تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 63 از 113 اولاول ... 135359606162636465666773 ... آخرآخر
نمايش نتايج 621 به 630 از 1125

نام تاپيک: طرفداران لپ تاپ قدرتمند xps L502

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

شما مثکه تا حالا پشت لپ تاپتو ندیدی !!!
    این لپ تاپ هم اچ دی ام آی داره هم مینی دیسپلی . این کابلم هر جا وسایل اپل داشته باشه هست . مارک های متفرقه هم هست حتما ....
    شرمنده... تابحال پرت mini display ندیده بودم !

دوست عزیز میشه لطفا بگید ساخت چه کشوری هست؟چین یا جای دیگه؟
    با صدا و طرز کار FAN مشکلی داشتین یا نه ؟
    فکر نمیکنم دیگه توی ایران وسیله برقی پیدا بشه که ساخت جائی بجز چین باشه !
    ولی به گمونم این لپتاپی که دست منه، به سفارش canada باشه. چون وقتی ویندوزش اومد بالا، پیشفرضش روی کشور canada بود.
    فنش هم مشکلی نداره. چطور مگه؟

میشه قیمت کامل با گارانتی هاشو بگین این سیستم

ram;8gb
    گرافیک;2gb 540gfx
    i7
    از زیگورات
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با گارانتی یک ساله 1,620,000

من همین کانفیگو با گارانتی یک ساله و کابل تبدیل HDMI به VGA (که 10,000 تومن خریدم) میتونم بهتون بدم با تخفیف عالی.
    در ضمن مال من کارت TV داخلی هم داره که توی سایت Digikala ننوشته!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

فکر نمیکنم دیگه توی ایران وسیله برقی پیدا بشه که ساخت جائی بجز چین باشه !
    ولی به گمونم این لپتاپی که دست منه، به سفارش canada باشه. چون وقتی ویندوزش اومد بالا، پیشفرضش روی کشور canada بود.
    فنش هم مشکلی نداره. چطور مگه؟
    آخه خیلی ها مخصوصا تو فروم های انگلیسی زبان از مشکل فن L502x گفتن
    مشکلش اینطوریه که با کارهای کوچیک(مثلا اجرای Browser) سرعت فن میره بالا میره پایین...همینطور بالا..پایین
    خیلی شاکی بودن از اینکه بد جور میره رو اعصاب آدم
    بعضی ها یک کارایی کرده بودن مشکل برطرف شده بود...ولی راه حل ها خیلی به نظر منطقی نمیومد و برای همه اعضای فروم هم جواب نداده بود...مثلا یکیش کم کردن درصد استفاده از CPU بود که البته باعث غیر فعال شدن حالت Turbo هم میشه
    اگه تو Google عبارت dell xps l502x fan noise problem رو سرچ کنین ویدئوی این مشکل هم می تونین ببینین

3. این کاربر از H.AH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال tranceyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان عزیز سلام
    سوال مهمی داشتم لطفا کسی میتونه راهنمایی کامل کنه بهم ممنونش میشم
    مدتی هست که ویندوزم کند شده همه چیز یعنی بعد الان من یه درایو دیگه هم ساختم و کلی هم ویندوز رو اپدیت کردم و اینا
    و حالا نمیدونم ویندوز نصب کنم یا بکاپ رو ریکاوری کنم و اگه ویندوز باید نصب کنم کدوم سی دی لپ تاپ رو باید استفاده کنم
    و اگه قرار باشه ریکاوری کنم بکاپ خود شرکت رو اطلاعات چه بلایی سرشون میاد اطلاعاتی که توی درایو ساخته شده دارم!!!!

کسی یه راهنمایی نداره بکنه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه m.prodigy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    در خودم

پيش فرض

سلام کاربر عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولاهه سونی یا ایسوس بخری از این بهتره الان N55SF ایسوس با ساب ووفر و فول اچ دی 1580 قیمتشه البته بدون گارانتیش .نظر من رو بخوای میگم فقط دل نخر چون فقط ظاهرو زیبایی رو داره یکی از دوستام که فروخته بود میگفت l502 گرافیک اب میکنه موقع بازی کردن زیاد وکلی دردسرهای دیگه مشکل لرزش صفحه و صفحه ابی کلا اون از 5110 که میمونه اسباب بازی اشغال اشغال این از این.اگه یه چیزه عالی میخوای برو سراغ سونی من خودم بهمن ماه میخوام مدل Sony Vayo F224FX/B رو بخرم تقریبا 1800 در میاد با گارانتی ایران رهجو ولی احتمالا یک عمر لپ تاپه برای ادم.نظر من رو میخوای به عنوان خودم 2 سال مغازه کامپیوتر فروشی داشتم یا ایسوس بخر یا سونی از بین مدلهای ایسوس N53SN خوبه وN73SV وهمین مدلی که دوستمون هم گفت علیه منتها حیف که ویندوز اورجینال نداره همین N55SF ولی به هر حال نظره خودتونه.یه نگاهی هم ه مدلهای سونی F بنداز هم بکلایت کیبورد داره هم FULL HD هستش هم صدای خوبی داره هم بدنه محکمی داره و هم از نظر کارایی 1000 برابر بهتر از دل هست.ایسوس هم عالیه منتها به پای سونی نمیرسه شماها تا از نزدیک نبینید سونی رو حرف من رو شاید باور نکنین.همگی موفق باشین.یا حق.
    البته حرفت صحیحه که بالاخره سونی یه چیز دیگه است اما باید توجه کنیم که سونی مقدار زیادی داره پول اسمش رو میخوره و اکاناتی که l502 داره اون نداره مثلا سیم کارت خوردن یا تی وی تیونر یا کانفیگ خوبش.هرچند معیایب کمی هم داره اما به قیمتش به نظر من می ارزه.
    من که ازش راضی ام.لپ تاپ ایسوز و سونی هم داشتم اما زیاد فرقی نمی کنن.همشون یه کار رو انجام میدن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

کسی نیست ....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

اطلاعات کاملتر در مورد چه چیزی میخواید؟

آخه خیلی ها مخصوصا تو فروم های انگلیسی زبان از مشکل فن L502x گفتن
    مشکلش اینطوریه که با کارهای کوچیک(مثلا اجرای Browser) سرعت فن میره بالا میره پایین...همینطور بالا..پایین
    خیلی شاکی بودن از اینکه بد جور میره رو اعصاب آدم
    بعضی ها یک کارایی کرده بودن مشکل برطرف شده بود...ولی راه حل ها خیلی به نظر منطقی نمیومد و برای همه اعضای فروم هم جواب نداده بود...مثلا یکیش کم کردن درصد استفاده از CPU بود که البته باعث غیر فعال شدن حالت Turbo هم میشه
    اگه تو Google عبارت dell xps l502x fan noise problem رو سرچ کنین ویدئوی این مشکل هم می تونین ببینین
    این چیزی که میگید من توی بیشتر لپتاپ ها ، حتی لپتاپ سونی (اصل آمریکایی) دیدم. چیزی نیست که مختص این لپتاپ باشه!
    حتی PC خودمم بخاطر اینکه CPUش AMD هست، موقعی که دارم باهاش کار سنگین میکنم، دور فنش زیاد میشه.

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

لپ تاب های دل سری وسترو و لاتیتود مرگ ندارن
    خر کار هستن و خیلی خنک کار میکنن
    دل و ای بی ام یک شرکت مادر در تولید لپ تا هستند

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

من l501 داشتم و کاملا ازش راضی بودم.کیفیت ساختش هم بسیار عالی بود.مخصوصا بدنه آلومینیومی.حتی قسمت داخلیش هم از جنس آلومینیوم مشکی طرحداره که خیلی جلوه قشنگی داره.تنها مشکلی که باهاش داشتم این بود که وسط بازی های سنگین یهو هنگ میکرد و خارج میشد که تا اونجا که فهمیدم بخاطر آپدیت نبودن درایور کارت گرافیک بود. تو بقیه موارد هیچ مشکلی نداشت.اینکه میگن سونی بهتره واقعا با این کانفیگ قیمت یه لپ تاپ سونی میره بالای دو میلیون. به هر حال قیمت هم یه فاکتور مهمیه.من لپ تاپمو فروختم و اگه بخوام دوباره بخرم حتما l502 میخرم با توجه به تجربه خوبی که با l501 داشتم.

11. این کاربر از M.etallic.A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

خوب دیگه من تصمیم گرفتم L502x بخرم
    فقط میمونه سؤال از قیمت و گارانتی و این چیزا که اگه دوستان لطف کنن یک کم اطلاعات به من بدن ممنون میشم
    اول کانفیگ مورد نظرم :

Cpu : I7 2630
    Ram : 8G
    Graphic : 2G GT540M
    Display : 1366*768
    HDD : 256GB SSD
    Optical Drive : DVD RW
    Battery : 6Cell

1-به نظرتون Optical Drive بلوری باشه یا نه؟(با توجه به اینکه صفحه نمایش HD هست نه Full HD )
    2-با باتری 6Cell 'گیرم میاد یا نه؟
    3-این لپتاپ یه رنگ مایل به طلایی هم داره...میتونم پیدا کنم؟
    4-میگن گارانتی تو ایران کشکه...گارانتی معتبر(مثلا زیگورات) هم خیلی گرونه...خیلی هم تعریفشو نمکینن...درباره گارانتی نظرتون چیه؟
    5-با هارد SSD پیدا میشه یا نه؟

ممنون میشم جواب بدین...منتظرم...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •