تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 65 از 130 اولاول ... 155561626364656667686975115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 641 به 650 از 1291

نام تاپيک: ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

گور بابای اقای طهرانیان.
    یه گیرای بنی اسرائیلی داد اصلا حال گیری شد. میگفت چرا اکسان تم فوگو نزدی .منم اینجوری شدم
    سلام سعید جان
    چه آتیشی هستی
    اولاً بابای آقای طهرانیان در حال حاضر گور نداره چون زنده ست دوماً عزیزم تو با آقای طهرانیان مشکل داری با باباش چی کار داری ؟!
    سوماًٌ من و تو به همچین استادایی نیاز داریم نه فقط برای قبول شدن، علاوه بر این مورد دانشگاه هم که رفتی باید از اطلاعات یه همچین استادایی استفاده کنی آقای طهرانیان کم آدمی هم نیست گرچه ایشون زیاد دل خوشی از من نداره!!! (اینارو گفتم که وقتی یه استاد بهت گیر داد آتیشی نشی حاضر جوابی کنی اونوقت واسه آینده ات خیلی بد میشه مخصوصاً اگه اون استاد از اعضای هیئت ژوری هم باشه الآن من هم مثل تو آتیشی بودم یک سال و دو ماهه که یکی از استادای دانشگاه هنر که از اعضای هیئت ژوری هم هستن باهام قهره و قسم خورده هر جای دانشگاه هنر منو ببینه پدرمو دربیاره !!! پس شما یاد بگیر یه استاد ی چیزی گفت نه باباشو فحش بده نه چیزی وگرنه مثل من بیچاره میشی هر وقت خواستی امتحان بدی علاوه بر استرس امتحان باید استرس اینم داشته باشی که نکنه همون استادی که بامن قهره هیئت ژوری بشه ؟!)
    حالا از این حرفا بگذریم... وضع پسرای گیتار چطور بود؟؟؟؟؟؟؟؟ تقزیبا چند نفر بودن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وضع رتبه های گیتاری ها چطور بود؟؟؟؟؟؟ البته رتبه برخلاف چیزی که میگن چندان تاثیرگذار نیست سال 88 یکی با زیرگروه موسیقی 5 مردود شد اما خیلیها با زیرگروه 900 هم قبول شدن!!!

داره خودمونی میشه saeedkhaledian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

اصلا تو این یکی دوماه تا اعلام نتایج نم یخوام به این چیزا فکر کنم.چه دولتی برم چه ازاد تهرانی استادم میشه.ولی بهش میگم ب گیراش کارمو خراب کرد.اون اصلا اپوس 24 کاراکاسی رو نشنیده الکی از توش ایراد می گرفت.
    اصلا در مورد کنکور ادم حرف نزنه بهتره.وقتی نتایج اومد باید بحث کنیم.من زورمو زدم حالا قبول شدم فبها.اگر نشدم خیالم راحته که 4 نفر نوازنده خوب بجام رفتن.چون اونجا همه کارشون خوب بود.من منطقه 3 زیر گروه موسیقی 19 و 516 شدم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام...
    بعد از یک سال دوباره اومدم......... گیتاری ها چطور دادید؟؟؟؟ کجایید پس؟؟؟
    سعید جان سلام
    شما چطور دادی؟؟؟؟ نظر آقای طهرانیان چی بود ؟؟؟
    اصلا آقای طهرانیان چیزی گفت ؟؟؟؟

سلام. لطفا در مورد كنكور عملي گيتار كلاسيك راهنماييم كنيد.آهنگ رو خودمون انتخاب ميكنيم يا اونا؟چه چيزهايي رو بايد رعايت كنيم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

[
    اصلا در مورد کنکور ادم حرف نزنه بهتره.وقتی نتایج اومد باید بحث کنیم.من زورمو زدم حالا قبول شدم فبها.اگر نشدم خیالم راحته که 4 نفر نوازنده خوب بجام رفتن.چون اونجا همه کارشون خوب بود.من منطقه 3 زیر گروه موسیقی 19 و 516 شدم.[/QUOTE]

سلام. لطفا بگو تا از تجربياتت استفاده كنيم.من چيزي از كنكور عملي گيتار نميدونم.چند نفر بوديد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

اصلا تو این یکی دوماه تا اعلام نتایج نم یخوام به این چیزا فکر کنم.چه دولتی برم چه ازاد تهرانی استادم میشه.ولی بهش میگم ب گیراش کارمو خراب کرد.اون اصلا اپوس 24 کاراکاسی رو نشنیده الکی از توش ایراد می گرفت.
    اصلا در مورد کنکور ادم حرف نزنه بهتره.وقتی نتایج اومد باید بحث کنیم.من زورمو زدم حالا قبول شدم فبها.اگر نشدم خیالم راحته که 4 نفر نوازنده خوب بجام رفتن.چون اونجا همه کارشون خوب بود.من منطقه 3 زیر گروه موسیقی 19 و 516 شدم.
    می دونی چرا خیالت راحته
    اگه درنیای میری آزاد و همه چی تموم میشه
    اما من ... سال گذشته زیرگروهم 152 بود دولتی رو قبول نشدم اما دانشگاه آزاد رو قبول شدم اما نرفتم موندم واسه امسال از اونجایی که پارسال آزاد رو قبول شدم و نرفتم دیگه امسال آزاد شرکت نکردم به خودم گفتم خوب پارسال دراومدم نرفتم خوب امسالم بدم قبول شم نرم چه فایده داره اصلا شرکت نمیکنم امسال رتبه ی دولتی ام 77 شد آزمون عملی رم خوب دادم و امسال از خودم خیلی راضیم منم اصلا استرس نداشتم اما از وقتی قانون جدید کنکور 91 رو خوندم استرس اومد سراغم چون اگه خدایی نکرده قبول نشم و از طرفی آزادم شرکت نکردم دیگه تا آخر عمرم نمی تونم وارد دانشکده ی موسیقی بشم
    علت
    من در دوران دبیرستان خوب درس نخوندم از رشته ی تحصیلم متنفر بودم و چون شهرستان هنرستان نیست مجبوری یه رشته ای رفتم دیپلم بگیرم بتونم کنکور هنر بدم و به موسیقی برسم از اونجایی که از رشته ی دوران دبیرستانم متنفر بودم و هر وقت کتابارو باز میکردم روانی میشدم و اشکم در میومد ..... واااااااای چه کابوسی .....چه روزای تلخی.....نتیجه شد معدل کتبی دیپلم 13/44 و معدل کل شد 16/98 اما امسال تصویب شده کسانی که معدل کتبیشون پایین 14 هست نمی تونن وارد دوره های روزانه و شبانه بشن فقط غیرانتفاعی و پیام نور غیرانتفاعی هم که موزیک نداره یکی سوره بود که اونم چهار ساله دیگه فقط ارشد داره کارشناسی نداره
    می خوام بدونم دیپلم انسانی چه ربطی به کنکور هنر داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    فلسفه و منطق و اقتصاد و جامعه شناسی چه ربطی به خلاقیت موسیقی و خلاقیت تصویری و تجسمی و نمایش داره واقعا آخه چه ربطی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
    من که مثلا تونستم تو کنکور هنر دورقمی هم بیارم یعنی جنم اینو دارم که روزانه و شبانه ی دانشکده های هنر رو بخونم چرا باید سهمیه ام بشه غیرانتفاعی و پیام نور ... آخه این چه قانونیه ؟؟؟!!!
    واسه همین دارم دق میکنم و نگرانم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام. لطفا در مورد كنكور عملي گيتار كلاسيك راهنماييم كنيد.آهنگ رو خودمون انتخاب ميكنيم يا اونا؟چه چيزهايي رو بايد رعايت كنيم؟

سلام...
    قطعه ها رو که خودمون انتخاب میکنیم ... از هر دوره یکی ... حالا از خودت نری قطعه انتخاب کنی ... استادات واسه ات انتخاب کنن بهتره .... یکی ام پیش استادایی برو که موسیقی رو آکادمیک ادامه دادن حداقل امسال که داری واسه کنکور و آزمون عملی آماده میشی با یه استاد کار کن که تحصیلات آکادمیک موسیقی رو داشته باشه
    برای باروک باخ آماده کن«نمی دونی وقتی واسه هیئت ژوری یه قطعه از باخ میزنی جه حالی می کنن :-) ...»
    واسه رنسانس و کلاسیک و رمانتیک و معاصر هم که باید قطعه آماده کنی و یه اتود هم داشته باشی خوبه بعد گام هم تمرین کن یه گام هم اونجا ارائه بدی چون بعضی استادا گام هم می خوان
    اینطوری هم فکر نکن که هر کی سطح قطعاتش آنچنانی باشه بهتره و نمره اش بالاتره نه اینطوری نیست ممکنه تو بری یه قطعه بزنی که آنچنان سطح بالا هم نباشه اما اگه اون قطعه رو خیلی خوب بزنی و همه ی نکاتش رو رعایت کنی و از همه مهمتر صدای خوبی از گیتار دربیاری و ناخنها و انگشتاتو حساب شده با فکر به سیمها بزنی و صدای خاص و گوش نوازی از گیتار دربیاری مطمئن باش بهترین نمره رو گرفتی راستی باید خودتو آدم با اعتماد به نفسی نشون بدی نه مثل من هولی باشی :-) مخصوصا این گزینه که گفتم صدای خوب و گوشنواز ساز از هر چیزی واسه استادا مهمتره به خصوص بعضی از اعضای هیئت ژوری مثل آقای پاکباز و آقای طهرانیان و خانم خیام این مورد بیشتر از هر مورد دیگه ای براشون مهمه...
    واسه رنسانس آثار لوئیس میلان بیشتر مورد توجه هست البته تو ساز گیتار اینطوریه
    واسه باروک هم که باخ ... واسه کلاسیک آگوادو، کارولی ، سوربهتره و جولیانی و کارکاسی هم خوبه
    واسه رمانتیک تارگا ، مرتز
    برای دوه ی معاصرکه دستت بازه گزینه های خوب زیاده یورک ، ویلالوبوس ،آگوستین باریوس، دومینیکنی ، نوربرت کرافت و ....
    کتاب آقای طهرانیان رو هم بخر بخون آخر کتاب پیوستهای خیلی خوبی داره
    ( سیر آموزش گیتار کلاسیک مشکلات و دورنما ، فرزین طهرانیان ، انتشارات پرگار)

به سلفژ هم خیلی باید توجه کنی
    بعضی ها میگن نمره اش کمتره در حالی که اشتباه می کنن هم نمره ی نوازندگی 100 هست هم نمره ی سلفژ
    سلفژ هم که ریتم خوانی ساده و ترکیبی بیشتر 4/2 4/3 8/6 میپرسن(ببخشید نمی دونستم اینجا کسر میزان رو چطور بنویسم اینجوری نوشتم حالا امیدوارم متوجه نوشته ام بشی)
    شنوایی هم فواصل می پرسن
    سرایش هم که باید با کتابایی مثل sight singing تمرین کنی
    سلفژم سعی کن پیش استادا خیلی خوب بری مثلاً آقای اسلامی بهترین گزینه ست
    تئوری هم میپرسن درجا باید جواب بدی از گامها و فواصل و آکوردها و گاهی اصطلاحات
    فقط نوازندگی شرکت می کنی؟؟؟؟

داره خودمونی میشه MehranBA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    Sanandaj

پيش فرض

کسی هست برای انتخاب قطعات پیانو منو راهنمایی کنه؟؟

گیر کردم تووش!
    تو سایت پرسین سینگر یکی بود امتحان عملی 90 نوازندگی داده بود نوشته بود 1 تا 2 باید بزنی! تازه هر قطعه هم یک تا دو خط نه کامل!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه saeedkhaledian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

می دونی چرا خیالت راحته
    اگه درنیای میری آزاد و همه چی تموم میشه
    اما من ... سال گذشته زیرگروهم 152 بود دولتی رو قبول نشدم اما دانشگاه آزاد رو قبول شدم اما نرفتم موندم واسه امسال از اونجایی که پارسال آزاد رو قبول شدم و نرفتم دیگه امسال آزاد شرکت نکردم به خودم گفتم خوب پارسال دراومدم نرفتم خوب امسالم بدم قبول شم نرم چه فایده داره اصلا شرکت نمیکنم امسال رتبه ی دولتی ام 77 شد آزمون عملی رم خوب دادم و امسال از خودم خیلی راضیم منم اصلا استرس نداشتم اما از وقتی قانون جدید کنکور 91 رو خوندم استرس اومد سراغم چون اگه خدایی نکرده قبول نشم و از طرفی آزادم شرکت نکردم دیگه تا آخر عمرم نمی تونم وارد دانشکده ی موسیقی بشم
    علت
    من در دوران دبیرستان خوب درس نخوندم از رشته ی تحصیلم متنفر بودم و چون شهرستان هنرستان نیست مجبوری یه رشته ای رفتم دیپلم بگیرم بتونم کنکور هنر بدم و به موسیقی برسم از اونجایی که از رشته ی دوران دبیرستانم متنفر بودم و هر وقت کتابارو باز میکردم روانی میشدم و اشکم در میومد ..... واااااااای چه کابوسی .....چه روزای تلخی.....نتیجه شد معدل کتبی دیپلم 13/44 و معدل کل شد 16/98 اما امسال تصویب شده کسانی که معدل کتبیشون پایین 14 هست نمی تونن وارد دوره های روزانه و شبانه بشن فقط غیرانتفاعی و پیام نور غیرانتفاعی هم که موزیک نداره یکی سوره بود که اونم چهار ساله دیگه فقط ارشد داره کارشناسی نداره
    می خوام بدونم دیپلم انسانی چه ربطی به کنکور هنر داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    فلسفه و منطق و اقتصاد و جامعه شناسی چه ربطی به خلاقیت موسیقی و خلاقیت تصویری و تجسمی و نمایش داره واقعا آخه چه ربطی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
    من که مثلا تونستم تو کنکور هنر دورقمی هم بیارم یعنی جنم اینو دارم که روزانه و شبانه ی دانشکده های هنر رو بخونم چرا باید سهمیه ام بشه غیرانتفاعی و پیام نور ... آخه این چه قانونیه ؟؟؟!!!
    واسه همین دارم دق میکنم و نگرانم
    غصه ی نمره های دبیرستان نباش اونا تو رشته هنر فقط 7 درصد تاثیر داره.از بچه های نوازندگی که کسی هنرستان نرفته که می ترسی . راستی بین خانما کسی از منطقه 3 بودش؟

---------- Post added at 09:38 PM ---------- Previous post was at 09:35 PM ----------

راستی بچه ها رو چه راهنمایی می کنی.ایول.
    اینم بگم قطعه ها واسه خود ساز باشه بهتره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام...
    قطعه ها رو که خودمون انتخاب میکنیم ... از هر دوره یکی ... حالا از خودت نری قطعه انتخاب کنی ... استادات واسه ات انتخاب کنن بهتره .... یکی ام پیش استادایی برو که موسیقی رو آکادمیک ادامه دادن حداقل امسال که داری واسه کنکور و آزمون عملی آماده میشی با یه استاد کار کن که تحصیلات آکادمیک موسیقی رو داشته باشه
    برای باروک باخ آماده کن«نمی دونی وقتی واسه هیئت ژوری یه قطعه از باخ میزنی جه حالی می کنن :-) ...»
    واسه رنسانس و کلاسیک و رمانتیک و معاصر هم که باید قطعه آماده کنی و یه اتود هم داشته باشی خوبه بعد گام هم تمرین کن یه گام هم اونجا ارائه بدی چون بعضی استادا گام هم می خوان
    اینطوری هم فکر نکن که هر کی سطح قطعاتش آنچنانی باشه بهتره و نمره اش بالاتره نه اینطوری نیست ممکنه تو بری یه قطعه بزنی که آنچنان سطح بالا هم نباشه اما اگه اون قطعه رو خیلی خوب بزنی و همه ی نکاتش رو رعایت کنی و از همه مهمتر صدای خوبی از گیتار دربیاری و ناخنها و انگشتاتو حساب شده با فکر به سیمها بزنی و صدای خاص و گوش نوازی از گیتار دربیاری مطمئن باش بهترین نمره رو گرفتی راستی باید خودتو آدم با اعتماد به نفسی نشون بدی نه مثل من هولی باشی :-) مخصوصا این گزینه که گفتم صدای خوب و گوشنواز ساز از هر چیزی واسه استادا مهمتره به خصوص بعضی از اعضای هیئت ژوری مثل آقای پاکباز و آقای طهرانیان و خانم خیام این مورد بیشتر از هر مورد دیگه ای براشون مهمه...
    واسه رنسانس آثار لوئیس میلان بیشتر مورد توجه هست البته تو ساز گیتار اینطوریه
    واسه باروک هم که باخ ... واسه کلاسیک آگوادو، کارولی ، سوربهتره و جولیانی و کارکاسی هم خوبه
    واسه رمانتیک تارگا ، مرتز
    برای دوه ی معاصرکه دستت بازه گزینه های خوب زیاده یورک ، ویلالوبوس ،آگوستین باریوس، دومینیکنی ، نوربرت کرافت و ....
    کتاب آقای طهرانیان رو هم بخر بخون آخر کتاب پیوستهای خیلی خوبی داره
    ( سیر آموزش گیتار کلاسیک مشکلات و دورنما ، فرزین طهرانیان ، انتشارات پرگار)

به سلفژ هم خیلی باید توجه کنی
    بعضی ها میگن نمره اش کمتره در حالی که اشتباه می کنن هم نمره ی نوازندگی 100 هست هم نمره ی سلفژ
    سلفژ هم که ریتم خوانی ساده و ترکیبی بیشتر 4/2 4/3 8/6 میپرسن(ببخشید نمی دونستم اینجا کسر میزان رو چطور بنویسم اینجوری نوشتم حالا امیدوارم متوجه نوشته ام بشی)
    شنوایی هم فواصل می پرسن
    سرایش هم که باید با کتابایی مثل sight singing تمرین کنی
    سلفژم سعی کن پیش استادا خیلی خوب بری مثلاً آقای اسلامی بهترین گزینه ست
    تئوری هم میپرسن درجا باید جواب بدی از گامها و فواصل و آکوردها و گاهی اصطلاحات
    فقط نوازندگی شرکت می کنی؟؟؟؟

سلام.ممنونم از جوابتون.اميدوارم كه قبول شي.
    فقط نوازندگي شركت ميكنم.
    سر جلسه چندتا گيتاريست اومده بودن؟ آمار پسرا چطور بوده؟خبر داريد؟
    براي سازهاي مختلف تعداد مشخصي در نظر ميگيرن؟مثلا ممكنه يك دفعه 10تا نوازنده پيانو بردارن و گيتار برندارن؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

[

اینم بگم قطعه ها واسه خود ساز باشه بهتره[/QUOTE]

سلام .ميشه درمورد كنكور عملي يه توضيح بدي.منظورم اوضاع بچه هاست.چندتا گيتار بودن...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •