تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 66 از 130 اولاول ... 165662636465666768697076116 ... آخرآخر
نمايش نتايج 651 به 660 از 1291

نام تاپيک: ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

غصه ی نمره های دبیرستان نباش اونا تو رشته هنر فقط 7 درصد تاثیر داره.از بچه های نوازندگی که کسی هنرستان نرفته که می ترسی . راستی بین خانما کسی از منطقه 3 بودش؟

---------- Post added at 09:38 PM ---------- Previous post was at 09:35 PM ----------

راستی بچه ها رو چه راهنمایی می کنی.ایول.
    اینم بگم قطعه ها واسه خود ساز باشه بهتره
    اینجایی برادر سعید ؟
    دلت خوش است
    کی گفته فقط 7 درصده ... 7 درصده فقط تاثیر نمره هاست
    اما آخر کارنامه یه معدل خشگل هست اون صدرصدیه یعنی تصویب شده هر کس معدلش کتبیش پایین 14 باشه نمی تونه وارد دوره های روزانه و شبانه بشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

کسی هست برای انتخاب قطعات پیانو منو راهنمایی کنه؟؟

گیر کردم تووش!
    تو سایت پرسین سینگر یکی بود امتحان عملی 90 نوازندگی داده بود نوشته بود 1 تا 2 باید بزنی! تازه هر قطعه هم یک تا دو خط نه کامل!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    شما مگه الآن کلاس نمی ری ؟؟؟؟؟؟
    خوب استادت راهنمایی می کنه دیگه ...
    از من به شما وصیت ... تو اینترنت رایگان نمیشه یه قطعه با یه تنظیم درست حسابی پیدا کرد ... اگرم بشه از 100 تا یکی ... برو بیافت جون کتابفروشی ها انتشارات پارت ... انتشارات رهام... البته اگه تهران زندگی می کنی ... حالا مراکز استان هم کتابفروشی خوب هست

3. این کاربر از solmaz mil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehr film's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام...
    قطعه ها رو که خودمون انتخاب میکنیم ... از هر دوره یکی ... حالا از خودت نری قطعه انتخاب کنی ... استادات واسه ات انتخاب کنن بهتره .... یکی ام پیش استادایی برو که موسیقی رو آکادمیک ادامه دادن حداقل امسال که داری واسه کنکور و آزمون عملی آماده میشی با یه استاد کار کن که تحصیلات آکادمیک موسیقی رو داشته باشه
    برای باروک باخ آماده کن«نمی دونی وقتی واسه هیئت ژوری یه قطعه از باخ میزنی جه حالی می کنن :-) ...»
    واسه رنسانس و کلاسیک و رمانتیک و معاصر هم که باید قطعه آماده کنی و یه اتود هم داشته باشی خوبه بعد گام هم تمرین کن یه گام هم اونجا ارائه بدی چون بعضی استادا گام هم می خوان
    اینطوری هم فکر نکن که هر کی سطح قطعاتش آنچنانی باشه بهتره و نمره اش بالاتره نه اینطوری نیست ممکنه تو بری یه قطعه بزنی که آنچنان سطح بالا هم نباشه اما اگه اون قطعه رو خیلی خوب بزنی و همه ی نکاتش رو رعایت کنی و از همه مهمتر صدای خوبی از گیتار دربیاری و ناخنها و انگشتاتو حساب شده با فکر به سیمها بزنی و صدای خاص و گوش نوازی از گیتار دربیاری مطمئن باش بهترین نمره رو گرفتی راستی باید خودتو آدم با اعتماد به نفسی نشون بدی نه مثل من هولی باشی :-) مخصوصا این گزینه که گفتم صدای خوب و گوشنواز ساز از هر چیزی واسه استادا مهمتره به خصوص بعضی از اعضای هیئت ژوری مثل آقای پاکباز و آقای طهرانیان و خانم خیام این مورد بیشتر از هر مورد دیگه ای براشون مهمه...
    واسه رنسانس آثار لوئیس میلان بیشتر مورد توجه هست البته تو ساز گیتار اینطوریه
    واسه باروک هم که باخ ... واسه کلاسیک آگوادو، کارولی ، سوربهتره و جولیانی و کارکاسی هم خوبه
    واسه رمانتیک تارگا ، مرتز
    برای دوه ی معاصرکه دستت بازه گزینه های خوب زیاده یورک ، ویلالوبوس ،آگوستین باریوس، دومینیکنی ، نوربرت کرافت و ....
    کتاب آقای طهرانیان رو هم بخر بخون آخر کتاب پیوستهای خیلی خوبی داره
    ( سیر آموزش گیتار کلاسیک مشکلات و دورنما ، فرزین طهرانیان ، انتشارات پرگار)

به سلفژ هم خیلی باید توجه کنی
    بعضی ها میگن نمره اش کمتره در حالی که اشتباه می کنن هم نمره ی نوازندگی 100 هست هم نمره ی سلفژ
    سلفژ هم که ریتم خوانی ساده و ترکیبی بیشتر 4/2 4/3 8/6 میپرسن(ببخشید نمی دونستم اینجا کسر میزان رو چطور بنویسم اینجوری نوشتم حالا امیدوارم متوجه نوشته ام بشی)
    شنوایی هم فواصل می پرسن
    سرایش هم که باید با کتابایی مثل sight singing تمرین کنی
    سلفژم سعی کن پیش استادا خیلی خوب بری مثلاً آقای اسلامی بهترین گزینه ست
    تئوری هم میپرسن درجا باید جواب بدی از گامها و فواصل و آکوردها و گاهی اصطلاحات
    فقط نوازندگی شرکت می کنی؟؟؟؟
    ممنون از توضیحات شما ....
    سرایش منظورت کانتاتی هست ؟

در ریتم خوانی اسم نت ها رو هم باید میگفتی یا فقط همه رو با لفظ " دو "

راستی برای من که میخوام با مدرک کاردانیم ( به جای دیپلم) شرکت کنم این جریان معدل چی میشه خبر ندارین ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام.ممنونم از جوابتون.اميدوارم كه قبول شي.
    فقط نوازندگي شركت ميكنم.
    سر جلسه چندتا گيتاريست اومده بودن؟ آمار پسرا چطور بوده؟خبر داريد؟
    براي سازهاي مختلف تعداد مشخصي در نظر ميگيرن؟مثلا ممكنه يك دفعه 10تا نوازنده پيانو بردارن و گيتار برندارن؟
    سلام...
    ممنون
    عزیزم هر سال فرق می کنه مثلا پارسال یک سوم بچه ها گیتار بودن یک سوم ویلن یک سوم هم پیانو از سازهای دیگه یعنی 2 نفرویلنسل و 2 نفرفلوت و ا نفر کلارینت و 1 نفر کنترباس و 1نفر ابوا و 2 نفر هارمونیکا بودن که در مقابل این همه جمعیت گیتار و ویلن و پیانو در واقع اصلا نبودن !!!! ( البته پارسال روز امتحان دخترا و پسرا یه روز و یه جا بود و از آمار دقیق آگاه بودم!!! اما امسال تفکیک جنسیت کردن و فقط آمار دخترا رو می دونم) اما امسال گیتار از پارسال کمتر بود (بین دخترا پسرا رو نمی دونم ) اما ویلن خیلی بیشتر بود یا فلوت پارسال کلا 2 نفر بود اما امسال فقط بین دخترا 7 نفر بود حالا چند تا با پسرا اضافه شه ببین چند نفر فلوت می شه اما تو دخترا اصلا هارمونیکا نبود امسال تو دخترا هم کنترباس داشتیم اما پارسال فقط یه کنترباس تو پسرا بود ... منظورم از گفتن همه ی اینا این بود که هر سال کلی فرق می کنه یه سال تعداد بچه های یه ساز خیلی زیاد می شه یه سال خوب کمتر ... یه سال همه ی بچه ها خوب ساز می زنن یه سال همه افتضاح...
    آمار پسرا رو هم سعید باید بگه ...چون هم تو می خوای هم من :-)
    نه اینی که گفتی امکان نداره نمی شه اصلا یه سال گیتار برندارن
    دوستای فارغ التحصیلم که سازشون گیتاره میگن سالانه 5 الی 7 نفر برای گیتار برمی دارن نمیشه این همه گیتاری رو که انداخت!!!
    البته تو آزمون عملی یه چیزایی دیگه هم دخیله مثل پارتی بازی ... دشمنی ... و... مثلاً یکی از استادها از همکارش گله میکرد که به شاگردم که خیلی هم کارش خوب بود از 100 نمره 25/0 داده ازش می پرسم چرا این کار رو کردی بهم میگه اون وقتی اومد تو به من یه جور نگاه کرد!!! ... واقعیت داره این چیزا زیاد اتفاق می افته عملیه و با ژوری روبه رو هستی و بعد امتحان هم مدرک نداری مثل امتحان کتبی نیست که مدرک دستت باشه پس جلو هیئت ژوری خیلی گرم دوستانه مودبانه رفتار کنی

---------- Post added at 10:35 AM ---------- Previous post was at 10:33 AM ----------

ممنون از توضیحات شما ....
    سرایش منظورت کانتاتی هست ؟

در ریتم خوانی اسم نت ها رو هم باید میگفتی یا فقط همه رو با لفظ " دو "

راستی برای من که میخوام با مدرک کاردانیم ( به جای دیپلم) شرکت کنم این جریان معدل چی میشه خبر ندارین ؟
    بله همون کانتاتی
    با لفظ دو
    نه والا ... اونو نمی دونم

6. 2 کاربر از solmaz mil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

[QUOTE=solmaz mil;6693565]سلام...
    ممنون
    عزیزم هر سال فرق می کنه مثلا پارسال یک سوم بچه ها گیتار بودن یک سوم ویلن یک سوم هم پیانو از سازهای دیگه یعنی 2 نفرویلنسل و 2 نفرفلوت و ا نفر کلارینت و 1 نفر کنترباس و 1نفر ابوا و 2 نفر هارمونیکا بودن که در مقابل این همه جمعیت گیتار و ویلن و پیانو در واقع اصلا نبودن !!!! ( البته پارسال روز امتحان دخترا و پسرا یه روز و یه جا بود و از آمار دقیق آگاه بودم!!! اما امسال تفکیک جنسیت کردن و فقط آمار دخترا رو می دونم) اما امسال گیتار از پارسال کمتر بود (بین دخترا پسرا رو نمی دونم ) اما ویلن خیلی بیشتر بود یا فلوت پارسال کلا 2 نفر بود اما امسال فقط بین دخترا 7 نفر بود حالا چند تا با پسرا اضافه شه ببین چند نفر فلوت می شه اما تو دخترا اصلا هارمونیکا نبود امسال تو دخترا هم کنترباس داشتیم اما پارسال فقط یه کنترباس تو پسرا بود ... منظورم از گفتن همه ی اینا این بود که هر سال کلی فرق می کنه یه سال تعداد بچه های یه ساز خیلی زیاد می شه یه سال خوب کمتر ... یه سال همه ی بچه ها خوب ساز می زنن یه سال همه افتضاح...
    دوستای فارغ التحصیلم که سازشون گیتاره میگن سالانه 5 الی 7 نفر برای گیتار برمی دارن نمیشه این همه گیتاری رو که انداخت!!!
    البته تو آزمون عملی یه چیزایی دیگه هم دخیله مثل پارتی بازی ... دشمنی ... و... مثلاً یکی از استادها از همکارش گله میکرد که به شاگردم که خیلی هم کارش خوب بود از 100 نمره 25/0 داده ازش می پرسم چرا این کار رو کردی بهم میگه اون وقتی اومد تو به من یه جور نگاه کرد!!! ... واقعیت داره این چیزا زیاد اتفاق می افته عملیه و با ژوری روبه رو هستی و بعد امتحان هم مدرک نداری مثل امتحان کتبی نیست که مدرک دستت باشه پس جلو هیئت ژوری خیلی گرم دوستانه مودبانه رفتار کنی

---------- Post added at 10:35 AM ---------- Previous post was at 10:33 AM ----------

باز هم ممنونم سولماز عزيز .

چند سوال ديگه :

1نوبتها بر چه اساسه؟ 2هر كس كه وارد ميشه سلف‍ و گيتارو با هم ميگيرن يا جدا ؟تعداد دختر ها كلا چند نفر

بود؟3 مدت زمان امتحان براي هر كس چقدر بوده؟ كل قطعه رو بايد زد ؟

ببخشد انقدر سوال ميكنم ...چيزي از امتحان عملي نمي دونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

[QUOTE=ssht_83;6694468]
    سلام...
    ممنون

باز هم ممنونم سولماز عزيز .

چند سوال ديگه :

1نوبتها بر چه اساسه؟ 2هر كس كه وارد ميشه سلف‍ و گيتارو با هم ميگيرن يا جدا ؟تعداد دختر ها كلا چند نفر

بود؟3 مدت زمان امتحان براي هر كس چقدر بوده؟ كل قطعه رو بايد زد ؟

ببخشد انقدر سوال ميكنم ...چيزي از امتحان عملي نمي دونم
    1-نوبت راستش نفهمیدم منظورت چیه ؟؟ اما اگه منظورت نوبت امتحان دادنه! از در که می ری تو دم در ورودی اسمتو می نویسی شماره بهت میدن رو یه شماره ای می افتی
    2. اونم هر سال فرق می کنه
    پارسال هیئت ژوری گیتار یه اتاق امتحان میگرفت بعد یه اتاق دیگه می رفتی اتاق دیگه ازت سلفژ می پرسیدن اما امسال هیئت ژوری سازهای زهی یه جا بود که هم ساز پرسیدن هم سلفژ هیئت ژوری سازهای بادی و کلاویه ای هم جدا یه اتاق دیگه بود که اونا ساز و سلفژ رو پرسیدن امسال ژوری ساز و سلفژ جدا کار نکردن در کنار هم سوالاشونو پرسیدن
    3- زمان تعیین نمی کنم هر چقدر خودشون حال کردن اگر حوصله کردن و وقت هم داشتن آخر وقت نبود قطعه هاتو تا آخر گوش می دن اگه نه دو خط میزنی میگن کافیه بستگی به حوصله شون داره
    بابا اینقدر از آزمون عملی واسه خوتون غول نسازین یه فضای دوستانه ست میرید امتحان میدید برمی گردید نتایج هم یک چهارم مثبته و سه چهارم منفیه !!!
    استاد سازت کیه ؟؟؟؟
    استاد سلفژت ؟؟؟؟

خواهش میکنم ... وظیفه ست

9. این کاربر از solmaz mil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه MehranBA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Sanandaj

پيش فرض

یه سوال داشتم solmaz mil
    بین اونایی که امتحان میدادن،اونایی که سازشون پیانو بود معمولا چه قطعاتی رو میزدند؟؟ سختترین قطعه توشون چی بود؟

---------- Post added at 11:14 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

از امتحان عملی آهنگسازی کسی خبری داره؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

یه سوال داشتم solmaz mil
    بین اونایی که امتحان میدادن،اونایی که سازشون پیانو بود معمولا چه قطعاتی رو میزدند؟؟ سختترین قطعه توشون چی بود؟

---------- Post added at 11:14 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

از امتحان عملی آهنگسازی کسی خبری داره؟؟
    والا دقیق که نمی دونم ... متاسفانه تو دوستام هم هیچ کدوم ساز تخصصیشون پیانو نیست که ازشون بپرسم... منو و دوستام از پیانو در حد پیانو عمومی سر در میاریم ( در واقع هیچی حالیمون نیست فقط چند تا قطعه آماده کردیم که یکی واسه عملی آهنگسازی بزنیم)
    فقط اون طور که من بین بچه های پیانو دیدم و شنیدم تقریبا نود درصدشون واسه دوره ی رمانتیک از آثار شوپن آماده کرده بودن باروک هم که تو هر سازی باخ چه پیانو چه اون یکی ها

تو امتحان آهنگسازی هم بودم ... سوالی داری ؟؟؟

12. این کاربر از solmaz mil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه saeedkhaledian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سولماز این کتاب طهرانیانو گرفتم خوندم باحال بود.
    استادت باچه متدی درس داد.کتابش چی بود؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سولماز این کتاب طهرانیانو گرفتم خوندم باحال بود.
    استادت باچه متدی درس داد.کتابش چی بود؟
    کدوم استادم؟!
    والا من با هزار تا استاد کار کردم
    شهرستان با آقایون لاهوت پور و موسی زاده کار کردم که با اونا کلاسیک کار کردم و از رو جیسون ولدرون درس می دادن
    تهران که اومدم مدت کوتاهی باآقای خلج کار کردم ایشون با کتاب فلک انگیز تدریس می کردن(من از اون کتاب اصلا خوشم نمیاد ) ایشون استاد خوبی هستن اما خوب من باهاشون نتیجه نگرفتم بالاخره هر شاگرد با یه متدی نتیجه می گیره !!! تا اینکه کلاس آقای طهرانیان رفتم آقای طهرانیان خیلی چیزا بهم یاد دادن در ضمن ایشون فقط با یه کتاب درس نمی دن ...به نیاز هنرجو فکر می کنن و با توجه به نیاز هنر جو متدی رو انتخاب می کنن نیاز هنر جو رو ریشه یابی می کنن و روشی رو برای هنرجو در نظر می گیرنوو به تک تک نکته های نوازندگی هنرجو دقت دارن و علاوه بر نوازندگی با شاگرداشون دیدخوانی و سلفژ همکارمی کنن ( البته سلفژ روی گیتار) اما خوب من در یه موردی حرف ایشونو گوش ندادم و ایشون ازم دلخور شد دیگه نشد که کلاسشون برم (واسه همین گفتم دل خوشی ازم نداره!) در حال حاضر هم مدت خیلی زیادی هست که با آقای امانی کار می کنم ایشونم مثل آقای طهرانیان استاد فوق العاده فوق العاده خوبی هستن واقعا استاد بی نقصی هستن چه از نظر تدریس چه از نظر اخلاق استادی. ایشون هم از یه روش و نسخه برای همه ی شاگرداشون استفاده نمی کنن و با توجه به نیاز و هدف هنرجو روشی رو انتخاب می کنن
    Last edited by solmaz mil; 13-12-2011 at 16:08.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •