تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 66 از 122 اولاول ... 165662636465666768697076116 ... آخرآخر
نمايش نتايج 651 به 660 از 1215

نام تاپيک: »» كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی نرم افزارهای بازيابي اطلاعات

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    امروزکه سیستم رو روشن کردم خواستم وارد یکی ازدرایوهای سیستم که همش آهنگ بودبشم که پیغام میدادبایداول درایورو فرمت کنید تابتونید وارد بشیدمنم بعدازکلی این درواون درزدن مجبورشدم فرمتش کنم بعدازاون سعی کردم که باانواع اقسام نرم افزارهای بازگردانی آهنگ هاروبرگردونم که هیچ نتیجه ای نگرفتم وازاساتیدمیخوام که بهم بگن چیکارکنم آخه حیفه اون همه آهنگ مفت ومجانی ازسیستم بپره دوستان اگه روشی یا نرمافزاری که بشه همه آهنگ هاروبرگردونم بهم معرفی کنن ممنونشون میشم.

فعلا که get data back خوب جواب می ده احتمال بازیابی فایلهاتون هستش

اگه نباشه جاش خالی می مونه darkangel85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    فایل های پاک شده از مموری کارت دوربین رو میشه برگردوند؟!!!!
    من یه دوربین کنون دارم که اشتباها تمام عکسای روش رو پاک کردم (erase all) میخواستم بدونم حالا میشه اون فایلارو برگردوند؟!!!
    حافظه دوربین از نوع SD هست و عکسا از مموری پاک شدن، یعنی حافظه فرمت نشده

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    فایل های پاک شده از مموری کارت دوربین رو میشه برگردوند؟!!!!
    من یه دوربین کنون دارم که اشتباها تمام عکسای روش رو پاک کردم (erase all) میخواستم بدونم حالا میشه اون فایلارو برگردوند؟!!!
    حافظه دوربین از نوع SD هست و عکسا از مموری پاک شدن، یعنی حافظه فرمت نشده

اگه بعد از پاک شدن، هیچ چی نزنید به مموری (منظورم این بود که عکس نگرفته باشید و . . .) بله باز گردانی میشند.
    موفق باشید

4. این کاربر از tohidkh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه darkangel85's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

اگه بعد از پاک شدن، هیچ چی نزنید به مموری (منظورم این بود که عکس نگرفته باشید و . . .) بله باز گردانی میشند.
    موفق باشید
    خوب چجوری دوست عزیز؟!!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب چجوری دوست عزیز؟!!!
    اگه بخواهید خوب نتیجه بگیرید، Smart PC Smart Flash Recovery رو پیشنهاد میکنم. (برنامه ای برای بازیابی فایل های درون کارت حافه ، دوربین های دیجیتال ،خروجی های USB و...که فرمت سیستمی آنها FAT 16/32 باشد)
    ولی متاسفانه لینکش رو پیدا نکردم . . .
    بهتره از Get Data Back استفاده کنید. من خودم قبلا با این برنامه روی مموری کار کردم و نتیجه گرفتم.
    لینکش رو هم یکی دو صفحه قبل، خودم دادم.
    موفق باشید

7. این کاربر از tohidkh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dubairan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    dubai-UAE

پيش فرض

سلام
    اطلاعاتی که روی هارد اکسترنال بود را اشتباها فرمت کردم. با استفاده از نرم افزار ریکاوری همه اطلاعات را بازیابی کردم. اما هیچیک از فایلها باز نمیشود با اینکه سایز فایلها هم درست است. فایلهای ورد وفتوشاپ وکورل آرشیوم هستند که هیچکدام باز نمیشوند حتی فایلهای اجرایی هم ارور میدن یعنی کل فایلها مشکل دارن احتمالا یک نکته فنی دارد که من نمیدونم عیب از کجاست. پس از بازیابی هارد را فورمت واطلاعات جدیدی ریختم که دیگه امکان بازیابی مجدد وجود ندارد.
    آرشیوم را بشدت نیازشون، نرم افزاری راه حلی برای تعمیر فایلها نیست؟
    لطفا راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام
    يكي از دوستانم از كول ديسك يك فايل تصويري بر روي هارد كپي كرده كه هر دو نام يكسان داشتند (رونويسي كرده) ميشه كاريش كرد؟؟
    Last edited by MashkooOook; 13-10-2008 at 11:56.

پروفشنال tina salehe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Meshad

پيش فرض

سلام
    من اشتباهی fifa09رو که دانلود کرده بودم پاک کردم چون فکر کردم extra شده اما وقتی پاک کردم فهمیدم ناقص extra شده میخواستم اون فایلهای fifa09 رو برگردونم با recover my file امتحان کردم نیومد با get data back هم بلد نیستم ازش استفاده کنم کسی میدونه چجوری فایلهامو برگردونم
    در ضمن موقع دانلود تو my document ذخیره شد بعد از اینکه پاک کردم رفت تو سطل آشغال از تو سطل اشغال هم پاک کردم

پروفشنال tina salehe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Meshad

پيش فرض

سلام
    من اشتباهی fifa09رو که دانلود کرده بودم پاک کردم چون فکر کردم extra شده اما وقتی پاک کردم فهمیدم ناقص extra شده میخواستم اون فایلهای fifa09 رو برگردونم با recover my file امتحان کردم نیومد با get data back هم بلد نیستم ازش استفاده کنم کسی میدونه چجوری فایلهامو برگردونم
    در ضمن موقع دانلود تو my document ذخیره شد بعد از اینکه پاک کردم رفت تو سطل آشغال از تو سطل اشغال هم پاک کردم
    از اساتید کسی نیست جواب بده؟

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

11 ...

سلام
    از ------ کسی نیست جواب بده؟
    سلام

نگفتید به چه صورتی دانلودش کردید. یک فایل Setup یا Image بود؟

در Recover My Files توی لیست فایل های پیدا شده, اسمش نمیاد؟ جلوش وضعیت فایل رو چی می نویسه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •