تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 665 از 1178 اولاول ... 1655656156556616626636646656666676686696757157651165 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,641 به 6,650 از 11779

نام تاپيک: { آرشیو } مشاوره كلی برای خريد انواع لپ تاپ ( پست اول مشاهده شود )

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordsaber's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

در مورد استفاده از Latitude بعنوان مالتی مدیا و لپ تاپ خونگی بگم که خیلی زود دلت رو میزنه ...
    برات خسته کننده میشه اگه بخوای ازش لذت ببرین چون ظاهر بسیار خشکی داره و بنا به کاربرد زیبایی تو این لپ تاپ ها تعریف نشده !!!
    دقیقا مثل Toshiba Tecra که برای یه دوست بیچاره ام خریدم !! الان داره زجر میکشه چون اون استفاده مالتی مدیا داشت و دیگه روزی 1 ساعت هم باهاش کار نمیکنه !! البته بگم این دلیل بر نخریدن و بد بودن این دستگاه نیست ، کاربرد خاص خودش رو داره و مهندسی هست ...

به نظرم برای این کاربرد ها خریدش اشتباه هست ...
    شما نظرتون چه مدلایی هست؟
    من latitude رو برای این انتخاب کردم که استحکام خوبی داره. چون خیلی دیدم طرف اینهمه پول می ده یه لپتاپ می خره بعد با یه ضربه یا فشار همش از بین می ره. یا این که یکم زیاد ازش کار می کشی قات می زنه!
    من تقریبا 2 ماهه دارم وب گرد می کنم واسه همین قضیه تا با اطلاعات تقریبا کامل خرید کنم و ضرر نکنم.
    سری vostro کانفیگ حلی خوبی داره نسبت به قیمتش ولی reviewهای cnet و notebookreview خیلی ازش خوب نمی گن. XPS هم شنیدم حرارت بالایی داره و زود داغ می کنه در صورتی که من می خوام با لپ تاپ روزی 10 تا 12 ساعت کار کنم شایدم بیشتر.
    HP برند برتر هست و کانفیگهای خیلی خوبی داره مثل dv4-1040 , dv4-1050 و خیلی مدلای دیگه ولی اون هم خیلی ظریف هست. یکی از دوستان خریده بود بعد از 2 ماه LCD ش سوخت فرستادن دبی واسه تعمیر.

برای من وزن هم خیلی مهمه شما بی زحمت هر چی مدل 14 اینچ در حد 1200-1300 می دونید معرفی کنید.
    من بیشتر کار شبکه دارم و کار گرافیکی نمی کنم و لی جابجایی زیاد دارم و وزن برم مهمه.

متشکر از راهنماییتون

آخر فروم باز mhv_kntu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من latitude رو برای این انتخاب کردم که استحکام خوبی داره. چون خیلی دیدم طرف اینهمه پول می ده یه لپتاپ می خره بعد با یه ضربه یا فشار همش از بین می ره. یا این که یکم زیاد ازش کار می کشی قات می زنه!
    من تقریبا 2 ماهه دارم وب گرد می کنم واسه همین قضیه تا با اطلاعات تقریبا کامل خرید کنم و ضرر نکنم.
    سری vostro کانفیگ حلی خوبی داره نسبت به قیمتش ولی reviewهای cnet و notebookreview خیلی ازش خوب نمی گن. Xps هم شنیدم حرارت بالایی داره و زود داغ می کنه در صورتی که من می خوام با لپ تاپ روزی 10 تا 12 ساعت کار کنم شایدم بیشتر.
    Hp برند برتر هست و کانفیگهای خیلی خوبی داره مثل dv4-1040 , dv4-1050 و خیلی مدلای دیگه ولی اون هم خیلی ظریف هست. یکی از دوستان خریده بود بعد از 2 ماه lcd ش سوخت فرستادن دبی واسه تعمیر.

برای من وزن هم خیلی مهمه شما بی زحمت هر چی مدل 14 اینچ در حد 1200-1300 می دونید معرفی کنید.
    من بیشتر کار شبکه دارم و کار گرافیکی نمی کنم و لی جابجایی زیاد دارم و وزن برم مهمه.

متشکر از راهنماییتون
    کجا شنیدین xps حرارت بالایی داره؟؟! اونجایی که این حرف رو زد چیزی در مورد حرارت vostro ها بهتون گفت؟

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

کجا شنیدین xps حرارت بالایی داره؟؟! اونجایی که این حرف رو زد چیزی در مورد حرارت vostro ها بهتون گفت؟
    توی همین فرومها که می گشتم چند جا خوندم که زیاد گرم می کنه. راستش زیاد دنبال vosro نبودم چون از اولش خیلی بد ازش شنیدم. وزن 1310 برای من خیلی خوبه ولی همه از بی کیفیت بودنش می گفتند.

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

راستی دوستان اگر در مورد لپتاپ های IBM-Thinkpad (گارانتی سازگار) هم یه سری اطلاعات بدید خیلی خوبه.
    جالبه! هیچ تاپیکی در این مورد پیدا نکردم.
    من بیشتر نظرم مدلهای x200 یا t400 هست.(تو رنج قیمت 1300)

موفق باشید

داره خودمونی میشه alireza.amini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

نظر با تجربه ها در مورد این مدل چیه :
    hp DV5-1000
    Intel Core 2 Duo T5800 2.0GHz 2MB
    RAM 3072MB
    HDD 160GB
    DVD RW
    Intel 4500 1300MB/64DDR
    این مورد رو 749 هزار می فروشن. البته نمی دونم گارانتی داره یا نه. گرافیک
    برام مهم نیست.CPU به نظر جالب می رسه. RAM خوبی هم داره. در ضمن پورت Esata داره که برام خیلی مهمه. شنیدم hp کیفیت خوبی نداره. درسته؟ یکی می گفت که بعد از یک ماه کلید هاش از جا درآمد.
    ممنون می شم از راهنمایی.

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سری vostro کانفیگ حلی خوبی داره نسبت به قیمتش ولی reviewهای cnet و notebookreview خیلی ازش خوب نمی گن. XPS هم شنیدم حرارت بالایی داره و زود داغ می کنه در صورتی که من می خوام با لپ تاپ روزی 10 تا 12 ساعت کار کنم شایدم بیشتر.
    HP برند برتر هست و کانفیگهای خیلی خوبی داره مثل dv4-1040 , dv4-1050 و خیلی مدلای دیگه ولی اون هم خیلی ظریف هست. یکی از دوستان خریده بود بعد از 2 ماه LCD ش سوخت فرستادن دبی واسه تعمیر.

متشکر از راهنماییتون
    من باز هم میگم کیفیت ساخت Latitude ها حرف نداره و نمیتونید رو کارکرد دستگاه ایراد بگیرید ... چندین سال بدون کوچکترین ایرادی کار میکنه ... منطور من این بود چون برای کارهای مالتی مدیا و سرگرمی ساخته نشده خسته کننده میشه براتون ... یه عامل دیگه هم ظاهر و طراحی لپ تاپ هست که Latitude ها ندارن ... اما کیفیت و کارایی بسیار بالایی دارن ...
    وسترو ها هم ظاهرشون مثل Latitude ها هست ولی بدنه محکمی نسبت به Inspiron ها دارن ولی خب کیفیت ال سی دی نسبت به Inspiron و Studio پایین هست ... بیشتر برای کاربرد اداری ساخته شده ...
    XPS ها تنها مشکلی که دارن اینه که دستگاه های ساخت لهستان مشکل گرافیکی دارن ( چیزی که من تو پاییتخت شنیدم ) و گرنه مثل HP و توشیبا داغ نمیکنن ...
    من از دل Studio 1537 و از HP مدل DV5 1299 هم دستگاه خوبیه و قیمت مناسبی داره ...

این هم چند تا 14 اینچی :

HP DV4 1199
    2.4 3MB 1066 / 4GB / 250GB / Geforce 9200
    1.450.000

Sony CS 190 JCW & Sony CS 118
    2.4 3MB 1066 / 3GB / 320GB / Intel 4500MHD
    1.180.000 / 1.070.000

Asus F80S
    2.26 3MB 1066 / 3GB / 250GB / ATI 3470
    1.090.000

Toshiba M300-03S
    Core Duo 1.86 1MB / 3GB / 250GB / Intel X3100
    950.000

Dell Latitude E6400
    2.5 6MB 800 / 4GB / 250GB / Quadro NVS 160
    1.650.000

Acer Aspire 4730Z
    2.1 1MB 667 / 2GB / 320GB / Intel X3100
    730.000

LG R410G
    2.0 Core2Duo / 2GB / 160GB / Intel X3100
    940.000

7. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

در مورد استفاده از Latitude بعنوان مالتی مدیا و لپ تاپ خونگی بگم که خیلی زود دلت رو میزنه ...
    برات خسته کننده میشه اگه بخوای ازش لذت ببرین چون ظاهر بسیار خشکی داره و بنا به کاربرد زیبایی تو این لپ تاپ ها تعریف نشده !!!
    دقیقا مثل Toshiba Tecra که برای یه دوست بیچاره ام خریدم !! الان داره زجر میکشه چون اون استفاده مالتی مدیا داشت و دیگه روزی 1 ساعت هم باهاش کار نمیکنه !! البته بگم این دلیل بر نخریدن و بد بودن این دستگاه نیست ، کاربرد خاص خودش رو داره و مهندسی هست ...

به نظرم برای این کاربرد ها خریدش اشتباه هست ...
    مرسی پیام جان

سوال بعدیم در مورد sony سریهای zو sz هست که ساخت japan هست

از خودت و خیلی افراد دیگه شنیده بودم که کیفیت قطعات و ساخت سریهای امریکایی و چینی سونی تفاوت محسوسی با هم نداره.می خواستم بدونم این مساله در مورد سریهای japan هم همینطوره؟؟؟
    یا اینکه زاپنی ها کیفیت بالاتری دارن؟؟؟؟؟

دوم اینکه ایا این سریها رو واسه مصارف خانگی پیشنهاد میدی؟؟؟؟؟

و سوم اینکه تو رنج 1.500 1.600 چند کانفیگ خوبش رو لطفا معرفی کن..

مرسیییییی از همکاریهات

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

مرسی پیام جان

سوال بعدیم در مورد sony سریهای zو sz هست که ساخت japan هست

از خودت و خیلی افراد دیگه شنیده بودم که کیفیت قطعات و ساخت سریهای امریکایی و چینی سونی تفاوت محسوسی با هم نداره.می خواستم بدونم این مساله در مورد سریهای japan هم همینطوره؟؟؟
    یا اینکه زاپنی ها کیفیت بالاتری دارن؟؟؟؟؟

دوم اینکه ایا این سریها رو واسه مصارف خانگی پیشنهاد میدی؟؟؟؟؟

و سوم اینکه تو رنج 1.500 1.600 چند کانفیگ خوبش رو لطفا معرفی کن..

مرسیییییی از همکاریهات
    چشم عزیز من ...
    آره به اعتقاد من سونی چین و آمریکا یک کیفیت دارن چون کارخانه تولید سونی تو مکزیک هست بیشتر لوازم و قطعات برای اسمبل از چین به اونجا وارد میشه و دستگاه اسمبل میشه ... اما ژاپن نه ، کیفیت ژاپن رو تو تولیدات دوربین های سونی هم میشه دید ... بسیار با کیفیت و دقت ساخته میشن ...
    سونی ژاپن کیفیت بسی بهتر داره !
    واسه کاربرد خونگه از وایو به نظر من یه CS کفایت میکنه و برای بازی مثلا FW یا AR و برای جابجایی سری هایی مثل TT و SZ و Z که سبک و کوچیک هستن ...

SZ750NC 2.5 6MB 800 / 4GB / 250GB / Geforce 8400Go / Japan : 1.650.000 بدون گارانتی
    Z530 N/B : 2.4 1066 3Mb / 2GB / 250GB / Geforce 9300M / Fiber Carbon Body : 1.690.000 با گارانتی نقش

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من باز هم میگم کیفیت ساخت Latitude ها حرف نداره و نمیتونید رو کارکرد دستگاه ایراد بگیرید ... چندین سال بدون کوچکترین ایرادی کار میکنه ... منطور من این بود چون برای کارهای مالتی مدیا و سرگرمی ساخته نشده خسته کننده میشه براتون ... یه عامل دیگه هم ظاهر و طراحی لپ تاپ هست که Latitude ها ندارن ... اما کیفیت و کارایی بسیار بالایی دارن ...
    وسترو ها هم ظاهرشون مثل Latitude ها هست ولی بدنه محکمی نسبت به Inspiron ها دارن ولی خب کیفیت ال سی دی نسبت به Inspiron و Studio پایین هست ... بیشتر برای کاربرد اداری ساخته شده ...
    XPS ها تنها مشکلی که دارن اینه که دستگاه های ساخت لهستان مشکل گرافیکی دارن ( چیزی که من تو پاییتخت شنیدم ) و گرنه مثل HP و توشیبا داغ نمیکنن ...
    من از دل Studio 1537 و از HP مدل DV5 1299 هم دستگاه خوبیه و قیمت مناسبی داره ...

ممنون از وقتی که می زارید...
    یعنی شما vostro 1310 رو تایید می کنید؟ کاربرد اداری یعنی چی؟ اون لپتاپ با cpu 2.5 با 6m کش و 4gig رم میشه کاربرد اداری؟!
    دوم اینکه قیمت پایین vostro بدلیل همه گیر بودنشه یا دلیل دیگه ای داره؟! شما که الان تو بازارید چه مدلهایی رو به صرفه تر می دونید با 1200 بودجه؟!
    سوم اینکه در مورد IBM یا همون lenovo چه نظری دارید؟
    بازم ممنون

در آغاز فعالیت adj200635's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام .قيمت لپ تاپ HP Compaq nc6400 چنده لطفا کمک کنيد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •