تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 65 از 196 اولاول ... 155561626364656667686975115165 ... آخرآخر
نمايش نتايج 641 به 650 از 1951

نام تاپيک: بحث های تخصصی آنتی ویروس ها و نتایج تست های معتبر || آرشیو شماره 1 ||

اگه نباشه جاش خالی می مونه shadowfax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران - ظفر

پيش فرض

من خیلی سال هست که از NOD32 استفاده میکنم! تا اینکه دیروز متوجه شدم NOD32 خیلی از ویروسها رو نمیشناسه... چون بعضی از ویروسها هستن که به اصطلاح بهشون میگن Undetect یعنی غیر قابل شناسایی... و NOD32 هم هیچکدوم رو نمیشناسه پس ویروس راحت کار خودش رو میکنه! من عادت دارم همیشه چند ماهی 1بار یه آنلاین اسکن از آنتی ویروسهای مختلف انجام میدم چون آنلاین دقیق تر اسکن میشه ممکنه خود آنتی ویروسی که روی سیستم هست هم ویروس از کار انداخته باشه...
    خوب بعد از 3 ماه که NOD32 روی ویندوزم نصب بود یه آنلاین اسکن کردم و 42 ویروس به همراه 79 فایل مبتلا شده داشتم... خودم قبل آنلاین اسکن اینو حس کرده بودم...
    تازه هر روز هم NOD32 آپدیت میشد! خلاصه فعلا از NOD کشیدم بیرون رفتم سراغ Bit که اونم خیلی سرعت سیستم رو میگیره... ناچارن میرم سراغ کسپر.
    پس به نظر من اگه میخواید از قدرت آنتی ویروستون مطمئن بشید حتما یه آنلاین اسکن با آنتی ویروسهای مختلف انجام بدید...

حـــــرفـه ای majid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوست عزیز NOD32 یکى از دو آنتى ویروس برتر دنیاست ورقابت سختى بین اون و کاسپرسکى در جریانه (البته بنظر من کاسپر کارش بهتره) علت به خطر افتادن امنیت سیستمت به دو دلیل زیر هستش

1- برخى سایتهاى مخرب در قالب یک اسکنر آنلاین درخواست اسکن سیستم میکنند و در عرض چند ثانیه !!! سیستم رو اسکن کرده و لیستى از انواع ویروسها رو مینویسند (در صورتیکه اصلا سیستم شما آلوده نیست) سپس درخواست پاکسازى میکنند که چنانچه قربانى موافقت کند سیستم مورد حمله تروجانها و اسپایورها قرار میگیره ... من یه احتمال میدم شما از چنین سایتى براى اسکن استفاده کردید ....توجه داشته باشید چنین سایتهایى اکثرا در مسیر سرچ هاى ممنوعه قرار میگیرند...در ضمن در صورت داشتن نود32 به روز شده دیگه نیازى به اسکن آنلاین ندارید

2- ممکنه سیستم شما به برنامه هاى مخربى آلوده شده که کل آنتى ویروسها در شناسایى اونها مشکل دارند ... اینجاست که توصیه کارشناسان امنیتى در مورد نصب یه آنتى اسپایور خوب برروى سیستم مشخص میشه
    من برروى سیستمم هم از نود32 بهمراه فایروال زون آلارم استفاده کردم وهم از اینترنت سکیوریتى کاسپرسکى اما همواره برنامه Spyware Doctor و یا SUPERAnti Spyware ، جاسوس افزارهاى بسیار خطرناکى که به راحتى از سد این دو گذشتند رو شناسایى میکنه
    پس در این حالت مشکل از آنتى ویروس نیست چون کارش شناسایى ویروس و اکثر تروجانهاست اما در زمینه اسپایورها و و برنامه هاى مخرب حتما باید از برنامه هاى آنتى اسپایور استفاده کرد

موفق باشید
    Last edited by majid20; 15-04-2008 at 13:27.

اگه نباشه جاش خالی می مونه nimaoy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

دوستان نظر شما در مورد AVIRA Antivir چی است ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه zhina_gian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوستان نظر شما در مورد AVIRA Antivir چی است ؟

این آنتی ویروس جزو اون تعداد آنتی ویروس هایی است که نظر نمیخواد. خودش گفته More Than Security.

اما اگر میخواهید از نسخه کلاسیک و مجانی این آنتی ویروس آن هم با داشتن یک اینترنت بسیار ضعیف
    استفاده کنید اون وقت من پیشنهاد میکنم که اول به آپدیت آنتی ویروس فکر نکنید. نه به خاطر سنگین
    بودن آپدیت های این آنتی ویروس بلکه به خاطر استفاده کردن اط سرور مجانی برای آپدیت نسخه های
    کلاسیک.

اگه نباشه جاش خالی می مونه nimaoy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

این آنتی ویروس جزو اون تعداد آنتی ویروس هایی است که نظر نمیخواد. خودش گفته More Than Security.

اما اگر میخواهید از نسخه کلاسیک و مجانی این آنتی ویروس آن هم با داشتن یک اینترنت بسیار ضعیف
    استفاده کنید اون وقت من پیشنهاد میکنم که اول به آپدیت آنتی ویروس فکر نکنید. نه به خاطر سنگین
    بودن آپدیت های این آنتی ویروس بلکه به خاطر استفاده کردن اط سرور مجانی برای آپدیت نسخه های
    کلاسیک.
    من از نسخه premium آن استفاده می کنم به همراه فایر وال zonealarm

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

آنتی ویروس symantec بهتره یا نورتون؟؟
    آنتی ویروسها فرقی با هم ندارن.

فقط SEP و NIS با هم متفاوت هستن.

عده ای هم میگن Symantec Antivirus از طریق سرورهای مخصوص محصولات کرک شده آپدیت میشه.

SEP امکانات مفید مثل Device Protection در اختیار مدیران شبکه قرار داده.
    Syamntec Antivirus و SEP مخصوص کاربران خانگی طراحی نشدن.
    Option های بیشتری هم دارن که البته بعضی هاشون(برای کاربر خانگی) کاربردی ندارن و در نتیجه کمی از نسخه خانگی کند ترن.

SEP=Symantec Endpoint Protection

یادتون باشه که:

چون که Symantec Antivirus نیاز به کرک نداره اصلا دلیل نمیشه که ما به عنوان یه کاربر خانگی بریم ازش استفاده کنیم.بلکه باید بر حسب نیاز از آنتی ویروسهای Home Edition استفاده کنیم.خواه نورتون باشه خواه یه محصول دیگه.
    Last edited by *Batman*; 18-04-2008 at 12:39.

داره خودمونی میشه mench's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    روي زمين خاكي.زير آسمون آبي

14

از يه برنامه ------ كه كاملا شما رو ناشناس ميكنه
    بريد اينجا ثبت نام كنيد لينك دانلود برنامه به ايميل شما ارسال ميشه بعد وقتي برنامه رو دانلود و نصب كرديد باهاش لاگين ميكنيد و ديگه هيچ فيلتري پيش روي شما نيست و همچنين هيچ سايتي تشخيص نميده كه شما از ايران هستيد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام
    آدرسو كه وارد كردم برام زد "مشترك گرامي دسترسي به اين سايت امكان پذير نمي باشد
    "مي گي الام من بايد چي كار كنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوستان نظرتون در مورد Symantec AntiVirus چی هست ایا خوب هست یا نه؟

مرسی

حـــــرفـه ای Hamid Reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    طهران

12

سلام
    آنتی ویروس کاسپر جدیدترین ورژن را از کجا میتونم دانلود کنم

حـــــرفـه ای majid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوستان نظرتون در مورد Symantec AntiVirus چی هست ایا خوب هست یا نه؟

مرسی
    دوست عزیز یه پست بالاتر از پست خودتون که Batman عزیز توضیحاتى درمورد این آنتى ویروس کرده رو بخونید

سلام
    آنتی ویروس کاسپر جدیدترین ورژن را از کجا میتونم دانلود کنم
    لطفا کمى دقت کنید
    به تاپیک مخصوص کاسپرسکى برید (بهترین ورژنهاى موجود کاسپرسکى رو میتونید در پست اول تاپیک پیدا کنید)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •