تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 625 از 1184 اولاول ... 1255255756156216226236246256266276286296356757251125 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,241 به 6,250 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

پروفشنال jeremy28's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    دووووور

پيش فرض

منم چون قبلا خودم (4 سال پیش ) رفته بودم میدونستم که مغازه معروف تو مدینه و مکه غزاز هست که یه عطرفروشی شیک و با کلاس کاری بالا هست و همیشه سرش شلوغه..آدرس دادم بهش و یه سری عطر بهش معرفی کردم....
    دوستان اگه کسی از آشنایانشون میره سفر حج به نظرم اگه بتونن از طریق اونها عطر تهییه بکنن خیلی خوب هست چون هم مطمئن تر هست و هم قیمتش مناسب هست نسبتا و هم اینکه اکثر برند هایی که تو ایران نیست یا کمیاب هست رو راحت تر میتونند اونجا گیر بیارند...
    آقا mhek عزیز، من مامانم قراره 15 خرداد بره مکه.

من می خوام بهش بگم یه عطر نیچ از اونجا برام بیاره، منتها مامان من اصلاً عطرا رو نمی شناسه و می خوام دقیقاً بهش بگم که کجا بره و چه عطری بخره.
    خودم هم تا حالا قسمت نشده مکه برم و هیچ مغازه ای رو اونجا نمی شناسم.
    اما شنیدم که بازارهای مکه و کلا عربستان رو جنس های چینی قبضه کردن!

الان یه سرچی تو گوگول زدم (السوق القزاز للعطور) تا ببینم آدرسی چیزی درمیاد یا نه که فقط شماره تلفن یک سری از مغازه های عطرفروشی و لوازم آرایشی شهر طائف رو تونستم گیر بیارم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. 3 کاربر از jeremy28 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

کسی میدونه گرلن vetiver یا vetiver extreme رو کجا میشه پیدا کرد جدیدا زیاد با شنل حال نمیکنم حتی عطرای قدیمیش احساس میکنم زیاد خاص نیستن برعکس دیور ولی دیور هم یکم کیفیتش پایین تره... یه بار گرلن وتیور رو تست کردم حال کردم فقط یکم سبکش قدیمی بود idylle رو هم که خریدم برای روز زن بوی نازی داشت به نظرم سطح گرلن از شنل و دیور بالاتره ولی عطر بد هم داره باید تست کرد

4. 4 کاربر از Delkook بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه when's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

1 بخش پاسخ به سوالات

با کسب اجازه از اساتید این فروم
    1- فرق ادکلن با عطر :
    در ادکلن 10 تا 15 درصد ماده چرب(عصاره) با آب و الکل و مواد نگهدارنده ترکیب شده .در حالیکه این درصد در عطرها به 25 الی 40 درصد هم میرسه که هرچه درصد عصاره بیشتر باشه قیمت بالاتر خواهد رفت چون چربی با دوز بالاتر روی پوست اسپری شده وطبعا دوام و پخش بالاتری خواهد داشت.
    به هیچ وجه به کلمه ادو پرفیوم که غلظتی در حد عطر (پرفیوم ) دارد و بر روی تمام محصولات اماراتی به طور کیلویی درج میشود اهمیت ندهید که کاملا غلو است و در حد ادکلن نیز دوام و غلظت ندارند.
    2- به معنی ادو: آب توالت : آرایش ( آب آرایشی)- ادکلن خودمون (با پایه الکل -یعنی ماده فرار برای پخش بو الکل است -غلظت 1عصاره15%)
    3- pour homme=for men =مردونه pour femme=for women =زنونه (لغت فرانسوی هستند چون فرانسه مهد عطر و ادکلن بوده است.)
    4- fake= تقلبی - به این ادکلنها در بازار طرح هم میگویند . دراکثر موارد توسط فروشنده عنوان میشود ولی ممکن است به جای ادکلن اصلی در صورت ناشی بودن مشتری با قیمت گزاف فروخته شوند.معمولا کاور مقوایی با عکس گل وبلبل و زن ومرد روی آن ها دیده میشود و نمونه بارز آن را در بساطی های کنار خیابان میتونید بیبینید.
    5-چیب به رایحه هایی که ادکلنهای ارزان قیمت دارند و بسیار تکراری اند که با زدن آنها همه میفهمند چی زدی میگویند ارزان-کم ارزش =cheap جوادم میگن
    6-فله ایها اصلا عطر نیستن و اسانسهای صنعتی هستند و ممکن است حساسیت پوستی به دنبال داشته باشند.شما حساب کن چربی خالص رو دارن میدن 3000 تومن پس معلومه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آره روغن صنعتیه
    7- در ممالک دیگه برای تشویق مشتری به خرید مجدد یک عطر با حجم پایین با هر خرید به انتخاب مشتری به اون رایگان داده میشه و هیچ فرقی با عطر اصلی نداره . و تبلیغی هم برای شرکته عطر سازه . اما در اینجا با ای قیمتا اشانتیون هم با قیمت گزاف به فروش میرسد تا کرایه مغازه در آید و مشتری عادت به مفت بری نکند.

6. 3 کاربر از when بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    دووووور

پيش فرض

Nemidoonam chera ye dafe zaban fasi computeram ghat zad!!!!

Bizahmat adresse daghighe in foroushgahe ghazaz ro dar make va madine begoo.

ya age jaye digei soragh dari ke atrhaye niche , asl ro ba gheymate monaseb dare be man begoo

doostane dige ham agar midoonan moarefi konan

merci

8. 2 کاربر از jeremy28 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه alireza2500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

با اجازه بزرگترا....

سوال بعدی؟!
    -
    ممنون
    ماهنوز تو همون سوال اول موندیم(فرق عطر و ادکلن )
    من هنوز نفهمیدم ادکلن با عطر چه فرقی داره یعنی عطر همون ادکلن غلیظ (با توجه به گفته شما)یا نه این دو تا اصولا تو ترکیباتشون فرق دارن و اگه اینطوره چه فرقایی با هم دارن؟؟؟؟؟/

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    دووووور

پيش فرض

ممنون
    ماهنوز تو همون سوال اول موندیم(فرق عطر و ادکلن )
    من هنوز نفهمیدم ادکلن با عطر چه فرقی داره یعنی عطر همون ادکلن غلیظ (با توجه به گفته شما)یا نه این دو تا اصولا تو ترکیباتشون فرق دارن و اگه اینطوره چه فرقایی با هم دارن؟؟؟؟؟/
    نه، فقط غلظت اسانس ها فرق داره، ترکیبات همون هست. راستی این توضیحات رو هم از یه سایت کپی می کنم بخون:
    فرق اين محصولات تنها در ميزان غلظت عصاره روغني سازنده بوهاي مختلف است. بديهي است هر قدر غلظت عصاره روغني در يك بو بيشتر باشد، ماندگاري اش بيشتر خواهد بود.
    غليظ ترين عصاره، عطر يا perfume نام دارد با غلظتي بين 40-15% خالصترين و ماندگارترين بوهاست و در عين حال گرانترين نوع عطر است.
    و بعد از آن به ترتيب، Eau de Perfume با غلظتي در حدود 15-7% رايج ترين نوع عطر است كه ماندگاري مناسبي دارد و به گراني عطر هم نيست.
    ادو توالت (Eau de Toilette) در حدود 6-1% غلظت داشته بوي ملايمي دارد كه ماندگاري زيادي هم ندارد و براي تمديد بوي آن بايد چندين بار در طول روز از آن استفاده شود.
    و آخر از همه ادوكلن (Eau de Cologne) است كه در واقع همان ادو توالت (Eau de Toilette) است، بويي ملايم دارد و ماندگاري اش نيز همان اندازه است.
    در After Shave هاي مخصوص آقايان كمترين مقدار عصاره روغني بكار مي رود به همين دليل دوام بويش از بقيه كم تر است.

در آغاز فعالیت m.atabaki's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    زاهدان

پيش فرض

سلام دوستان
    امروز رفتم 3 تا ادکلن خریدم به این شرح:
    1. pour un homme de caron یه ادکلن با بوی خاصه که هر کسی ممکنه نپسنده ولی به نظرم بوش جالبه اولش فکر میکردم مثل کاپیتان بلک باشه ولی یکم که گذشت فهمیدم مثل اون نیست این خیلی نرم تر از اونه و آخرش تقریبا مثل دارچین میشه قیمتشم 48
    2. bvlgari aqva pour homme ادکلن خنک و خیلی جذابه نمیدونم بوش مثل چیه ولی خیلی خوشم اومد از بوش موندگاریشم بد نیست قیمتشم فکر کنم حول و حوش 120 در اومد میدونم گرون خریدم ولی چاره ای نبود
    3. ck one رو هم همه میشناسین دیگه توضیح نمیدم اینم بوش خنک و خوبه و موندگاریشم خوبه اینو 70 خریدم
    آکوا دی جیو رو که پارسال 60 گرفتم الان شده بود 90 ولی بوش واقعا عالیه، دفعه بعد یکی دیگه ازش میخرم
    آخرش هم این اسپری های ecco رو یه نگاه انداختم و جالب بود برام بوی اینا به شدت با ادکلناشون شباهت داشت و تقریبا مثل همونا بود دونه ای 5 تومن بود
    میخواستم نظر دوستان رو در مورد ادکلنایی که گرفتم بدونم، به خصوص کارن
    ممنون
    Last edited by m.atabaki; 17-05-2012 at 23:20.

12. 3 کاربر از m.atabaki بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه nadermatin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

کسی میدونه گرلن vetiver یا vetiver extreme رو کجا میشه پیدا کرد جدیدا زیاد با شنل حال نمیکنم حتی عطرای قدیمیش احساس میکنم زیاد خاص نیستن برعکس دیور ولی دیور هم یکم کیفیتش پایین تره... یه بار گرلن وتیور رو تست کردم حال کردم فقط یکم سبکش قدیمی بود idylle رو هم که خریدم برای روز زن بوی نازی داشت به نظرم سطح گرلن از شنل و دیور بالاتره ولی عطر بد هم داره باید تست کرد
    اتفاقا شنل سیاستش تولید محصولات همه پسند هستش ولی خب اینقدر قیمتها فضایی بالا رفته که به جرات میگم بالای 90 درصد اینها تقلبی کیفیت خوب هستن .راه شناخت شنل اصل اینه که شیشه رو زیر نور ماورای بنفش بزاری و شماره شو ببینی.

ولی کلا مثل من دور شنل و دیور رو خط بکشی راحت تری چون مثه نقل و نبات تقلبی دارن. بنظر من برو تو خط کارهای پایین تر مثل جورجیو آرمانی . ژیوانشی . سی کی و اینطور محصولات.اینها هم تقلبی دارن ولی نه به اون شدت!

یا اینکه بگردی بعضی مدلها که فیکشون هنوز نیومده بخری مثل همین اینسنس که آواتاره منه.

14. 5 کاربر از nadermatin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز f.t.g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    1. pour un homme de caron یه ادکلن با بوی خاصه که هر کسی ممکنه نپسنده ولی به نظرم بوش جالبه اولش فکر میکردم مثل کاپیتان بلک باشه ولی یکم که گذشت فهمیدم مثل اون نیست این خیلی نرم تر از اونه و آخرش تقریبا مثل دارچین میشه قیمتشم 48
    2. bvlgari aqva pour homme ادکلن خنک و خیلی جذابه نمیدونم بوش مثل چیه ولی خیلی خوشم اومد از بوش موندگاریشم بد نیست قیمتشم فکر کنم حول و حوش 120 در اومد میدونم گرون خریدم ولی چاره ای نبود
    3. ck one رو هم همه میشناسین دیگه توضیح نمیدم اینم بوش خنک و خوبه و موندگاریشم خوبه اینو 70 خریدم
    آکوا دی جیو رو که پارسال 60 گرفتم الان شده بود 90 ولی بوش واقعا عالیه، دفعه بعد یکی دیگه ازش میخرم
    آخرش هم این اسپری های ecco رو یه نگاه انداختم و جالب بود برام بوی اینا به شدت با ادکلناشون شباهت داشت و تقریبا مثل همونا بود دونه ای 5 تومن بود
    ممنون
    مبارک
    کارن ادکلن ارزنده ایی هست. بوش نمونه بارز مشک سفید هست. هر کس دوست داره با نت مشک سفید آشنا بشه یک گذری بر این ادکلن داشته باشه. ولی به شخصه یک نمونه روغن مار هست که تو صنعت عطر سازی مورد استفاده قرار میگیره که دقیق اسمش یادم نیست و از مشک نزدیکتر بوی اون روغن هست که تو این ادکلن خود نمایی میکنه. البته توی نت های این ادکن اسمی از این مورد نیامده ولی به نت هربال (herbal) که یک نوع نت حیوانی هست اشاره شده که فکر کنم همون باشه. من خودم از محصولات این برند یاتاقان رو از همه بیشتر میپسندم.
    به نظر من اگر برای اصل آکوا بلگاری 120 پرداخت کردید ارزش دارد. چون اصل این ادکلن بسیار کمیاب شده و حتی دیدم دوستانی با اشاره بر قسمت برجستگی درب جعبع اون رو اصل میدونند که متاسفانه نمونه ترکی این ادکلن رو با همون برجستگی میتونن ببینند. البته نمونه های ترکی که خیلی شیوع کرده برخلاف ادکلنهای اماراتی که 15 بودند قیمتهایی در حدود 40 تومن دارند
    آکوا دی جیو و سی کی وان هم که گزینه های مناسبی برای این فصل هستند

16. 4 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه nadermatin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    ممنون
    3 تا کار عامه پسند و پرفروش رو خریدی که همه میدونن چه بوهایی داره. جیو که به همراه لایت بلو جزو پرفروشترین عطرها هستش یه بوی مرکباتی مانندخاص داره و تنها مشکلش ماندگاریه خیلی کمشه . سی کی وان هم یه عطر فرش و خنکه همه پسند !مبارک باشه. ولی بنظرم گرون خریدی آکوا بولگاریو دوستان تو شهرستانها 100 قیمت دادن.بازار تهران هم اصلش 78 تومنه.
    پورانوم هم همیشه جزو عطرایی بوده که فقط دوست دارم بوشو وقتی از کنار کسی رد میشم چند لحظه حس کنم وگرنه برای استفاده شخصی خیلی قدیمی میزنه.هرچند که بوی خیلی خوبی داره که منو به بچگیام میبره.
    Last edited by nadermatin; 18-05-2012 at 01:42.

18. 3 کاربر از nadermatin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •