تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 640 از 652 اولاول ... 140540590630636637638639640641642643644650 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,391 به 6,400 از 6516

نام تاپيک: درخواست و اعلام قیمت کارت های گرافیک و مانیتور، فقط در این تاپیک

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

بی خود از این حرف ها نزن!! به طور مثال پاور شرکت گرین رو مثال میزنم که بهترین تولید کننده کیس و پاور در جهان هست ایا سایت خارجی داره؟ برای شما ملاک فقط داشتن سایت خارجی هست!!دوست من بیا یکم واقع بین باش!ملاک من وجود قطعات با کیفیت و خوش نام هست نه برند!! همین شرکت معظم گیگابایت ببین چقدر کارتهای اون مرجوعی داره!!!

عزیز اطلاع ندارید، لطفا مثال نزنید!
    برند گرین فقط یک ریمارک هست.

برای مثال پاور های سری OC این برند ساخت شرکت Channel Well Technology هست!
    همچنین پاور های سری HP این برند ساخت شرکت HIGH POWER ELECTRONIC است!
    و پاور های سری SP هم ساخت شرکت FSP Group هست!

عزیز شما یه تست انجام بده، با نرم افزار PassMark
    از لینک زیر میتونی دانلود کنی و حدود 25 مگ هست.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از قسمت تست، برو روی 3D Graphics و روی All کلیک کن و بعد از نتیجه عکس قرار بده.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

اقا امیر شاید شاتل تک هم یک ریمارک باشه؟!شاید هم oem باشه! میدونی چقدر من اصرار دارم که شاتل تک فیک نیست؟؟ چون من تو این 1.5 سال تحقیق زیادی در رابطه با محصولات شاتل تک کردم و متوجه شدم با اینکه به قول شما برند معتبری نیست ولی از کیفیت ساخت خوب و همچنین از قطعات معتبر در محصولاتش استفاده میکنه! ضمنا این رو هم بگم که تو نرم افزار gpu-z قسمت submit کردن بایوس کارت گرافیک اگه اینترنت قطع باشه تمام برندها هستند جز شاتل و وقتی اینترنت رو وصل میکنم برند شاتل شناسایی میشه!پس نتیجه میگیریم این برند تحت عنوان شرکت شاتل هست!!

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من خلاصه منظورم شما رو نفهمیدم یکجا میگی کارتم ایرانیه وجایه دیگه میگی چینیه؟!مگه کد شبنم رو به اجناس وارداتی نمیدن؟من راستش زنگ زدم شرکت میلاد افزار و اونجا گفتند شاتل تک ساخت چین هست!! ضمنا دوست پروفشنال من یک مقدار واقع بین باش! من تحقیق زیادی روی قطعات کارتم کردم و به این نتیجه رسیدم چیپ حافظه کارت من ساخت شرکت معتبر هاینیکس کره و خازنهای کارت از نوع جامد وساخت pli و همچنیت چوک های کارتم از نوع فریت و از نوع 1ro و r13 میباشند که دقیقا همچین المانهای رو کارت afox 550ti وجود داره!!ضمنا برندهای مطرح جهان مثل گیگا ایسوس از همین قطعات در کارتشون استفاده میکنند!!! مبخوای مطمئن بشی سرچ
    کن! پس چطور شما میگین این کارت فیک بی کیفیت ساخت ایران هست!! اگه از الکترونیک سر در بیاری حرف منو تایید میکنی!!
    میدونی ایران بهترین تولید اهن توی خاوره میانه رو داره و همینطور بیشترینش رو ولی بزرگ ترین برج ها توی دوبی هستند و کشور های عربی تو ایران نیستن چرا به دلیل ضعف مهندسی وگرنه ماهم میساختیم اقا جون فقط الکترونیکش نیست بحث کامپیوتر هم هست برنامه نویسی داره برای بایوس و.... که توی کار کرد کارت تاثیر زیادی داره برای همین یه شرکت نمیتونه سوییچ بزاره یه شرکت میزاره و میتونه برای هیمنه که یه مین بورد مخصوص اورکلاک شرکت الف نمی تونه با مین بورد شرکت ب رقابت کنه با توجه به این که از نظر مهندسی الکترونیک هیچی کم نداره و فقط شما یه لطف دیگه بکن روی بورد کارتت رو ببین جند تا چوک هست و بعد منم مال خودم رو که 560 هست مال ام اس ای میشمرم و بهت میگم و ببین فقط توی مدار تغذیه چقدر تفاوت داره شما برو در مورد شرکت الپیدا مموری هم تحقیق کن و بیا و یه کار دیگه هم هست ببین که مموری کارتت چند بیتی هست منم با 550 تی ای ام اس ای مقایسه اش میکنم خوبه عکس رو هم بزار بورد کارتت رو از زیر هیت سینک

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

بی خود از این حرف ها نزن!! به طور مثال پاور شرکت گرین رو مثال میزنم که بهترین تولید کننده کیس و پاور در جهان هست ایا سایت خارجی داره؟ برای شما ملاک فقط داشتن سایت خارجی هست!!دوست من بیا یکم واقع بین باش!ملاک من وجود قطعات با کیفیت و خوش نام هست نه برند!! همین شرکت معظم گیگابایت ببین چقدر کارتهای اون مرجوعی داره!!!
    داداش گرین یه شرکت ایرانی هستش فقط ایران پاورگرین تولید میکنه توکل بازارایران هم هست ودرهیچ جای دنیا هم بفروش نمیرسه اگرهم برسه من ندیدم اینم بگم که خازن وبعضی ازقطعاتش خارجیه اونم ازکجا میگم ایرانیه چون توبروشوری که ازنمایشگاه الکام گرفتم نوشته بود شرکت ایرانی گرین سیاره سبز که اغاز فعالیت خودشو از1386شروع کرده بوده بانام گرین گستر که امروزه شده سیاره سبز
    Last edited by امید رض; 03-07-2014 at 12:21.

5. این کاربر از امید رض بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

اقا پروفشنال برد من 3 چوک r33 اصلی برای gpu و 1 چوک 1r0 برای حافظه داره و ضمنا رابط کارت من 128 بیت هست!!

تاريخ عضويت
    Mar 2014

9. این کاربر از Ramtin 007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اقا پروفشنال برد من 3 چوک r33 اصلی برای gpu و 1 چوک 1r0 برای حافظه داره و ضمنا رابط کارت من 128 بیت هست!!
    ۷ تا چوک تفاوت رو دیدی تفریبا۲ برابر میدونی کارش چیه تا مین ولتاژ و برق مورد نیاز تاثیرش هم میشه پایداری بیشتر و طول عمر بیشتر و بهتر کار کردن
    تفاوت چندانی نداره ها ۵۵۰ تی ای و ۵۶۰ خیلی تفاوتی ندارن و قابلیت اورکلاک هم هست
    من این کارت رو تا ۱۰۰۰ مگاهرتز بالا بردم ولی خوب ترسیدم پایین اوردمش روی اصلی چون اورکلاک شده بود کارتم خودمم بالا ببرم گفتم خطریه فکر کنم اصلیش۸۰۰ باشه و رابط ۲۵۶ بیتی 550ti رو زده ۱۹۲ بیت و ۴۳۰۰ مگاهرتز کولرش هم خیلی حرفه ای تره خیلی سریع تر میشه چند گیگا بایت برثانیه سریع تر هست خواصتی عکس بورد رو هم میزارم بشمری مال تیتان رو تو سایت ها که دیدم فکر کنم ۲۴ تا بود چیکار میکنه این هیولاست بااین مدار تغذیه
    سازنده تیتان خر است
    دلم تیتان خواست قیمتش رو که دیدم از سرم افتاد
    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    Last edited by 1376MAXIMUM; 03-07-2014 at 18:51.

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

چرا تیک دایرکت ایکس نداره کارت کامپیوتر پدر پدر بزرک منم دایرکت ایکس داشت

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

چون تو ویندوز xp اسکرین گرفتم تو سون تیک داره! نظرت رو در باره کارت اسکرین بنچمارک نگفتی!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •