تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی توسط تیم مدیریت حذف شد.

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیرت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 635 از 1135 اولاول ... 135535585625631632633634635636637638639645685735 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,341 به 6,350 از 11349

نام تاپيک: اینترنت استان فارس

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr7 Illusive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    www.server3ax.in

پيش فرض

باسلام
    ميخواستم ببينم آيا آسيا تك ثبت نام اينترنتي داره يعني من ميتونم بدون مراجعه حضوري تو شيراز سرويس بخرم؟ اگه ميشه آدرس سايتشون چيه؟
    در ضمن چند روزه وصل ميكنن؟
    از اینجا فکر کنم بشه ثبت نام کرد و بعد درخواست داد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خوب چرا زنگ نمی زنید خودتون بپرسید 07111844
    آقا تعرفه يك ماه نامحدود بيست نت (سپنتا) اطلاعي نداره كه سرعتش و هزينش چطوره؟
    سرعت هزینه هر گیگا بایت مصرف ماهیانه
    تا ۵ گیگا بایت بیش از ۵ گیگا بایت
    ۲۵۶ کیلو بیت بر ثانیه ۲,۹۰۰ تومان ۱,۹۰۰ تومان
    ۵۱۲ کیلو بیت بر ثانیه ۳,۴۰۰ تومان ۲,۴۰۰ تومان
    ۱ مگا بیت بر ثانیه ۳,۹۰۰ تومان ۲,۹۰۰ تومان
    آبونمان برای مصرف ماهیانه کمتر از ۲ گیگا بایت ۴۹۰۰ و برای مصرف بیشتر رایگان است

۶۴ کیلو
    بیت بر ثانیه
    ۱۲۸ کیلو
    بیت بر ثانیه
    ۲۵۶ کیلو
    بیت بر ثانیه
    ۵۱۲ کیلو
    بیت بر ثانیه
    ۱ مگا
    بیت بر ثانیه
    ۱.۵ مگا
    بیت بر ثانیه
    ۲ مگا
    بیت بر ثانیه
    ماهیانه ۹,۹۰۰
    تومان
    ۱۴,۹۰۰
    تومان
    ۲۲,۹۰۰
    تومان
    ۳۳,۹۰۰
    تومان
    ۵۵,۹۰۰
    تومان
    ۷۵,۹۰۰
    تومان
    ۱۰۵,۹۰۰
    تومان
    مدت زمان از اولین اتصال در دوره های ارسال قبض محاسبه می شود.
    مدت زمان هر دوره مصرف به نسبت مدت زمان دوره محاسبه می شود.

۲۵۶ کیلو
    بیت بر ثانیه
    ۵۱۲ کیلو
    بیت بر ثانیه
    ۱ مگا
    بیت بر ثانیه
    ۲ مگا
    بیت بر ثانیه
    ماهیانه ۱۰,۴۰۰
    تومان
    ۱۶,۸۰۰
    تومان
    ۲۵,۲۰۰
    تومان
    ۴۲,۰۰۰
    تومان
    مدت زمان از اولین اتصال در دوره های ارسال قبض محاسبه می شود.
    مدت زمان هر دوره مصرف به نسبت مدت زمان دوره محاسبه می شود.

دوستان چریان این تعرفه های نامحدود اسیاتک چیه چرا انقدر گرون شده ؟
    دوستان کسی 512 نامحدود اسیاتک نداره سرعتش چنده ؟؟؟
    اون سرویسها (cra تنظیم مقررات)سرعت دانلود 512 اش حداکثر 8کیلوبایت هست ولی این سرویسها سرعت 512 اش حداکثر کیلو بایت64 هست یعنی 8 برابر/سرویس های cra تنظیم مقررات هم اگه بخواید بهتون میدند ولی اصلا توصیه نمیکنم سرعتش افتضاح هست
    Last edited by Mr7 Illusive; 13-08-2012 at 12:54.

2. 3 کاربر از Mr7 Illusive بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال alenkita's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    sabonat - kazamon

پيش فرض

سرعت هزینه هر گیگا بایت مصرف ماهیانه
    تا ۵ گیگا بایت بیش از ۵ گیگا بایت
    ۲۵۶ کیلو بیت بر ثانیه ۲,۹۰۰ تومان ۱,۹۰۰ تومان
    ۵۱۲ کیلو بیت بر ثانیه ۳,۴۰۰ تومان ۲,۴۰۰ تومان
    ۱ مگا بیت بر ثانیه ۳,۹۰۰ تومان ۲,۹۰۰ تومان
    آبونمان برای مصرف ماهیانه کمتر از ۲ گیگا بایت ۴۹۰۰ و برای مصرف بیشتر رایگان است
    يعني اگه 256 با 6 گيگ حجم بگيرم ماهيانه 12400 مياد رو قبض تلفنم؟
    به نظرتون سرويس 128 نامحدود با هزينه 14900 ماهيانه به صرفه تر و بهتر نيست؟

4. این کاربر از alenkita بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت آسیاتک
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

عزیزان یک پیشنهاد دوستانه بهتون میکنم ، به هیچ عنوان طرف صبانت نروید ، خدمات و پشتیبانی بسیار ضعیفی داره و هیچ رسیدگی و اهمیتی به مشکلات و خواسته های شما نمی دهند.
    بنده چیزی بعنوان پشتیبانی ندیده ام تا به امروز 6 سال هم مشترک این شرکت بودم ، برای جمع آوری اگر خواستید جدا بشوید اون وقت مشکل بوجود میاد و خیلی اذیت میشوید...تصور کنید اختیار خط خودتون رو نداشته باشید و با لحن تمسخر آمیزی شما رو بازی بدن و پاس بدن به فردا ها یا بگن درخواست جمع آوری زدیم ولی توی مخابرات درخواستی وجود نداشته باشه.
    گول سرعت آنچنانی هم نخورید این ها همش موقتی است و برای جذب مشتری در کوتاه مدت، رگ خواب این جماعت دستشونه ، میدونن اگر مشترک شدید کمتر پیش میاد تغییر بدید و اگر درخواست جمع آوری هم بدید انجام نمیدهند.

این رو عرض کردم عزیزانی که جدید میخواهند از این شرکت تهیه کنند آگاه باشند و بیشتر تامل کنند ، تصمیم نهایی با خودتون هست.
    دوست گرامی این تاپیک مربوط به آسیاتک چه ربطی به صبانت داره؟

همچنین شما دوست عزیزم که مشکل جمع آوری داری اینو بدونید که یک پنل از شرکتهای خصوصی متصل هست به مخابرات که از اون پنل اطلاعات هر مشترک برای رانجه شدن و یا جمع آوری ارسال میشه به مخابرات که فلان خط رو رانجه رو قطع کنید و یا رانجه کنید. خیلی مواقع کارمندهای اون مخابرات و منطقه جمع اوری رو انجام نمیدن و یا در طول چندیدن روز انجام میدن و این ربطی به خود شرکت نداره وگرنه هیچ شرکت خصوصی دلش نمیخواد یکی از پورتهاش الکی پر باشه روی خطی که استفاده نمیکنه.

بنده وقتی رفتم برای ثبت نام بعد از یک هفته هنوز رانجه خط من انجام نشده بود وقتی شکایت کردم ازشون که هنوز خطم رانجه نشده گفتن ما ارسال کردیم به مخابرات اما این مخابراته که انجام نمیده شخصا رفتم به مخابرات منطقه و پی گیری کردم و یک آشنا پیدا شد که خوشبختانه از همسایه ما بود و رفت به مسئولش که خط ها رو رانجه میکرد گفتش و برگشت بهم گفت که در عرض ده دقیقه دیگه رانجت رو گفتم انجام بدند تو هنوز نرسیدی خونه وصله و همینطور هم شد من رسیدم خونه دیدم انجام شده!!.

پس خوبه یه کم اطلاعات کافی داشته باشم و شرکت های بیگناه رو زیر سوال نبریم.

در ضمن همسایه ما از صبا نت داره روزها بین 400 تا 613 دانلودش رو خودم تست کردم و شبانه رایگانش هم بین 120 تا 250 متغیر دانلود داره که عمرا شرکت آسیا تک به پای صبانت برسه.
    Last edited by amin885; 13-08-2012 at 14:25.

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    www.server3ax.in

پيش فرض

يعني اگه 256 با 6 گيگ حجم بگيرم ماهيانه 12400 مياد رو قبض تلفنم؟
    به نظرتون سرويس 128 نامحدود با هزينه 14900 ماهيانه به صرفه تر و بهتر نيست؟
    اگه 256 بگیرید و بشتر از 5 گیگ در ماه استفاده کنید به ازای هر گیگ 1900 تومن پول میگیرن که میشه 11400
    در ضمن دو ماه یکبار باید پرداخت کنید چون قبض تلفن دو ماه یکبار میاد
    128 خیلی خیلی خوب باشه سرعتش 16 هست که اگه سرعت زیر 16 نیاد که مطمئنا میاد و 24 ساعته فقط دانلود کنی میشه ماهی40 گیگ می باشد
    اخوی و دوست گرامی این تاپیک مربوط به آسیاتک چه ربطی به صبانت داره؟

همچنین شما مشکل جمع آوری داری اینو بدونید که یک پنل از شرکتهای خصوصی متصل هست به مخابرات که از اون پنل اطلاعات هر مشترکت برای رانجه شدن و یا جمع آوری ارسال میشه به مخابرات که فلان خط رو رانجه رو قطع کنید و یا رانجه کنید. خیلی مواقع کارمندهای اون مخابرات و منطقه جمع اوری رو انجام نمیدن و یا در طول چندیدن روز انجام میدن و این ربطی به خود شرکت نداره وگرنه هیچ شرکت خصوصی دلش نمیخواد یکی از پورتهاش الکی پر باشه روی خطی که استفاده نمیکنه.

بنده وقتی رفتم برای ثبت نام بعد از یک هفته هنوز رانجه خط من انجام نشده بود وقتی شکایت کردم ازشون که هنوز خطم رانجه نشده گفتن ما ارسال کردیم به مخابرات اما این مخابراته که انجام نمیده شخصا رفتم به مخابرات منطقه و پی گیری کردم و یک آشنا پیدا شد که خوشبختانه از همسایه ما بود و رفت به مسئولش که خط ها رو رانجه میکرد گفتش و برگشت بهم گفت که در عرض ده دقیقه دیگه رانجت رو گفتم انجام بدند تو هنوز نرسیدی خونه وصله و همینطور هم شد من رسیدم خونه دیدم انجام شده!!.

در ضمن همسایه ما از صبا نت داره روزها بین 400 تا 613 دانلودش رو خودم تست کردم و شبانه رایگانش هم بین 120 تا 250 متغیر دانلود داره که عمرا شرکت آسیا تک به پای صبانت برسه.
    اخوی این تاپیک مربوط به شیراز هست نه اسیاتک
    کدوم مرکز هستید شما؟چرا صبا نت نگرفتید؟

اون اخویمون کدم مرکز هستن؟

7. 4 کاربر از Mr7 Illusive بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

خب داداش آسیاتک شیراز هست دیگه منظورم. ! پس اون دوستمون صبانت شیراز نبودن؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    www.server3ax.in

پيش فرض

خب داداش آسیاتک شیراز هست دیگه منظورم. ! پس اون دوستمون صبانت شیراز نبودن؟؟؟؟
    این تاپیک مربوط به تمام شرکتهای adsl شیراز هست چه اسیاتک چه صبا نت چه فرقی داره
    نگفتید چرا شما خودتون صبانت نگرفتید و کدوم مرکز هستید؟

10. 2 کاربر از Mr7 Illusive بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه kamran2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام
    من چهار ساله از شاتل اشتراک دارم با پیش شماره 722 مخابرات مدرس
    الان منزل رو در حال تغییر هستیم و چون کارم با اینترنت هست می خواستم در منزل جدید زودتر اینترنت رو راه بندازم بعد که تماس گرفتم شماره جدید مرکز حافظ هست با پیش شماره 225
    که می گن روی فیبر نوری هست شرکت های خصوصی مثل شاتل که نمی تونند اشتراک بدهند و الان شرکت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که طرف قرارداد مخابرات هست ثبت نام رو انجام دادم ولی می گه باید یکی دو هفته صبر کنید تا تجهیزات کامل نصب بشه
    نمی دونم منظورشون چیه
    الان کارم لنگه چیکار بکنم دوستان لطفا راهنمایی کنند
    با تشکر
    من سوال كردم گفتن بستگي به مركز مخابرات داره. تجهيزات بيست نت هنوز كامل نيست و بين 1 تا 3 ماه طول ميكشه. يعني اينكه فعلاً منتظر بمونيد خودمون خبرتون ميكنيم . من هم مثل شما منتظر هستم تا خبر كنن .
    من كه مجبور شدم برم سمت مبين نت.

12. این کاربر از kamran2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوست گرامی این تاپیک مربوط به آسیاتک چه ربطی به صبانت داره؟

همچنین شما دوست عزیزم که مشکل جمع آوری داری اینو بدونید که یک پنل از شرکتهای خصوصی متصل هست به مخابرات که از اون پنل اطلاعات هر مشترک برای رانجه شدن و یا جمع آوری ارسال میشه به مخابرات که فلان خط رو رانجه رو قطع کنید و یا رانجه کنید. خیلی مواقع کارمندهای اون مخابرات و منطقه جمع اوری رو انجام نمیدن و یا در طول چندیدن روز انجام میدن و این ربطی به خود شرکت نداره وگرنه هیچ شرکت خصوصی دلش نمیخواد یکی از پورتهاش الکی پر باشه روی خطی که استفاده نمیکنه.

بازم از این حرف های مفت!!!!
    عزیزم من که میدونم چرا این حرفا رو میزنی!! دست از این کارها بردار...تو که اینقدر عاشق صبانتی پس چرا خودت ازشون نت نمیگیری؟؟؟
    من خودم 3 سال صبا نت داشتم...حتی موقعی که خوب بود سرعت از 120 بالاتر نمیرفت و حدود 2 سال پیش این شرکت به فنا رفت و الان جزو نابودترین شرکت ها هست!!! (حداکثر سرعت شبانه 40 کیلوبایت با قیمت بسیار گران تر از آسیاتک)
    چیزی به اسم پشتیبانی هم نداشتن...یه سال دوم فروردین نتم تموم شد و خیلی به نت نیاز داشتم...رفتم نمایندگی بسته بود زنگ زدم پیشتیبانی گفت واحد فروش تا 13 بدر تعطیل هست!!!!!!!!!!!!!!!

14. 2 کاربر از iranzaminn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

این تاپیک مربوط به تمام شرکتهای adsl شیراز هست چه اسیاتک چه صبا نت چه فرقی داره
    نگفتید چرا شما خودتون صبانت نگرفتید و کدوم مرکز هستید؟

نمیدونستم برای کل شهر شیراز فکر کردم برای آسیاتک این تاپیک.

تازه به این مکان اومده بودم و رفتم ثبت نام رو انجام دادم برای آسیا تک و بعد از دو سه روز با یکی از همسایه هامون آشنا شدم که گفت از صبا نت گرفته و رفتم منزلشون و تست کردم.

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

بازم از این حرف های مفت!!!!
    عزیزم من که میدونم چرا این حرفا رو میزنی!! دست از این کارها بردار...تو که اینقدر عاشق صبانتی پس چرا خودت ازشون نت نمیگیری؟؟؟
    من خودم 3 سال صبا نت داشتم...حتی موقعی که خوب بود سرعت از 120 بالاتر نمیرفت و حدود 2 سال پیش این شرکت به فنا رفت و الان جزو نابودترین شرکت ها هست!!! (حداکثر سرعت شبانه 40 کیلوبایت با قیمت بسیار گران تر از آسیاتک)
    چیزی به اسم پشتیبانی هم نداشتن...یه سال دوم فروردین نتم تموم شد و خیلی به نت نیاز داشتم...رفتم نمایندگی بسته بود زنگ زدم پیشتیبانی گفت واحد فروش تا 13 بدر تعطیل هست!!!!!!!!!!!!!!!
    خدمت شما 512 صبا نت

Last edited by amin885; 13-08-2012 at 16:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •