تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 67 از 113 اولاول ... 175763646566676869707177 ... آخرآخر
نمايش نتايج 661 به 670 از 1122

نام تاپيک: کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش Cd ، Dvd ، رایت و ابزارهای رایت

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام من تعداد نسبتا بالایی دی وی دی چاپ شده به زرین موج تصویر سفارش دادم و گرفتم (که قهوه تلخ هم اینجا چاپ و تکثیر میشه)
    سلام. قهوه ی تلخ رو ریز موج تصویر میزنه نه زرین موج تصویر.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

باسلام خدمت همه شما عزیزان . لطفا راهنمایی بفرمایید فیلم ها را به چه فرمتی باید تبدیل و رایت کنم تا بتوانم در دستگاه پخش دی وی دی خانگی از آن استفاده کنم. و یک سوال دیگه من این فایل را که در 4 (part) قسمت جداگانه بود از اینترنت گرفتم چطور و با چه برنامه ای میشه این 4 قسمت را بهم وصل و سپس پخش و استفاده کرد کرد MTV Video Music Awards 2010 [Mp3Persia].avi باسپاس فراوان

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

باسلام خدمت همه شما عزیزان . لطفا راهنمایی بفرمایید فیلم ها را به چه فرمتی باید تبدیل و رایت کنم تا بتوانم در دستگاه پخش دی وی دی خانگی از آن استفاده کنم. و یک سوال دیگه من این فایل را که در 4 (part) قسمت جداگانه بود از اینترنت گرفتم چطور و با چه برنامه ای میشه این 4 قسمت را بهم وصل و سپس پخش و استفاده کرد کرد MTV Video Music Awards 2010 [Mp3Persia].avi باسپاس فراوان

برای پخش در دستگاه شما باید به یکی از فرمت های رایج تصویری که AVI و یا VOB برای دی وی دی هست فایلتون رو کانورت کنید
    برای این منظور از نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate میتونید استفاده کنید
    برای به هم وصل کردن این دو فایل هم در همین نرم افزار دو فایلتون رو انتخاب کنید و سپس کلیک راست و گزینه Merge Selected Files رو بزنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

4. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

باتشکر از راهنمایی شما . دوست عزیز موقع کانورت دو گزینه Vob وجود داره یکی pal vob و secam vob لطفا یه توضیح بفرمایید باسپاس

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

باتشکر از راهنمایی شما . دوست عزیز موقع کانورت دو گزینه Vob وجود داره یکی pal vob و secam vob لطفا یه توضیح بفرمایید باسپاس
    شما باید از منوی General Video Format گزینه ای مثل DVD-Video رو انتخاب کنید و دکمه کانورت رو بزنید
    بین اون دو مورد هم بر میگرده به سیستم پخش فیلم که برای ایران Pal هست

7. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

از راهنمایی شما بسیار سپاسگزارم. بعنوان آخرین سوال اینکه در قسمت فرمتها در خصوص DVD این چهار گزینه وجود داره Dvd Video Vob 2- Dvd Video Ntsc Vob 3- Dvd Video Pal Vob 4- Dvd Vidoe Secam Vob حالا کدام را باید انتخاب کنم . باسپاس

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

از راهنمایی شما بسیار سپاسگزارم. بعنوان آخرین سوال اینکه در قسمت فرمتها در خصوص DVD این چهار گزینه وجود داره Dvd Video Vob 2- Dvd Video Ntsc Vob 3- Dvd Video Pal Vob 4- Dvd Vidoe Secam Vob حالا کدام را باید انتخاب کنم . باسپاس

شما کدوم قسمت رو میگی؟
    وقتی از قسمت Profile فرمتتون رو از گزینه General Video Format روی DVD-Video انتخاب یکنید کافیه روی دکمه COnvert بزنید

10. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

من از کانورتور Xilisoft Video Converter
    استفاده نمی کنم . کلا زمانی که می خواهم تبدیل به DVD کنم این 4 گزینه فوق که در پست قبل اشاره کردم ظاهر میشه

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

من از کانورتور Xilisoft Video Converter
    استفاده نمی کنم . کلا زمانی که می خواهم تبدیل به DVD کنم این 4 گزینه فوق که در پست قبل اشاره کردم ظاهر میشه

غمل تبدیل رو با چه نرم افزاری و چه ورژنی انجام میدید که با این پیغام روبرو میشید؟
    همچنین فرمت اصلی فایل های ویدیویی شما چیه؟

آخر فروم باز behnam_tr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    T@BRIZ

پيش فرض

با سلام ...
    بنده چندتا سوال داشتم که اگه راهنمایی کنید ممنون میشم..
    من کارم یه جوریه که متوسط شاید روزی 50 تا دی وی دی رایت میکنم
    البته کپی نه ها از بین حدودا 2000-3000 پوشه باید گلچین کنم جمع کنم و رایت کنم ...

سوال اولم اینه که نرم افزار یا راهکاری هست که مثلا اسم پوشه ها یا فایل ها رو بهش بدیم فرضا نام 100 پوشه که میخوایم از بین 2-3 هزارتا انتخاب کنیم بعد نرم افزار خودش به ترتیب برامون این پوشه ها رو جست و جو و پیدا کنه و کابر دیگه مجبور نباشه تک تک همه رو جست و جو کنه ؟؟

سوال دوم که این هم یه مشکل هست اینه که من با دوتا رایتر رو سیستمم دارم + 3تا هارد
    اکثر موقع ها وقتی همزمان با دوتا رایتر رایت میکنم زمانش طولانی میشه حدودا هر دی وی دی 15 دقیقه با سرعت 8x
    در حالی که باید بین 7 تا 8 دقیقه باشه بعضی موقع ها هم حتی با 1 رایت هم این طوری میشه..
    در این حالت اون خط بالایی تو نرم افزار Nero هی پر و خالی میشه البته وقتی تو زمان استاندارد رایت میشه (7 دقیقه با سرعت 8)
    اون نوار پر و خالی نمیشه..
    این مشکل از کجاست ؟ رم سیستمم 1 گیگ و سی پی یو هم 1.8 دو هسته ای هست..

---------- Post added at 10:48 PM ---------- Previous post was at 10:47 PM ----------

از سایر نرم افزارها هم استفاده کردم تقریبا همین مشکل هست..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •