تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 67 از 112 اولاول ... 175763646566676869707177 ... آخرآخر
نمايش نتايج 661 به 670 از 1113

نام تاپيک: ✎ کـانـون فـرهـنـگـی آمـوزش (قـلـم‌چـی) || سؤالات متداول در پست اول

داره خودمونی میشه Jimbelexo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام

من چجوری از کارنامم یه عکس بگیرم روی کامپیوترم ؟؟؟ وقتی رو کارنامه راست کلیک میکنم ... اصلا گزینه ای برای save کردنش روی کامپیوتر نیست

آخه من چیکار کنم؟

در آغاز فعالیت MahSa_R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

10

سلام

من چجوری از کارنامم یه عکس بگیرم روی کامپیوترم ؟؟؟ وقتی رو کارنامه راست کلیک میکنم ... اصلا گزینه ای برای save کردنش روی کامپیوتر نیست

آخه من چیکار کنم؟
    حتما خیلی خوب دادی که می خوای ازش عکس بگیری؟؟!!! میگم قابش کن بزن به دیوار
    البته هر موقع تونستی راهی پیدا کنی
    Last edited by MahSa_R; 21-10-2010 at 15:39.

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

راستی شمارنده چیه؟؟!!!!! 23 مهر اولین آزمونم بود... آخه شمارنده از کجا بیارم؟؟!!
    یه چیز دیگه من نمی رسم درس های پایه رو بخونم...درس های پیش رو به زور تموم می کنم...
    من موندم شماها چه جور می خونید...شایدم نمی خونید..

داره خودمونی میشه kOoRi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

نهایتش اینه که از کلید Print Screen یا PrtScr استفاده کنی و از صفحه عکس بگیری ، بعد بری تو paint پیست کنی (Ctrl + V) ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه B a r a n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

به احتمال قوی کانونی نیستین

از دبیرستان ما با کانون و پشتیبان سر و کار داشتیم تو مدرسه !

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

راستی شمارنده چیه؟؟!!!!! 23 مهر اولین آزمونم بود... آخه شمارنده از کجا بیارم؟؟!!
    یه چیز دیگه من نمی رسم درس های پایه رو بخونم...درس های پیش رو به زور تموم می کنم...
    شمارنده ات رو روی کارتت زدن.
    اگر هم با برنامه و با کیفیت و درست درس بخونی، به برنامه ی قلم چی می رسی...

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

شمارنده ات رو روی کارتت زدن.
    اگر هم با برنامه و با کیفیت و درست درس بخونی، به برنامه ی قلم چی می رسی...
    کدوم کارت؟؟!!..به من کارتی ندادن..

پروفشنال fmps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

کدوم کارت؟؟!!..به من کارتی ندادن..
    بالای کارنامه نوشته شده

---------- Post added at 01:07 AM ---------- Previous post was at 01:03 AM ----------

اکه از روش زیر استفاده کنی خیلی برات کمک میکنه .شاید اولاش خیلی وقتت رو بگیره ولی بعدا تو نوشتنش حرفه ای میشی مطمئن باش.این مطلب توسط رتبه 33 منطقه نوشته شده

-تکلیف نویسی:این یه روش خیلی خوبه که باعث میشه هیچ وقت از برنامه تون عقب نیفتید. به شرطی که کامل و درست و همیشه اجراش کنید.
    مقدمه این کار داشتن دفتر برنامه ریزیه.چون باید بدونیم در یک هفته عادی(هفته ای که مدرسه می ریم و 2 روزش رو تعطیلیم) و همچنین در یک هفته تعطیل (مثل عید یا ایام امتحانات) چقدر درس می خونیم.

برای تکلیف نویسی به این ترتیب عمل کنید:

1-یک دفتر برای این کار تهیه کنید.فکر کنم یه دفتر 40 یا 60 برگ کافی باشه.

2-میانگین مطالعه هفتگی تان را مشخص کنید. برای این کار از دفتر برنامه ریزی کمک بگیرید.مثلا اگه چند هفته پیاپی حدود 30 ساعت خوندید یکهو قهرمان نشید و تصمیم نگیرید که این هفته 50 ساعت بخونید. این قهرمان شدن باعث میشه به برنامه تون نرسید.بعد مقدار مطالعه تون رو تا آزمون بعد مشخص کنید.مثلا هفته ای 50 ساعت و 2هفته میشه 100ساعت مطالعه بین دو آزمون.

3-این وقت را بین اختصاصی و عمومی تقسیم کنید. مثلا 60% اختصاصی 40% عمومی یا 65% اختصاصی 35%عمومی خوبه.حالا اگه در درسی ضعف دارید یا اون درس براتون خیلی مهمه یکم از وقت رو به اون اختصاص بدید و بعد این % رو حساب کنید.

4-این وقت رو بین تموم درس ها پخش کنید: مثلا وقتی شما 40 ساعت برای عمومی ها وقت گذاشتید بگید مثلا چون عربی مهمه براش 15 ساعت میذارم و....این عدد ها رو لازم داریم.

5-حجم کار را مشخص کنید: مثلا بگید عربی 5 درس آزمون داریم پس برای هر درس 3 ساعت وقت داریم. 1ساعت برای ترجمه،1ساعت برای قواعد و 1ساعت هم برای تست هر درس وقت داریم.بعدش اینا رو میاریم رو کاغذ.

6-تعداد تکلیف رو بر تعداد روز ها تقسیم کنید: مثلا اگه 120تا تکلیف دارین و 12 روز وقت(جمعه ها رو حساب نکردم) هر روز باید 10 تکلیف انجام بدید.پس اگه یه روزی 4 تکلیف انجام دادید زود متوجه میشید که دارید عقب می افتید و فرداش بیشتر درس می خونید نتیجه این کار اینه که عقب نمی افتید.

به عنوان مثال اینجا یه کار کارگاهی انجام می دیم.این کارها رو من بعد از ظهر آزمون کانون انجام می دادم.یه بار تکلیف یکی از بچه ها موند برای شنبه و اون آزمون نتیجه اش بد شد!!!!!!!

1-فرض کنید من دفتر دارم!!!!!!!!!

2-من هفته ای 50 ساعت درس می خونم و جمعه ها هم استراحت می کنم (شما هم یک نیمروز استراحت کنید) پس من تا آزمون بعد که 2 هفته بعده 100 ساعت وقت برای مطالعه دارم.

3-من 40 ساعت(معادل 40%) عمومی و 60ساعت (معادل 60% ) اختصاصی می خونم.

4-از این 40 ساعت عمومی 15 ساعت ادبیات و 10ساعت عربی و 10 ساعت زبان و5 ساعت دینی می خونم.

5- تو برنامه آزمون هم 3درس عربی و 4 درس دینی و ...... داریم.برای هر درس عربی 3 ساعت و برای مرور عربی هم 1 ساعت و برای هر درس دینی 1ساعت و برای مرور دینی هم 1 ساعت وقت می ذارم.......

این وقت ها رو برای این می نویسیم که مثلا اگه ترجمه درس 1 عربی بیشتر از 1 ساعت طول کشید یعنی عقب افتادیم عجله کنید.

9. این کاربر از fmps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه milla.online's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Lian

پيش فرض

با تشکر از دوست خوبمون که خوب برنامه ریزی رو توضیح دادن
    من یه پیشنهاد می کنم برای داوطلبای رشته ریاضی
    یک سوم از وقتتون رو برای درس خوندن به ریاضی اختصاص دهید.
    یک سوم دیگه رو به شیمی و فیزیک که سهم فیزیک باید 60 باشه...
    یک سوم آخر هم برای دروس عمومی
    توجه داشته باشین برای درسای فرراری مثل عربی هر روز نیم تا 1 ساعت وقت بزارید و هر روز درس روز قبل رو مرور کنید تا تیجه بگیرید.
    برای مثال من هفته ای 60 ساعت درس می خونم که 20 ساعت رو به دیفرانسیل و 20 ساعت دیگه رو به هندسه ها و گسسته اختصاص دادم
    در هفته 12 ساعت فیزیک می خونم و 8 ساعت شیمی
    فقط توجه داشته باشید 10 ساعت دیفرانسیل رو به 3 تایم 3 ساعته برای مطالعه تقسیم کنید چون اینجوری بهتر جواب میده...
    در کل درس های اخصاصی رو کمتر از 2 ساعت و بیشتر از 3 ساعت توی یه تایم نخونید...
    امیدوارم که بدردتون خورده باشه
    البته من که 60 ساعت می خونم فارغ التحصیل هستم و روزی 9 ساعتی تقریبا می خونم.... برای دوستانی که مدرسه و کلاس میرن به نظرم 6 ساعت بهترین زمانه واسه درس خوندن تو طول روز...

اگه نباشه جاش خالی می مونه petrose.kabir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

خیلی عالی بود.ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •