تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 63 از 329 اولاول ... 135359606162636465666773113163 ... آخرآخر
نمايش نتايج 621 به 630 از 3281

نام تاپيک: مشکلات مربوط به گوشی های اندرویدی

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

مدل گوشی : Sony Xperia P
    وقتی SMS میاد ، گوشی قفل هستش ، ولی متن پیغام به طور شناور در نوار بالای گوشی نشان داده میشود؟
    چکارش باید کرد؟ دقیقا یادم نیست از کی اینطوری شده!
    نه برنامه ی جدیدی نصب کردم نه تنظیماتی چیزی!
    سلام.

شما به قسمت اس ام اس هاتون برید و از منو گزینه ستینگ رو انتخاب کنید(ستینگ اس ام اس نه ستینگ گوشی باید اول وارد اس ام اس ها بشید(صفحه اول اس ام اس)) وقتی وارد شدید تقریبا" انتهای صفحه ستینگ یک قسمت هست بنام Preview Message ، تیکش رو بردارید دیگه اس ام اس هارو براتون توی نوار بالا نشون نمیده.

2. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام
    گوشی xperia s اس ام اس نه بهش میره نه میاد
    با *#*#4636#*#* تو قسمت phone information خواستم SMSC شماره مرکز اس ام اس رو update کنم ولی update error میده
    یه جا شنیدم گفتند قفل سیم کارتو باید بشکونی نفهمیدم یعنی چی
    یکی هم گفت سیم کارتمو از عوض کردم درست شد اما متاسفانه سیم کارت پانچ شده دیگه ندارم که توش جا شه
    میشه کمک کنید؟
    سلام .

برای تغییر مرکز اس ام اس نیاز به کد ندارید ،شما برید توی صفحه اصلی اس ام اس هاتون و اونجا منو رو بزنید و ستینگ رو انتخاب کنید بعد توی قسمت text message settings میتونید شماره مرکز رو بصورت دستی وارد کنید (توی قسمت Message center).البته اگر مشکل شما مربوط به شماره مرکز باشه.
    Last edited by AryanLand; 26-04-2013 at 22:42.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

مرسي دوسته من
    يکي از دوستام امروز اوست نصب کرد دايم ارور ميداد که ويروس داره ولي در همين حد نه از ورودش جلو گيري کرد و نه از فعاليتش کلا فرماليته بود نظرتون در مورد نورتون چيه
    سلام.

من عرض کردم با هیچ کدومش کار نکردم که بتونم راهنمایی کنم یا نظر بدم.با توجه به اینکه روی سیستم هام (لپ تاپ و پی سی ) این 2 تا رو داشتم و میدونستم برای آندروید هم اومده و اینکه روی ویندوز کارشون واقعا" عالی هست گفتم این دوتا فکر میکنم خوب باشه.البته الانهم از یکی از دوستان که استفاده میکنه سوال کردم میگفت Avast داره (روی گوشی ) و راضی بود.

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی و علوم انسانی havzhini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام

من یه گوشی الجی c660 دارم
    برای تماس هربار که تماس میگرم اگه تماس برقرار نشه یا اشغال باشه ارتباط که قطع میشه گوشی میاد صفحه هوم و دوباره باید قفل رو باز کرد رفت توی کانتکت و تماس گرفت
    برای تماسهای مکرر که بخوای بگیری واقعا ازاردهندست

راهی هست همچین حالتی نباشه و اگه تماس برقرار نشد بازم توی تماسها بمونه و راحت تماس مجدد گرفت؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

آهان آخه گفتي رو لوگو S گير ميكنه .واسه من اينجوري بود 200 تومن پياده شدم !
    یه ویندوز 7 مجازی ریختم با اون رام نصب کردم حل شد

7. 2 کاربر از ali320m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ati_1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام .

برای تغییر مرکز اس ام اس نیاز به کد ندارید ،شما برید توی صفحه اصلی اس ام اس هاتون و اونجا منو رو بزنید و ستینگ رو انتخاب کنید بعد توی قسمت text message settings میتونید شماره مرکز رو بصورت دستی وارد کنید (توی قسمت Message center).البته اگر مشکل شما مربوط به شماره مرکز باشه.
    ضمن تشکر
    مشکل اینه که این setting رو نداره تو صفحه اس ام اس. فقط تنظیمات delivery و از این قبیل رو داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من برنامه go Lunchero نصب کردم يه سري تغييراتشو ميخوام به حالت اوليه برگردونم در صفحه اصلي مثل ساعت و اب وهوا.
    نواره روشن و خامش کردن بلوتوث و wi Fi که الان براي اينکه اجرا بشه اپديت ميخواد و اپ نميشه چجوري به حالت اوليه برگردونم

ايا ميشه اينارو اپ کرد؟

ميگه اکانته گوگلو ساين اين کن اين کارو ميکنم ولي بازم همون پيغامو ميده حتي وقتي ميخوام از go Market دانلود کنم لطفا راهنمايم کنيد بايد چيکار کنم...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

کسی از دوستان می دونه چطوری میشه با sony xperia v به gprs ایرانسل وصل شد. هر کاری می کنم آخرش میگه تنظیمات موجود نیست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه danavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام.
    دوستان لطفا راهنماییم کنید....
    من گوشی sony p دارم چند روز پیش یه update سیصد مگی براش اومده بود که نصب کردم خیلی هم روون و عالی اجرا میشد خیلی هم خوشگل شده بود! تا اینکه دیشب شارژش خالی شد گوشی هم خاموش شد زدم به شارژ دیگه روشن نمیشه تو همون صفحه اول میمونه ... چه کار کنم !؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه danavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام.
    دوستان لطفا راهنماییم کنید....
    من گوشی sony p دارم چند روز پیش یه update سیصد مگی براش اومده بود که نصب کردم خیلی هم روون و عالی اجرا میشد خیلی هم خوشگل شده بود! تا اینکه دیشب شارژش خالی شد گوشی هم خاموش شد زدم به شارژ دیگه روشن نمیشه تو همون صفحه اول میمونه ... چه کار کنم !؟
    شرمنده حل شد برای اطلا دوستام میگم شاید مثل من به مشکل خوردن: دکمه روشن و ولوم + را همزمان برای 5 ثانیه نگه دارید....!
    الکی الکی داشتیم سکته میکردیم...!
    ولی آپ دیتش رو نصب کنید گوشیتون باحال میش...تبدیل میشه به 4.1.2
    build number 6.2.A.0.400
    kernel 3.0.8+

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •