تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 65 از 88 اولاول ... 155561626364656667686975 ... آخرآخر
نمايش نتايج 641 به 650 از 875

نام تاپيک: ◄◄ درخواست کانورتورهای صوتی و تصویری ( بهترین ها در پست اول)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام باچه نرمافزاری میشه فیلمهای باحجم بالا رو به حجم پایین تبدیل کرد بدون اینکه کیفیتش کم بشه مثلا فیلمی میخواستم دانلود کنم دیدم حجمش حدود20یا بعضی مواقع حتی بیشتر تا50گیگ هم بوده ولی همون فیلم رو ازجایی دیگه باحجم1.5یا2گیگ دانلودکردم باکیفیت عالی (آینه)مثلافیلمFlying Monstersرو یکبارباحجم12گیگ دانلود کردم ویک بارباحجم700مگ کیفیتش ظاهرا فرقی نمی کرد.

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

من با این برنامه Freemake Video Converter همچنین با GiliSoft Video Converter این یکی کار کردم که حجم فایل تصویری رو کم کردم کیفیت فایل هم مقداری اومده پایین در ضمن برای اینکه حجم فایل بخواین بیارین پایین باید در صدا و سایز فایل تصویری یا که فریمش تغییر ایجاد کنید بهترین فرمتم برای کم کردن Mkv

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت asal_b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من از AVS Video Converter استفاده می کنم. کیفیت به فرمت فایل اولیه و سایز و میزان فشرده سازی بستگی داره

5. این کاربر از asal_b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

دوستان سریعترین تبدیل کنده فایل های mkv به فایل های دیگه کدوم نرم افزاره ؟
    من تعداد زیادی نرم افزار تست کردم همشون به شدت زمان طولانی میبرن برای تبدیل ( بیشتر از 1 ساعت برای فیلم 90 دقیقه ای !! )

یک نرم افزاری که خیلی سریع بتونه فایل Mkv رو به Avi یا چیزهای دیگه تبدیل کنه ( کیفیت مهم نیست )

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

دوستان سریعترین تبدیل کنده فایل های mkv به فایل های دیگه کدوم نرم افزاره ؟
    من تعداد زیادی نرم افزار تست کردم همشون به شدت زمان طولانی میبرن برای تبدیل ( بیشتر از 1 ساعت برای فیلم 90 دقیقه ای !! )

یک نرم افزاری که خیلی سریع بتونه فایل Mkv رو به Avi یا چیزهای دیگه تبدیل کنه ( کیفیت مهم نیست )
    سایت پایین یک سئوال در همین زمینه شده که یک برنامه معرفی کرده ببینیدبکارتون میاد

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

دوستان من نرم افزارهای مختلفی رو برای کانورت امتحان کردم و آخرش به چند تا برنامه رسیدم.
    برنامه هایی مثل Freemake Video converter , Any Video Converter , E.M. Video Converter که به نظرم بهترین ها بودند. اما مشکل من این بود که خواستم یه فایل BIK رو کانورت کنم اما نشد. یا کانورت نمی کردند یا اینکه کیفیتش رو خیلی پایین می آوردند.

از برنامه Bigasoft Total Video Converter استفاده کردم که مدعی بود خوب این کار رو می کنه. کانورت می کنه اما حتی با بالاترین تنظیمات هم باز هم افت کیفیت زیادی داره.

می خوام بدونم شما برنامه خوبی در این زمینه سراغ دارید ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

دوستان من نرم افزارهای مختلفی رو برای کانورت امتحان کردم و آخرش به چند تا برنامه رسیدم.
    برنامه هایی مثل Freemake Video converter , Any Video Converter , E.M. Video Converter که به نظرم بهترین ها بودند. اما مشکل من این بود که خواستم یه فایل BIK رو کانورت کنم اما نشد. یا کانورت نمی کردند یا اینکه کیفیتش رو خیلی پایین می آوردند.

از برنامه Bigasoft Total Video Converter استفاده کردم که مدعی بود خوب این کار رو می کنه. کانورت می کنه اما حتی با بالاترین تنظیمات هم باز هم افت کیفیت زیادی داره.

می خوام بدونم شما برنامه خوبی در این زمینه سراغ دارید ؟
    شما که اکثربرنامه های کانورت تست کردین این برنامه GiliSoft Video Converter تست کنید ببینید با این برنامه هم به همین صورته یا که نه

10. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

شما که اکثربرنامه های کانورت تست کردین این برنامه GiliSoft Video Converter تست کنید ببینید با این برنامه هم به همین صورته یا که نه

ممنون
    خیلی خوب فایل BIK رو تبدیل کرد اما یه مشکل داره.
    وقتی خروجی رو با تنظیمات اصلی خود فایل می زنم خیلی کیفیت خوبه اما حجمش حتی از فایل BIK هم بیشتر میشه. فرقی نمیکنه زیاد فورمت خروجی چی باشه. چه Mp4 و چه Wmv و چه Mkv .
    حتی رزولوشن رو هم پایین آوردم باز هم تاثیری نداشت.
    توی تنظیماتش هم یه حالت با بالاترین کیفیت داره و بعدش یه حالت نورمال. ای کاش یه حالتی هم بین این دو تا داشت چون نورمال به شدت حجم رو میاره پایین و کیفیت هم همینطور.

دیگه مجبور شدم باز هم اون خروجی رو با برنامه فری میک تبدیل کنم تا با افت کیفیت کم به فایل مورد نیازم با حجم معقول برسم.
    Last edited by amirpers; 20-10-2012 at 15:40.

12. این کاربر از amirpers بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

یه چیز جالب دیگه متوجه شدم.
    نمی دونم چرا GiliSoft Video Converter توی یه ویدیو 3 دقیقه و خورده ای در زمان حدود 2 سوم یعنی حدود دقیقه 2 کیفیت رو پایین میاره. و دوباره میره بالا.
    چند بار امتحان کردم.
    الان دوباره با برنامه Bigasoft Total Video Converter امتحان کردم و بیت ریت رو بالا بردم خیلی خوب شد و اون مشکلی که الان گفتم درباره نرم افزار قبلی رو هم نداره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.برنامه VideoPad Editor Professional اخرين ورژن رو ميخواستم كه ميشه باهاش فيلمهاي Full HD رو بهHD 720p تبديل كرد و انواع فرمتهاي ديگر.(همراه با سريال نامبر)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •