تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 653 از 753 اولاول ... 153553603643649650651652653654655656657663703 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,521 به 6,530 از 7523

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

شماهم مخابرات هستید ؟هرچند ساعت برا شما پیش میاد ؟سرعتتون رو چند بسته شده ؟
    الان حدود چند هفته اس پرش لینک وجود داره خودشونم زنگ میزنم میگن از شبکه هست در دست اقدام ولی هنوز درس نشده
    بله من هم مخابرات هستم حدود 2 هفتهای هستش فکر میکنم از زمانی که این پنل جدید رو راه انداختن تقریبا شروع شدش
    سرعتم 4 مگ هستش و حدودا هر 3 یا 4 ساعت بعضی وقتا هم چند بار پشت سر هم میشه
    ولی بعضی روزا خوبه ولی بعضی روزا اعصاب خورد میکنه اینقدر قطع میشه
    من باقطع شدنش زیاد مشکل ندارم مشکلم اینه وقتی وصل میشه نت ندارم دوباره باید مودم رو خاموش و روشن کنم تا نتم وصل شه
    Last edited by mehrdadb3; 14-03-2019 at 19:55.

2. این کاربر از mehrdadb3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه 0reza666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

دوستان سلام. یه سوال دارم.
    انقدر رفتم مخابرات که بلخره یکم انگار رو کیفیت و نویز خط کار شده و اوکی این عکس ببینید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان وضعیت خط و اینترنت من در چه حدیه؟
    تو گوگل درباره نویز اینا خوندم و عدادی رو گفتن ولی باز من متوجه نشدم الان خطم خوبه یا بده؟

اینم بگم سرعت 512 هست. شاید بعدا 1 میگ 2 میگ 3 میگ 4 میگ 8 میگ یا شایدم 16 میگ خریدم ولی اول بدونم وضعیت خطم چطوره بعد.

اینترنت برای اپارات و استریم دادن بازی میخوام. پس یعنی فقط اپلود برام مهمه دانلود زیاد برام مهم نیست.

اینم تست سرعت با سرویس فعلیم یعنی 512 است

؟

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

تکنولوژی ADSL در ایران حداکثر یک و بطور تئوری حداکثر سه مگابیت سرعت آپلود دارد.
    برای یک استریم با کمترین کیفیت به سرعت حداقلی 6مگابیت در ثانیه نیازمندید، بنابراین برای آن تنها می بایست از مودم های LTE استفاده نمایید.

5. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

دوستان سلام. یه سوال دارم.
    انقدر رفتم مخابرات که بلخره یکم انگار رو کیفیت و نویز خط کار شده و اوکی این عکس ببینید

الان وضعیت خط و اینترنت من در چه حدیه؟
    تو گوگل درباره نویز اینا خوندم و عدادی رو گفتن ولی باز من متوجه نشدم الان خطم خوبه یا بده؟

اینم بگم سرعت 512 هست. شاید بعدا 1 میگ 2 میگ 3 میگ 4 میگ 8 میگ یا شایدم 16 میگ خریدم ولی اول بدونم وضعیت خطم چطوره بعد.

اینترنت برای اپارات و استریم دادن بازی میخوام. پس یعنی فقط اپلود برام مهمه دانلود زیاد برام مهم نیست.

اینم تست سرعت با سرویس فعلیم یعنی 512 است

؟
    خطتون روی 16 مگالیت بسته شده پس اگه سرعت بالاتر هم بخرید شرایط خطتون خیلی فرقی نمیکنه و همینه.
    یکم مشکل crc دارید که اگه خطتون رو fast path قرارداده شده باشه (اصطلاحا پروفایل گیم) طبیعیه. اگر هم خطتون روی حالت فست نباشه بازم مشکل خاصی نیست اگر 1500 عدد crc تو مدت زمان معقولی رخ داده باشه مثلا یک روز یا چند ساعت. اگه بخواید حالت خطتون رو متوجه بشید مودم تی پی لینک در حالت عادی ابن اطلاعات رو نمیده مگه اینکه کسی روش خاصی بلد باشه

از همه اینا بگذریم مهم تر از همه اینترنت adsl اصلا برای استریم کردن مناسب نیست، شما با حداکثر آپلود 1 مگابیت چطوری میخوای استریم کنی. مگه اینکه مخابرات باشید، مخابرات با annex m آپلود 2 مگابیت میتونن واستون ببندن ولی اونم خیلی کمه.
    ا annex m دانلود شمارو ضعیف تر میکنه و ریت و snr دانلود کمتر میشه در عوض آپلود قوی تر میشه
    کلا annex A مناسب تره به خصوص که اکثر isp ها آپلود بالای 1 مگابیت ندارن، حتی مخابرات هم ممکنه گیر بده

7. 2 کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه 0reza666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

تشکر بابت پاسخ.
    من گیلان هستم و من گوشی جدا کردم و موم مستقیم زدم و عداد crc شده 12 الان این خوبه یا بد؟
    و اینکه یعنی چی رو 16 میگ قفل شده؟
    یعنی الانکه سرعت 512 دارم و اون تست انجام دادم عکسش گذاشتم و این ماه سرویس 4 یا 8 میگ بخرم سرعت اپلود بهتری نمیده؟
    Last edited by 0reza666; 15-03-2019 at 23:49.

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

تشکر بابت پاسخ.
    من گیلان هستم و من گوشی جدا کردم و موم مستقیم زدم و عداد crc شده 0 الان این خوبه یا بد؟
    و اینکه یعنی چی رو 16 میگ قفل شده؟
    یعنی الانکه سرعت 512 دارم و اون تست انجام دادم عکسش گذاشتم و این ماه سرویس 4 یا 8 میگ بخرم سرعت اپلود بهتری نمیده؟
    شما اگه گوشی رو هم جدا نمیکردی بازم عدد crc صفر میشد. چون این عدد با هر بار ریست کردن مودم یا کشیدن سیم تلفن از پشت مودم ریست میشه. مودم تعداد ارورها و پکت های اشتباه دریافتی رو میشمره و به صورت crc به شما گزارش میده. همه چی به این بستگی داره که در چه مدت زمانی برای مثال 1500 ارور شمرده شده. مثلا اگه ساعتی 100 عدد بهشون اضافه بشه اصلا مشکلی نیست. مشکل زمانی پیش میاد که هر ثانیه 30،40 تا یا بیشتر مودم ارور بشمره پس اگه شامل وضعیت شما نمیشه اصلا بهش فکر نکنید

خط شما همین الآن هم روی 16 مگ قرار گرفته ولی چون سرویس 512 گرفتید سرعتتون محدود شده. سرویس 16 بخرید شرایط خطتتون تغییری نمیکنه فقط سرعت دانلودتون زیاد میشه

خیر سرعت آپلود نهایتا 1 مگابیت میتونه باشه، و تحت شرایط خاصی ممکنه واستون 2 مگابیت هم بزارن. دیگه نهایتش همین هست و بیشتر از 2 مگابیت اونم تحت شرایط خاص نمیشه

10. این کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام،از اسپلیتر هم که استفاده میکنید باز مشکل پابرجاست؟امکانش دارید ولتاژ خط اندازه بگیرید هم وقتی مشکل دارید هم مواقع دیگه؟
    سلام.
    اسپلیتر زدم ، حتی از اون طرف ادابپتور تلفن رو هم از برق کشیدم ولی مشکل حل نشده .
    این یارو که رفت مخابرات رانژه رو ایرادش و برطرف کنه ، به مدت نیم ساعت مشکل برطرف شد ، ولی بعدش لینکم پرید و دوباره روز از نو روزی از نو ...
    حالا ایشون میگه اشکال از مسیر خط شماست !
    ولت متر هم ندارم دوست عزیز .

پروفشنال pesar_tanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام

دوستان یه مشکلی دارم واقعا خیلی مسخره است

من هر زمان از سر خط تست میگرفتم خط من 8 مگ راحت جواب میداد ولی تو ساختمان جواب نمیداد

از انجاییکه طبق اول هستیم و پنجره اتاق خواب من حدود 5 متر با سر کابل مخابرات فاصله داره رفتم یه کابل عالی تهیه کرفتم خط مستقیم از بیرون کشیدم داخل اتاق

همه چیز خوب بود بعد از یک هفته از دیروز یهو سرعت بشدت کاهش یافته ریت تا 300 یا 400 میرسد یعنی 256 بزور جواب میده هر کاری کردم مشخص نشد چرا اینحوری شده

روی خط تلفن بغیر از مودم هیچ تلفن یا اسپلیتر چیزی نیست فقط تلفن ساده است

امروز یه چیزی متوجه شدم وقتی گوشی بردارم بمدت 1 دقیقه یا کمتر صحبت بکنم یا بوق بخوره نویز خط خوب میشه و تا یک ساعت عالی 8 مگ میده دوباره یهو میاد پایین رو 256 گیر میکنه

کسی میدونه مشکل از چی میتونه باشه ؟
    مودم tp-link

پروفشنال pesar_tanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

Downstream Upstream
    SNR Margin
    :
    3.9 9.3 db
    Line Attenuation
    :
    41.0 33.0 db
    Data Rate
    :
    372 316 kbps
    Max Rate
    :
    512 308 kbps
    POWER
    :
    0.0 12.5 dbm
    CRC
    :
    46214

در آغاز فعالیت abedinam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام دوستان اگر بگیم مخابرات بوق رو از خط قطع کنه و فقط دیتا رو خط فعال باشه تاثیری در snr خواهد داشت ؟ ایا میشه پهنای باند بیشتری رو خط گرفت ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •