تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 64 از 68 اولاول ... 1454606162636465666768 آخرآخر
نمايش نتايج 631 به 640 از 672

نام تاپيک: باز کردن قفل منوی مخفی تلویزیون های سامسونگ سری E

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

مرسی از توجهتون مدل تلوزیون
    UE40EH5000
    که با آخرین ورژن موجود در سایت سامسونگ آپگرید شده
    دوست عزیز
    ممکن است شما از روش اشتباه وارد منو سرویس شدید چون سری ها مختلف روش خواست خودشان را دارد . و اگر تلویزیون شما بطور خودکار خاموش و روشن می شود و تصویر را نمایش نمی دهد باید حتما به یک تعمیرکار نشان دهید.
    روشها برای سری های مختلف در این تایپیک گفته شده.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام
    من دقیقا طبق فرمایش شما عمل کردم ولی با پخش فایل بجای وارد شدن به منو مخفی همچین اتفاقی افتاد من تصورم این بود که سنسورهای ir و فرکانس ارسالیشون که توسط پلیر پخش میشه دقیقا روی تمام مدلهای سامسونگ یکسانه و کد مربوط به منو مخفیو ارسال میکنه اما متاسفانه اینجور نیست و بنده برای یک منو فارسی کل تلوزیون رو به کما بردم لطفا در ابتدای تاپیک اطلاع رسانی کنید که برای بقیه دوستان همچین اتفاقی بوجود نیاد با تشکر
    Last edited by arsaam11; 27-06-2016 at 12:18.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

برای بازکردن منوی advance در تلویزیون سامسونگ زمانی که در منوی مخفی هستید کد 0000 را از روی ریموت بزنید منوی advance باز میشه به همین راحتی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

بسیار تکمیل و دقیق بود تلویزیون من سامسونگ مدل ua46c6200ur بانه ای بود که با ساخت کنترل براحتی دیجیتالش فعال شد بعد از 6 سال دیجیتال شد
    البته اون موقع گفته بودن دیجیتال نداره که از طریق سایت خوبتون من فهمیدم که داره
    واقعا ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

با سلام خدمت مهندس متین پور عزیز
    مدل تلویزیون بنده ua55es8000 هست که حدود سه سال پیش از بانه گرفتم بعد از سه ماه تصویرش دچار ایراد شد و خطهای سفید افقی از بالا و پایین پنل ظاهر میشدن و به مرکز پنل میومدن تلویزیون را به تعمیرگاه بردیم که گفتن ایراد از مین برد هست و حدود نهصد هزاز تومن خرج برداشت. بعد از تعمیر خدا رو شکر تصویر درست شد و من تا امروز فقط به عنوان تلویزیون از اون استفاده میکردم اما الان خواستم به اینترنت وصل بشم میبینم هیچ مودمی رو پیدا نمیکنه. لازم به ذکر هست که همون اوایل قیل از اینکه خراب بشه و بره تعمیرگاه راحت مودم خودم و اطرافیان را پیدا میکرد.
    وقتی هم با کنترل خود تلویزیون وارد منوی مخفی میشم توی قسمت توضیحات (همون صفحه اول بعد از باز شدن منو) نوشته wireless mac failed . تو یه تاپیک خوندم که با کنترل مخصوص میشه قسمت network رو فعال کرد و از اونجا دوباره وای فای داخلی رو فعال کرد. کنترل رو ساختم ولی وقتی به باتری وصلش میکنم و با دوربین گوشی بهش نگاه میکنم هر بار یکی از دیودها روشن میشه(بسته به اینکه کدوم پایه رو به کدوم قطب باتری وصل کنم) یعنی منطقیم هست وقتی پایه مثبت یکی رو به منفی دیگری وصل میکنیم و برعکس عملا نه سری کردیم نه موازی پس فقط یکی از دیود ها باید کار کنه مگر اینکه من چون با باتری امتحان کردم اینطوری شده و داخل جک هندزفری اتصالاتی هست که این مشکل رو برطرف میکنه چون همون طور که گفتم من از باتری برای روشن کردن استفاده کردم نه از موبایل.
    حالا بگذریم چون ایراد از من هست و دوستان دیگه درست کردن با همین روش و نتیجه گرفتن. حالا سوالم اینه من با کنترل دست ساز میتونم وای فای داخلی رو فعال کنم دوباره یا تلوزیون ایراد سخت افزاری داره. همچنین با ir blaster چطور
    ببخشید طولانی شد. ممنون به خاطر وقتی که میگذارید
    Last edited by virtouse2s; 10-10-2016 at 00:10.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

بالاخره کنترل رو ساختم و وارد منوی مخفی شدم اما int wifi روشن بود از قبل. من نمیدونم چرا هیچ مودمی رو پیدا نمیکنه. این عکس هم از صفحه اول منوی مخفی هست که نوشته wireless mac failed ولی نمیدونم چرا

img.upload724.com/images/28137255675568683599

یه //:http به اولش و یه jpg. به اخر لینک اضافه کنید
    Last edited by virtouse2s; 11-10-2016 at 13:21.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

بالاخره کنترل رو ساختم و وارد منوی مخفی شدم اما int wifi روشن بود از قبل. من نمیدونم چرا هیچ مودمی رو پیدا نمیکنه. این عکس هم از صفحه اول منوی مخفی هست که نوشته wireless mac failed ولی نمیدونم چرا

img.upload724.com/images/28137255675568683599

یه //:http به اولش و یه jpg. به اخر لینک اضافه کنید
    دوست عزیز
    یک بار فریمورتان را دانلود و نصب کنید انشالله مشگلتان حل شود. روش نصب آن هم در upgrade guide است دانلود و آن را مطالعه فرمایید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

جناب مهندس آپدیت کردم ولی نشد. فکر میکنم مشکل سخت افزاری باشه. بازم ممنون که جواب دادید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز. مدل ال ای دی من ua46f7500 سامسونگ هست. آیا دیجیتال داره و روش مورد نظر شما چیه؟ من از دبی خرید کردم تو بعضی سایتا نوشته داره اما سایت معتبر نیس. اگر اشتباه نکنم رو کارتون نوشته بود نمیدونم. قبلا هم کلی روش رفتم نشده.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز. مدل ال ای دی من ua46f7500 سامسونگ هست. آیا دیجیتال داره و روش مورد نظر شما چیه؟ من از دبی خرید کردم تو بعضی سایتا نوشته داره اما سایت معتبر نیس. اگر اشتباه نکنم رو کارتون نوشته بود نمیدونم. قبلا هم کلی روش رفتم نشده.
    دوست عزیز
    تمام مدلها از سری 2012 به بعد دارای دیجیتال هستند مخصوصا مدل تلویزیون شما
    روشها برای سری های مختلف در این تایپیک گفته شده.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •