تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 640 از 1045 اولاول ... 140540590630636637638639640641642643644650690740 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,391 به 6,400 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز nelahe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام

این فایل زیر یک جدول است که خانه های سمت راست کمی پایین تر از خانه های سمت چپ هستند

می خوام تعداد سطرهای آن 50 تا شود

اما متاسفانه بالا وپایین بودن آن ها رعایت نمی شود و بهم می ریزد

سلام جواب این سوال را می دانید

و جواب همون سوالی که پرسیدم

بین دو خط پاورقی یک خط فاصله ایجاد شده که قابل پاک کردن نیست

باید چطور پاک کرد

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------

تو پاورقی فاصله بین گزینه ها زیاد شده، چطوری رفعشون کنم؟
    ممنون

سلام

اون فاصله ای هست که بین 12 و 13 و 16 و 17 هست رو شما می تونید با کلید delete پاکش کنید؟؟

من هم دقیقاً همین مشکل را دارم

البته مال من بدتر است

بین هر دو تا یک فاصله است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه MIG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تو چي فكر مي كني؟

پيش فرض

سلام

اون فاصله ای هست که بین 12 و 13 و 16 و 17 هست رو شما می تونید با کلید delete پاکش کنید؟؟

من هم دقیقاً همین مشکل را دارم

البته مال من بدتر است

بین هر دو تا یک فاصله است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام با deleteاصلا درست نشد. من یه جور دیگه حذفش کردم. خطوط پاورقی رو انتخاب کن بعد از قسمت paragraph فلش کوچیک کنارشو باز کن و توی آخرین قسمت که نوشته spaceing مقدار after و befor رو به صفر تغییر بده مال من اینطوری درست شد.

3. این کاربر از MIG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MIG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تو چي فكر مي كني؟

پيش فرض

ای داد از دست این پایان نامه!!
    من یه مشکل دیگه دارم. بین متن اصلی و پاورقی تو همه صفحه ها فقط یه نیم خط از چپ افتاده اما تو یکی از صفحه یه خط کامل افتاده. چرا؟؟؟؟

آخر فروم باز ila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

کنتراستی که توی تصاویر هست وقتی تغییرش میدی چه تغییری میکنه عکس..کلا چی هست کنتراست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام دوستان، 1 سوال و 1 مشکل:
    سوال: آیا راهی هست که از ورد آرت های آفیس 2003 که تو آفیس 2007 هم بود، توی آفیس 2010 هم استفاده کرد؟ چون میدونید که ورد آرت های 2010 کاملا متفاوت شده و اون وردآرت های قبلی رو نداره.
    مشکل: چرا میرعماد با ورد 2010 کار نمیکنه؟ هر وقت میرعماد رو نصب میکنم و ورد 2010، وقتی با میرعماد تایپ میکنم به جای نوشتن حروف کاراکتر خالی تایپ میشه.مشکل از کجاست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه samaram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    آنجا که دلم خوش به هوایش باشد

14

من یه متن دارم. میخوام تو این متن تمام اعداد انگلیسی به فارسی تبدیل شه. چیکار کنم؟
    ببینید من نمیخوام از اون راه option که بعدش در قسمت numeral گزینه ی Hindi رو انتخاب کنم و یا اینکه تو کنترل پنل فرمت اعداد رو national کنم. میخوام دقیقا با وجود تنظیمات زیر اعداد انگلیسی موجود در متنم رو به فارسی تایپ کنم:
    تو ورد: numeral -> context
    تو کنترل پنل: context
    فعلا تنها راهی که به نظر خودم میرسه اینه که اعداد انگلیسی رو دونه به دونه پاک کنم و زبان رو روی فارسی قرار بدم و بعد دوباره تایپشون کنم. که خب این کار زمان بره و دنبال راهی هستم که بشه یکجا و سریع کار رو انجام داد.
    ضمنا یه بار اومدم با replace خود ورد امتحان کردم. دونه دونه ارقام 1 تا 9 رو replace کردم اما فایده نداشت و بعضی ها رو تبدیل کرد و بعضی ها رو نه!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Darya-eng's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من یه متن دارم. میخوام تو این متن تمام اعداد انگلیسی به فارسی تبدیل شه. چیکار کنم؟
    ببینید من نمیخوام از اون راه option که بعدش در قسمت numeral گزینه ی Hindi رو انتخاب کنم و یا اینکه تو کنترل پنل فرمت اعداد رو national کنم. میخوام دقیقا با وجود تنظیمات زیر اعداد انگلیسی موجود در متنم رو به فارسی تایپ کنم:
    تو ورد: numeral -> context
    تو کنترل پنل: context
    فعلا تنها راهی که به نظر خودم میرسه اینه که اعداد انگلیسی رو دونه به دونه پاک کنم و زبان رو روی فارسی قرار بدم و بعد دوباره تایپشون کنم. که خب این کار زمان بره و دنبال راهی هستم که بشه یکجا و سریع کار رو انجام داد.
    ضمنا یه بار اومدم با replace خود ورد امتحان کردم. دونه دونه ارقام 1 تا 9 رو replace کردم اما فایده نداشت و بعضی ها رو تبدیل کرد و بعضی ها رو نه!
    اگر خیلی براتون اهمیت داره ووقتشو داردید میتونید INSERTکنید

---------- Post added at 12:36 PM ---------- Previous post was at 12:31 PM ----------

کنتراستی که توی تصاویر هست وقتی تغییرش میدی چه تغییری میکنه عکس..کلا چی هست کنتراست؟

کنتراست رنگ معیاری است برای تشخیص تفاوت موجود میان روشنترین سفید و تیره ترین سیاهی که در یک لحظه از جلوی چشمان ما می گذرد. هر چقدر کنتراست بالاتر باشد، صفحه نمایش توانایی نمایش تصاویر واضح تری را دارد. در حقیقت می توان به آن به عنوان فیلتری نگاه کرد که توانایی جذب و انعکاس نور را افزایش داده ، فشار زیادی به چشم وارد نمی کند و مبین میزان e-tone یا همان تفاوت میان تم سیاه و سفید است. به زبان ساده تر می توان گفت که هر چقدر کنتراست رنگ بیشتر باشد، کیفیت تصویر نیز بالاتر می رود.

9. این کاربر از Darya-eng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ila

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ای داد از دست این پایان نامه!!
    من یه مشکل دیگه دارم. بین متن اصلی و پاورقی تو همه صفحه ها فقط یه نیم خط از چپ افتاده اما تو یکی از صفحه یه خط کامل افتاده. چرا؟؟؟؟
    سلام
    می تونید این خط رو تو همه صفحات کامل کنید.این پست رو ببینید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. این کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

MIG

آخر فروم باز ila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

1- توی تنظیمات page setup .book fold , reverse fold چی هستند و برای چی استفاده میشند..دقیقا اون اعداد که توی sheet per page هست که با زدن این گزینه ها فعال میشه و برامتوضیح میدی..با یک مثال بگید چون خیلی دنبال این مسئله بودم..ممنون
    2- توی همین Page setup سربرگ دوم قسمت pagper source بریای چیه دقیقا...میشه توضیح بدید ممنون

آخر فروم باز nelahe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سوال یه سوال دارم که مدتها درگیرش هستم

ببینید من سه صفحه دارم

صفحه A شماره صفحه اش 14

صفحه B شماره صفحه نمی خورد

صفحه C شماره صفحه اش ادامه شماره صفحه A (مثلا در اینجا 15 می شود)

خب من از طریق Break این کار را انجام می دهم

اما ببینید صفحه C که باید شماره اش در ادامه شماره صفحه A باشد را از insertnumber روی countinue قرار می دهم
    اما متاسفانه شماره از 1 می خورد

و من به صورت دستی شما اون را start از 15 می زنم

اما خب اگه در صفحات قبل از صفحه A یک صفحه کم و زیاد شود

صفحه صفحات c به بعد هم بهم می ریزد و اتوماتیک کم و زیاد نمی شود

باید چکار کرد به صورت اتوماتیک اگر به سکشن های قبلی صفحه ای اضافه و کم شد سکشن های بعدی هم درست شود و کم و زیاد شود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •