تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 67 از 171 اولاول ... 175763646566676869707177117167 ... آخرآخر
نمايش نتايج 661 به 670 از 1701

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های 2012 LG

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

درسته حق باشماست ممنون میشم اگه کالیبره کردن اموزشی داره بفرمائیدتامن هم یادبگیرم ضمنا من ازبانه باشش تا عینک ودوتاکنترل ویه فیلم سه بعدی 3.600.000تومان خریدم

داره خودمونی میشه LM62000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

از دوستانی که ال ای دی مدل lm5800 دارن یه سوال دارم،کیفیت این تی وی با lm6200 چه فرقی داره؟
    تو سایت ال جی امارات نوشته که این مدل برعکس 6200 فناوری upscaler زو نداره که یعنی تو تصاویر sd کیفیتش خوب نیست
    در کاتالوگ مدلهای 2012 هم برای قابلیت upscaler مدل lm5800 خط تیره کشیده، تفاوتهای اصلیشون تو اسمارت بودن و انطباق 400 هرتز مدل 6200 هست.

3. این کاربر از LM62000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ماتريكس's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    شمال خوزستان (اري ترين)

پيش فرض

من گوشیمو با کابل usb به کامپیوتر وصل می کنم و از اینترنت استفاده می کنم . حالا از کامپیوتر که با کابل lan به تلویزیون وصل می شم نمی تونم از اینترنت توی تلویزیون استفاده کنم . طبیعیه؟ حتما باید مستقیم وصل کنم ؟ یا باید ای پی دستی بدم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

من گوشیمو با کابل usb به کامپیوتر وصل می کنم و از اینترنت استفاده می کنم . حالا از کامپیوتر که با کابل lan به تلویزیون وصل می شم نمی تونم از اینترنت توی تلویزیون استفاده کنم . طبیعیه؟ حتما باید مستقیم وصل کنم ؟ یا باید ای پی دستی بدم؟
    سلام
    ماتریکس جان اگه تی وی وای فای داره باید وصل بشی.
    من هم با کابل شبکه به مودم وصل شدم.
    فقط توی تنظیمات گوشی باید یک اکسزپوینت بسازی.واسم بذاری.
    بعد روی اون به تنظیمات پیشرفته بری و ای پی 192.168.1.1 را وارد کنی.
    واسه من که اینجوریه.
    وراحت از وای فای گوشی وصل میشه.

6. این کاربر از arash51 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه xdvbxkaomx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام دوستان در مورد امکان WIDI این تی وی ها سئوالی برام پیش اومده تو تبلیغات این امکان جدید اکثرا دیده شده که مینویسن هر تصویر در حال پخش در لپ تاپ با این امکان رو میتونیم بصورت بی سیم روی این تی وی ها داشته باشیم

1 - کسی این امکان رو تست کرده ببینه آیا واقعا اینطوریه یا نه ؟ ( مثلا میتونیم یه فیلم رو با KMPlayer با زیرنویس فارسی پخش کنیم و همزمان دقیقا هون تصویر رو روی تی وی داشته باشیم ؟ یعنی اگه رنگ زیرنویس یا فونش رو تو برنامه درحال پخش تغییر دادیم اون تغییرات در تی وی هم به همون شکل دیده بشه ؟)
    جواب سئوال 1 رو گرفتم جواب مثبته فقط موندم آیا این امکان واقعا یه فیم فول اچ دی فریم بالا مثل یه فایل MKV و یا یک فیلم در حال پخش از یک دیسک blueray رو میتونه راحت از طرق بی سیم انتقال بده ؟

موقع پخش فیلم از طریق پورت USB و یا شبکه :
    2- خود تی وی زیرنویس فارسی رو چطوری پخش میکنه امکاناتش در چه حده ؟ یعنی تنظیماتش چیه ؟ از طریق خود تی وی میشه فونت و رنگ زیرنویس رو تغییر داد مثلا میشه با فونت تیتر یا زر و رنگ زرد زیرنویس فیلم در حال پخش رو تو تی وی دید ؟ ( منظورم اینه که خودمون بتونیم موقع پخش زیرنویس فارسی روی فیلم نوع فونت رو به فونت دلخواه با رنگ دلخواه تغییر بدیم ( دقیقا مثل امکانی که تو پی سی و نرم افزارهایی مثل KMPlayer و JetAudio داریم ) ) ؟
    3- آیا میشه برای زیرنویس در حال پخش حاشیه مشکی ایجاد کرد که راحت تر دیده بشه ؟
    4 - آیا میشه سایز فونت زیرنویس درحال پخش رو تغییر داد ؟
    5 - کیفیت زیرنویس چطوریه منظورم اینه که آیا لبه های زیرنویس مثل موقع پخش زیرنویس تو پی سی صاف و قشنگه یا مثل زیرنویسهای صدا و سیما دندونه دار و نا صاف دیده میشه ؟

البته میدونم که از طریق خروجی HDMI کارت گرافیک میشه اینکاری رو که من نیاز دارم رو انجام داد ولی من مشکلم اینه که فاصله پی سی تا تی وی بیشتر از 15 متره و نمیشه با کابل HDMI اونا رو به هم وصل کرد حالا خواهش میکنم یکی بیاد جواب بده آیا راهی هست بوسیله امکان WIDI و یا پورت USB خود تی وی ها موقع پخش فیلم تغییرات لازم رو در مورد زیرنویس فارسی انجام داد ؟

در مورد برنامه های قابل نصب تو این تی وی ها :

6 - کسی اطلاعی داره نوع برنامه ها چیه مثلا این برنامه ها مخصوص خود الجی هستش یا از نت هم میشه با دانلود از سایتهای دیگه و نصب اونها رو تی وی اونا رو داشته باشیم ؟ آخه من تو یه عکسی دیدم بازی " طناب را ببر " Cut the rop که برای سیستم عامل گوشی های آیفون و آندرویدی نوشته شده بود رو تی وی نصب شده و آیکون بازی تو صفحه تی وی دیده میشد منظورم اینه که آیا میشه اینجور بازیها رو روی تی وی نصب و اجرا کرد من عاشق بازیهای آندرویدی هستم

جواب سئوال 6 هم مشخص شد یکسری برنامه با فرمت خاص هستند و فعلا خبری از برنامه های آندرویدی نیست البته تو سایت آمریکایی الجی بازی angry bird موجود هست که برای این تلوزیونها ساخته شده ولی تو سایت فارسی یا خاور میانه من چنین چیزی ندیدم .

امیدوارم کسی پیدا بشه به سئوالات من در مورد زیرنویس جواب بده .
    یادش بخیر اون قدیما P30 یه حال و هوای دیگه ای داشت اونایی که امکان جواب دادن به دوستان رو داشتن واسه دادن جواب سریعتر سرو دست میشکستن
    Last edited by xdvbxkaomx; 09-09-2012 at 00:33.

اگه نباشه جاش خالی می مونه xdvbxkaomx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

تکراری بود ببخشید
    Last edited by xdvbxkaomx; 09-09-2012 at 00:33.

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    شمال خوزستان (اري ترين)

پيش فرض

ممنون از پاسخ سریعتون. راستش دنبال خرید دانگل usb وای فای هم هستم فقط می خواستم مطمعن بشم که میشه با اینترنت و وای فای گوشی تلویزیون رو وصل کنم به اینترنت که شما گفتی میشه . ولی تو این چند روز خواستم کامپیوتر رو با کابل LAN وصل کنم . تو خونه مودم ADSL ندارم. سرعت اتصال گوشی شما چطوره؟ درحد همون کامپیوتر هست؟ میشه چیزی دانلود کرد؟ تلویزیونتون خودش وای فای داره یا دانگل خریدین؟ چون مدل مال من 62000 هست باید جدا تهیه کنم.

10. این کاربر از ماتريكس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

ممنون از پاسخ سریعتون. راستش دنبال خرید دانگل usb وای فای هم هستم فقط می خواستم مطمعن بشم که میشه با اینترنت و وای فای گوشی تلویزیون رو وصل کنم به اینترنت که شما گفتی میشه . ولی تو این چند روز خواستم کامپیوتر رو با کابل LAN وصل کنم . تو خونه مودم ADSL ندارم. سرعت اتصال گوشی شما چطوره؟ درحد همون کامپیوتر هست؟ میشه چیزی دانلود کرد؟ تلویزیونتون خودش وای فای داره یا دانگل خریدین؟ چون مدل مال من 62000 هست باید جدا تهیه کنم.
    تی وی من الجی مدل LM66100 هست.
    مودم D-LINK 2520U معمولیه.
    من طی گشتو گذار زیادی که توی انجمن داشتم واسه اینکه بتونم همزمان هم روی تی وی وهم کامپیوتر اینترنت داشته باشم و مهمتر اینکه بتونم به فایلهای کامپیوتر از طریق تی وی و ریموت مجیک دست رسی داشته باشم قرار شد که یک کابل شبکه 15 متری و یک هاب سویچ بگیرم.
    اول کابل را خریدم تا حد اقل یه تجربه از اینترنت داشته باشم.
    اول کابل مودم را از کیس جدا کردم وکابل شبکه تی وی را به مودم زدم.
    بدون نیاز به هیچ تنظیمی و کار اظافه ای تی وی به اینترنت وصل شد و سرعت هم خوب بود.
    واسه کامپیوتر از کابل USB مودم استفاده کردم این هم خوب بود و راضی بودم.
    یه جایی در مورد نرم افزارهایی خونده بودم که کار مدیاسرور انجام میدن ودوباره شروع به جستجو کردم.
    به برنامه PS3 Media Server رسیدم.
    دان کردم و نصب شد و خیلی ساده همه پوشه های مولتی مدیا را به برنامه دادم.
    وجالب اینکه تی وی فوری بدون هیچ تنظیمات اضافه برنامه را شناخت.
    وبه هاب سویچ هم نیازنشد
    ومن الآن با تی وی همه فیلمهای داخل رایانه را دارم وبه هر سایتی هم که دوست دارم میرم و با وارد کردن شناسه راحت شناخته میشم.
    فقط با اینکه توی سایت الجی ثبت نام کردم ولی واسه دانلود بازیها مشکل دارم.
    گوشی هم راحت با تی وی مچ میشه ولی دانلود نکردم.
    چون من اصلآ با گوشی به نت نمیرم این هم واسه امتحان بود.
    موفق باشد

12. 3 کاربر از arash51 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    شمال خوزستان (اري ترين)

پيش فرض

ممنون کامل پاسخ دادین ولی درست متوجه نشم . یعنی الان شما وقتی اون برنامه رو نصب کردین تونستین بدون مودم و فقط با استفاده از کابل تلویزیون رو وصل کنید؟ من اگه بخوام فقط فایل ها رو به اشتراک بگذارم با کابل خالی و اون برنامه میشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

ممنون کامل پاسخ دادین ولی درست متوجه نشم . یعنی الان شما وقتی اون برنامه رو نصب کردین تونستین بدون مودم و فقط با استفاده از کابل تلویزیون رو وصل کنید؟ من اگه بخوام فقط فایل ها رو به اشتراک بگذارم با کابل خالی و اون برنامه میشه؟
    این پست با تی وی زده شد
    اگه دقت کنی توی سطردوم مدل ومودم گفتم وفقط واسه اشتراک فایل فقط کابل و اون برنامه کافیه ولی مودم واسه اینترنت لازمه.
    Last edited by arash51; 10-09-2012 at 07:10.

15. این کاربر از arash51 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •