تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از بازی جنگ های صلیبی چقدر خوشتون می یاد ؟

راي دهنده
543. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالی ترین بازی جهانه

360 66.30%
  • ای بدک نیست

164 30.20%
  • بد ترین بازی جهان

19 3.50%
صفحه 63 از 82 اولاول ... 135359606162636465666773 ... آخرآخر
نمايش نتايج 621 به 630 از 818

نام تاپيک: هر کی بازی جنگ های صلیبی رو داره بیاد تو این تاپیک

اگه نباشه جاش خالی می مونه A M I R 1 1 0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

یکی میشه چند تا فن بگه که بشه راحت توی بازی های شبکه ای برد ؟! من یکی میگم !

همیشه سعی کنید از برج های باریک استفاده نکنید چون بر اثر ضربات منجنیق راحت پایین میان !

آخر فروم باز Traceur's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

یکی میشه چند تا فن بگه که بشه راحت توی بازی های شبکه ای برد ؟! من یکی میگم !

همیشه سعی کنید از برج های باریک استفاده نکنید چون بر اثر ضربات منجنیق راحت پایین میان !
    تو بازی شبکه ای نه ولی با سیستم بلدم .
    شما می توانید راه ورود و خروج قلعه ی حریف را ببندید و ساختمانهای بیرون قلعه اش را نابود کنید. برای این کار باید صبر کنید تا حریف قلعه یخود را کاملا بسازد سپس جلوی دروازه اش چند ساختمان ارزان مانند چوب بری بزنید طوری که راه ورود و خروج کاملا بسته باشد و هیچ راه نفوذی نباشد. بعد از چند ثانیه تمام ساختمانهای بیرون قلعه اش خراب می شوند. اجرای این ترفند روی قلعه ی Pig چون از تله استفاده می کند سخت تر است.
    ولی انصافا خیلی حال میده البته کماندار هم باید باشه.

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

اینم هست:
    چند کارگر در یک کارخانه
    1- ابتدا کارخانه را (باغداری، معدن سنگ، چوب بری، یا ...) را در جای خود قرار دهید.
    2- بر روی کارخانه مورد نظر کلیک کنید و دکمه Pause را فشار دهید.
    3- حالا بر روی دکمه Z در سمت بالا، دو بار کلیک کنید.
    4- دکمه Pause را بار دیگر فشار دهید.
    5- خواهید دید که یک کارگر به کارخانه اضافه می‏شود و تولیدات افزایش می‏یابد

---------- Post added at 12:18 AM ---------- Previous post was at 12:17 AM ----------

افزایش سرعت انتقال سنگ از معدن به انبار
    برای افزایش سرعت انتقال سنگ از معدن به انبار، ابتدا دقت کنید که کارگر و گاو باربر ایجاد نکرده باشید، اگر هم ایجاد کرده‏اید آن را متروکه کنید. حالا معدن را ایجاد کنید و بعد از این که کارگرها مشغول کار در معدن شدند باید کاری کنید که کارگر و گاو باربر نتوانند به معدن راه یابند. برای این کار می‏توانید از خندق آب یا دیوار و امثال این‏ها استفاده کنید (البته بهتر است که از دیوار استفاده کنید). حالا که دیوار را دور تا دور معدن سنگ کشیدید می‏توانید کارگر باربر را مشغول کار کنید. دقت کنید که برای نتیجه ی بهتر گاو باربر را کنار انبار ایجاد کنید. حالا خواهید دید که کارگر باربر به سرعت سنگ‏ها را با گاو حمل می‏کند.

شناسایی محل تله‏های مرگ و چاله‏های نفت
    همان طور که می‏دانید برخی از دشمنان (مانند Pig ،Wolf و خلیفه) در اطراف برج‏ها و دروازه ورودی قلعه تله مرگ و چاله نفت ایجاد می‏کنند که هنگام حمله شما به قلعه، تله‏های مرگ افراد شما را از بین می‏برند و با آتش گرفتن چاله‏های نفت افراد شما در آتش می‏سوزند. برای شناسایی محل تله‏های مرگ و چاله‏های نفت، یک بنا از منوی پایین صفحه انتخاب کنید، مثلاً پایگاه آموزش سربازان یا چوب‏بری. پس از این که بنا به حالت انتخاب درآمد، پیش نمایش بنا (قبل از کلیک برای ساخت) را در اطراف قلعه حریف حرکت دهید. می‏بینید که محل‏های دارای تله مرگ و چاله نفت با رنگ قهوه‏ای تیره نمایش داده می‏شوند. از این ترفند برای شناسایی محل استقرار سربازان ویژه عرب هم می‏توان استفاده کرد.

شکست سریع دشمن
    برخی از دشمنان از جمله «صلاح الدین» به سرعت رشد می‏کنند و قدرت زیادی کسب می‏کنند و در نتیجه قبل از پیشرفت شما حمله کرده و به افراد شما آسیب می‏رسانند. برای جلوگیری از پیشرفت مزارع و معادن سنگ و سایر منابع دشمن، کافی است بگذارید تا دشمن کار ساخت قلعه خود را تمام کند و دروازه ی قلعه را نیز بسازد. سپس یک بنای کوچک مثل چوب‏بری جلوی دروازه دشمن بسازید تا مانع عبور و مرور افراد و سربازان دشمن شوید. خواهید دید که تمام بناهای ساخته شده دشمن در بیرون قلعه غیب می‏شوند و طلا و منابع دشمن نیز به سرعت کاهش می‏یابد. با استفاده از این ترفند به سادگی و به سرعت می‏توانید دشمن را شکست دهید. (ترفندستان)

کاربرد صحیح سپرها
    در هنگام حمله به دشمن اگر از منجنیق استفاده می‏کنید، با استفاده از سربازان متخصص سپر بسازید و سپرها را هماهنگ با منجنیق‏ها حرکت دهید. با این کار تیرهای دشمن به جای اصابت به منجنیق و حتی افراد شما به سپر اصابت می‏کند. سپرها عمر زیادی دارند و می‏توانند 100 تیر از سربازان کماندار و 10 تیر از منجنیق‏های تیرانداز را تحمل کنند.

منبع: ترفندستان

4. این کاربر از Traceur بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه H.P1366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه ترفند دیگر هم من میگم که البته در 90% مواقع انجام شدنی است
    شما بعد از اینکه دیوار را کشیدید یه سوراخ کوچک در آن تعبیه کنید با این کار سربازان دشمن سعی می کنند از آن سوراخ وارد شوند و شما با کار گذاشتن برجک و سربازان تیر انداز برای آن ها یک مهمانی درست و حسابی می گیرد

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

یه ترفند دیگر هم من میگم که البته در 90% مواقع انجام شدنی است
    شما بعد از اینکه دیوار را کشیدید یه سوراخ کوچک در آن تعبیه کنید با این کار سربازان دشمن سعی می کنند از آن سوراخ وارد شوند و شما با کار گذاشتن برجک و سربازان تیر انداز برای آن ها یک مهمانی درست و حسابی می گیرد
    دوست عزیز
    اینطور که شما می گید سربازای دشمن فقط بدنبال رد شدن از سوراخن...!
    نه اونا که سربازای رو برجکو نادیده نمیگیرن و مثلا کسی مثل خلیفه که گیمرو دور میزنه و از پشت حمله میکنه و همینطور صلاح الدین که با منجنیق قلعه رو داغون میکنه.برای همینم تلاششون برای از بین بردن سربازای رو برجک بیشتر میشه .میتونید امتحان کنید.

آخر فروم باز popowoody's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    ایران ؛ مشهد - ⎠⏠⏝⏠⎝

پيش فرض

یکی سیو یا ترینر بازی جنگ های صلیبی 2 یا 3 رو داره ... لطفا بذارید

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

یکی سیو یا ترینر بازی جنگ های صلیبی 2 یا 3 رو داره ... لطفا بذارید
    جنگهای صلیبی 2 :
    ترینر ورژن 1.4:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ترینر ورژن 1.2:
    کد:
    ترینر ورژن 1.1:
    کد:
    سیو بازی :
    کد:
    یا
    کد:
    --------------------------------
    جنگهای صلیبی 3:
    ترینر ورژن 1.1:
    کد:
    ترینر ورژن 1.2:
    کد:

پروفشنال gonbad city's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    گلستان گنبد کاووس

پيش فرض

ورژن جدیدش هموز نیومده ؟
    یا بازی توی این سبک و گرافیک
    من معتاد این بازی بودم حالا چی بازی کنم که توی این سبک باشه؟
    دوستان لطف کنین جواب بدین

کاربر فعال انجمن موبایل A.N.A.P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Clouds

پيش فرض

دوستان ... چرا توی نسخه ی 3 این بازی اضافه کردن یار محدوده ؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران-بندر

11

ورژن جدیدش هموز نیومده ؟
    یا بازی توی این سبک و گرافیک
    من معتاد این بازی بودم حالا چی بازی کنم که توی این سبک باشه؟
    دوستان لطف کنین جواب بدین
    با سلام ، آخرین نسخه این بازی فعلا Stronghold Crusader Extreme هستش :
    که در سال 2008 منتشر شد یعنی همون ورژن 1.2 Stronghold Crusader که توش چند تا کاراکتر دشمن اضافه شده و میتونین با اونها بجنگین ولی به جز شوالیه راهب = ابت ، همگی قوی هستن و شما رو اگر ضعیف بازی کنین و بدون رمز بازی کنین دخلتان را خواهد در آورد ، پیشنهاد می کنم این بازیرو بدون رمز بازی کنین ، بعد خواهید دید بازی چقدر طعم جنگ واقعی رو میده ... ، خلاصه اگه بازیه دیگه ای در این زمینه می خوای بهت War Craft III رو پیشنهاد می کنم بازی قشنگیه سازندش کمپانی blizzard هستش ، و توش از جادو و ... استفاده کنین ؛ با تشکر .

دوستان ... چرا توی نسخه ی 3 این بازی اضافه کردن یار محدوده ؟؟؟
    منظورت در Stranghold Legends یا همون افسانه های قلعه هسش ! آره کمه ولی نمیدانم چرا ؟؟؟ اما با شخصیت های این بازی هم مقابله کن و سعی کن بدون رمز با آنها نبرد کنی ولی پیشنهاد من این است که ابتدا تمام عملیات Compaign رو تمام کنی سپس اقدام به تیم مسابقه ای کنی خلاصه تصمیم با شماست...، با تشکر

12. این کاربر از *Mehran* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •