تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 65 از 118 اولاول ... 155561626364656667686975115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 641 به 650 از 1179

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (Symantec (Norton ← فهرست مطالب آموزشی در پست دوم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

به norton ربطی نداره
    این داره می گه به server که IP 127.0.0.1 و port 8580 هست نمیتونه وصل شه..احتمالا قبلا یه ضد هیتلر نصب کرده بودی و تنظیمات proxy داخل IDM اتوماتیک یا دستی تغییر پیدا کرده
    تو IDM برو تو option بعد سربرگ proxy/socks وتیک use proxy و use socks رو بردار

2. 5 کاربر از satansilent بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام سرعت دانلود نورتون خیلی کمه اگه آپدیت آفلاین انجام بدم.دیگه آپدیت آنلاین اصلا نمیخاد ؟البته تا زمانی که آپدیت جدید بیاد.منظور حجم دانلود آنلاین بعد آپدیت آفلاین زیاد نشه.چون مثل این که بیت دفندر این مشکل رو داره.البته مال من.بین نورتون و بیت موندم هر دو خوبن ولی مشکل دانلود اپدیت دارن.
    یه مسئله دیگه میشه چند تا مقایسه نشون بدین که هم نورتون هم بیت دفندر توش وجود داشته باشن.تو سایت av-comparatives.org اصلا نورتون تو خیلی از نمودار ها وجود نداره.نمیدونم چرا؟
    Last edited by vb.mohsen; 19-07-2013 at 19:48.

آخر فروم باز AlexanderMahone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام سرعت دانلود نورتون خیلی کمه اگه آپدیت آفلاین انجام بدم.دیگه آپدیت آنلاین اصلا نمیخاد ؟البته تا زمانی که آپدیت جدید بیاد.منظور حجم دانلود آنلاین بعد آپدیت آفلاین زیاد نشه.چون مثل این که بیت دفندر این مشکل رو داره.البته مال من.بین نورتون و بیت موندم هر دو خوبن ولی مشکل دانلود اپدیت دارن.
    یه مسئله دیگه میشه چند تا مقایسه نشون بدین که هم نورتون هم بیت دفندر توش وجود داشته باشن.تو سایت av-comparatives.org اصلا نورتون تو خیلی از نمودار ها وجود نداره.نمیدونم چرا؟
    سرعت سرورش برا ما که خوبه اما اگر بخوای افلاین اپدیت کنی(من پیشنهاد نمیکنم) هر اخر هفته بسته اون رو از سایت دانلود کن و تو سیف مود نصب کن.شما میتونی گزینه اسمارت اپدیت رو از توی تنظیمات روشن کنی-بعضی از تست ها سایمنتک قبولش نداره(پول-تقلب-حقه بازی)البته بعضی سایتای مقایسه کننده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من ورژن 2013 رو نصبیدم حالا بعد آپدیت آفلاین 140 مگ بازم میخاد دانلود کنه که یه 5-6 ساعتی باید طول بکشه با این سرعت.خب یه سوال من سعی کردم با تریال ریسیتر اکانتم رو ریسیت کنم ولی کلا آنتی ویروس غیر فعال شد.مجبور شدم با norton remove tool پاکش کنم بعد دوباره نصب کنم.حالا روش دیگه ای نیست من اینو اکتیو کنم؟ جالب اینجاست بعد نصب دوباره اکانتم 15 روزه شد.البته اگه ممکنه اینارو به من برسونین خیلی راحت میشم.
    نورتون آنتی ویروس 2012 واسه اکانت 180 روزه.
    تریال ریسیتر جدید جدید.
    نورتون آنتی ویروس 2013 ورژن 20.4
    در ضمن اگه بخام از روش 180 روزه استفاده کنم باید چند بار عمل نصب و پاک کردن انجام بدم.خب راه هی هست آپدیت هام رو نگه دارم.؟یه پستی هست در این مورد ولی ماله ساله 2010
    Last edited by vb.mohsen; 20-07-2013 at 03:09.

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

دوستان
    خبری از نورتون ندارم (جز اینکه میبینم در تست های مختلف شدیدا شدیدا افت داشته)
    وررژن آخریش 2013 هست؟!! یا 2014 رو هم داده بیرون؟یا اگه نداده کی میده؟!

با توجه به اوضاعی که در تست ها شاهدش هستیم؛(که اصلا مثل نورتون سابق نیست) میشه بهش اطمینان کرد؟!

7. این کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوستان

با توجه به اوضاعی که در تست ها شاهدش هستیم؛(که اصلا مثل نورتون سابق نیست) میشه بهش اطمینان کرد؟!
    دقیقا سوال منم هست چون نورتون. اصلا تو تست ها و نمودارها وجود نداره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به norton ربطی نداره
    این داره می گه به server که IP 127.0.0.1 و port 8580 هست نمیتونه وصل شه..احتمالا قبلا یه ضد هیتلر نصب کرده بودی و تنظیمات proxy داخل IDM اتوماتیک یا دستی تغییر پیدا کرده
    تو IDM برو تو option بعد سربرگ proxy/socks وتیک use proxy و use socks رو بردار
    دوست عزیز این کار رو کردم درست شد. ممنون از راهنماییتون

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

من ورژن 2013 رو نصبیدم حالا بعد آپدیت آفلاین 140 مگ بازم میخاد دانلود کنه که یه 5-6 ساعتی باید طول بکشه با این سرعت.خب یه سوال من سعی کردم با تریال ریسیتر اکانتم رو ریسیت کنم ولی کلا آنتی ویروس غیر فعال شد.مجبور شدم با norton remove tool پاکش کنم بعد دوباره نصب کنم.حالا روش دیگه ای نیست من اینو اکتیو کنم؟ جالب اینجاست بعد نصب دوباره اکانتم 15 روزه شد.البته اگه ممکنه اینارو به من برسونین خیلی راحت میشم.
    نورتون آنتی ویروس 2012 واسه اکانت 180 روزه.
    تریال ریسیتر جدید جدید.
    نورتون آنتی ویروس 2013 ورژن 20.4
    در ضمن اگه بخام از روش 180 روزه استفاده کنم باید چند بار عمل نصب و پاک کردن انجام بدم.خب راه هی هست آپدیت هام رو نگه دارم.؟یه پستی هست در این مورد ولی ماله ساله 2010
    شما نباید از هر تریال ریستی که دم دست بود روی نورتون استفاده کنید.
    اصلا الان که سریال به وفور موجوده نیازی به تریال ریست نیست!
    سرعت آپدیت هم همیشه پایین نیست.شما فوقش یکبار 130 مگ دانلود میکنید.آپدیتهای بعدی کم حجم هستن.

دوستان
    سلام
    ورژن 2014 هنوز تو مرحله بتاست و نهایی نشده.
    کدوم تست ها رو میگید؟ تو AV-Test که همیشه رتبه قابل قبول میگیره.
    با AV-C هم بیشتر از یک سال هست که مشکل داره و AV-C با اختیار خودش نورتون رو تست میکنه.

11. 4 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

شما نباید از هر تریال ریستی که دم دست بود روی نورتون استفاده کنید.
    اصلا الان که سریال به وفور موجوده نیازی به تریال ریست نیست!
    سرعت آپدیت هم همیشه پایین نیست.شما فوقش یکبار 130 مگ دانلود میکنید.آپدیتهای بعدی کم حجم هستن.
    .
    خب شما اگه سریال بدرد بخور دارین پ.خ بفرستین.در ضمن نفرمودید.چطوری از آپدیتم بکاپ بگیرم.؟

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

خب شما اگه سریال بدرد بخور دارین پ.خ بفرستین.در ضمن نفرمودید.چطوری از آپدیتم بکاپ بگیرم.؟
    باید تو تاپیک سریال درخواست میکردید.همچنین نگفتید چی نصب کردید!
    من یه سریال NIS برای شما ارسال کردم.
    برای بکاپ هم از پوشه VirusDefs در مسیر زیر یه کپی نگه دارید:
    X:\ProgramData\Norton\{0C55C096-0F1D-4F28-AAA2-85EF591126E7}\NIS_20.3.1.22\Definitions
    قبل از Copy/Restore باید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو غیرفعال کنید

14. 3 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •