تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 64 از 97 اولاول ... 145460616263646566676874 ... آخرآخر
نمايش نتايج 631 به 640 از 962

نام تاپيک: آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های جدید LG

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اصلا توی منوی home اسم آیکون گلدیران رو هم داشت. من فکر کنم از لحاظ نرم افزاری با سری t هیچ فرقی نداره.
    من فقط تا حالا چیزی به نام رکوردینگ و تایم شیفت توش پیدا نردم وگرنه بقیه چیزاش همونه.
    رسیورشم فعال ردم خیلی عالیهه. کیفیت تصویرشم واقعا راضی ام
    اخه ----- دار اونم کشور ایران داشته باشه خیلی عجیبه ;/
    T برای استرالیاو چنتا کشور های اسیایی مثل مالزی سنگاپور ازیناس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام
    uf850t دارم .فونت تله تكستش (فارسي)چشم رو اذيت ميكنه. ميشه فونت رو تغيير داد؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سلام
    ممنون از تایپیکتون
    مدل برای من
    Lg 47lb650v-ta
    هست
    این مدل هم کنترل مخصوص میخواد ایا
    کسی که امده بود برای تنظیم بدون کنتزل تنظیم کرد
    البته من نبودم ولی گفتن لا کنترل خودش رفت تو منو مخفی
    ایا راهی داره
    ممنون از همه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشید،

من یه LED مدل 42Ln540V دارم که satellite tuner داره خودش. همه چیش عالیه غیر از اینکه یه مقدار تنظیماتش سخت تر از ----- معمولی.

یه مشکلی که دارم شبکه 3 و ورزش هست. شبکه ورزش که کلا قطعه، شبکه 3 هم که موقع پخش زنده خارجی. نمیدونم چجوری میشه Biss code عوض کرد که همیشه وصل باشه. دوست دارم بدونم کانالای کاتیو میشه باز کرد با این دستگاه یا نه!

خیلی سعی کردم تو پستا جوابمو پیدا کنم ولی نشد. بحثا خیلی پیچیده تر از اون چیزی بود که نیاز من باشه گویا. واقعا غبطه خوردم به این حوصله و پشتکار شما!

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام، دوستان که جواب این پست بندرو ندادن!

اجازه بدید منم از تجربم بگم که موفق شدم با استفاده از نرم افزار Smart Remote روی Galexy 4 mini وارد منوی مخفی بشم. البته یه خرابکاریم کردم که کلاً تلویزیون ریست شد و مجبور شدم دوباره از اول 3تا مسیر ماهواررو بگیرم! وقتی که وارد Smart Remote روی موبایل میشی TV رو انتخاب میکنی، مرحله بعد برندشو باید انتخاب کنی که میتونی LG رو جستجو کنی. بعد از اون مدل TV رو ازت میخواد که بهتره خودتون تایپ کنین تا اینکه Tap کنین تا مدلای خودشو بده. مثلاً 42LN540V رو جستجو کنید. 3تا گزینه میاره با Compatibility Chance های متفاوت که وقتی وارد سومی میشی بالاش باید زده باشه LG Service Remote که پایینش چک میکنه که گوشی INfraRed Blaster داشته باشه. مثلاً Samsung Galexy 4 mini داره ولی Sony نداره که اررور میده. اگه InfraRed Blaster داشته باشه اون پایین یه چیزی میاد که میتونین تاچ کنین و Remote باز میشه. 3تا گزینه داره EZ..., In Start & In Stop. با گرفتن موبایل به سمت تلویزین و زدن EZ... روی تلویزین پنجرهای باز میشه که ازتون پسورد میخواد، پسورد من 0413 بود برای بعضیها ممکنه 0000 باشه. دقت کنید که اگه In Stop رو بزنین و پسوردو وارد کنید TV ریست میشه! (همون اشتباهی که من کردم) با وارد کردن پسورد شما وارد منوی مخفی میشین. متأسفانه برای من هم مثل خیلی از دوستان Country Groupe قابل تغییر نیست! با تغییر Area Option هم فقط زبان عربی و کردی به Menu Language اضافه میشه! فک کنین که زبان منوی LEDتون بشه عربی، به به !!

امروز من آپدیت سافتور TV رو لز سایت LG گرفتم ورژن 04.19.00 که میخوام اونو اجرا کنم ببنیم که فرقی میکنه یا نه! فقط یه نگرانی دارم، چون من آپدیتو ار lg.com/ir گرفتم و TV من ریسیور داره نگرانم که با آپدیت نکنه DTV ریسیور به مشکل بخوره!

سه تا سؤالم دارم:
    1- کسی تونسته Country Group رو تو این مدل تغییر بده که مشکل زیرنویس حل شه و منوی فارسی اضافه شه؟
    2- کلاً چه امکاناتیو میشه اضافه کرد به این مدل، LN540V؟
    3- امکان تغییر Biss Code ها در منوی مخفی وجود داره که قفل شبکه ها از جمله شبکه ورزش و 3 باز بشه؟

با تشکر،

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

7412 رو امتحان کن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام ال ای دی uf850فقط گزینهarea optionقابل تغییر هست ولی هر رقمی میدی سایر اعداد تغییر میکنه اتوماتیک حالا چه رقمی باید داد تا منو و زبان فارسی اضافه شه لطفا راهنمایی کنید.

کد 7412 رو امتحان کن

7. این کاربر از Hendijan9611 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

ممنون دوست عزيز. با زدن اين كد در area option و ok كردن در مدل LN540V، كد اتوماتيك به ٢٤٤ تغيير ميكنه كه در نهايت نه فارسي مياره، نه عربي و نه كردي!

Sent from my iPad using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

ممنون دوست عزيز. با زدن اين كد در area option و ok كردن در مدل LN540V، كد اتوماتيك به ٢٤٤ تغيير ميكنه كه در نهايت نه فارسي مياره، نه عربي و نه كردي!

Sent from my iPad using Tapatalk

سلام
    اینو یرا دوستمون که uf850 داشت گفتم. مدل شما ----- دار هست و فارسی نمیشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام
    آقا متین من کنترل و ساحتم و رو تی وی های معمولی هم جواب گرفتم و فارسی شده با همون فایل هایی که گذاشتید ولییییی.....
    ولی رو تی وی های 4k هیچ کدوم از فایل ها جواب نمبده . منو محفی نمیاد. مثل uf640 یا uf850
    چکار باید کرد؟؟؟؟؟
    آیا فایل دیگه ای دارن.؟؟؟؟؟

11. این کاربر از Hendijan9611 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •