تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 65 از 73 اولاول ... 1555616263646566676869 ... آخرآخر
نمايش نتايج 641 به 650 از 722

نام تاپيک: کارت صدا و میکروفن خوب برای استودیو خانگی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

از داشا کسی نیست جواب بده .سلام بچه ها : آقا من میخوام یه استدیو خانگی بزنم .سیستمم خوبه یعنی خوب جمع کردم کارت صدامم m-audio 2496 میکروفونمم whm2000نمیدونم شنیدید یا نه خوبه بد نیست فقط مشکلی که دارم هین ضبط صدا اینکه که کیفیت صدا پایین البته نا گفته نمونه میکسر ندارم با یاماها 2000 کار میکنم .ولی هین ضبط صدا که میره بالا تو برنامه adobe audition 2.0 خش میشه نمیدونم چیکار کنم مشکلم حل شه بنظر شما باید یه میکسر بگیرم یا نمیدونم باز راهنماییم کنین میکسر زیر 100 تومن چی که کارمونو را بندازه یعنی با کارت صدامم بکار بیاد ممنون میشم

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

سلام
    صدای کامپیوتر من هی نازک میشه و خش خش می کنه و ویروس کشی هم کردم و ویندوز رو هم عوض کردم ولی درست نشد! مشکل از کارت صدا هستش؟ باید تعمیر بشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه شهنام89's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    انگلستان

پيش فرض

سلام
    صدای کامپیوتر من هی نازک میشه و خش خش می کنه و ویروس کشی هم کردم و ویندوز رو هم عوض کردم ولی درست نشد! مشکل از کارت صدا هستش؟ باید تعمیر بشه؟
    نمي خاي مدل كارت صدات و بگي؟
    درايورشو آنيستال كن
    از سايت سازنده آخرين درايور(مرتبط با ويندوزت) رو دانلود و نصب كن
    تنظيمات دي فالت باشه
    اميدوارم مشكلت حل شه!

---------- Post added at 12:05 AM ---------- Previous post was at 12:01 AM ----------

بازم سلام آقا کسی نیست که در موردm-audio 2496 اطلاعاتی داشته باشه .باهاش کار کرده باشه
    1-مراجعه به سايت سازنده
    2-يه سري به خيابون جمهوري بزن!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام
    من دنبال یه نرم افزر میگردم که بتونم از کارت صوت بجای میکسر استفاده کنم . (البته برای کار زنده)
    من کار مجلس میکنم و انواع میکسرها زیر دستم بوده . چند روز پیش یکی از دوستام یه کارت صوت ua101 خرید . من هم بعد از دیدن کارت صوت دلو زدم به دریا و بجای میکسر با یه لب تاب بردمش مجلس . کیفیتش واقعا باور نکردنی بود . فقط تنها مشکلش اینه که میکسر خودش EQ و FX نداره . n-Track Studio برای کر زنده اینا رو داره ولی صدا رو با تاخیر پخش میکنه و این هم یعنی فاجعه .
    حالا کسی میتونه کمکم کنه و یه نرم افزار بهم معرفی کنه که کامپیوتر رو تبدیل به یه میکسر حرفه ای کنه ؟

قبلا ازتون تشکر میکنم .

پروفشنال dsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    NEVER LAND

پيش فرض

سلام

من برای ضبط خونگی گیتار الکتریک دنبال کارت صدای اکسترنال میگشتم که به این رسیدم:

نظرتون دربرش چیه و حدود قیمتشم در جمهوری اگه کسی میدونه لطفا بگه

در ضمن اسم مغازه رو هم بگید که سرم کلاه نزاره!

در آغاز فعالیت kaveh_asroma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    من قصد دارمفیلم های تبلیغاتی رو به فارسی دوبله کنم و با توجه به اینکه برای نمایش در اینترنت اماده میشه فکر نکنم کیفیت فوق العاده ای نیاز داشته باشم چون باید حجم کار رو تا جایی که جا داره کم کنم
    لطفا راهنمایی کنید چه چیز هایی مناسب منه؟
    حداکثر بودجه ام هم 100 هزار تومنه ولی اگه واقعا با این بودجه نشه کاری کرد باید بودجه رو ببرم بالا
    یکی راهنمایی کنه برای چنین کاری نیاز به کارت صدای حرفه ای دارم؟

در آغاز فعالیت kaveh_asroma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    کسی میدونه shure sm-58 مستقیم به کامپیوتر می خوره؟
    کارت صدام انبورده

در آغاز فعالیت djxerxes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    کسی میدونه shure sm-58 مستقیم به کامپیوتر می خوره؟
    کارت صدام انبورده

سلام دوست من.اگه کارت صدای شما ورودی میکروفن داشته باشه با یک تبدیل می تونید وصل کنید.

در آغاز فعالیت djxerxes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من قصد دارمفیلم های تبلیغاتی رو به فارسی دوبله کنم و با توجه به اینکه برای نمایش در اینترنت اماده میشه فکر نکنم کیفیت فوق العاده ای نیاز داشته باشم چون باید حجم کار رو تا جایی که جا داره کم کنم
    لطفا راهنمایی کنید چه چیز هایی مناسب منه؟
    حداکثر بودجه ام هم 100 هزار تومنه ولی اگه واقعا با این بودجه نشه کاری کرد باید بودجه رو ببرم بالا
    یکی راهنمایی کنه برای چنین کاری نیاز به کارت صدای حرفه ای دارم؟
    سلام دوست من.شما اگر می خواهید دوبله کنید و کیفیت بالایی نیاز دارید باید چند چیز رو در نظر بگیرید

1.میکروفن : پیشنهاد من اینه که از میکروفن های معمولی استفاده نکنی.میکروفن های مخصوص این کار فانتوم هستند و با پری امپ فانتوم کار می کنند مثل M-Audio Nova

2. کارت صدا : برای کارت صدا هم باید از کارت صداهایی استفاده کنی که پری امپ فانتوم داشته باشه مثل M-Audio Fast Track Pro یا Alesis IO2 و ...

3. نرم افزار خوب برای صدابرداری.از اونجایی که کارتون فیلم به همراه صداست من Steinberg Nuendo بهتون معرفی می کنم.

قیمت همه اینهارو از اینجا می تونی پیدا کنی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال stam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    میخواستم بدونم اگه یه sound card:m-audio fast track pro بگیرم با یه میکروفون p1 آیا خرید یه pre&compresor:dbx376 channel strip هم نیاز هست برای استودیوی خونگی(یه اتاقک آکوستیک و...)در ضمن قیمت اینا تقریبا چنده؟
    یه هدفونی هم که نیاز دارم بهم بگین با ذکر قیمت
    ممنونم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •