تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 641 از 645 اولاول ... 141541591631637638639640641642643644645 آخرآخر
نمايش نتايج 6,401 به 6,410 از 6449

نام تاپيک: { سخت افزار } مشکلات و سوالات جزئی درباره لپ تاپ

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام
    دوستت درست گفته، باتری از مدار خارج میشه. ولی دائم روی 100 میمونه و بهتره که اگه از باتری استفاده نمیکنی، بعد از شارژ کامل، اون رو در بیاری و بذاری کنار.
    استفاده از آداپتور تنها هم برای لپ تاپ هیچ ضرری نداره، خیالت راحت باشه.
    ضمنا هر از چندگاهی برای اینکه باتری خراب نشه، اون رو تا انتها مصرف کن و دوباره شارژ کن
    جسارتا پست ایشان را تکمیل میکنیم: یادتان باشد حتما محافظ داشته باشید و شارژ را به محافظ بزنید. چه در موقع شارژ چه زمانی که باتری را برداشتید...

آخر فروم باز italia88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    ناکجا آباد !!!

پيش فرض

سلام دوستان من امروز لپتاپم رو از گارانتی اوردم تصویر رو نشون نمیداد الان درست شده ولی قبلا رمش 4 بود الان زده 2 گیگ
    میخواستم ببینم این مشکل میتونه نرم افزاری باشه یا اونا 2 گیگو کش رفتن : دی ؟
    لپتاپم هم Dell 5110 هست . ممنون
    تو مراکز گارانتی از این جور اشتباهات زیاد میشه حتما تو اولین فرصت مراجعه کن چون بعضی مواقع حتی شده یه لپ تاپ دیگه رو دادن به طرف و فقط هاردش مال خودش بوده
    البته نکته جالبش اینه که هیچ وقت از اون طرفی اشتباه نمیکنن و مثلا رم 4 گیگ شما رو بجاش 8 نمبندازن

3. 2 کاربر از italia88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mahyar.amini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران, شمال (بابل) , متولد 15/11/64

پيش فرض روشن نشدن لپ تاپ اچ پی

سلام دوستان ...
    یه مشکلی برای لپ تاپ یکی از دوستای من پیش اومده و هر کاری می کنیم درست نمیشه ... حالت های پیش اومدش به این صورته ...

مدل لپ تاپ hp pavilion dv6
    مشکل از زمانی به وجود اومد که یه جسم نسبت سنگینی به روی لپ تاپ دقیقا زیر صفحه کلید زیر قسمت تست اثر انگشت بر خورد کرد که یه جای خش خوردگیه کوچیکی به جا گذاشت
    بعد دیگه سیتم بالا نمیاد و یه صفحه سیاه تنها بالا میاد و ریکاوری و هر کار می کنیم اجرا نمیشه و ریکاوری فقط تا قسمت بالا اومدن آرم ویندوز پیش می ره و از لپ تاپ یه صدایی می آد

البته بعد از اینکه جسم به لپ تاپ خورد سیتم تا یه هفته کار می کرد ... اما الان دیگه
    لطفا راهنمایی کنید ...

راستی تو بایوس که رفتم دیدم گارانتی دستگاه از 8 / 2011 شروع می شه و اینم بگم که ما ایران نیستیم اگه دستگاه و نمایندگیه اچ پی ببرم برام رایگان تعمیر یا قطعه خراب را عوض می کنه ... لطفا راهنمایی کنید خیلی فوریه ....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

دوستان من یه لپ تاپ dell inspiron n 5110 رو دیروز خریدم اما الان تا دکمه پاور رو میزنم روشن میشه بلافاصله خاموش میشه.چند بار تا الان این جوری شده!!! به نظرتون مشکلش چی میتونه باشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام دوستان لپ تاپ من از نوع sony vaio pcg-8111l متاسفانه وبکمش کار نمی کنه چون تازه ویندوز زدم ضمنا cd/dvdاصلی رو هم ندارم که نصبش کنم الان من باید از کجا دانلودش کنم؟آیا کسی میتونه کمک کنه

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

از نرم افزار های مربوط به وبکم میتونی استفاده کنی اگه نشد تو سایت سازنده لپ تاپ قسمت DRIVER یا DOWNLOAD اونجا درایور مربوط و برنامشو دانلود کن

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

باتری رو هیچوقت نگذار تا آخر خالی بشه. همیشه بذار حدود 10 درصد آخرش باشه.
    شارژ و دی شارژ کردن کامل باتری خرابش میکنه.

وقتی باتری رو کنار میگذاری کامل شارژ باشه و بعد وقتی خواستی از باتری استفاده کنی تا جایی استفاده کن که 10 درصد آخر باتری بمونه و بعد دوباره باتری رو شارژ کن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    یه لپ تاپ سونی FZ190 دارم که باهاش به مشکل جدی برخوردم. دیروز بازی Angry Birds روش نصب کردم. تو بازی یه دفعه صفحه به هم ریخت و لپ تاپ هنگ کرد. کلید پاور را نگه داشتم سیستم خاموش بشه. وقتی سیستم را مجدد روشن کردم دیدم روی لوگوی VAIO که قبل از ویندوز میاد یه سری خطوط عمودی هست! ویندوز هم که اومد در کمال تعجب دیدم که اصلا گرافیک نداره! رزولوشن روی 640x480 قفل شده و کیفیت رنگ هم مثل اینکه روی 4 بیت مونده! درایور را پاک کردم که خود ویندوز بشناسه. شناخت و نصب کرد ولی بازم وضع همونطوره. با مینی اکس پی هم که بوت میشم گرافیک ندارم.
    کسی میتونه کمکم کنه؟
    خودم مشغولشم. اینجا هم ذکر کردم بلکه یه راهی پیدا بشه.
    در ضمن ویندوزی که روشه الان سون هستش.

داره خودمونی میشه mya89's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

بچه ها با عرض سلام
    من یه dell n5010 دارم وقتی رو حالت اسلیپ(sleep) میره وقتی میخوام بالا بیارمش دیگه بالا نمیاد مجبورم از طریق دکمه پاور خاموشش کنم و دوباری روشنش کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

windows-delayed write failed
    failed to save all the copponents for the file //system32//00000099.the file is corrupted or unreadable.this error may be caused by a pc hardware problem.

سلام این پیغامیه که یهو ظاهر شد رو صفحه و الان هیچ کاری هم نمیتونم با لپ تابم انجام بدم

پنجره system restore هم باز میشه سرچ میکنه و یه سری detected میده واسه هارد و رم!!!!

حالا باید چکار کنم؟!!! هیچ کدوم از برنامه ها و اطلاعات هم نیستن و نشون داده نمیشن؟؟؟ هار داره میسوزه یا مشکل دیگه ای داره؟
    لپ تابم compaq peresario f 700 هست . ویندوز سون.
    اگه راهنمایی کنین ممنون می شم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •