تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 655 از 753 اولاول ... 155555605645651652653654655656657658659665705 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,541 به 6,550 از 7523

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

خطتتون کشش 16 مگ رو نداره.طبق تخمین مودم، کشش خط تا 14 مگ بیشتر نیست.
    میدونم عزیز.اما مشکل من اینکه این خط در داخل ساختمون با سرعت 1.4 مگابایت دانلود میکنه اما سرخط با سرعت ثابت 1.7 مگابایت دانلود میکنه.درباره سیم تلفن،اتصالات و بقیه موارد هم بالا توضیح دادم.با این شرایط بفرمایید که چکار کنم که بتونم سرعت خودم داخل ساختمون به حدودای 1.7 مگابایت برسونم

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

میدونم عزیز.اما مشکل من اینکه این خط در داخل ساختمون با سرعت 1.4 مگابایت دانلود میکنه اما سرخط با سرعت ثابت 1.7 مگابایت دانلود میکنه.درباره سیم تلفن،اتصالات و بقیه موارد هم بالا توضیح دادم.با این شرایط بفرمایید که چکار کنم که بتونم سرعت خودم داخل ساختمون به حدودای 1.7 مگابایت برسونم
    بعید میدونم کاری بشه کرد،چون طول سیمی که بکار میره و همچنین جنس و قطر کابل تو نویز تاثیر میذاره،نویز هم که زیاد بشه پهنای باند کم میشه

اما چند سال پیش خودم در پی مشکل نویز و خرید کابل بودم که یکی از دوستان انجمن به من اینو گفت""بنده تمام سیم ها رو تست کردم و نتیجه گرفتم که بهترین سیم همون سیم سفید افشان برق بهترین پهنای باند رو میده البته نویز رو یکم افزایش میده ولی پهنای باند بیشتر میشه""

حالا میخاین برید سیم افشان بخرید هر چند نظر منو بخاین 300 کیلوبایت بیشتر ارزش نداره که براش پول سیم افشان بدم و با همون 1.4 سر میکنم

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

این تستی که گرفتید از سر خط بوده یا داخل خونه؟؟

بهتره با اسپیدتست یه تست بگیرید ببینید پهنای باند رو چند نشون میده؟؟ چون طبق عکس پهنای باند 13 مگ سرعت دانلود رو باید 1.7 نشون بده نه 1.4

4. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

بعید میدونم کاری بشه کرد،چون طول سیمی که بکار میره و همچنین جنس و قطر کابل تو نویز تاثیر میذاره،نویز هم که زیاد بشه پهنای باند کم میشه

اما چند سال پیش خودم در پی مشکل نویز و خرید کابل بودم که یکی از دوستان انجمن به من اینو گفت""بنده تمام سیم ها رو تست کردم و نتیجه گرفتم که بهترین سیم همون سیم سفید افشان برق بهترین پهنای باند رو میده البته نویز رو یکم افزایش میده ولی پهنای باند بیشتر میشه""

حالا میخاین برید سیم افشان بخرید هر چند نظر منو بخاین 300 کیلوبایت بیشتر ارزش نداره که براش پول سیم افشان بدم و با همون 1.4 سر میکنم
    این تست سر خط هست که مستقیم مودم به سیم مخابرات وصل شده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حرف شما درسته اما وقتی با پشتیبانی شرکت تماس داشتم گفت سیمی که داری خوبه و اینکه با این سیم نهایتا افت سرعتی در بسیار کم باید داشته باشی.میگفت داخل خونه باید حداقل 1.6 مگابایت رو دانلود کنی.اما وقتی شرایط رو توضیح دادم بازم نتونست متوجه ایراد بشه و هرچی ازش خواهش کردم بیاد خودش ببینه قبول نکرد.
    آخه یه مشکل دیگه ای که وجود داره الان که مراکز مخابراتی خلوت هست این سرعت رو میده.احتمال میدم با برگشت مردم باز سرعت از اینی که هست کمتر بشه.نظر شما چیه در این باره؟

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

این تست سر خط هست که مستقیم مودم به سیم مخابرات وصل شده

حرف شما درسته اما وقتی با پشتیبانی شرکت تماس داشتم گفت سیمی که داری خوبه و اینکه با این سیم نهایتا افت سرعتی در بسیار کم باید داشته باشی.میگفت داخل خونه باید حداقل 1.6 مگابایت رو دانلود کنی.اما وقتی شرایط رو توضیح دادم بازم نتونست متوجه ایراد بشه و هرچی ازش خواهش کردم بیاد خودش ببینه قبول نکرد.
    آخه یه مشکل دیگه ای که وجود داره الان که مراکز مخابراتی خلوت هست این سرعت رو میده.احتمال میدم با برگشت مردم باز سرعت از اینی که هست کمتر بشه.نظر شما چیه در این باره؟
    بعید میدونم کم بشه،مگر اینکه شرکت پهنای باند کم بیاره یعننی بیشتر مشترکینش پهنای باند بالا داشته باشند که باعث میشه شرکت پهنای باندش کم بشه در نتیجه سرعت خط شما هم کم میشه

ولی اینکه سر خط سرعت 16 مگ دارید ولی داخل خونه سرعت 13 مگ عجیبه و نمیدونم مشکل از کجاس.ببینید تو خونه وسیله ای ندارید که بهش مشکوک بشید مثل تلفن بی سیم،رسی--ور

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

این تستی که گرفتید از سر خط بوده یا داخل خونه؟؟

بهتره با اسپیدتست یه تست بگیرید ببینید پهنای باند رو چند نشون میده؟؟ چون طبق عکس پهنای باند 13 مگ سرعت دانلود رو باید 1.7 نشون بده نه 1.4
    این تست ها از داخل خونه گرفته شده
    این از تست سرعت خود داتک:
    اینم اسپید تست:

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

خوب این نشون میده که حتی سرعت 13 مگی که مودم نشون میده رو شرکت نتونسته براتون تامین کنه،همین رو بهشون بگید ببینید چی میگن

البته اینو بگم خودم که سرویس 2 مگ از پارس آنلاین دارم هم گاهی اوقات شده از 2مگ کمی بالاتر میره و گاهی اوقات هم در حد 1.9 مگ میشه،یعنی تو ساعات مختلف سرعت های مختلف نشون میده ،کم پیش اومده دقیقا روی 2 مگ باشه.
    Last edited by محمد7966; 29-03-2019 at 12:53.

9. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه karwan125's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

نمیدونم چرا دارید خودتون رو عذاب میدید !
    قطعا هر افت سینگالی دلیل بر نویز یا مشکل از سمت کاربر نیست ، صد البته مشکلات مرکز مخابراتی و شرکت ارائه دهنده اینترنت م هست .
    نمیدونم کدوم شهر هستید ، ولی بعد پایان قرارداد تون با شرکت داتک ، شرکت های دیگه رو هم امتحان کنید.

من چند سال بود از شرکت پارس آنلاین خدمات دریافت میکردم و این اواخر با افت شدید SNR مواجه شدم و هر بار تماس با پشتیبانی فنی ، با یه سری حرف های چرت و پرت مواجه میشدم ، اخر سر یه شکایت کردم از سامانه 195 ، آخرین جوابی که به من دادن این بود که " اینترنتی که دریافت میکنی همینه که هست ، میخوای استفاده کن میخوای هم تخلیه کن "
    من در اولین فرصت تخلیه کردم و الان مشترک شرکت شاتل هستم ، واقعا از لحاظ سرعت عالیه هیچ مشکلی هم تا حالا ندیدم پهناباند رو روی 18 مگابیت تنظیم کردن و سرعت دانلود م با دانلود منیجر 2 مگابایت هست. SNR مودم هم در روز ها روی 15.6 و شب ها 13 .

یه مورد هم در آخر اضافه کنم جدا با مودم های D-Link حال نمیکنم از لحاظ دریافت سیگنالی یکمی مورد داره از مودم های TP-Link یا Asus استفاده کنید بهتره .
    Last edited by karwan125; 29-03-2019 at 20:37.

11. این کاربر از karwan125 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

خوب این نشون میده که حتی سرعت 13 مگی که مودم نشون میده رو شرکت نتونسته براتون تامین کنه،همین رو بهشون بگید ببینید چی میگن

البته اینو بگم خودم که سرویس 2 مگ از پارس آنلاین دارم هم گاهی اوقات شده از 2مگ کمی بالاتر میره و گاهی اوقات هم در حد 1.9 مگ میشه،یعنی تو ساعات مختلف سرعت های مختلف نشون میده ،کم پیش اومده دقیقا روی 2 مگ باشه.
    مودم ریت رو 13 زده ولی به خاطر مقدار line attenuation که 30 هست افت میکنه به کاربر 11 میرسه. مشکل از داتک نیست طبیعیه

13. این کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

مودم ریت رو 13 زده ولی به خاطر مقدار line attenuation که 30 هست افت میکنه به کاربر 11 میرسه. مشکل از داتک نیست طبیعیه
    نه اینطوری که شما میگید نیست.میرایی یا همون attenuation وقتی عددش بره بالا،مودم هم خود به خود ریت خط رو کم نشون میده یعنی مثلا اگر 40 بشه روی 8 مگ بسته میشه و اگر بره روی 10 ،ریت خط میشه مثلا 16 مگ،بنابراین کم شدن دست شرکت میشه یه جورایی،حالا پهنا کم میارن یا مشکلات دیگه ای دارند من ازش بی خبرم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •