تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 63 از 171 اولاول ... 135359606162636465666773113163 ... آخرآخر
نمايش نتايج 621 به 630 از 1701

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های 2012 LG

اگه نباشه جاش خالی می مونه m2r164's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من خرید از ال جی سنتر رو به شما پیشنهاد می دم من حتی مغازش هم نرفتم زنگ زدم آوردن خونه و در خونه با pos های که آوردن کارت کشیدم
    البته من مدلم رو انتخاب کرده بودم و خیالم راحت بود
    در کل بشما بگم اگر کمی بخواهید هزینه کنید من مدل های جدید 2012 رو بشما توصیه می کنم. چون هم زیبا و دلربا هستند و کیفیتشون قابل قبلو هست مدلی که شما میگین قکر کنمlw5700 باشه که اون هم سه بعدی و اسمارت هست این هم گزینه جالبی هست
    اما نظر شخصی من اگر میتونید هزینه کنید مدل های جدید ال جی
    اما اگر براتون هزینه مهم هست مدل LW5700 مدل قابل قبولی هم هست
    اگر اینکه اصلا براتون سه بعدی و اسمارت مهم نیست سامسونگ هم چند مدل داره که جدید هستند و حتی زیر 2 تومن شما میتونید 46 اینج بخرید. این تی وی های هم فول اچ دی هستند. ظاهر قابل قبولی هم دارند.
    توصیه من بشما این هست که دنبال سونی نروید من تجربه خوبی ندارم چون تی وی 2 تا از دوستام که سونی بود پنلش آسیب دید و مجبور شدند عوض کنند.
    در کل الجی یا سامسونگ بردارید.

2. این کاربر از m2r164 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه مجاز's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    راستش دنبال یه تلویزیون 40 یا 42 اینچ هستم و برای همینم دیروز و امروز تقریبا خیلی هم تو اینترنت و هم تو جمهوری گشتم؛ خواستم نظرتونو راجع به بهترین انتخاب نسبت به قیمت بدونم ..
    دلیل پرسیدن تو این تاپیک هم این بود که اکثر مدلهایی که دیدم LG بودن ..
    قابلیت 3D برام زیاد مهم نیست برای همین یکی از گزینه های اصلیم LS57000 هست؛ گزینه مقابل این مورد هم احتمالا Sony EX520 هست "البته بانه ایش"
    حالا سئوالام به ترتیب اینها هست و ممنون میشم که جوابشونو بدین :

1- این مدل LS57000 من حیث المجموع گزینه مناسبی هست ؟ اگه معایبی داره بگین و در مقام مقایسه با سونی چطوره ؟
    2- با توجه به اختلاف قیمت با مدل های بالایی و اضافه شدن قابلیت هایی نظیر کنترل جادویی و دانگل وای فای و شاید قابلیتهایی که من ازش اطلاعی ندارم گزینه دیگری رو پیشنهاد میدین .. ؟ با چه اختلاف قیمتی ؟
    3- و اگه پیشنهادتون مدلهای بالاتر هست اون رو در مقایسه با EX720 چطور میبینید ؟

و به عنوان آخرین سئوال با توجه به رنج قیمت متفاوت حتی بین فروشندگان گلدیران، اگه بنا به انتخاب LG بشه فروشنده منصف و مطمئنی رو می شناسید ؟
    با سلام
    بنده بعنوان کسی که هم سامسونگ داشته و هم ال جی خریده (به تازگی) توصیه می کنم دور سامسونگ را خط بکشی.دلایلش را چند پست قبلتر گفتم.اما در مقایسه با سونی به نسبت قیمت بنده بازهم ال جی را پیشنهاد میکنم چون کیفیت تصویر این دو برند به اندازه اختلاف قیمتشون اختلاف نداره و هر دو خوبن!
    قیمتها هم اکثرا در نمایندگی ها با هم اختلافی نداره.لیست نمایندگی ها را از سایت گلدیران میتونید بگیرید.
    در مورد این مدل هم اطلاعی ندارم ولی از LM62000 خودم راضیم.البته من هم اگه یکبار دیگه قرار به خرید باشه تلویزیون 3D را انتخاب نمیکنم چون خیلی بکارم نمیاد و پول اضافی هدر دادن.اما قابلیت smart tv یا همون تلویزیون اینترنتی برام جالبه!

داره خودمونی میشه ماتريكس's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    شمال خوزستان (اري ترين)

پيش فرض

امروز وای فای داخلی رو خواستم تست کنم (مدل 62000) دیگه مطعنم که نداره . حالا نمیدونم اگه دانگل رو بخرم میشه بای وای فای گوشی SHARE کنم یا نه ؟

5. این کاربر از ماتريكس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه مجاز's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

امروز وای فای داخلی رو خواستم تست کنم (مدل 62000) دیگه مطعنم که نداره . حالا نمیدونم اگه دانگل رو بخرم میشه بای وای فای گوشی SHARE کنم یا نه ؟
    ممنون از جوابتون.بله انگار همینطوره که میگین.یعنی گلدیران نه دانگل و نه کنترل جادویی را روی این مدل میده در حالیکه بر اساس آنچه در سایتش و بروشورهاش نوشته باید هردو را بده.من که تا این دو قلم را ازشون نگیرم بی خیال نمیشم.شما هم لطف کنید اگه به نتیجه رسیدید حتما اطلاع بدبد.
    ضمنا تا اونجا که من فهمیدم برای شر کردن احتیاج به شبکه دارید.یعنی باید یه اکسس پوینت داشته باشید و از اون طریق موبایل و تلویزیون و ... را شر کنید.اگه اشتباه میکنم اساتید تصحیح کنند لطفاً

پروفشنال parham511's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

سلام

خواهش میکنم دوستانی که LM66100، LM67100، LM76100 دارن بگن زاویه دید این مدلها چطوره، یعنی وقتی تلویزیون روشنه و از کنار بهش نگاه میکنید تصویر آیا روشنتر یا تیره تر بنظر میاد یا خیر؟
    ممنونم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه m2r164's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به به آقا پرهام
    چه عجب

به نظر من زاویه دید خوبی داره و تقریبا تغییری احساس نمی کنید ولی اگر زاویه شما خیلی تند باشه خیلی کم تیره میشه .

9. این کاربر از m2r164 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

66100 زاویه دید تا حدود 179 درجه تصویر دارید.
    من درحال نوشتن این پست روی شبکه خبر امتحان کردم.
    تار شدگی احساس نمیشه ولی به خاطرکم شدن زاویه دید شما دید کمتری دارید.

11. این کاربر از arash51 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ماتريكس's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    شمال خوزستان (اري ترين)

پيش فرض

ممنون از جوابتون.بله انگار همینطوره که میگین.یعنی گلدیران نه دانگل و نه کنترل جادویی را روی این مدل میده در حالیکه بر اساس آنچه در سایتش و بروشورهاش نوشته باید هردو را بده.من که تا این دو قلم را ازشون نگیرم بی خیال نمیشم.

شما هم لطف کنید اگه به نتیجه رسیدید حتما اطلاع بدبد.
    ضمنا تا اونجا که من فهمیدم برای شر کردن احتیاج به شبکه دارید.یعنی باید یه اکسس پوینت داشته باشید و از اون طریق موبایل و تلویزیون و ... را شر کنید.اگه اشتباه میکنم اساتید تصحیح کنند لطفاً
    واسه شبکه کردن درست ولی وقتی گوشیم رو بخوام به لپ تاپ وصل کنم خود گوشی تبدیل میشه به اکسس پوینت . خیلی راحته بعد هم با لپ تاپ اونو پیدا میک نم و وصل میشن .
    راستی گوشیم evo 3d هست . فیلمبرداریش سه بعدیه خیلی جالبه فیلمهاش رو راحت میشه تو تلویزیون نگاه کرد کیفیتش هم از خیلی کلیپ ها بیشتره . راحت hd میگیره . با برنامه فول hd هم میشه . چند تا کلیپ خودم فیلمبرداری کردم بیرون زدگی رو کاملا مشخص می کنن .

13. این کاربر از ماتريكس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه wriatoth's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام

خواهش میکنم دوستانی که LM66100، LM67100، LM76100 دارن بگن زاویه دید این مدلها چطوره، یعنی وقتی تلویزیون روشنه و از کنار بهش نگاه میکنید تصویر آیا روشنتر یا تیره تر بنظر میاد یا خیر؟
    ممنونم.
    76100:زاویه دید به دلیل پنل ips واقعا عالیه!

15. این کاربر از wriatoth بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه xdvbxkaomx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام دوستان در مورد امکان WIDI این تی وی ها سئوالی برام پیش اومده تو تبلیغات این امکان جدید اکثرا دیده شده که مینویسن هر تصویر در حال پخش در لپ تاپ با این امکان رو میتونیم بصورت بی سیم روی این تی وی ها داشته باشیم

1 - کسی این امکان رو تست کرده ببینه آیا واقعا اینطوریه یا نه ؟ ( مثلا میتونیم یه فیلم رو با KMPlayer با زیرنویس فارسی پخش کنیم و همزمان دقیقا هون تصویر رو روی تی وی داشته باشیم ؟ یعنی اگه رنگ زیرنویس یا فونش رو تو برنامه درحال پخش تغییر دادیم اون تغییرات در تی وی هم به همون شکل دیده بشه ؟)

موقع پخش فیلم از طریق پورت USB و یا شبکه :
    2- خود تی وی زیرنویس فارسی رو چطوری پخش میکنه امکاناتش در چه حده ؟ یعنی تنظیماتش چیه ؟ از طریق خود تی وی میشه فونت و رنگ زیرنویس رو تغییر داد مثلا میشه با فونت تیتر یا زر و رنگ زرد زیرنویس فیلم در حال پخش رو تو تی وی دید ؟ ( منظورم اینه که خودمون بتونیم موقع پخش زیرنویس فارسی روی فیلم نوع فونت رو به فونت دلخواه با رنگ دلخواه تغییر بدیم ( دقیقا مثل امکانی که تو پی سی و نرم افزارهایی مثل KMPlayer و JetAudio داریم ) ) ؟
    3- آیا میشه برای زیرنویس در حال پخش حاشیه مشکی ایجاد کرد که راحت تر دیده بشه ؟
    4 - آیا میشه سایز فونت زیرنویس درحال پخش رو تغییر داد ؟
    5 - کیفیت زیرنویس چطوریه منظورم اینه که آیا لبه های زیرنویس مثل موقع پخش زیرنویس تو پی سی صاف و قشنگه یا مثل زیرنویسهای صدا و سیما دندونه دار و نا صاف دیده میشه ؟

البته میدونم که از طریق خروجی HDMI کارت گرافیک میشه اینکاری رو که من نیاز دارم رو انجام داد ولی من مشکلم اینه که فاصله پی سی تا تی وی بیشتر از 15 متره و نمیشه با کابل HDMI اونا رو به هم وصل کرد حالا خواهش میکنم یکی بیاد جواب بده آیا راهی هست بوسیله امکان WIDI و یا پورت USB خود تی وی ها موقع پخش فیلم تغییرات لازم رو در مورد زیرنویس فارسی انجام داد ؟

در مورد برنامه های قابل نصب تو این تی وی ها :

6 - کسی اطلاعی داره نوع برنامه ها چیه مثلا این برنامه ها مخصوص خود الجی هستش یا از نت هم میشه با دانلود از سایتهای دیگه و نصب اونها رو تی وی اونا رو داشته باشیم ؟ آخه من تو یه عکسی دیدم بازی " طناب را ببر " Cut the rop که برای سیستم عامل گوشی های آیفون و آندرویدی نوشته شده بود رو تی وی نصب شده و آیکون بازی تو صفحه تی وی دیده میشد منظورم اینه که آیا میشه اینجور بازیها رو روی تی وی نصب و اجرا کرد من عاشق بازیهای آندرویدی هستم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •