تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 653 از 827 اولاول ... 153553603643649650651652653654655656657663703753 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,521 به 6,530 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

برای قطع کردن Error-checking هارد اکسترنال در محیط ویندوز XP چگونه باید عمل کرد؟
    آیا قطع کردن این عمل به هارد آسیب می زند؟!

پروفشنال xaxi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Hotel California

پيش فرض

کسی اطلاعاتی در مورد Adata DashDrive Durable External Hard Drive HD710 - 1TB داره ؟

خیلی خوشگله چشمو گرفته !( البته تو عکس )

میخواستم وسترن بگیرم ک پولم پرید ! دوباره پول دستم اومده ! همین Adata اوکیه ؟

یه نظر در مورد این مدل هم بد
    ین .. Silicon Power External Hard Drive Armor A80 - 1TB ..

اگه هم مدل بهترین سراغ دارید بگید ..

پیشاپیش ممنونم
    ------

چون نخواستم تاپیکه زیرخاکیمو بالا بیارم ، همینجا پرسیدم سوالمو!
    Last edited by xaxi; 04-03-2014 at 17:05.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ترس اصلی بنده از اینکه که Acronis هارد رو 20 درصد تشخیص میده !! میترسم خدایی نکرده هارد بسوزه و اون موقع دیگه . . .
    بهترین راه این هست که هارد اکسترنال دیگری بخرید و اطلاعات را به آن منتقل کنید .

برای قطع کردن Error-checking هارد اکسترنال در محیط ویندوز XP چگونه باید عمل کرد؟
    آیا قطع کردن این عمل به هارد آسیب می زند؟!
    منظور شما پیغام "Do you want scan and fix removable disk" در لحظه ای که هارد اکسترنال را به سیستم میزنید هست ؟

اگر همینطور هست پس باید سرویس Shell Hardware Detection را طبق دو عکس زیر غیر فعال کنید . دقت کنید که غیر فعال کردن این سرویس باعث میشود که Auto Play هم غیر فعال شود .

==>> توصیه میشود که مشکلات احتمالی هارد اکسترنال را بررسی (از طریق Status smart) و در صورت آنرا امکان برطرف کنید .

4. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    افا عطلا 2تا سوال
    1.هارد های سیگیت اکسترنال توی مدل جدیداش حجم 3ترا نمیشه 5900 پیدا کرد؟ فقط روی 4 ترا ها هستن؟بعدش این 4 تراهاش هم گرم میکنن؟

2.اقا عطا مودمی هستش که خودش مقداری حافظه داشته باشه بشه روش دانلود کرد و pcروشن نمونه>؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    افا عطلا 2تا سوال
    1.هارد های سیگیت اکسترنال توی مدل جدیداش حجم 3ترا نمیشه 5900 پیدا کرد؟ فقط روی 4 ترا ها هستن؟بعدش این 4 تراهاش هم گرم میکنن؟

2.اقا عطا مودمی هستش که خودش مقداری حافظه داشته باشه بشه روش دانلود کرد و pcروشن نمونه>؟
    سلام .

1. بعيد ميدونم مدلهاي سه ترابايتي ها 5900 باشه . ذات هارد ديسكها طوري هست صدا ، گرما توليد ميكنند . اگر نگران گرماي آن هستيد ميتونيد از فن استفاده كنيد .
    2. اين [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو ببينيد . البته ممكنه مدلهاي جديدي هم موجود باشه كه چنين قابليتي را داشته باشند .

7. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال + f.a.r.i's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

با سلام

اقا عطا ...داداش گلم

نظرتون راجب این هارد چی هستش . Western Digital External Hard Drive My Book - 2TB

برای ارشیو فیلم میخوام . اصلا جابه جا نمیکنم و مداوم کنار کامپیوترم هستش . فقط سوالی دارم : اگر من 1.5 ترا اطلاعات داشته باشم و برای مدت طولانی مثلا یک سال به برق و کامیپوتر وصل نباشه اطلاعاتش میپره ؟؟؟؟؟؟؟؟

من برای فیلم هایی که حجمشون 40 گیگ هست ایا میشه انتقال داد یا ارور میده ؟؟؟؟؟؟؟؟ اخه بعضی جاها دیدم مثلا فایل ودیویی رو با حجم زیاد نمیشه انتقال داد .

میشه قابلیت رمز نگاری و بکاپ رو غیر فعال کرد ؟

Last edited by + f.a.r.i; 05-03-2014 at 12:49.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام

اقا عطا ...داداش گلم

نظرتون راجب این هارد چی هستش . Western Digital External Hard Drive My Book - 2TB

برای ارشیو فیلم میخوام . اصلا جابه جا نمیکنم و مداوم کنار کامپیوترم هستش . فقط سوالی دارم : اگر من 1.5 ترا اطلاعات داشته باشم و برای مدت طولانی مثلا یک سال به برق و کامیپوتر وصل نباشه اطلاعاتش میپره ؟؟؟؟؟؟؟؟

من برای فیلم هایی که حجمشون 40 گیگ هست ایا میشه انتقال داد یا ارور میده ؟؟؟؟؟؟؟؟ اخه بعضی جاها دیدم مثلا فایل ودیویی رو با حجم زیاد نمیشه انتقال داد .

من هم اين مدل را دارم و راضي هم هستم . البته مثل هميشه و مثل ساير مدلها بايد بصورت اصولي و صحيح استفاده بشود .

اگر در جاي مناسبي نگهداري شود (مثلاً محيط خشك و خنك) ، نبايستي مشكلي پيش بياد ولي توصيه ميكنم حداقل هر چند ماه يكبار راه اندازي كنيد .

من حتي ويدئوهاي بلوري 40 الي 50 گيگابايتي را از طريق USB2 تماشا كردم كه حتي لگ يا مكثي هم نداشت . هيچ مشكلي با ذخيره اين ديتاهاي پرحجم و يا تماشاي آن از روي هارد اكسترنال نخواهيد داشت .

ميتونيد غير فعال كنيد . دقت كنيد ، حتي اگر قابليت رمزگذاري در هاردهاي اكسترنال WD my book غير فعال باشد بازهم نميتوانيد بدون وجود sata to usb به اطلاعات دسترسي داشته باشيد .

10. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال + f.a.r.i's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

ممنون توضیحات کاملی دادید. مممنون از وقتی که برای سوال من گزاشتید

آخر فروم باز alil1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

نظرتون راجع به My Cloud وسترن چیه ؟ 1 یا 2 تراش قیمتش چنده از کجا میشه گیر اورد ؟
    ممنون

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام .

1. بعيد ميدونم مدلهاي سه ترابايتي ها 5900 باشه . ذات هارد ديسكها طوري هست صدا ، گرما توليد ميكنند . اگر نگران گرماي آن هستيد ميتونيد از فن استفاده كنيد .
    2. اين [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو ببينيد . البته ممكنه مدلهاي جديدي هم موجود باشه كه چنين قابليتي را داشته باشند .
    1.ممنون مرسی -بعدش نگفتین به نظرت جدیداش بهتره یا اینا که کارتیجاشون جدا میشد؟ از هر دو توی بازار هستش
    2.خبری از قیمتشون داری؟ و اینکه الان کدوم شرکتا اینو دارن؟ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •