تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 659 از 1137 اولاول ... 159559609649655656657658659660661662663669709759 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,581 به 6,590 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

آخر فروم باز esfehanei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

QUOTE=esfehanei;5668601]اگه پیا کرم میگیرم
    برا ادبیات 2 مجموعه تست چی خوبه( آرایه و قرابت و... ) فقط برا دوم باشه

برای مسلط شدن کتابهای درسی ادبیات از کتابهای گاج سبز استفاده کن. مثلا هر بیت رو اومده بررسی کرده.ارایه هاشو ،معنیشو ،در بعضی جا ها مفهوم بیت و بعضی جا ها هم بعضی بیتهایی که با بیت مورد نظر قرابت دارند رو هم اورده.خودازمایی ها رو حل کرده.درسهایی هم که شعر نیستند ،و متن هستند رو هم پاراگراف پاراگراف بررسی کرده و لغت های مهم چه از لحاظ معنی و چه از لحاظ اهمیت املایی رو اورده. اخر هر درس هم تستهای کنکور سراسری و ازاد و سنجش و المپیاد ادبی رو اورده با پاسخنامه کلیدی. سوالات امتحانی رو هم اورده. قشنگ جایگزین کتاب درسیه ،شک نکن.هم گاج سبز ادبیات هم گاج سبز عربی.پس برای عربی2هم از گاج سبز استفاده کن البته برای تسلط بر روی کتاب درسی وگرنه برای عربی توصیه من ( همانطور که بت گفتم در چند صفحه قبل )کتاب عربی به زبان ساده هست.

برای قرابت هم کتاب هامون سبطی که فوق العاده ست.البته اگه از الان نخوندی هم طوری نیست ولی اگه از الان شروع کنی به خوندنش، شاید هم خیلی جاهاشو نفهمی اما حداقل چیزی که نصیبت میشه اینه که مثل من ترست از خوندن بیتهای جدید میریزه
    برای ارایه ها هم من کتاب کلک معلم رو دارم . بر اساس نظر دوستان این سایت خریدمش . اما راستشو بخواهی زیاد راضی نیستم.یعنی خیلی تجزیه و تحلیل نکرده خوب تو ذهنت جا بیفته .البته شاید این کتاب ارایه های کلک معلم نسبت به خیلی از کتابهای مرتبط به این موضوع بهتر باشه اما به نظر من نمیشه مسلط شد.برای همین من تصمیم گرفتم برای مسلط شدن به ارایه ها این دو کتاب رو تموم کنم :

ارایه های ادبی رمزینه + ارایه های ادبی کلک معلم + بررسی ارایه های تموم بیت های کتاب درسی 3 سال

کمکی دیگه میتونم به شما بکنم دوست عزیز؟
    راستی شما ساکن اصفهان هستید؟[/QUOTE]

__________________________________________________ __________________________________________________ _

خیلی ممنون از کمکتون
    من عربی به زبان ساده رو گرفتم و هر درسیکه معلممون میده رو از روش میخونم تابستون هم میخوام اگه بشه کلشو بخونم و کلا عربی رو تموم کنم
    متاسفانه تنها مشکل اصلی من در حال حاضر ادبیاته
    حالا من میرم اون هامون یا کلک رو میگیرم ببینم چهجوره
    اون رمزینه هم همینطور ولی این برا انسانی هاس؟درسته؟
    نگیرم مجبور بشم بندازم کنار؟
    البته اگه هم برا انسانی ها بو مشکلی نیست اونایی که بدرد میخوره رو میخونم

من فامیلیم اصفهانیه ولی متاسفانه اصفهان نیستم و قم هستم (البته زیاد فاصله نداره یه 200کیلومتری بیشتر نیست )
    باز هم ممنون از شما
    باتشکر
    Last edited by esfehanei; 04-12-2010 at 19:21.

2. این کاربر از esfehanei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه POUYOL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

خیلی ممنون از کمکتون
    من عربی به زبان ساده رو گرفتم و هر درسیکه معلممون میده رو از روش میخونم تابستون هم میخوام اگه بشه کلشو بخونم و کلا عربی رو تموم کنم
    متاسفانه تنها مشکل اصلی من در حال حاضر ادبیاته
    حالا من میرم اون هامون یا کلک رو میگیرم ببینم چهجوره
    اون رمزینه هم همینطور ولی این برا انسانی هاس؟درسته؟
    نگیرم مجبور بشم بندازم کنار؟
    البته اگه هم برا انسانی ها بو مشکلی نیست اونایی که بدرد میخوره رو میخونم

من فامیلیم اصفهانیه ولی متاسفانه اصفهان نیستم و قم هستم (البته زیاد فاصله نداره یه 200کیلومتری بیشتر نیست )
    باز هم ممنون از شما
    باتشکر

من هم فقط چیزیایی که به درد ما رشته ریاضی ها میخوره رو میخوام بخونم از روی رمزینه.

راستی از عربی ایاد فیلی راضی هستی؟

گفتم اگه اصفهانی هستی با هم وعده می کردیم کتاب بخریم
    Last edited by POUYOL; 04-12-2010 at 19:48.

4. این کاربر از POUYOL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز esfehanei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

من هم فقط چیزیایی که به درد ما رشته ریاضی ها میخوره رو میخوام بخونم از روی رمزینه.

راستی از عربی ایاد فیلی راضی هستی؟

گفتم اگه اصفهانی هستی با هم وعده می کردیم کتاب بخریم
    من زنگ زدم اون هامون و چنتا کتاب ریاضی و فیزیک بیارن این رمزینه انگار تازه اومده یا اینکه خریار نداره اونجا کمه باید خودم برم و بگردم
    تو قم فقط یه پاساژ نیمه بزرگه که کتاب درسی داره تقریبا اکثر کتابها اونجا هست (البته تا کنکور بعد از کنکور دیگه هیچ چی پیدا نمیشه چون مردم قم بیشتر دوس ارن کنکور بن تا پایه علمیشون قوی بشه )
    برا همین بعضی اوقات بعضی کتابها ممکنه پیدا نشه

عربیه خوبه ولی فک کنم بهتر از اینم باشه
    شما اگه هنوز نگرفتی برو یه چندتا دیگه هم ببین مخصوصا عربی جامع رمزینه چون ته کتاب فیزیک من یه صفحشو اوورده من خوشم اومد بازم نظر خودته البته این فیلی هم خوبه من که تا حالا همشو فهمیدم بعدا رو نمیدونم شاید سخت تر بشه
    ولی بدی عربیه اینه که یه قاعده میگن 1000000تا نکته و استثنا ازش در میارن خوب یکی نیست بگه وقتی این این همه استثنا داره آخه برا چی اصلا میگی؟
    ضمنا به نظر من اصلا دلیلی نداره تو این کشور عربی بخوان درس بدن
    خوب اگه اینجوریه فردا بیان چینی درس بدن الکی که نیست همون اینگلیسی رو بزارن از همه بهتره

6. این کاربر از esfehanei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

من زنگ زدم اون هامون و چنتا کتاب ریاضی و فیزیک بیارن این رمزینه انگار تازه اومده یا اینکه خریار نداره اونجا کمه باید خودم برم و بگردم
    تو قم فقط یه پاساژ نیمه بزرگه که کتاب درسی داره تقریبا اکثر کتابها اونجا هست (البته تا کنکور بعد از کنکور دیگه هیچ چی پیدا نمیشه چون مردم قم بیشتر دوس ارن کنکور بن تا پایه علمیشون قوی بشه )
    برا همین بعضی اوقات بعضی کتابها ممکنه پیدا نشه

عربیه خوبه ولی فک کنم بهتر از اینم باشه
    شما اگه هنوز نگرفتی برو یه چندتا دیگه هم ببین مخصوصا عربی جامع رمزینه چون ته کتاب فیزیک من یه صفحشو اوورده من خوشم اومد بازم نظر خودته البته این فیلی هم خوبه من که تا حالا همشو فهمیدم بعدا رو نمیدونم شاید سخت تر بشه
    ولی بدی عربیه اینه که یه قاعده میگن 1000000تا نکته و استثنا ازش در میارن خوب یکی نیست بگه وقتی این این همه استثنا داره آخه برا چی اصلا میگی؟
    ضمنا به نظر من اصلا دلیلی نداره تو این کشور عربی بخوان درس بدن
    خوب اگه اینجوریه فردا بیان چینی درس بدن الکی که نیست همون اینگلیسی رو بزارن از همه بهتره
    اتفاقا بر خلاف بقیه من خیلی عربیو دوست دارم . از همون اول راهنمایی شیفته ی این درس شدم . شاید به خاطر اینه که از اول راهنمایی تا سوم دبیرستان (البته به غیر از معلم اول دبیرستانون) معلمامون خوب و ته جوک و لطیفه بودند.معلم سه سال راهنماییم که واقعا باید بزارنش برای جوک. عربی راهنمایی رو خوب مسلط شدم به خاطر دبیر خوب و باحالمون . دبیر دوم و سوم دبیرستانمون هم که خیلی دوستش دارم. خیلی عالی کار می کرد و تازه علاقه ام به عربی بیشتر شد.دوستام میگن یه امتیاز بزرگ من ،تسلطم روی عربیه.همش میگن همین خیلی رتبه اتو میاره بالاتو کنکور.

نترس ،اگه تلقین کنی که درس خوبیه ،این درس هرچقدر هم استثنا داشته بازهم برات شیرینه.
    فقط من مشکلم تو عربی همین اعلال هاست.یه کمی میلنگم. برای همین هم پارسال که اولین امتحان قلم چی داشتیم, قرار بود از اعلال ها سوال بده ،مجبور شدم قبل ازمون چند بار قسمت اعلال عربی ایاد فیلی رو بخونم والبته خدا رو شکر تونستم 100 بزنم.

عربی دو سختتره از عربی 3 به نظر من . فقط میگم عربی 3 قسمت اعلال پدر ادم رو درمیاره.

---------- Post added at 08:13 PM ---------- Previous post was at 08:12 PM ----------

راستی بچه ها ،فکر کنم ساعت 8و نیم شبکه اموزش میخواد مهندس مهربان رو بیاره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه omnia.2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اقا ببخشید من دوباره این سوالو میپرسم من این کتابا رو میگم بگید خوبه یاعوضش کنم؟
    فیزیک:گاچ سفید +قلمچی ابی
    ریاضی:گاج سفید+قلمچی ابی
    زیست:گاج سفید ...میدونم باید خیلی سبز بگیرم
    شیمی:مبتکران تست+گاج سفید
    زمین هیچی ندارم ولی همیشه بالای 80 میزنم بعضی وقتها هم 100
    دینی:گاج سفید
    ادبیات:گاج سفید واسه تست و سبز وقلمچی ابی
    زبان :گاج تمرکز لغات و سفید
    عربی :گاج سفید.....دچار مشکل هستم

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

اقا ببخشید من دوباره این سوالو میپرسم من این کتابا رو میگم بگید خوبه یاعوضش کنم؟
    فیزیک:گاچ سفید +قلمچی ابی
    ریاضی:گاج سفید+قلمچی ابی
    زیست:گاج سفید ...میدونم باید خیلی سبز بگیرم
    شیمی:مبتکران تست+گاج سفید
    زمین هیچی ندارم ولی همیشه بالای 80 میزنم بعضی وقتها هم 100
    دینی:گاج سفید
    ادبیات:گاج سفید واسه تست و سبز وقلمچی ابی
    زبان :گاج تمرکز لغات و سفید
    عربی :گاج سفید.....دچار مشکل هستم
    به نظرم شما پیش تجربی هستی نه سوم.اره؟
    نظرات من:

برای فیزیک از فیزیک انتشارات سبز استفاده کن.و فیزیک پایه گاج سفید .فیزیک3 : انتشارات سبز یا مبتکران کمانگر
    شیمی همون مبتکران تست کارت رو راه میندازه.

برای دینی شدیدا توصیه میکنم از گاج سفید پرهیز کنید. فقط وقت تلف کردنه.به نظر من همگامان دینی از همه بهتره.

ادبیات مبحثی باید بخونی :
    قرابت معنایی : هامون سبطی (انتشارات دریافت)، ارایه : رمزینه ،کلک معلم تاریخ ادبیات : کلک معلم، املا و لغت کنکور: هامون سبطی (انتشارات دریافت)
    + کتابهای گاج سبز برای دوم و سوم و پیش(جهت تسلط روی کتاب درسی)

زبان : کتاب مبتکران . + درک متن به زبان ساده مبتکران

عربی : گاج سبز برای تسلط روی کتاب درسی + عربی به زبان ساده ،مولف : ایاد فیلی (مبتکران)

بقیه رو نمیدونم چون ریاضیم.

10. 2 کاربر از POUYOL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظرم شما پیش تجربی هستی نه سوم.اره؟
    نظرات من:

برای فیزیک از فیزیک انتشارات سبز استفاده کن.و فیزیک پایه گاج سفید .فیزیک3 : انتشارات سبز یا مبتکران کمانگر
    شیمی همون مبتکران تست کارت رو راه میندازه.

برای دینی شدیدا توصیه میکنم از گاج سفید پرهیز کنید. فقط وقت تلف کردنه.به نظر من همگامان دینی از همه بهتره.

ادبیات مبحثی باید بخونی :
    قرابت معنایی : هامون سبطی (انتشارات دریافت)، ارایه : رمزینه ،کلک معلم تاریخ ادبیات : کلک معلم، املا و لغت کنکور: هامون سبطی (انتشارات دریافت)
    + کتابهای گاج سبز برای دوم و سوم و پیش(جهت تسلط روی کتاب درسی)

زبان : کتاب مبتکران . + درک متن به زبان ساده مبتکران

عربی : گاج سبز برای تسلط روی کتاب درسی + عربی به زبان ساده ،مولف : ایاد فیلی (مبتکران)

بقیه رو نمیدونم چون ریاضیم.

بله درسته من تجربی هستم کنکورم دارم دینی همگامان درسنامش کمه؟
    بعدش فکر نمیکنید اید فیلی یه خورده ترسناکه؟
    خیلی زیاده
    زیست خیلی سبز خوبه؟
    یا همین گاج سفید
    راستی دستت واقعا درد نکنه دمت گرم

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

بله درسته من تجربی هستم کنکورم دارم دینی همگامان درسنامش کمه؟
    بعدش فکر نمیکنید اید فیلی یه خورده ترسناکه؟
    خیلی زیاده
    زیست خیلی سبز خوبه؟
    یا همین گاج سفید
    راستی دستت واقعا درد نکنه دمت گرم
    زیست سبز فکر کنم بیشتر فروش بره ،فکر کنم. از کس دیگه ای باید بپرسی .
    این کتاب ایاد فیلی خیلی عالیه . همه مبحث ها رو یاد می گیری شاید در حد تسلط. من که خیلی تا حالا ازش سود برده ام . در یک پست من کامل توضیح داده ام :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    . درسنامه ی همگامان همون طبقه بندی کتاب درسیی ولی خیلی بهتر . جاهایی که مهمتره رو پررنگ کرده . پیام ایه ها و بعضی ابیات رو نوشته. البته نه اون پیامی که من و تو زودی میفهمم. کاملا مفهومی . در حد این که خیلی جا هامن اصلا نمی فهمم چه ربطی داره به ایه!!. تستاش خیلی خیلی مفهومتر از گاجه. از گاج فید برای دینی فورا دور شو. دینی همگامان باید حسابی رو تستاش فکر کنی تا بتونی بزنی. بعد تستهای تالیفی میایی سراغ تستهای کنکور و سنجش . اون وقت برات تستهای کنکور راحتترن.بعضی جا ها از نکات و سوالات ترکیبی استفاده کرده. مثلا پیش رو به سوم ربط داده و یه نکته یا سوال دراورده.البته نمیگم کتاب بی نقصیه و باهاش میشه دینی رو مسلط شد کاملا ولی به نظر من از کتابهای دینی دیگر بازار سرتره.پاسخ نامه اش هم کلیدیه.

---------- Post added at 09:39 PM ---------- Previous post was at 09:37 PM ----------

برای زبان مبتکران هم توضیح داده ام:
    کد:

13. 2 کاربر از POUYOL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

زیست سبز فکر کنم بیشتر فروش بره ،فکر کنم. از کس دیگه ای باید بپرسی .
    این کتاب ایاد فیلی خیلی عالیه . همه مبحث ها رو یاد می گیری شاید در حد تسلط. من که خیلی تا حالا ازش سود برده ام . در یک پست من کامل توضیح داده ام :

کد:
    . درسنامه ی همگامان همون طبقه بندی کتاب درسیی ولی خیلی بهتر . جاهایی که مهمتره رو پررنگ کرده . پیام ایه ها و بعضی ابیات رو نوشته. البته نه اون پیامی که من و تو زودی میفهمم. کاملا مفهومی . در حد این که خیلی جا هامن اصلا نمی فهمم چه ربطی داره به ایه!!. تستاش خیلی خیلی مفهومتر از گاجه. از گاج فید برای دینی فورا دور شو. دینی همگامان باید حسابی رو تستاش فکر کنی تا بتونی بزنی. بعد تستهای تالیفی میایی سراغ تستهای کنکور و سنجش . اون وقت برات تستهای کنکور راحتترن.بعضی جا ها از نکات و سوالات ترکیبی استفاده کرده. مثلا پیش رو به سوم ربط داده و یه نکته یا سوال دراورده.البته نمیگم کتاب بی نقصیه و باهاش میشه دینی رو مسلط شد کاملا ولی به نظر من از کتابهای دینی دیگر بازار سرتره.پاسخ نامه اش هم کلیدیه.

---------- Post added at 09:39 PM ---------- Previous post was at 09:37 PM ----------

برای زبان مبتکران هم توضیح داده ام:
    کد:
    اقا دمت گرم خیلی مردی من حتما میرم این زبانو میگیرم ولی عربی رو نمیتونم بخونم اونقدو چون وقتشو ندارم من باید زبانو خیلی قوی کنم عربیم فعلا خوبه اون کتابی که شما گفتید واقعا عالیه ولی نه واسه من چون شرایطم فرق میکنه
    اقا بازم مرسی شرمندت شدیم تا بعد خدانگهدارت

15. این کاربر از omnia.2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ساش's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

به نظر من دوستانی که زبانشون متوسط به بالا هستند
    اصلا کتاب های اناری را نگیرند
    تست های سطح یک که خیلی خیلی آسونه فقط وقت تلف کردنه
    سطح دوشم بدک نیست ولی خیلی کمه

به نظر من برید تو کار کتاب هایی آزمون های جامع دارند
    مثل چهل آزمون نوبل و ......

من که اناری را خریدم پشیمون شدم البته قواعدش را خوب توضیح داده

دوستان اگر کتاب هایی را که آزمون دارند و از کل کتاب های زبان سوال داده می شناسید لطفا معرفی کنید

17. این کاربر از ساش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •