میشه دوربینش را با n86 مقایسه کنی بگی در چه حدیه

آخر فروم باز tanatos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

فکر کنم بچه ها یادشون باشه که من یه مدت به سختی پی دیزایر اچ دی و طرفداری ازش بودم!
    منتها طولی نکشید که فهمیدم مالی نیست و حرفی برای گفتن نداره!
    خوب اکثرا میدونید که ضعف بزرگ دیزایر اچ دی کیفیت نامطلوب صفحه ی نمایش و ضعف در باطریش بوده!
    در مورد دیزاین که کاملا سلیقه ایه ولی تقریباً همه با این موضوع موافقند که سونی در طراحی فوق العادست!
    اگر چه تا آرک نیومده نمیشه کاملا ازش طرفداری کرد ولی اونطوری که رویوها نشون دادند بدون شک مشکلات دیزایر اچ دی رو نخواهد داشت!
    اگه قصد مقایسه دارید بهتره این گوشی رو با گوشیهای دیگه ای مثل گالکسی اس مقایسه کنید!

17. 2 کاربر از tanatos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •