تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 63 از 70 اولاول ... 1353596061626364656667 ... آخرآخر
نمايش نتايج 621 به 630 از 692

نام تاپيک: کلوپ Asus Fonepad 7 ME372CG

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان من بعد از اینکه به اندروید 5 اپدیت کردم نرم افزار اینستنت دیکشنری رو دیگه ندارم. همون نرم افزار که کلمه ها رو هایلایت میکنی بعد ترجمه میکنه لطفا کمک کنید خیلی از این نرم افزار استفاده میکردم اگه میدونستم میپره عمرن اپدیت نمیکردم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام
    دوستان من بعد از اینکه به اندروید 5 اپدیت کردم نرم افزار اینستنت دیکشنری رو دیگه ندارم. همون نرم افزار که کلمه ها رو هایلایت میکنی بعد ترجمه میکنه لطفا کمک کنید خیلی از این نرم افزار استفاده میکردم اگه میدونستم میپره عمرن اپدیت نمیکردم
    سلام شما میتونید از بابیلون استفاده کنید که تقریبا همین قابلیت رو داره
    داره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام دوستان تبلت من مدتی هست به شدت کند شده و فکر میکنم دلیلش هم تعداد بسیار زیاد اپلیکیشن هام باشه. مشکل آینه که برنامه های در حال اجرای تبلتم خیلی زیاده که اکثرا خودشون اجرا میشن و من از تنظیمات متوقف میکنمشون ولی باز اجرا میشن. من از کیبورد Swift key استفاده میکنم که معمولا هنگه و به سختی تایپ میکنم. لطفا برای حل این مشکلها راهنماییم کنید. در ضمن من مدتی دنبال روت کردنش بودم که دیدم هیچ نرم افزاری رو این مدل جواب نمیده و ناامید شده بودم تا اینکه امروز دیدم اینجا گویا همه روت کردن و من از غافله عقب موندم. ممنون میشم اگه بگید چطور روت کردید.

داره خودمونی میشه arcopal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام یه چند روزی میشه که تبلت من نه بلوتوثش روشن میشه نه وای فایش رنگ کلید وای فای هم خاکستری هستش و مثل سابق آبی نیست.ریست کارخانه هم کردم فایده نداشت.آپدیت هم اصلا نکردم.لطفا کمکم کنین.

اگه نباشه جاش خالی می مونه muhakh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    SHIRAZ

پيش فرض

سلام دوستان تبلت من مدتی هست به شدت کند شده و فکر میکنم دلیلش هم تعداد بسیار زیاد اپلیکیشن هام باشه. مشکل آینه که برنامه های در حال اجرای تبلتم خیلی زیاده که اکثرا خودشون اجرا میشن و من از تنظیمات متوقف میکنمشون ولی باز اجرا میشن. من از کیبورد Swift key استفاده میکنم که معمولا هنگه و به سختی تایپ میکنم. لطفا برای حل این مشکلها راهنماییم کنید. در ضمن من مدتی دنبال روت کردنش بودم که دیدم هیچ نرم افزاری رو این مدل جواب نمیده و ناامید شده بودم تا اینکه امروز دیدم اینجا گویا همه روت کردن و من از غافله عقب موندم. ممنون میشم اگه بگید چطور روت کردید.
    دوست عزیز احتمالا شما تعداد نرم افزار های زیاد نصب کردید که این باعث کند شدن کارکرد میشه حتی اگه برنامه هارو یه مدت بعد پاک کنید بازم گوشه ای از فضای شما رو اشغال میکنه اگر پاک کردن کش و برنامه های اضافی و غیر فعال کردن برنامه های غیر ضروری رو یتبلت رو امتحان نکردید پیشنهادم اینه که این کارهارو انجام بدین اگر جواب نداد احتمالا با ریست کارخانه عملکرد تبلت بهتر میشه
    در ضمن برای روت کردن این تبلت برنامه ای نیست شما باید بصورت دستی روت کنید

6. این کاربر از muhakh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ni1

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    SHIRAZ

پيش فرض

سلام یه چند روزی میشه که تبلت من نه بلوتوثش روشن میشه نه وای فایش رنگ کلید وای فای هم خاکستری هستش و مثل سابق آبی نیست.ریست کارخانه هم کردم فایده نداشت.آپدیت هم اصلا نکردم.لطفا کمکم کنین.
    خوب آپدیت کن شاید درست بشه

داره خودمونی میشه arcopal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

وقتی وای فای کار نمیکنه چطور آپدیت کنم .اینترنت سیم کارتو هم با اون قیمت بالا و سرعت کم بی خیال

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

دوست عزیز احتمالا شما تعداد نرم افزار های زیاد نصب کردید که این باعث کند شدن کارکرد میشه حتی اگه برنامه هارو یه مدت بعد پاک کنید بازم گوشه ای از فضای شما رو اشغال میکنه اگر پاک کردن کش و برنامه های اضافی و غیر فعال کردن برنامه های غیر ضروری رو یتبلت رو امتحان نکردید پیشنهادم اینه که این کارهارو انجام بدین اگر جواب نداد احتمالا با ریست کارخانه عملکرد تبلت بهتر میشه
    در ضمن برای روت کردن این تبلت برنامه ای نیست شما باید بصورت دستی روت کنید
    بله حق با شما بود از نرم افزار DU Speed Booster استفاده کردم و الان به طرز باور نکردنی سرعت تبلت بالا رفت. ممنون. روت دستی رو میشه توضیح بدید. من حتما باید گوشیم رو روت کنم ممنون میشم کامل توضیح بدین.

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    SHIRAZ

پيش فرض

بله حق با شما بود از نرم افزار DU Speed Booster استفاده کردم و الان به طرز باور نکردنی سرعت تبلت بالا رفت. ممنون. روت دستی رو میشه توضیح بدید. من حتما باید گوشیم رو روت کنم ممنون میشم کامل توضیح بدین.
    یه سرچ کوچیک تو نت بزنی خیلی چیزا پیدا میکنی ولی کلا بخوام بگم چطوریه مثل اینه که شما یه ورژن ویندوز کرک شده رو بخوای بجای ویندوز اورجینال محدود شده نصب کنی
    ینی دقیق باید سیستم عامل عوض کنی که اسم سیستم عامل درلفظ عامیانه اندروید بازها میشه کاستوم رام

11. این کاربر از muhakh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ni1

پروفشنال Extreme-Forces's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

وقتی وای فای کار نمیکنه چطور آپدیت کنم .اینترنت سیم کارتو هم با اون قیمت بالا و سرعت کم بی خیال
    تو سایت ایسوز آپدیت ها وجود داره و میتونید دانلود کنید و خودتون دستی آپدیتش کنید.
    فقط دقیقا نمیدونم چجوریه آپدیش.
    فکر کنم باید رامو از اونجا دانلود کنید و بریزید رو حافظه دستگاه , بعد از منوی بوت آپدیتش کنید.
    تو سایت ایسوز باید راهنماشم باشه.

13. این کاربر از Extreme-Forces بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •