تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 63 از 116 اولاول ... 135359606162636465666773113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 621 به 630 از 1153

نام تاپيک: ||| راهنمایی و مشاوره خرید مناسبترین سرویس دهنده اینترنت |||

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام، ما خونمون خط تلفن نداریم، حالا حالا هم فک نکنم مخابرات بهمون خط بده
    راه حلی ندارین که جایگزین خط نلقن کنم؟؟؟؟
    وایمکس و... . گرونن؟؟؟
    هزینه 200 تومن امتیاز تلفن رو میدم واسه یه چیز دیگه
    Point to point گرونه؟؟
    واسه مازندران، ساری میخوام.
    سلام
    بالاخره شما خط تلفن لازم دارید یا نه؟
    تا اونجایی که یادمه اون 200 رو هم میشد قسطی ش کرد روی قبض
    در هر حال اگه تلفن لازم ندارید واقعا و ساعت بیکاری و زود بیدار شدنتون هم مثل منه که بتونید 5 تا 7 کاراتون رو بکنید من باشم فعلا از همین بسته های همراه اول استفاده میکنم به شرطی که پوشش شبکه شون برقرار باشه اونجایی که هستید معمولا
    سایر راه های دسترسی به اینرنت با اینکه الان دقیقا بررسی نکردم ولی میتونم بگم معمولا از اینترنت خونه و موبایل گرون تر میشه
    حالا منتظر باشید شاید دوستان دیگه راه های بهتر دیگه ای هم به نظرشون برسه که بهتون بگن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان بنده مشترک فعلی های وب هستم قبلا هم از مخابرات استفاده میکردم. مخابرات برای من که خونمون خیلی بهش نزدیکه ، عالیه و پینگم حدود 10 بود.
    های وب هم بد نیست.
    کلا فرقی برام نمیکنه از کجا نت بگیرم.

چند روز دیگه اشتراک 1 ساله م با های وب تموم میشه میخوام بدونم با توجه به نیاز من چه ISP بهترین تعرفه ها رو داره:

ماهیانه بین 70 تا 100 گیگ ترافیک بین الملل
    سرعت 8 مگابیت
    قیمت ماهیانه کمتر از 40 تومن

پیشاپیش با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام دوستان من از پارس آنلاین سرویس 8 مگ دارم بدلیل لینکه نقطه آخر مخابرات منطقه ( شیخ فضل الله ) هستم به سختی 5 مگ میگرفتم از یک ماه قبل همین هم شرو ع کرد به قطعی دادن و الان شده 3 مگ !! .. کسی از دوستان سمت ونک خیابان سئول شهرک سئول هست ؟ سرویس 8 به بالا از جایی رو خط تلفن داشته باشه ؟ اگه خبر بدید ممنون میشم

اگه نباشه جاش خالی می مونه only4u-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام

برای بازی آنلاین احتیاج به اینترنتی دارم که NAT Type 1 یا 2 داشته باشه. در حال حاضر td-lte ایرانسل دارم، در کل خوبه ولی NAT Type 3 هست و پشتیبانی ایرانسل هم میگه امکان تغییر وجود نداره.

خط خونه هم ظاهرا فیبر هست و از پارس‌آنلاین سرویس خریدم گفتند امکانش نیست و پول رو پس دادن! حدود یکماه هم چندبار رفتم مخابرات برای تغییر فیبر به مسی و اینکه حتی اگر بشه یک خط مسی جدید بخرم، ولی نمیدن! حتی با خود رئیس مخابرات منطقه رفتم صحبت کردم و از این سامانه (bazresi.telecom.ir) شکایت ثبت کردم باز هم گفتند نمیشه و باید از خود مخابرات ADSL بگیری!

حالا 2 تا سوال دارم.

1. کسی راه دیگه‌ای میشناسه که بشه خط مسی گرفت و از همون شرکت‌های خصوصی اینترنت بگیرم؟
    2. اگر هیچ راهی نیست، اینترنت مخابرات برای بازی خوبه؟ NAT Type چنده؟ (چندبار با 2020 تماس گرفتم، هربار 15 دقیقه تو صف بودم، کلا نمیدونند NAT Type چی هست!)

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام

برای بازی آنلاین احتیاج به اینترنتی دارم که NAT Type 1 یا 2 داشته باشه. در حال حاضر td-lte ایرانسل دارم، در کل خوبه ولی NAT Type 3 هست و پشتیبانی ایرانسل هم میگه امکان تغییر وجود نداره.

خط خونه هم ظاهرا فیبر هست و از پارس‌آنلاین سرویس خریدم گفتند امکانش نیست و پول رو پس دادن! حدود یکماه هم چندبار رفتم مخابرات برای تغییر فیبر به مسی و اینکه حتی اگر بشه یک خط مسی جدید بخرم، ولی نمیدن! حتی با خود رئیس مخابرات منطقه رفتم صحبت کردم و از این سامانه (bazresi.telecom.ir) شکایت ثبت کردم باز هم گفتند نمیشه و باید از خود مخابرات ADSL بگیری!

حالا 2 تا سوال دارم.

1. کسی راه دیگه‌ای میشناسه که بشه خط مسی گرفت و از همون شرکت‌های خصوصی اینترنت بگیرم؟
    2. اگر هیچ راهی نیست، اینترنت مخابرات برای بازی خوبه؟ NAT Type چنده؟ (چندبار با 2020 تماس گرفتم، هربار 15 دقیقه تو صف بودم، کلا نمیدونند NAT Type چی هست!)

1- اگه کل کافو یا کافوهای محله مسکونی شما به کافوی نوری تبدیل شده باشند، کلیه خطوط فیبر شده یا میشند و امکان دریافت خط مسی نیست.
    2- اینترنت مخابرات مشکا ای پی نداره ولی بسته به شهری که هستید ممکنه پینگ بد یا خوبی داشته باشه. اگه تونستید پینگش رو مطمئن بشید

6. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

شاتل در تهران ستارخان ضعیف هست می خام اسیاتک بگیرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه only4u-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دیروز بالاخره از مخابرات (البرز، کرج، مرکز شهید کاظمی) ADSL رو گرفتم. سرعت 8Mbps یک ماهه مبلغ ۵۰ هزار تومان.
    همون شب وصل شد، تنظیمات مودم رو انجام دادم، بعد از اتصال تست سرعت از چند سایت مختلف 1.9Mbps بیشتر نمی‌شد. امروز صبح بعد از تماس با ۲۰۲۰ تغییر دادن و گذاشتن روی ۸ و باز هم تست سرعت از ۵.۵ یا ۶ بالاتر نمیره! این هم ظاهرا یکی دیگه از روش‌های دزدی مخابرات هست، حتما باید تماس بگیرید تا سرعتی که خریدید رو تنظیم کنند براتون! (شخصا از سال ۹۳ تا ۹۶ از پارس‌انلاین روی همین خط سرویس داشتم، سال آخر سرعت 16Mbps خریده بودم و هیچ مشکلی نبود)
    مشکل دوم هم مربوط به پینگه که میانگین 300ms هست! برای پینگ هم با ۲۰۲۰ تماس گرفتم و گفتم پینگ بالاست بررسی کنید، میگه برای بازی آنلاین می‌خواید، گفتم بله، میگه اینترنت که برای بازی نیست!!! (پشتیبان بی‌شعور تا این سطح تا حالا ندیده بودم!) و در نهایت هم گفت پینگ همینه که هست و ما کاری نمی‌کنیم.
    پول رو هم گفت پس نمیدن اگر بخوام کنسل کنم.
    در ضمن NAT Type هم ۲ بود.

به هر حال دوستان هر کاری می‌کنید، اگر در حال حاضر از شرکت خصوصی ADSL دارید به هیچ وجه کنسل نکنید، اگر برای مدتی لازم ندارید هم به نظرم با ارزون‌ترین سرویس اشتراک رو نگه دارید.

واقعا برای خودم متاسفم که دارم توی همچین مملکتی زندگی می‌کنم که اجازه خرید یک اینترنت رو هم به آدم نمیدن.
    Last edited by only4u-m; 29-08-2018 at 09:33.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان برای 8 مگابیت در اصفهان از بین شرکت های فن آوا ، پیشگامان و شاتل کدام را پیشنهاد می کنید؟ ( خودم فعلا مخابرات و صبانت دارم ولی طرح های جدید پیشگامان وسوسه کننده است).(در پوشش داتک ، های وب ، آسیاتک و پارس آنلاین نیستم)

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان برای 8 مگابیت در اصفهان از بین شرکت های فن آوا ، پیشگامان و شاتل کدام را پیشنهاد می کنید؟ ( خودم فعلا مخابرات و صبانت دارم ولی طرح های جدید پیشگامان وسوسه کننده است).(در پوشش داتک ، های وب ، آسیاتک و پارس آنلاین نیستم)
    پیشنهادی نیست ADSL ... مثله هندونه در بستس ... شما فاصله تا مرکز مخابرات رو کیفیت کابلت شرط اول داشتن ی سرویس خوبه

11. این کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دیروز بالاخره از مخابرات (البرز، کرج، مرکز شهید کاظمی) ADSL رو گرفتم. سرعت 8Mbps یک ماهه مبلغ ۵۰ هزار تومان.
    همون شب وصل شد، تنظیمات مودم رو انجام دادم، بعد از اتصال تست سرعت از چند سایت مختلف 1.9Mbps بیشتر نمی‌شد. امروز صبح بعد از تماس با ۲۰۲۰ تغییر دادن و گذاشتن روی ۸ و باز هم تست سرعت از ۵.۵ یا ۶ بالاتر نمیره! این هم ظاهرا یکی دیگه از روش‌های دزدی مخابرات هست، حتما باید تماس بگیرید تا سرعتی که خریدید رو تنظیم کنند براتون! (شخصا از سال ۹۳ تا ۹۶ از پارس‌انلاین روی همین خط سرویس داشتم، سال آخر سرعت 16Mbps خریده بودم و هیچ مشکلی نبود)
    مشکل دوم هم مربوط به پینگه که میانگین 300ms هست! برای پینگ هم با ۲۰۲۰ تماس گرفتم و گفتم پینگ بالاست بررسی کنید، میگه برای بازی آنلاین می‌خواید، گفتم بله، میگه اینترنت که برای بازی نیست!!! (پشتیبان بی‌شعور تا این سطح تا حالا ندیده بودم!) و در نهایت هم گفت پینگ همینه که هست و ما کاری نمی‌کنیم.
    پول رو هم گفت پس نمیدن اگر بخوام کنسل کنم.
    در ضمن NAT Type هم ۲ بود.

به هر حال دوستان هر کاری می‌کنید، اگر در حال حاضر از شرکت خصوصی ADSL دارید به هیچ وجه کنسل نکنید، اگر برای مدتی لازم ندارید هم به نظرم با ارزون‌ترین سرویس اشتراک رو نگه دارید.

واقعا برای خودم متاسفم که دارم توی همچین مملکتی زندگی می‌کنم که اجازه خرید یک اینترنت رو هم به آدم نمیدن.
    وایرلس بگیر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •